Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

SZYMEK_TSW 21.12.2008 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 645471)
Popieram. Też byłam dwa lata temu i wspominam bardzo miło. Ryczałyśmy z kumpelą o północy jak bobry pod Sukiennicami taki był klimat hehe :).

A właśnie kiedyś się zastanawiałem czy jesteś forumowiczem czy forumowiczką ;)

sergio 21.12.2008 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 645467)
e tam czemu? owszem sporo ludzi ale byłam dwa lata temu i było super! potem się wróciło do domu i bawiło do świtu :) w tym roku planujemy podobnie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 645539)
A właśnie kiedyś się zastanawiałem czy jesteś forumowiczem czy forumowiczką ;)


To samo miałem z tą Panią powyżej:-D

Ni_Ma 22.12.2008 00:02

a teraz to już wszystko jasne :)
kobity jesteśmy :)

sergio 22.12.2008 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 645545)
a teraz to już wszystko jasne :)
kobity jesteśmy :)

No Ni Ma czarów:lol:

A tak na marginesie sa tu jeszcze jakies ukryte kobitki?:)

dj_ibutti 22.12.2008 01:55

Poza Guciem? :>

Ja na Sylwka od 28.12-3.01 na Słowacji :D Ajjjj :D

DrewniaQ 22.12.2008 10:36

Zamierzam dzisiaj upiec ciasto, na biszkopcie, nie jestem kobietą :D

4fan_player 22.12.2008 10:39

Tylko czasami nie dawaj nikomu tego ciasta do zjedzenia :D

DrewniaQ 22.12.2008 10:50

W zeszłym roku wszyscy przeżyli!

zuraw9 22.12.2008 10:54

Ale o pobycie w szpitalu to juz nie wspomnisz?:foch:

Kobieta_Wislak 22.12.2008 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 645619)
Zamierzam dzisiaj upiec ciasto, na biszkopcie, nie jestem kobietą :D

biszkopt kupny, na to brzoskwinki z puszeczki zalane galaretką z torebki i w domu szał radości że ciasto domowe upieczone :lol::P
i jeszcze się na forum chwali... co za czasy ...! :>

DrewniaQ 22.12.2008 10:59

Nie nie nie!

Po pierwsze jeszcze nie zacząłem
Po drugie biszkopt kupny to dziadostwo
Po trzecie piekę, żeby się w końcu najeść tyle ile mogę ciast, bo zawsze to musztra była, że dla gości, że dla innych. Teraz będę JAA! :evil:

Kobieta_Wislak 22.12.2008 11:02

dowód poproszę! zdjęcie a po zdjęciu poznam czy biszkopt kupny ;-)

hehe zaraz w Foto Zabawie walnę zadanie :) i będziesz jedyny który będzie mógł je wykonać ;-)
ja się mogę pysznym bigosem pochwalić w nocy został popełniony przeze mnie - mniaaam

DrewniaQ 22.12.2008 11:04

Przyjmuję! Lecz jeszcze nie upiekłem, jak zrobię oczywiście zdjęcie dostarczę. Nawet Wisła wydrapię nożem - w biszkopcie! :P

Kobieta_Wislak 22.12.2008 11:11

czekam z niecierpliwością w takim razie :)

DrewniaQ 22.12.2008 11:14

W sumie to jeszcze nie zdecydowałem się jakie.

Mam przed oczami: 103 ciasta siostry Anastazji, 100 nowych ciast siostry Anastazji i Anielska kuchnia siostry Anieli. Trudny wybór!

Ot wybrałem:
http://i42.tinypic.com/1zeczmq.jpg
http://i40.tinypic.com/23jhchg.jpg

Jak zrobię, zażądam zmiany podpisu pod nickiem na Cukiernik!

Tiramisu 22.12.2008 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 645539)
A właśnie kiedyś się zastanawiałem czy jesteś forumowiczem czy forumowiczką ;)

Jaki facet by sobie wziął nick Tiramisu? :P

;)

SZYMEK_TSW 22.12.2008 14:19

Cytat:

A tak z innej beczki, pamięta ktoś z was abg fm
ja!

Cytat:

Jaki facet by sobie wziął nick Tiramisu?
nie wiem ;)

Tiramisu 22.12.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 645749)
nie wiem ;)

Jakby faceci w avatarach zdjęć kobiet nie umieszczali nie byłoby problemu :P.

pio 22.12.2008 14:26

na forum są same problemy, zawsze - wystarczy zaglądnąć do politycznego, albo do polityki transferowej Wisły :)

Kobieta_Wislak 22.12.2008 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 645640)
Ot wybrałem:
Jak zrobię, zażądam zmiany podpisu pod nickiem na Cukiernik!

no teraz to już bardzo czekam na końcowe zdjęcie :)
jak Ci taki wyjdzie (a przynajmniej podobny) to sama złożę podanie o zmianę na CUKIERNIK hehehe :)
DrewniaQ Cukiernik - no przyznam że to brzmi!! :) przeczytaj na głos... widzisz... heh już zazdroszczę :>

Tiramisu 22.12.2008 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 645757)
na forum są same problemy, zawsze - wystarczy zaglądnąć do politycznego, albo do polityki transferowej Wisły :)

Buhahahaha to fakt :).

A tak poważnie,, Trochę to przykre, bo najlepiej wychodzimy razem na zdjęciach (niby jak to z rodziną,ale marne to pocieszenie). A na forum kłótnie, docinki i licytacje kto jest lepszym kibicem :(.

ps. aż mi głupio, bo mężczyzna wyżej robi ciasto, a ja kobieta i się zdaję na mamę z lenistwa heh. Mam jeszcze czas nadrobić tę gafę świąteczną w sumie........ :)

pio 22.12.2008 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 645763)
Buhahahaha to fakt :).

A tak poważnie,, Trochę to przykre, bo najlepiej wychodzimy razem na zdjęciach (niby jak to z rodziną,ale marne to pocieszenie). A na forum kłótnie, docinki i licytacje kto jest lepszym kibicem :(.

ps. aż mi głupio, bo mężczyzna wyżej robi ciasto, a ja kobieta i się zdaję na mamę z lenistwa heh. Mam jeszcze czas nadrobić tę gafę świąteczną w sumie........ :)

DrewniaQ będzie eksperymentował,a co mu wyjdzie nie wiadomo...może pieczeń? :lol:
Tiramisu, czyżby głębokie postanowienie poprawy? :)

Aro1234 22.12.2008 14:44

A ja właśnie ślicznie sobie wysprzątałem pokoik! Sam, własnoręcznie! O! Taki ze mnie porządny obywatel! Będzie kiedyś ze mnie żona miała pożytek, co? :D

_ukoL 22.12.2008 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 645744)
Jaki facet by sobie wziął nick Tiramisu? :P

;)

Tzw. Gej. :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 645768)
A ja właśnie ślicznie sobie wysprzątałem pokoik! Sam, własnoręcznie! O! Taki ze mnie porządny obywatel! Będzie kiedyś ze mnie żona miała pożytek, co? :D

Pantoflarz. :P

Aro1234 22.12.2008 14:47

Jaki tam pantoflarz? :P wypraszam se! Jak coś to czyścioszek :lol:

No to która się ze mną hajtnie? :D

Tiramisu 22.12.2008 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 645767)
DrewniaQ będzie eksperymentował,a co mu wyjdzie nie wiadomo...może pieczeń? :lol:
Tiramisu, czyżby głębokie postanowienie poprawy? :)

Mi każde ciasto wychodzi tylko raz (poza tiramisu :)), więc już mam trochę dość szukania coraz to nowych hehe ;). Przemyślę to jeszcze. W pierwszej kolejności muszę ubrać choinkę, bo pracuję w Wigilię :/.

w0lno. 22.12.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 645774)
Jaki tam pantoflarz? :P wypraszam se! Jak coś to czyścioszek :lol:

No to która się ze mną hajtnie? :D

Ale z Ciebie peda...nt :D

Tiramisu 22.12.2008 14:52

Biorę w obronę Aro1234 :p. Zadbane kobiety mówią tak: "Tylko jedno z nas może wyglądać dobrze - albo ja, albo mój dom" ;), więc Aro1234 w razie gdyby mu się trafiła piękność, ale próżna będzie się chwalił i kobietą i domem ;).

pio 22.12.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 645774)
Jaki tam pantoflarz? :P wypraszam se! Jak coś to czyścioszek :lol:

No to która się ze mną hajtnie? :D

W ogłoszeniach matrymonialnych zrobiłbyś furorę, poznam Panią, której chętnie wysprzątam...pokój :D

DrewniaQ 22.12.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 645767)
DrewniaQ będzie eksperymentował,a co mu wyjdzie nie wiadomo...może pieczeń? :lol:


Tylko nie pieczeń. :P
Kończy się piec pierwszy biszkopt, urósł ho ho!

4fan_player 22.12.2008 16:19

Dawaj zdjęcia :) nie uwierze póki nie zobaczę :p

Aro1234 22.12.2008 17:26

Niestety nie mam zdolności kulinarnych, więc może "przez porządek do serca"? :lol:

Piecz piecz tą swoją pieczeń DrewniaQ.. zaraz Ci podrzucę moje karpie do przyrządzenia :D

Kobieta_Wislak 22.12.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 645781)
W ogłoszeniach matrymonialnych zrobiłbyś furorę, poznam Panią, której chętnie wysprzątam...pokój :D

padłam... hehehe dobre... :lol::lol::lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 645864)
Niestety nie mam zdolności kulinarnych, więc może "przez porządek do serca"? :lol:

Piecz piecz tą swoją pieczeń DrewniaQ.. zaraz Ci podrzucę moje karpie do przyrządzenia :D

usiadłam po zrobieniu pierogów, kapusty z grochem, bigosu, krokietów z grzybami i barszczu ... i ...
się rozmarzyłam... :> facet .... , kocha Wisełkę ...- (nie będzie się foszył że na mecz jadę) :-p do tego sprząta... niemożliwe.... :>:D

Tiramisu 22.12.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 645870)
się rozmarzyłam... :> facet .... , kocha Wisełkę ...- (nie będzie się foszył że na mecz jadę) :-p do tego sprząta... niemożliwe.... :>:D

Ja znam takiego co kocha Wisełkę i świetnie gotuje :D, tylko nie wiem jak ze sprzątaniem,, Ale jakby mi facet gotował to ja mogę sprzątać ;).

Przede mną jeszcze kluski z makiem, paszteciki z grzybami i 2 sałatki.. Nici z ciasta chyba :/. Dobrze mieć mamę ;). No i babcię od karpia ;).

DrewniaQ pogrążony nad swoim wypiekiem,,, Ciekawe ciekawe,, Tylu ma kibiców, że nie może nie wyjść ;).

DrewniaQ 22.12.2008 17:58

A jak mi nie wyjdzie... :P

pio 22.12.2008 17:58

gotowanie, sprzątanie...
trzymajmy poziom tego forum drogie forumowiczki :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 645890)
A jak mi nie wyjdzie... :P

dla kogo w ogóle ta pieczeń? :)

Tiramisu 22.12.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 645891)
gotowanie, sprzątanie...
trzymajmy poziom tego forum drogie forumowiczki :)

o przepraszam bardzo, parę stron wcześniej w tym temacie było o kalesonach zdaje się :P

DrewniaQ,, Tylko bez paniki ;)

Aro1234 22.12.2008 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 645870)
padłam... hehehe dobre... :lol::lol::lol:



usiadłam po zrobieniu pierogów, kapusty z grochem, bigosu, krokietów z grzybami i barszczu ... i ...
się rozmarzyłam... :> facet .... , kocha Wisełkę ...- (nie będzie się foszył że na mecz jadę) :-p do tego sprząta... niemożliwe.... :>:D


Ale Ty już ponoć masz chłopa? Więc lipa, za mężatkami się nie oglądam :D

Tiramisu - daj mi jego adres, pójdę na lekcje gotowania i będę "MĘŻCZYZNĄ KOMPLETNYM" :lol:

A na mecz to i z kobietą można iść chyba, nieprawdaż?

Tiramisu 22.12.2008 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 645896)
Tiramisu - daj mi jego adres, pójdę na lekcje gotowania i będę "MĘŻCZYZNĄ KOMPLETNYM" :lol:

A na mecz to i z kobietą można iść chyba, nieprawdaż?

Jego lekcje mogą drogo kosztować (a raczej dolot na nie ;)). Lepiej zapisz się na jakiś kurs gastronomiczny hehehe ;). Z kobietą to nie to samo co z kumplami, ale można można ;).

pio 22.12.2008 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 645892)
o przepraszam bardzo, parę stron wcześniej w tym temacie było o kalesonach zdaje się :P

nie wiem, nie uczestniczyłem, nie było mnie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234
A na mecz to i z kobietą można iść chyba, nieprawdaż?

Ponoć fanatyczni kibice nie mogą :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl