Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

koker 28.08.2009 05:40

Oj bedzie sie dzialo w Wolfsburgu! Nie moge sie doczekac kiedy przyjedzie Besiktas albo Moskwa! :>

iiYama 28.08.2009 06:49

Ciekawe będą konfrontacje z gr.F pomiędzy Barceloną a Interem. Rywalizacja Ibrahimovica i Etoo dodaje smaczku, zobaczymy która ekipa na tej zamianie wyszła lepiej.

Lemoniadowy Joe 28.08.2009 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 785538)
A na co liczyłeś z takim budżetem? z takimi piłkarzami? z takim podejściem właściciela klubu do wzmocnień?
.

Marcelo Głowacki, Brożki , Małecki , Łobodziński, Sobolewski , Diaz, Jirsak to moim zdanie wystarczająco dobrzy piłkarze aby pokonać Levadie i powalczyć jak równy z równym z Debreczynem czy Levskim.

i dopiero po odpowiednim przygotowaniu zespołu który zagrałby na powiedzmy 80-100 procent możliwości z Węgrami czy Bułgarami po ewentualnym odpadnięciu można by mówić że Skorża dostał za słabą ekipe że winny jest Bednarz, Wilczek Cupiał itd. a po takiej wpadce to Skorza nie ma prawa w ogóle stawiać wymagań tylko robić wszystko aby poprawić błędy ,przygotować zespól i zdobyć zdecydowanie MP

sandbender 15.09.2009 17:18

Ale jaja
Almunia sie rozchorował i w środę Szczęsny ma szansę stanąć między słupkami w CL.

Początek by miał jak Casillas.

pirat.z.karaibow 16.09.2009 19:59

No i się zaczęło, Standard 2:0 Arsenal...

Robert_wislak 16.09.2009 20:33

Ależ mecz na Polsacie. I pomimo tego, że Barcelona broni tytułu to zaskakująco momentami Inter im ciśnie. Widząc z jaką siłą te piłki są podawane i jak biegają obrońcy to chyba jesteśmy 200 lat za Europą. I takie pozytywne spostrzeżenie co do tej telewizji: komentator w miare nawet, ale ramówke mają fajna otóż:
20:45 Inter Mediolan - FC Barcelona
23:10 Liga Mistrzów - skróty spotkań ( całe 2h )
01:00 Liga Mistrzów - powtórki meczów ( do piątej rano )

tofik 16.09.2009 20:37

E tam ciśnie. To Barca była bliżej gola w 1-szej połowie.

A danowa Unirea nic nie gra i przegrywa 1:0.

Tom'ash 16.09.2009 20:38

A to będą skróty dzisiejsze czy także wczorajsze?

RoS 16.09.2009 20:39

I Debreczyn, i Unirea tracą bramki w doliczonym czasie gry, jak to się mówi do szatni.

W mojej opinii ot jednak Baca przeważa

Jaroo1 16.09.2009 20:44

Cytat:

Ale jaja
Almunia sie rozchorował i w środę Szczęsny ma szansę stanąć między słupkami w CL.

Początek by miał jak Casillas.
Cytat:

No i się zaczęło, Standard 2:0 Arsenal...
Na livesports podane jest ze Szczesny na lawie a broni Mannone wiec nie placzcie :P :D
Murawski swietnie sie wkomponował w druzyne :) Meczyk sobie oglada z ławki rezerwowych. Super, nie ma to jak Polska ambicja, oby sie tylko kasy nachapac a nic nie robic uhehehe porazka, my nigdy nic nie bedizemy znaczyc w piłce :(

TWEETY 16.09.2009 20:57

Czyli jakby dzisiaj ( w dwa czy tam trzy miesiace po transferze ) gral w pierwszym skladzie to by bylo wszystko ok natomiast to ze siedzi na lawce swiadczy o jego malej ambicji ?

Chlopak zamienil trzeci zespol ligi polskiej na mistrza Rosji ( klub lepszy niz cska, zenit, spartak, lokomotiv )
a do tego faktycznie lepiej mu placa i tu mu jedzisz po ambicji bo dzisiaj siedzi na lawce a nazwe rubin kojarzysz tylko z kamieni szlachetnych ?

Jaroo1 16.09.2009 21:24

Cytat:

Chlopak zamienil trzeci zespol ligi polskiej na mistrza Rosji ( klub lepszy niz cska, zenit, spartak, lokomotiv )
mhm, tak samo Zagłebie Lubin, Korona i Cracovia sa lepsze od Wisły bo w sezonie 06/07 zajeły wyzsze miejsce...
Jedna jaskolka wiosny nie czyni, raz sie udało zdobyc Mistrza ale to nei znaczy ze sa lepsi od CSKA czy Zenitu. Tak jade mu po ambicji, bo nie poszedł tam zeby grac tylko zeby sobie kasy zarobic a ma w dupie czy bedzie grzał lawe czy bedzie grał w 1 skladzie- to jest moje zdanie, moge sie mylic aczkolwiek watpie. Tak samo wiekszosc tych polskich skonczonych kopaczy robi ze woli isc tu albo tam bo wiecej kasy zarobi, bo klimat fajny to ja sobie pogram w 2 lidze hiszpanskiej, to sa ambicje polskich "pilkarzy". Zawsze byłem do tych pilkarzy bardziej optymistycznie nastawiony ale po takich wyczynach jak porazki ze Słoweniami czy remis z Irl Płn, i nie chodiz tu o same wyniki bo to jest pilka i wszystko sie moze zdarzyc, tylko o styl gry to juz chyba nigdy nie bede szanował tych pionkow.

sessegnon 16.09.2009 21:27

Murawski wszedl z lawki.Moze jest jakas nadzieja, ze niedlugo bedzie zaczynal mecze od poczatku, bo w kazdym meczu wchodzi z lawki i kilkanascie minut gra...
Arsenal juz prowadzi 3:2.

felipe 16.09.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 793481)
mhm, tak samo Zagłebie Lubin, Korona i Cracovia sa lepsze od Wisły bo w sezonie 06/07 zajeły wyzsze miejsce...
Jedna jaskolka wiosny nie czyni, raz sie udało zdobyc Mistrza ale to nei znaczy ze sa lepsi od CSKA czy Zenitu. Tak jade mu po ambicji, bo nie poszedł tam zeby grac tylko zeby sobie kasy zarobic a ma w dupie czy bedzie grzał lawe czy bedzie grał w 1 skladzie- to jest moje zdanie, moge sie mylic aczkolwiek watpie. Tak samo wiekszosc tych polskich skonczonych kopaczy robi ze woli isc tu albo tam bo wiecej kasy zarobi, bo klimat fajny to ja sobie pogram w 2 lidze hiszpanskiej, to sa ambicje polskich "pilkarzy". Zawsze byłem do tych pilkarzy bardziej optymistycznie nastawiony ale po takich wyczynach jak porazki ze Słoweniami czy remis z Irl Płn, i nie chodiz tu o same wyniki bo to jest pilka i wszystko sie moze zdarzyc, tylko o styl gry to juz chyba nigdy nie bede szanował tych pionkow.

Ich życie.
Ambicje ambicjami (slogan), ale piłka to przede wszystkim zawód. Jeśli Murawski ma zarobić w Kazaniu kilka razy więcej niz w Lechu czy średniaku niemieckim to mimo wszystko postąpił słusznie.

Zresztą przykłady Jaczyka, Błaszczykowskiego, Żurawia, Franka itd pokazują tylko, że nawet w średnich ligach/ekipach europejskich gwiazda polskich boisk nie odgrywa wielkiej roli. Także jak grzać łąwe to chociaż na "konkretnych warunkach".

FajQ 16.09.2009 21:50

Standard naprawdę pokazał klasę przegrywając z bądź co bądź słabym Arsenalem a prowadzili 2:0.Arsenal już od kilku lat moim zdaniem swoją grą rozczarowuje a dzisiejszy mecz pokazał że brak tej drużynie czegoś .Mało tego brakuję im napastnika po odejściu Adebayora.Liverpool też dzisiaj zagrał słabo mam wrażenie że drużyna dużo straciła po odejściu Arbeloi i Alonso.1:0 ze słabiutkimi Węgrami nie napawa optymizmem ale jedna jaskółka wiosny nie czyni i mam nadzieję że Liverpool będzie grał lepiej w kolejnych spotkaniach.

Jaroo1 16.09.2009 22:10

Cytat:

Jeśli Murawski ma zarobić w Kazaniu kilka razy więcej niz w Lechu czy średniaku niemieckim to mimo wszystko postąpił słusznie.
Zgadza sie jednak tu sie pojawia inny problem. Skoro grał w Lechu i jest reprezentantem Polski to jesli idzie gdzies grzac lawe i zarabiac kase to niech sie "wypisze" z kadry bo pozniej tylko przez takich kopaczy bez ambicji ktorzy ida sobie zarabiac gdzies kase bo im dobrze zaplaca a nie ida tam gdzie mogliby rozwinac sie pod wzgledem sportowym nasz kraj przynosi nam wstyd.
Przed mecze ze Słowenia tvp zrobila wywiad z kibicami Slowenni ktorzy akurat byli w Polsce na EuroBaskecie, koles, kibic Słowenni powiedział ze Slowenia ma lepszych zawodnikow tak w kosza jak i w noge i ze wygraja 2:0. Druzyny ktore do niedawna nazywalibysmy druzynami trzeciego swiata objerzdzaja nas w gale a kibice tych druzyn wcale nie cenia Polski bo wiedza ze jestesmy chłopcami do bicia i wlasnie to wszystko przez tych kopaczy ktorzy za priorytet stawiaja sobie zarabianie kokosow a nie rozwoj pilkarski

Sorki ze rozmywam temat. Zeby nie było tak calkiem off top :P Widziałem teraz kilka akcji z wczorajszego meczu Atletico- APOEL, fajnie sobie Kosa radził i jaka pile gosciowi wystawil ale tamten dal ciala, przydałaby sie taka Kosa do tej repry bo potrafi zainicjowac akcje
A co do meczu Inter Barca to cholera chyba dzis poł Europy rozczarowali :P

PS na livesports podaja ze w meczu Standardu gral ten bandyta ktory połamał noge Wasylowi. Super wykluczenie skoro obowiazuje tylko na lige... nawet z rytmu meczowego dziad nie wypadnie bo sobie w Lm zaliczy meczyk co 2 tyg... super to wszystko działa

RAFi89 16.09.2009 22:15

To dopiero początek, ligi dopiero startują i póki co za dużo nie można powiedzieć. Ale zastanawia mnie jedno w czym Kosowski jest słabszy od Łobodzińskiego, Wilka czy Krzynówka.

andalemono 16.09.2009 22:58

T.Kłos powiedział przed chwila shortcutach, ze zbyt ciężkie treningi były za Dana.
Reprezentant w d*** j*****. Przecież jak bym powiedzial w pracy, ze nie daje rady albo ze stres
to by powiedzieli szukaj se innej, a tu wychodzi skur***wysyn co bierze 50k miesiecznie, 0-0 z bytomiem i mowi ze presja. Bezwstydny. Rece mi znowu opadły.
Banda prostych ch. alkoholików i nic więcej.

Marszałek 16.09.2009 23:01

Tak się nadziwić nie mogę. Debreczyn budżet 2 mln euro,zawodnicy zarabiają, najlepszy 150 tysięcy,a my ****a nie mamy dobrego prawoskrzydłowego, co dośrodkować potrafi. Za to mamy Łobodzińskiego za 350 tysięcy rocznie,co nic nie umie. Dosłownie nic. I niech nikt mi nie mówi,że ciężko jest dobrych graczy ściągnąć,którym się chce. Żal. Budujemy sny o potędze w oparciu o styropian.


Co do Murawskiego. Gdzie tutaj brak ambicji? idzie tam gdzie mu więcej płacą i gdzie jest rywalizacja. Bo ogólnie w Europie kluby maja więcej niż13 zdolnych do gry zawodników. Przynajmniej jak wchodzi do gry to na podstawie swoich umiejętności a nie,że gra bo nie ma zmiennika, a jak jest to aż żal wspominać. Czyli rozwojem piłkarskim byłaby gra w średniej Amice w beznadziejnej lidze polskiej?Rzeczywiście ambicje zaspokojone i szanse rozwoju pełne. Co po niektórzy muszą się otrząsnąć i zdać sobie sprawę,ze jesteśmy piłkarskim zadupiem.

inter - Barca zawiodła bo inaczej być nie mogło. Przereklamowane mecze zawsze to do siebie mają,ze zawodzą.

SZYMEK_TSW 16.09.2009 23:02

No właśnie dlatego nasza piłka tak się stacza, bo już nawet poprawiać umiejętności się nie chce naszym, a inni grają a to w pucharach a to w mistrzostwach europy etc.

edit:
andalemono tylko prawda taka ze ci przez ciebie piłkarze w jakiś tam sposób zasmakowali piłki europejskiej czy to w pucharach, czy to lidze. no ale koniec off-topa bo można by ciągnąc w nieskończoność

gigant 16.09.2009 23:16

Nie chce mi się szukać, ale jak był Petrescu większość napierdalała że zajechał naszych. Teraz trenuje pastuchów i śmieje się nam w twarz, mając do tego pełne prawo. Maciek Skorża jest fajny, też Go lubię, ale dopiero jak po treningu odpadną jaja pierwszemu z naszych piłkarzy, zobaczymy upragnioną CL na R22 i zapomnimy o bohaterskich Estończykach.

andalemono 16.09.2009 23:19

Jak w ogole taki Klos, Hajto, jakieś Adamskie wyłażą i mają czelność LM komentować.
Jak im nie wstyd, no z czym do ludzi...

Wojtas 16.09.2009 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 793525)
T.Kłos powiedział przed chwila shortcutach, ze zbyt ciężkie treningi były za Dana.
Reprezentant w d*** j*****. Przecież jak bym powiedzial w pracy, ze nie daje rady albo ze stres
to by powiedzieli szukaj se innej, a tu wychodzi skur***wysyn co bierze 50k miesiecznie, 0-0 z bytomiem i mowi ze presja. Bezwstydny. Rece mi znowu opadły.
Banda prostych ch. alkoholików i nic więcej.




Ludzie ktorzy biorą takie pieniadze gdzie wiekszosc musi 5x ciezej zap******lac za 1/6 tego co oni.A jak pomysle o taki Lobodzinskim i o tym ile inkasuje miesiecznie w porowaniu do tego co gra to az sie czlowiek gotuje.

Co to za ludzie nieszanujacy tego co robia.

Byl jeden Petrescu ale jak pokazal nierobom ktoredy prowadzi droga na Champions League to sie go wykopało ,bo po co sie męczyc w Lidze Mistrzow lepiej zasmradzać sie sie polskim gównie.

Co to za paranoja to az sie rzygac chce.

pysio 16.09.2009 23:41

i mój podpis okazuje się, że trafia w sedno sprawy.. w Polsce.. lubimy minimalistów.. i mogę się założyć, że awansuje w końcu do tej LM, bo kiedyś musimy.. ale, z maksymalnie jednym Polakiem w pierwszym składzie..

Fuks 17.09.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 793539)
Ludzie ktorzy biorą takie pieniadze gdzie wiekszosc musi 5x ciezej zap******lac za 1/6 tego co oni.A jak pomysle o taki Lobodzinskim i o tym ile inkasuje miesiecznie w porowaniu do tego co gra to az sie czlowiek gotuje.

to jest wlasnie problem calej polskiej pilki, pisalem juz o tym w temacie o reprezentacji. Mamy ogromne pieniadze w lidze całkowicie nieproporcjonalne do poziomu gry. Zarabia taki w cholere kasy to co sie bedzie przemeczac - jemu jest dobrze. A tam ? Zarabiaja mało to i zapieprzają bo robote stracą i co zrobią? (patrz : Polonia Bytom np.)

royalmichael 17.09.2009 00:21

Oglądał ktoś mecz Liverpool-Debreczyn? PONOĆ Debreczyn grał całkiem dobrze, czasami się gubili ale potrafili realnie zagrozić przeciwnikowi. Powtarzam ponoć. Czy ktoś może napisać coś więcej?

!!IRIVER!! 17.09.2009 00:33

ze skrótu można wywnioskować, że Liverpool miał miażdżącą przewagę. Debrecen się dość solidnie bronił, jednak umiejętnościami był dużo słabszy i było to widać. niemniej - szacunek.

co do ogólnego stanu rzeczy. podoba mi się polityka Polsatu w kwestii LM. Fajnie, że poświęcają cały wieczór na mecz + skróty, trochę za dużo reklam... ale.. naprawdę na plus. do tego dla wytrwałych całonocna sesja z LM - cztery godzinne skróty innych meczy. Nawet na tv4 szło także spotkanie Chelsea-Porto od 23.10. Czyli postarali się.

ALE...

z Ligą Europejską dojebali. Liczyłem, że będzie choć jeden mecz w kolejce w otwartym polsacie, a tu lipa. Owszem - wzorem eNki, otwieraja kanał typowo piłkarski i tam, cztery dodatkowo - razem do wyboru 10 meczy, po 5 o 19.00 i 21.05. dodatkowo skróty na Futbolu, ale kuźwa, mogli zadbać o ten jeden mecz w otwartym... Liga Europejska może być znacznie ciekawsza niż LM - dużo więcej wyrównanych spotkań...

For_FuN_ 17.09.2009 00:49

A to Petrescu gral eliminacje? Z tego, co mi wiadomo to z automatu sie zakwalifikowali :D. Przeciez ten smieszny klubik(ktory najprawdopodobniej przegra wszystkie spotkania) rowniez nie poradzilby sobie w eliminacjach. Juz nie mowie o tym, ze chyba niewiele osob tutaj pamieta, jak wygladala gra Wisly za Dana i jak wygladali kopacze, ktorzy byli zajechani(poruszali sie na boisku, jak nasza reprezentacja na ostatnich wielkich imprezach).

Eustachy 17.09.2009 01:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 793547)
Oglądał ktoś mecz Liverpool-Debreczyn? PONOĆ Debreczyn grał całkiem dobrze, czasami się gubili ale potrafili realnie zagrozić przeciwnikowi. Powtarzam ponoć. Czy ktoś może napisać coś więcej?

Ogladalem i moge powtorzyc dokladnie to co napisales. Warto przy okazji odnotowac, ze Debreczyn w tym spotkaniu gral bez swoich dwoch najlepszych graczy - pomocnika Vargi (kartki) i napastnika Rudolfa (kontuzja). Obaj byli strzelcami bramek w ostatnim meczu z Lewskim Sofia.

RoS 17.09.2009 05:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 793549)
A to Petrescu gral eliminacje? Z tego, co mi wiadomo to z automatu sie zakwalifikowali :D. Przeciez ten smieszny klubik(ktory najprawdopodobniej przegra wszystkie spotkania) rowniez nie poradzilby sobie w eliminacjach. Juz nie mowie o tym, ze chyba niewiele osob tutaj pamieta, jak wygladala gra Wisly za Dana i jak wygladali kopacze, ktorzy byli zajechani(poruszali sie na boisku, jak nasza reprezentacja na ostatnich wielkich imprezach).

Dopóki będą tacy co się litują nad naszymi biednymi, przepłaconymi pseudokopaczami, dopóty nie będzie z polska piłką lepiej. My również nakręcamy tez chory biznes.

Zajechani czy nie zajechani, ale to jak na razie filozofia Petrescu, czyli ciężka praca (kiedy my to w końcu zrozumiemy), przynosi efekty o jakich możemy tylko pomarzyć. Wygrał silną (w porównaniu z naszą kopaną) ligę rumuńską, a jeżeli masz jakieś wątpliwości co do jej poziomu, to przypominam że Rumunia ma ciągle 5 drużny (z sześciu) w fazach grupowych europejskich rozgrywek. 5 solidnych drużyn na przyzwoitym europejskim poziomie, czterem z nich Unirea pokazała plecy w zeszłym sezonie. A my komu?

Żeby jednak nie odbiegać od tematu. Wiadomo, że kluby pokroju APOEL, Debrecen, Unirea, Maccabi, Zurich w starciu z potentatami europejskimi, i w dodatku w meczach wyjazdowych, skazane są na pożarcie. Pierwszym udało się zdobyć punkt (przypomina ĄPOEL jest dryżyną cypryjską:-/ ) , pozostałe poległy. Nie znaczy to jednak, że będą dostarczycielami punktów, poczekałby, z wyrokiem, który od razu wydałeś.

A nawet jeśli, to my mamy równać do nich, a nie cieszyć się, że im się nie powiodło.

Sardyn 17.09.2009 07:33

River z tego co sie orientuje bedzie mecz Ligi Europejskiej w otwartym kanale (konkretnie TV4) dzis o 21.05 Athletic Bilbao - Austria Wieden

rafkur 17.09.2009 08:10

Petrescu nie jest może najwybitniejszym trenerem na świecie ale ma na pewno rację co do naszych kopaczy: we współczesnym futbolu nie ma miejsca dla ciot i tyle. Niestety potęgi typu Słowacja, drwale z Irlandii a w piłce klubowej Levadie i inne dream teamy nam to co roku udowadniają. Nasi (reprezentacyjni, klubowi) piłkarze wirtuozami techniki nie są, trenerzy geniuszami strategii tez nie za bardzo więc pozostaje im zpierdalanie po boisku i zajechanie przeciwnika a to wymaga ponadprzeciętnego przygotowania fizycznego - niestety ono nie bierze się z niczego tylko z harówy na treningach.

felipe 17.09.2009 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 793549)
A to Petrescu gral eliminacje? Z tego, co mi wiadomo to z automatu sie zakwalifikowali :D. Przeciez ten smieszny klubik(ktory najprawdopodobniej przegra wszystkie spotkania) rowniez nie poradzilby sobie w eliminacjach. Juz nie mowie o tym, ze chyba niewiele osob tutaj pamieta, jak wygladala gra Wisly za Dana i jak wygladali kopacze, ktorzy byli zajechani(poruszali sie na boisku, jak nasza reprezentacja na ostatnich wielkich imprezach).

Chelsea tez nie grała eliminacji...
Dan ma eliminacje przez cały rok, a w lidze rumuńskiej musi pokonać większe tuzy niż władcy północy Levadia.

tofik 17.09.2009 12:56

Obejrzałem mecz Unireii wczoraj i muszę powiedzieć, że zaimponowali mi. Nie umiejętnościami, bo tych zabrakło, ale widać hard work :) Wystarczy, że ich ktoś zlekceważy i mogą zrobić niespodziankę w meczu u siebie.

!!IRIVER!! 17.09.2009 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 793673)
Obejrzałem mecz Unireii wczoraj i muszę powiedzieć, że zaimponowali mi. Nie umiejętnościami, bo tych zabrakło, ale widać hard work :) Wystarczy, że ich ktoś zlekceważy i mogą zrobić niespodziankę w meczu u siebie.

Ale zdaniem niektórych - to słaby klubik, a Petrescu to ciota.

W Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn!!

Sardyn - dzięki. Faktycznie jest. W To&Owo nie było odnotowane... :)

wolfy 17.09.2009 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 793691)
W Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn!!

Sami sobie daliście odpowiedź dlaczego nas tam nie ma.

!!IRIVER!! 17.09.2009 13:58

wolfy - ale chyba nie podważasz tego, co powiedziałem? Przecież skoro wszystkie cztery polskie kluby odpadły z średniakami (vide Lech) lub słabiakami europejskimi (vide Legia, Wisła i Polonia), a na dodatek reprezentacja dostała w cipkę od Słoweńców i prawie straciła szanse na awans do MŚ to nie można powiedzieć, że nasze drużyny są mocne.

wolfy 17.09.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 793702)
wolfy - ale chyba nie podważasz tego, co powiedziałem? Przecież skoro wszystkie cztery polskie kluby odpadły z średniakami (vide Lech) lub słabiakami europejskimi (vide Legia, Wisła i Polonia), a na dodatek reprezentacja dostała w cipkę od Słoweńców i prawie straciła szanse na awans do MŚ to nie można powiedzieć, że nasze drużyny są mocne.

Podważać? Wręcz przeciwnie. Jesteśmy żałośnie wręcz słabi.

FraMat 17.09.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 793673)
Obejrzałem mecz Unireii wczoraj i muszę powiedzieć, że zaimponowali mi. Nie umiejętnościami, bo tych zabrakło, ale widać hard work :) Wystarczy, że ich ktoś zlekceważy i mogą zrobić niespodziankę w meczu u siebie.

tez widziałem ten mecz - Dan ustawił grę bardzo defensywnie, zresztą co miał zrobic innego grając z Sevillą? Natomiast Unirea jako zespoł zachowuje się bardzo dobrze i gra na dobrym europejskim poziomie. Pewnie nieraz jeszcze dostaną bęcki, ale na pewno nie od drużyn typu Levadia

tofik 17.09.2009 19:07

W Lidze Europejskiej testują wariant z 5 sędziami :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl