Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Sebo_TS 01.08.2008 09:59

Słyszeliście coś o kartach do Cyfry+ ? Że podobno od września mają je wymieniać? Prawda to czy jakiś blef ?

michu-k 01.08.2008 10:00

Czy w TV będzie transmisja z losowania?

wisl@k_TS 01.08.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 577415)
Czy w TV będzie transmisja z losowania?

Na Eurosporcie o 12

szlaQ 01.08.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 577414)
Słyszeliście coś o kartach do Cyfry+ ? Że podobno od września mają je wymieniać? Prawda to czy jakiś blef ?

Też to słyszałem , ale potwierdzonego źródła nie mam...

Genio 01.08.2008 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 577417)
Na Eurosporcie o 12

będzie transmisja z Eurosport na Sopcast'cie?

nowy_piotrek 01.08.2008 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 577141)
proszę podać link do strony z prowadzonymi rankingami europejskimi w piłce nożnej
wszystko co tyczy się UEFA, punkty poszczególnych europejskich zespołów w rankingach, punkty federacji piłkarskich i tym podobne
z góry dziękuję

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2009.html

wisl@k_TS 01.08.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 577420)
będzie transmisja z Eurosport na Sopcast'cie?

Według tej strony jest transmisja:

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia


Możesz jeszcze skorzystać z relacji live ze strony UEFA:

http://www.uefa.com/

(trzeba kliknąć na 'UEFA Champions League DRAW Live 12@CET')

Blacha92 01.08.2008 10:54

Może mi ktoś podać strone z taqptami wislackimi?
najlepiej z takim rekinem

Sebo_TS 01.08.2008 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 577418)
Też to słyszałem , ale potwierdzonego źródła nie mam...

Dzwoniłem do Cyfry+ i od września będzie wymiana kart. Podobno mają je wysyłać listownie....

wislak_olkusz 01.08.2008 15:09

Powiedzcie jak to jest z Banikiem Ostrava - grają w UEFA czy nie?

Jakby ktoś mógł to wytłumaczyć jakoś...

1q2 01.08.2008 15:51

Pewnie graja, tylko od 1 rundy , podobnie jest z druzyna Petrescu - Unirea.
Jak widac nawet kompletne 'prawiczki' ,jesli chodzi o puchary, zaczynaja wtedy kiedy my konczymy:)

Patka 01.08.2008 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 577602)
wie ktoś ile się czeka na aktywacje konta w goalunited??

Ja czekałam kilka/kilkanaście godzin. Ale różnie to podobno bywa. ;)

mcovalski 01.08.2008 16:26

Koledzy i koleżanki mam bardzo ważne pytanie do Was. Czy mógłby mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć jak mam się pozbyć wirusa który charakteryzuję się tym że po kliknięciu na partycje wyskakuję "brak pliku copy.exe" i na dyski można jedynie wejść za pomocą prawego kliknięcia i eksploruj. Albo jakby ktoś był w posiadaniu o nr rejestracyjnym do produktu SpyRemover Pro v3.04

Bardzo proszę o pomoc

rafiABG 01.08.2008 16:57

Czy orientuje sie ktos jakimy liniami lotniczymi moge sie najtaniej dostać do Paryża ?

R33 01.08.2008 17:42

Ile w 2001 r. kosztowały bilety na mecz Wisła - FC Barcelona, proszę o podanie każdej ceny :) (każdy sektor i np. zniżki dla karnetowców)

Gordian 01.08.2008 18:38

Dziś jak piłem piwko pod sklepem podbiła straż miejska, podałem dane, kumpel też. Oni te dane sprawdzili, ale mandatu nie dostałęm. I teraz pytanie, czy przyjdzie mi do domu jakiś mandat?

saklak1906 01.08.2008 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 577911)
Dziś jak piłem piwko pod sklepem podbiła straż miejska, podałem dane, kumpel też. Oni te dane sprawdzili, ale mandatu nie dostałęm. I teraz pytanie, czy przyjdzie mi do domu jakiś mandat?

To juz nie miales gdzie piwa pic? a tak na powaznie musialbys przyjac mandat(podobnie jak w przypadku mandatu samochodowego) od straznika lub wniosek na kolegium.Przynajmniej tak bylo, ale jak Ci nic nie dali to nie ma problemu.

~Izzy 01.08.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 577847)
Koledzy i koleżanki mam bardzo ważne pytanie do Was. Czy mógłby mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć jak mam się pozbyć wirusa który charakteryzuję się tym że po kliknięciu na partycje wyskakuję "brak pliku copy.exe" i na dyski można jedynie wejść za pomocą prawego kliknięcia i eksploruj. Albo jakby ktoś był w posiadaniu o nr rejestracyjnym do produktu SpyRemover Pro v3.04

Bardzo proszę o pomoc

miałem to samo, sciag program ComboFix i odpal, on to naprawi

WiselkaMLP 01.08.2008 18:48

Mam problem ... jak zainstalowac wtyczne Adobe Flash Get czy jakos tak podczas instalacji wybieram zeby instalowalo w fire foxie zaznaczam try agin a instalacja nie nastepuje ... nie wiem moze ktos mial taki problem i rozwiazal go

z gory dziekowa za odp.

Gordian 01.08.2008 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 577913)
To juz nie miales gdzie piwa pic? a tak na powaznie musialbys przyjac mandat(podobnie jak w przypadku mandatu samochodowego) od straznika lub wniosek na kolegium.Przynajmniej tak bylo, ale jak Ci nic nie dali to nie ma problemu.

no to git ;) dzięki za odpowiedź :)

Above 01.08.2008 20:27

Jak najprościej z Podgórza dostać się do Pobiednika Wielkiego/Małego ?
Jeździ tam jakiś autobus MPK ?

Snakes 01.08.2008 20:29

Jak zacytowac fragemnty z 2 postow naraz ?

dymek_nhs 01.08.2008 21:44

Cytat:

Jak zacytowac fragemnty z 2 postow naraz ?
w kwadratowych nawiasach quote i wklejasz tekst z drugim to samo a jak juz nie chcesz cytowac to w kwadratowym nawiasie przed quote daj / . Poprostu daj cytuj 1 post a jak chcesz drugi to skopiuj tekst tego drugiego i daj tak jak napisalem wyzej

WiselkaMLP 01.08.2008 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 578000)
Jak najprościej z Podgórza dostać się do Pobiednika Wielkiego/Małego ?
Jeździ tam jakiś autobus MPK ?

najlepiej wbij sie w busa ktory jedzie na Nowe Brzesko pozniej wysiadasz w pobiedniku tuz obok aeroklubu

michu-k 01.08.2008 22:21

Rozpoczynasz od [quote]

Wpisujesz tekst po drugim nawiasie, ten, który chcesz zacytować.

Po wpisaniu fragmentu który chciałeś zacytować, kończysz też [quote], lecz teraz po pierwszym nawiasie a przed literką q, wstawiasz ukośnik /

Nie da się tego przedstawić w zwykłej formule, bezpośrednio tak jak powinno to wyglądać, bowiem edytor automatycznie cytuje :-)

Prezydentowa 02.08.2008 08:32

Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.

Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.

Mario Nh 02.08.2008 10:17

Kim jest ta kobieta ? :)

http://img84.imageshack.us/img84/7012/26jq4.jpg

nero 02.08.2008 11:00

ile spali na trasie punto 1.9 - 130 KM w dislu ?

szprotson 02.08.2008 11:39

POSZUKUJE MIESZKANIA EW. POKOJU NA ROK STUDENCKI.
kTOS MA COS ?

PRIV

BEDE WDZIECZNY :)

KamiK 02.08.2008 11:42

http://i36.tinypic.com/28a7282.jpg Może ktoś kojarzy nazwe czcionki umieszczoną w tym logo? z góry dzięki

Patka 02.08.2008 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 577863)
bo ja już czekam pare tygodni...:-/ po tygodniu czekania sprónbowałem drugi raz i nadal nic:-/

Coś musi być nie tak. Spróbuj przy rejestracji wpisać inny adres e-mail.

Romy S. 02.08.2008 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 578053)
w kwadratowych nawiasach quote i wklejasz tekst z drugim to samo a jak juz nie chcesz cytowac to w kwadratowym nawiasie przed quote daj / . Poprostu daj cytuj 1 post a jak chcesz drugi to skopiuj tekst tego drugiego i daj tak jak napisalem wyzej

[QUOTE=michu-kozlowek;578073]Rozpoczynasz od [quote]

Wpisujesz tekst po drugim nawiasie, ten, który chcesz zacytować.

Po wpisaniu fragmentu który chciałeś zacytować, kończysz też
Cytat:

, lecz teraz po pierwszym nawiasie a przed literką q, wstawiasz ukośnik /

Nie da się tego przedstawić w zwykłej formule, bezpośrednio tak jak powinno to wyglądać, bowiem edytor automatycznie cytuje :-)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 578149)
Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.

Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.

Cytat dwóch czy większej ilości postów uzyskujemy za pomocą przycisku " " jak na załączonym obrazku:

http://www.iv.pl/thumb/231761.jpeg

Zaznaczamy posty, które chcemy zacytować, a następnie piszemy po prostu odpowiedź.

wislak_olkusz 02.08.2008 12:18

Ludzie pomocy, wchodzę na laola1.tv, włączam skrót, a w oknie MediaPlayera jest czarno. Nie ma obrazu ani fonii. Film nawet nie startuje. Kiedy daje na "Play" on na chwile gaśnie i zaraz się "zapala".

Ludzie pomocy!!

gse 02.08.2008 13:05

Kiedy rusza młoda ekstraklasa?

wislak_olkusz 02.08.2008 13:09

tak jak zwykła

nero 02.08.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 578210)
ile spali na trasie punto 1.9 - 130 KM w dislu ?

+/- 2-3 latek.

WiślakNH 02.08.2008 13:53

Proszę o pomoc.
Kilka godzin temu włączyłem komputer i włączając mozille nastała ciemność na moim monitorze,później jakie paseczki i różne kolory zaczęły sie pojawiać przy ładowaniu windowsa.Teraz komputer uruchomiłem w trybie awaryjnym.Zjebała mi sie karta graficzna?(znowu)

Ok,dzięki.

Gordian 02.08.2008 14:02

Spróbuj ją wyczyścić z kurzu i brudu. Jak nie pomoże to albo serwis albo zakup nowej.

DominoForza 02.08.2008 14:53

mam dosyc glupie pytanie bo nie znam sie na opcjach forum :P jak wkleic takie obrazki i gdzie to zrobic(wiem ze w panelu uzytkownika ,tylko co dalej) jak np ma Nero-"zero tolerancji dla ..." ,Szprotson ma cos z Lechia to co jest pod postem ,Kamik ma jakis obrazek Wisla Skawina,

1986 02.08.2008 15:27

Do Mario Nh

To jest dziewczyna/ żona Juniora Diaza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl