![]() |
panowie proponuje nadac temu tematowi konwencje bardziej informacyjną czy dyskusyjną, a nie wrażeniowa i pisanie o zgodach, kosach i innych, przez osoby których jakoś z aktywnych na Wiśle nie bardzo można skojarzyć.
wycinam tylko te ostatnie bo mi sie nie chce przedzierac przez poprzednie strony |
Cytat:
Nie mówię, że to słuszne, ale to chyba zakłada ta nowa ustawa - zgłaszanie wszystkiego (flag, transparentów ect) do akceptacji. |
|
Ja rozumiem piro...mozna zrobic krzywde...ja rozumiem alko...nie kazdy umie pic... ale przypierniczac sie do flag to juz przegiecie paly. Oczywiscie sa jakies tam rasistowsko/propagandowo/nazistowsko/komunistyczno/antysemicko itp flagi ale o Oberschleisen sie czepiac ?
Tak...kibicujmy tylko poprawna polszczyzna. Kilka przyspiewek trzeba bedzie zmienic... " Legia to brzydka pani, Legia niechciana jest, Legii trzeba nie lubic Legii CWKS" plus oczywiscie trzebe bedzie odpowiednio wszystko akcentowac i pamietac o ąę :D |
Kiedys to byly czasy ..race ,bengale ,i wszytsko to co wybuchało :D
cos sie dzialo ,szare i brudne stadiony nabieraly jakichs kolorytow Dzis wszytsko nagle jest be,nic sie niepodoba ,kibic sprowadzony zostal do synonimu bandyta albo cham.,najlepej jaby caly stadion zajeli biznesmeni ogladajacy mecz z lozy i pijacy szampana za 5 tys zł. Szkoda ze w takim kierunku to idzie(m.in wyplewieniu ultrasow pod pretekstem "szkodliwosci" ich dzialania) ...chca zrobic druga Anglie mam nadzieje ze sie sku***** om nie uda. |
a ja mam takie pytanie jedno :
Jaką celowość widzicie w poczynaniach kibiców Amici, w zaprzestaniu dopingu i tych tekstach typu : wzory flag chcecie dopingu mieć nie będziecie. To samo pytanie kieruję do zachowania Legionistów którzy zaprzestali dopingu. Przecież jasne jest, że pzpnowi nie zależy na tym żeby na stadionach było zajebiście, żeby był doping, więc dla mnie taki wzór protestu czy też strajku (odejścia od zawodu ;)) ) mija się z celem i jak by nie było jest trochę strzałem w stopę, czyż nie sądzicie ? My mamy dbać o to żeby BYŁO kolorowo, głośno, rytmicznie itd a przez takie protesty nooo jakby nie było dajemy im malutkie zwycięstwa odnosić |
W Polsce nigdy nie będzie tak jak w Anglii bo nasza liga jest słaba! Całego kolorytu w naszej szarej rzeczywistości dodają ultrasi swoimi oprawami, dopingiem i dobrymi wyjazdami! W Anglii jest piękna piłka, świetni piłkarze i nowoczesne stadiony... U nas jest Ultraska. Jeśli nam to odbiorą to będzie DRAMAT !
|
Cytat:
Pomimo tego, protestować trzeba. Są w końcu jeszcze inne formy protestu. Zaprzestanie dopingu powinno mieć jednak miejsce tylko w ostateczności. |
Trzeba coś robić bo niedługo obudzimy się z rękom w nocniku. Przyjdziemy na stadion i będziemy siedzieć przez 90 min na dupie i oglądać jak nasi kopacze biegają po trawie. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by zorganizowanie jakiegoś ogólnopolskiego protestu i nie mówię tu o jakiś transach na stadionach bo to gówno da tylko coś większego
|
zaprzestanie dopingu na wszystkich stadionach (bo na jednym czy dwóch to mija się z celem) może przynieść więcej, niż może się wydawać. Zwykły kibic oglądający mecze w canal+ może się zrazić, gdy zamiast dopingu będzie słyszał bluzgi z trybun itp(a, że pojedynczy kibice bluzgają na złe zagrania piłkarzy to rzecz normalna. A to dobrze słychać w tv gdy jest cisza). I taki ojciec nie będzie chciał oglądać meczu np z 15 letnim synem. I w pierwszej kolejności tracić może na tym canal+, który wykłada kasę na sponsorowanie tego badziewia. Atrakcyjność spotkań spadnie, będzie przychodziło mniej kibiców. Mniej kibiców=mniej kasy dla klubów, które w tej sytuacji wg mnie również poszły by na małą wojenkę z PZPN-em w celu przywrócenia normalności na trybunach.
Bardziej radykalnym krokiem jest akcja pusty stadion. Ale co z tymi, którzy wydali kasę na karnety? praca Zagłębia S. http://i28.tinypic.com/2wdde3c.jpg http://i31.tinypic.com/149nnzq.jpg http://i29.tinypic.com/kcbe4z.jpg http://i32.tinypic.com/wj88p0.jpg |
Lepsza byłaby pikieta w Warszawie. Gdyby tak zjechać z całej Polski w kilkadziesiąt tysięcy to by dopiero wszyscy byli posrani ze strachu.A gdyby to dobrze zorganizować , nie dać się sprowokować i mieć przedstawicieli kibiców z większości klubów to musieliby potraktować nas poważnie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zagłębie miało niedawno podobną (dużo rac), więc raczej ich. Ale co jeśli artysta jest kibicem Zagłębia? ;)
|
.......one euro2012 :(
|
Cytat:
|
oglądał ktoś wczoraj fakty po faktach ? Widziałem tylko końcówkę i usłyszałem tylko kilka bredni Tomaszewskiego, a wiem że całość poświęcona kibicom.
Dziękuje Alu :) |
Cytat:
Ależ proszę bardzo :-) |
|
czy flagę Nowa Huta reprezentacyjną,która była wczoraj za bramką, można przypisać do jakiegoś krakowskiego klubu czy są to tylko fani Reprezentacji ?
|
Z moich informacji sympatyzują z Hutnikiem.
|
Cytat:
Incydenty jakich wiele, dla was pewnie nic szczegolnego, ale fakt jest faktem jedna ze stron nie potrafi/nie chce walczyc na normalnych warunkach. Akcja-reakcja, proste. Cytat:
Cytat:
E: Cytat:
|
Cytat:
pojebani,ciekawe czy będzie skakać do "kto nie skacze ten z policji" |
Cytat:
Ekipy mocnych wrażeń będą siadać obok spottersa i rozmawiać o planowanej ustawce, tak by on usłyszał? |
Cytat:
|
Cytat:
Jak w przedszkolu... |
Wszystkie niehonorowe i zenujace akcje Lecha usprawiedliwiono jakimis rzekomymi anonimowymi napasciami wislakow ze sprzetem na lechitow. Tak jakbysmy mieli nawzajem milion okazji do takich spotkan:lol:
Nieweryfikowalne farmazony sa najlepsze bo jak odeprzec "argument" w stylu "ktos cos komus gdzies kiedys i dlatego teraz tak a nie inaczej" co bedzie nastepne? Moze zamiast setek zimnych ogni rzucicie w nasz sektor np. koktajlami molotowa bo juz macie przeciez gotowe usprawiedliwienie w stylu "prosze pani bo jeden wislak kiedys postraszyl nozem na wakacjach nad jeziorem Wdzydze dwoch piknikow z Lecha" |
Cytat:
Akcje, ktore opisywalem mialy miejsce, jak chcesz poznac szczegoly zapraszam na priv. |
Kibice Zagłebie Sosnowiec czesto manifestuja swoje przywiązanie do socjalizmu, chyba wręcz odwrotnie jak ich bracia Legioniści.
http://www.zaglebie.info/wobiektywie...a/P1060511.JPG |
No co... Old Fashion Men Club - Zaglebie!
|
Po pierwsze antykomunizm nie jest w 100% przeciwstawny socjalizmowi. Po drugie Zagłębiacy czczą o ile się nie myle jakies wydarzenia sprzed 1918 roku (i masakry robotnikow w okolicach kopalni).
Pozdrawiam P.S. Mam zaczać zestawiać patriotyczne flagi Wisły z przynależnością partyjną bohatera Lechii Gdańsk? |
Cytat:
:) |
Wobec tego sygnalizuję tylko problem w razie dalszego szukania nieścisłości w 'stosunkach zewnetrznych Legii" :)
|
Faktycznie, kolega ze stolicy ma rację, przyczepiłeś się bez sensu drogi AYALA bo ani Ameryki nie odkryłeś (lewicowe ciągoty Zagłębia S są znane powszechnie) ani nie trafiłeś z porównaniami do komunizmu bo to niezupełnie o to chodzi. Zresztą już wolę takie "Czerwone" Zagłębie niż mieszczański, akademicki dotkliwie pokrzywdzony przez komunę klub z którym niestety przyszło nam sąsiadować
@0 22 i naprawdę uważasz że przerzucanie się takimi argumentami ma jakiś sens? |
zamiast dywagować o kolorach etc, nie lepiej powspominać o wczorajszej super grze Krzynówka
|
Cytat:
P.S. Dzieki za glos rozsadku. |
mam pytanie ...słyszeliscie czasami na meczu okrzyki pewnej grupy ludzi RUDOLF HESS NASZYM... i jakis tam bełkot dalej ,co to ma znaczyć?,co to za debile? co to za hasło? masakra! ,morderca ktory w jeden dzien postanowil wlasnorecznie zamordowac kilkaset kobiet i dzieci bo taki miał akurat kaprys jest uznawany za jakiegos tam bohatera? może mi ktoś to wytłumaczyć?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl