![]() |
Posłuchajcie powiedzmy sobie szczerze i tak nie mieliście żadnych szans na tą Ligę Mistrzów, więc chociaż zobaczycie w Krakowie słynną Barcelonę.
To lepsze niż sparing z Liverpoolem i jeszcze darmowy do tego... :D |
Tradycji stało się za dość. Aż się odechciewa wszystkiego.
A oglądanie gwiazdek Barcelony przejeżdżających się po Wisle jakoś mnie nie podnieca. Już to kilka razy przerabialiśmy i żadna przyjemność. Losowanie najgorsze z możliwych. Pewnie jeszcze bilety będą po pinćset złotych. Teraz trzeba myśleć o wyeliminowaniu Beitaru i pucharze UEFA. |
Może na Śląskim mecz zrobią , co w końcu troche dziwnie będzie gościć Barcelone na stadionie w połowie sprawnym !!!, Jak myślicie , wtedy mogli by sensowniejsze ceny biletów zrobić
|
Ja bym chciał najpierw przejść Beitar, reszta to mnie wali na razie.
|
a czy przypadkiem mecz z FCB nie bedzie w Chorzowie??
|
Cytat:
Oj, Ty sam/sama nie wierzysz w to co piszesz. Ewentualnie odstaw, to co palisz :P p.s. I znów kolejny rok czekania, kolejne marzenia, "kolejne przymiarki transferowe" i kolejne nadzieje na bardziej przychylny los w losowaniu... |
Skorża powinien sie poradzić Grzesia Patera jak strzelać bramki słynnej Barcelonie.
|
Przejdziemy ich...jak przyjadą drużyną U-18...
Polska piłka jest tu gdzie jest, do tego jeszcze pech(dla niektórych szczęście, że Barca), ale niestety biednemu zawsze wiatr w oczy... |
Dlaczego?:(
Najpierw trzeba przejść Beitar, a dopiero potem się podniecać Barceloną... Pewnie najtansze bilety po 3 stówki. WSZYSCY NA BEITAR... Wiara Nasza Wiara Niezachwiana.... |
Pierwszy mecz na wyjeździe ale jesli przejdziemy Beitar to zrobią ztak jak z Barca lub Realem. Juz nie pameitam. Z któąś z tych druzyń tez 1 mecz miał być na wyjeździe ale przełożyli do nas ze względu na zyski z biletów. Wtedy mogli sprzedawac po 300-350. A jakby tam dostali 4:0 to 100 to byłby max. Teraz moga zrobić to samo.
|
a nikt z was sie nie cieszy że będzie zajebisty wyjazd ? Tylko żeby nie strzelili jakiejś ceny. Poza tym, nie ma co myśleć o Barcie, bo może być tak że z nimi owszem będzie mecz, ale Beitaru. Po drugie, jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji, drugi mecz u siebie. Barcelona ostatni sezon co grała ? Przegrywała z cieńkimi przeciwnikami. ZAWSZE może się im trafić gorszy dzień, a nasi chłopcy zepną się. Tylko najważniejszy jest ten Beitar... Z ustawieniem naszej obrony będzie kłopot, nie ma co myśleć o następnym meczu tylko mobilizujemy się na ten, pokażmy swoją wielkość!
|
Dokładnie. Może mecz zrobią na Śląskim. Więcej kasy zarobią, tym samym może ceny trochę pójdą w dół. W Polsce jest wielu kibiców Barcy, więc komplet na Śląskim nie mógłby dziwić. A 15 tyś to trochę za mało
|
Spokojnie stary nawet jak by dostali tam 4-0 to bilety bedą po 300 i ludzie przyjdą , dla samej Barcelony zobaczyć .... bo tym co zrobili na Realu nic mi już nie zdziwi , a bilety powinny być jak w 2001 roku po 80-110 zł wzglednie 110-150 reszta to przesada. Natomiast na ten mecz zjadą ludki z poza Polski wielcy fani Barcelony tylko po to by zobaczyć wielką drużynę a nie kibicować Wiśle i dlatego zrobią po 300 -350 bilety co jest skandalem dla mnie !!!
|
Skąd ten zawód ? Od początku znaliśmy rywali... A może i lepiej, przynajmniej nie skompromitujemy sie z zespołem w naszym zasięgu ( czytaj, patrz Bate ).
Mnie martwi tylko jedno... cena biletów... ehh ;( Przyjdą pikniki dla tejże " słynnej " Barcy. Młyn ucierpi. |
Bati_NS_TSW No ja naprzykład twierdze że wyjazd nie za ciekawy rywal pod wzgledem kibicowskim mógł być dużo lepszy
|
Najpierw przejdźmy Beitar i dopiero wtedy będziemy się zastanawiać po ile będą bilety na Barcelone.
|
Cytat:
Cytat:
Nadzieji niestety nie ma żadnych. Wierzyłem za pierwszym razem z Barcą czy nawet z Realem (ja kto brzmi wogóle!), ale teraz z bagażem doświadczeń można od razu dać sobie spokój. Szans nie mamy żadnych. Przejść Beitar, odbębnić Barcelone, zrobić fajny klimat na trybunach, a potem walka o puchar UEFA. Miejmy nadzieję że nie z Milanem itp. :/ |
Cytat:
Niedość, że przeciwnik piłkarsko poza zasięgiem to jeszcze daleki i co za tym idzie drogi wyjazd. Przejść Beitar to w P. UEFA może będą lepsze wyjazdy niż w tych kwalifikacjach do LM... |
Może to i lepiej? Realnie oceniając to z każdym zespołem z tej 3 rundy byśmy odpadli, a z Barcą przynajmniej porażka nie będzie tak bardzo bolała jak ta z 'rywalem w naszym zasięgu'. Jak przejdziemy Beitar to już możemy się oswajać z myślą o rywalizacji w PU, może dzięki temu unikniemy takich blamaży jak ten z Vitorią?
Tylko szkoda że Liga Mistrzów to tak naprawdę Liga Bogatych i Uznanych. Bo to właśnie te zespoły mają wszelkie udogodnienia w postaci rozstawień. Wszystko zrobione tak żeby takie Barcy przechodziły, mimo że z mistrzem mają niewiele wspólnego... |
Cytat:
a co nas to obchodzi, że w Polsce jest dużo kibiców Barcy? może dajmy im wszystkie bilety bo chcą zobaczyć swój "ukochany" klub? ja też lubię Barce, ale jak gra z Wisła to znaczą dla mnie tyle co starozakonni nie wyobrażam sobie, że mecz może się odbyć poza Krakowem |
chłopie tu sie nawet zjada fani Barcelony z Polski ,****a ,a ja będę musiał mecz w TV oglądać bo każda cena powyżej 100 zł to za dużo dla mnie
|
Cytat:
W poprzednich potyczkach z Barca i Realem mielismy zgrane i solidne zespoły. A teraz to co my mamy? :D 0 skrzydeł,bramkarz ktory na widok Henrego padnie na kolana ze strachu,ciekawym widokiem bedzie tylko widziec jak Maurycy bedzie robił swoje kółeczka miedzy pomocnikami Barcelony a oni beda mieli w głowie wielkie WTF :D |
ja nie byłem jeszcze na Camp Nou, wiem że tam nie ma kibiców takich jak u nas. Ale można klasę pokazać. Zarząd powinien oddać dystrybucję biletów na D w ręce SKWK, nie wiem jak to zrobić żeby się nie zrobiło piknikowo. A poza tym akcja koników jak z derbami pewna...
|
No ,Bóg jak zwykle, niestety nas pokarał. Ale najpierw trzeba wygrać z Jerozolimą he he. Jeśli się uda to bardzo proszę upominam i uczulam nasz zarząd żeby nie utrwalali hasła"piłka nożna dla pikników i koników". Bo będzie jak z Realem tj. bilety po 300 na R22 wycieczki "Małyszomanów" w barwach narodowych, kretyńskich kapeluszach z trąbkami, zero dopingu i turyści na C obrażeni że ktoś zajmuje ich miejsce i nie można sobie usiąść. "C" już nie ma ale dobrze wiecie o co mi chodzi. Najpierw bitwa z Izraelitami. Wszyscy na R22!
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze nie przeszliśmy Beitaru. To Cię nie martwi, tylko cena biletów ?! Nieźle... |
Guardiola to pocżatkujący trener może jeszcze dostatecznie nie poznał zespołu i tu bym upatrywał szanse Wisełki
|
Niestety drużyny nie mamy obecnie takiej nawet jak w 2001 roku , kto był wtedy na meczu wie jak wspaniale chwile przeżyliśmy do przerwy..... ehhhh nigdy nie zapomne tych 3 bramek wpakowanych Barcelonie przez Patera x2 chyba? i Franka , świetny mecz Kosy na skrzydle..... Mieli wtedy najlepszego piłkarza świata Rivaldo , gdyby nie on Wisła mogła to wygrać 3-2 lub 3-1 ale Rivaldo był nie do zatrzymania !!!
|
Cytat:
Tak poważnie, dobrze będzie przejść żydków i dalej się nie martwić. Co bedzie to bedzie :P Byle tylko ceny biletów były 'normalne' tzn do 150 zł... a znając zarząd będą OD 250... ;] :foch: |
zgadzam się z co poniektorymi.... moim zdaniem trafilismy na najslabszego rywala z tych najmocniejszych
Barcelona to juz nie t aco kiedyś z Ronaldinho... 2mecz u siebie i mzoe damy radę..... najwazniejsze sroda beitar i miec uefa zapewnione |
Cytat:
Co do samego losowania... Dla mnie było dwóch potencjalnych rywali: Liverpool lub Barcelona. Nic innego Wisła nie mogła wylosować.. Co do samego meczu, to pewnie sie zjada 'fani' Barcelony z całej Polski :lol: I najważniejsze, najpierw trzeba przejść Beitar bo co by nie bylo to narazie jest 2-1 dla Żydów. I ja, szczerze mówiąc to wcale tej Barcelony na Reymonta w tym roku nie widze. Obym sie mylil :) |
Cytat:
|
Ja bym nie tragizował, szanse na wylosowanie przeciwnika realnie w naszym zasięgu były znikome. Teraz przynajmniej wiemy na czym stoimy, nie będzie hucznych zapowiedzi, dziennikarze nie będą się mieli czego czepiać, bo nawet oni wiedzą, że tutaj transfery Majewskich i Pawłowskich by nie pomogły. Za to z marketingowego punktu widzenia lepszy mógłby być tylko awans do LM. Mecz z Barcą to zawsze możliwość pokazania się, piłkarze mogą zdobyć doświadczenie, na dodatek można na tym meczu nieźle zarobić, bo wiele telewizji na całym świecie będzie chciało pokazać dwumecz Barcelony.
@Szprotson, mnie też się wydaje, że trzecia runda eliminacji miała być w Chorzowie. A nawet jeśli nie miała być, to będzie, bo powinien być spory popyt na bilety. |
Co do Barcy szanse zawsze są, na cód zawsze mozna liczyc o ile Bog pomoze nam z Beitarem :)
|
Czesc! Nazywam się Jordi, jestem katalończykiem, z Barcelonii. Bardzo lubi ze możalbimy grać vs polski klub na ligi misztrów. Moja dziewczyna jest polką I ja uczy się polskiego. Jeżli potrzebujecie informacji o Barcelonie (Samoloty, cena bilety, etc....) pitajcie mnie !
Jordi: PS: Czy kiedy jest drugi mecz vs Beitar |
Myślałem, że traficie na jakiś słabszy zespól a tu klapa. Szkoda bo miałem nadzieje, że w tym roku awansujecie.
Bądźmy realistami Barcelona u siebie wygra z 4:0 a u Was będzie 1:1 Ale naraize przejdźcie Beitar Pewnie kibiców Beitatu będa wspomagać koledzy z Cracovii hahaha :D |
E tam nie będzie źle, nie zagra Messi, pewnie sie Eto pozbędą. Pozatym Barca nie będzie jeszcze w rytmie meczowym, dlatego jesli przejdziemy Beitar to myśle że mecze mogą być dość wyrównane. Oczywisice przegramy, ale po walce. Jesli taki Brożek strzeli ze 2 bramki, to będzie mógł Cupiał za niego krzyknąc z czystym sumieniem 5 mln euro. To może być plus tych meczy. Nie oszukujmy się porażka z Barcą mniej boli niż Szachtatem, a jest napewno lepszą lekcją futbolu.
|
Śmieszą mnie tylko komentarze typu "Ale mamy ZAWSZE pecha". itp. Nazywacie pechem trafienie na Anderlecht czy Pana?? To jest według was pech?? Przecież nie możemy co roku wpadać na zespołu z niższej półki.
Pewne jest tylko to, że Messi nie zagra w tych meczach Barcy :D |
Teraz pewnie te wszystkie transfery Ze Kalanagi i nie wiadomo kogo odpadną, bo szansę są niemal zerowe.. nie oszukujmy się .... Wisła to nie jest taka drużyna jak w 2001 czy 2004 roku gdy grała z Realem. Wtedy ciała nie dała a jednak odpadła . Teraz ci piłkarzyki musieli by w tydzień złapać formę życia by nie przegrać 1 meczu wyżej niż 2 bramkami !!!!!. Ktoś powie że Barcelona nie ta hhhahaha .... 3 mistrzów Europy w składzie plus Keita ,w ogóle o czym my mówimy na każdej pozycji mają lepszych piłkarzy. Do tego świetnie idą im sparingi wygrywają pewnie i wysoko z Szkockimi drużynami ..... szansa jest mała ...jak nigdy na dodatek jeszcze trzeba męczyć się z Beitarem ............ z którym nie wiadomo jak będzie.
|
Błaaaagam żeby puszczali ten mecz w jakim DSF czy czymś, bo niechce mi sie odwoływać wyjazdu do Niemiec...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl