Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Christofor 12.07.2010 21:25

Stroje nie są najgorsze, ich cena może nie jest znośna (250 zł) ale i tak trzeba będzie kupić ;) I mam nadzieję, że SKWK pomoże klubowi w projekcie koszulki na następny sezon (każdy wie o co chodzi)...

Zlatan93 12.07.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 933224)
Nie mam nic przeciwko herbowi SA, jednak ono zupełnie nie pasuje na koszulkę, jednak spokojnie mogłoby pozostać na spodenkach.


I co: na spodenkach innych herb, na koszulkach inny? No proszę Cię.

KoPer 12.07.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 933345)
I co: na spodenkach innych herb, na koszulkach inny? No proszę Cię.

A jak było na stulecie?

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/480/001.jpg

wojti11795 12.07.2010 22:30

Trzeba jeszcze tylko poczekać 96 lat

R33 12.07.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 933345)
I co: na spodenkach innych herb, na koszulkach inny? No proszę Cię.

BG tylko na piersi, na spodenkach to by świętokradztwo było ;)

Darkh 12.07.2010 23:23

no to nam dali :)

http://termalica.brukbet.com/index.p...&galleryid=225

w podobnych Brukbet Nieciecza grał w zeszłym sezonie.

A od nowego sezonu Brukbet w Nike będzie grać... ;)

Sylwek1906 12.07.2010 23:30

Nie ma problemu z kupnem np 20 koszulek danego modelu, do tego wydrukować sponsora na przodzie i numer na plecach, a dostać sprzęt od skarpetek po kurtki i czapki to jest różnica :)

Mr.Kłosik 13.07.2010 10:53

Prezentacja na footballfashion.org -> http://footballfashion.wordpress.com...1011-home-kit/

Kon®ado 13.07.2010 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 933401)
no to nam dali :)

http://termalica.brukbet.com/index.p...&galleryid=225

w podobnych Brukbet Nieciecza grał w zeszłym sezonie.

A od nowego sezonu Brukbet w Nike będzie grać... ;)

jak te stroje sa podobne do naszych to ja jestem swiety ;O :shock:

crazykaro 13.07.2010 13:27

Koszulki treningowe pierwsza klasa... oprócz tego czarnego koloru. Dlaczego spodenki i częśc boczna koszulki jest koloru czarnego. Trzeba to jakoś załatwić z adidasem bo my nie Legia żęby mieć czarne stroje:foch:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wyjazdem_7802/

patryk95 13.07.2010 15:07

http://www.acasports.co.uk/product_i...ducts_id=11782
Bardziej się opłaca tą treningową kupić :) Nie dość że ładniejsza to o wiele tańsza
Orientuje sie ktoś gdzie można kupić haftowany herb SA do naszycia ?

mic 13.07.2010 15:22

Ma ktos fotke jak moze wygladac bluza bramkarska ?

szprotson 13.07.2010 15:26

http://www.prodirectsoccer.com/prodi...OUP=Goalkeeper

http://www.sportsline-online.de/bild...rikot-Gelb.jpg

tak?

vivez 13.07.2010 16:20

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, jak wyglądają stroje Wisły w niebieskiej wersji kolorystycznej, to Inter Baku w meczu z Lechem gra w takich.

*Michael* 13.07.2010 16:52

no dokładnie. Inter Baku ma takie same jak my... przynajmniej krój...

1227 13.07.2010 16:57

Tak, ale z tego co widzę inne spodenki niż na modelkach. Mają 3 paski przez całą długość.

Dagobert 13.07.2010 17:52

SSA umieszcza oficjalne logo własnej firmy na koszulkach i to normalne (sam mam firme i umieszczam swoje logo na swoich produktach). kibice sentymentalnie chcieli by biała gwiazdę i z okazji 100 tak zrobiono. pewnym kompromisem bylo umieszczenie i BG i herbu SSA... szkoda ze z tego zrezygnowano.

PhantomRanger 13.07.2010 18:49

Trochę pomyślunku i byłby wilk syty i owca cała. Biała Gwiazda na piersi, a logo SA na prawym bądź lewym rękawie.

WiślakMyślenice 13.07.2010 19:41

Nie wie ktoś gdzie mogę kupić replikę/meczówkę Wisły z 2006 roku z Białą Gwiazdą ? cena nie gra roli...

JOSE 841 13.07.2010 20:38

Nie chcę nic mówić ale nowe stroje ani nie zachwycają ani nie są wyjątkowe tak jak poprzednie które były z myślą płkarzach jak i o kibicach wzór był genialny(raczej niespotykany) i nawiązywał do tradycji z białą gwiazdą czego nie można powiedzieć o nowych strojach na ten sezon nie dość że koszulki treningowe przypominają (czarnym kolorem na czerwonym)pewną drużyne z Warszawy to nie są wzorem ani genialne ani nie nawiązują do tradycji z białą gwiazdą(co by lepiej wyglądało) a jak to jest wyjątkowy wzór dla Wisły to ciekawe że Inter Baku ma ten sam wzór co Wisła ale z drugiej strony Jabulani w Europejskich pucharach gra Wisły naprawde będzie o wiele ciekawsza(z Jabulani i bramkarzami w roli głównej )i bardziej ekscytująca tylko szkoda że nie będzie Jabulani w naszej Ekstraklsie wtedy byłoby naprawdę ciekawie

rafalek 13.07.2010 20:41

Jose - ile razy ma byc mowione - wzór indywidualny dla Wisły będzie na przyszły sezon. W tym gramy w koszulkach seryjnych.

cinekw 13.07.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 933903)
Nie chcę nic mówić ale nowe stroje ani nie zachwycają ani nie są wyjątkowe tak jak poprzednie które były z myślą płkarzach jak i o kibicach wzór był genialny(raczej niespotykany) i nawiązywał do tradycji z białą gwiazdą czego nie można powiedzieć o nowych strojach na ten sezon nie dość że koszulki treningowe przypominają (czarnym kolorem na czerwonym)pewną drużyne z Warszawy to nie są wzorem ani genialne ani nie nawiązują do tradycji z białą gwiazdą(co by lepiej wyglądało) a jak to jest wyjątkowy wzór dla Wisły to ciekawe że Inter Baku ma ten sam wzór co Wisła ale z drugiej strony Jabulani w Europejskich pucharach gra Wisły naprawde będzie o wiele ciekawsza(z Jabulani i bramkarzami w roli głównej )i bardziej ekscytująca tylko szkoda że nie będzie Jabulani w naszej Ekstraklsie wtedy byłoby naprawdę ciekawie

Mamy ten sam wzór co Inter Baku i wiele innych drużyn gdyz ten wzor to nie wzor specjalnym, o którym mowa ze ma byc za rok. Ten wzór jest standardowy.. I ma go także Legia. A co do Jabulani, to i tak gralibyśmy jabulani w Lidze Europy i nie ma to znaczenia ze teraz adidas jest naszym sponsorem..

JOSE 841 13.07.2010 21:19

KO nic nie wiedziałem że Wisła będzie miała swój wzór na następny sezon czyli sytuacja w tym sezonie podobna do tej sytuacji którą miała w zeszłym sezonie wrocławska drużyna z Oporowskiej

egonskoczow 13.07.2010 22:32

@WiślakMyślenice
Niedawno za 40zł na kapelance, przy tesco (ten sam budynek) były..

Ofsajd 15.07.2010 19:56

Pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem nowe, całe czarwone stroje w tv -> Bayern Monachium

Zienczuk8 15.07.2010 19:58

po zobaczeniu tych strojow stwierdzam, ze duzo lepszy byl motyw z Białą Gwiazdą na ramieniu..

crazykaro 15.07.2010 20:59

Brzydkie te stroje. Czerwony jest zbyt karamazynowy i nie pasuje do Wisły. Odkąd pamiętam graliśmy w jaśniejszych czysto czerwonych strojach. Dodatkowo koszulki wyglądają jakby grali w środku pory deszczowej.

arth_ur 15.07.2010 20:59

Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?

saklak1906 15.07.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 935446)
Brzydkie te stroje. Czerwony jest zbyt karamazynowy i nie pasuje do Wisły. Odkąd pamiętam graliśmy w jaśniejszych czysto czerwonych strojach. Dodatkowo koszulki wyglądają jakby grali w środku pory deszczowej.

Zgadzam sie zupelnie, na naszych zawodnikach wygladaly nijako.

Raito 15.07.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 935449)
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?


Dzisiaj ok 13 w umbro w GK było ok 10 moze 15 czerwonych koszulek umbro, gładkich i z bet-at-home.
Przynajmniej tyle mieli wystawionych w sklepie

To-Masz 15.07.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 935449)
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?

Wczoraj byłem w Umbro i wisiało jeszcze kilka. Ceny dokładnej nie pamiętam, ale coś koło 60zł.

JacobusTSW 15.07.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 935449)
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?

Można, dziś widziałem w sklepie Umbro.

bologu 16.07.2010 07:20

obym był złym prorokiem, ale podobno adidas nie ma tego modelu w kolorze biało - czerwonym (przeglądałem katalog)
więc jaki kolor zamiast czerwonego?czarny? :P
ogólnie strasznie oklepane te stroje, bez wyrazu

sayek89 16.07.2010 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bologu (Post 935647)
obym był złym prorokiem, ale podobno adidas nie ma tego modelu w kolorze biało - czerwonym (przeglądałem katalog)
więc jaki kolor zamiast czerwonego?czarny? :P
ogólnie strasznie oklepane te stroje, bez wyrazu

Gdybyś nie wiedział to są białe spodenki. Więc nie siej paniki.

arth_ur 16.07.2010 11:21

Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?

To-Masz 16.07.2010 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 935825)
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?

Puste......

Kon®ado 16.07.2010 13:17

oj tam ciagle tyylko narzekacie to kolor zly to siamto sramto wg mnie nie sa brzydkie a najw ze klub zyska lepsza kase ;p dogodzic Polakowi...

arth_ur 16.07.2010 15:26

Koszulki były, ale tylko XL. Więc odpada. Liczę że może będzie jeszcze jakaś dostawa.

jurukuru 16.07.2010 15:33

Jakby ktoś chciał się wymienić koszulkami to mam na wymianę czerwoną TF Kable, nówka, UMBRO, rozm. L.
Potrzebuję M-ki jakiejkolwiek.

Mocny 16.07.2010 17:38

no i jednak real z 09/10 , a nie obecne , szkoda bo te nowe maja swietne z tymi promieniami wychodzacymi z herbu , a te stare troche dziwne ta paseczki idace po obojczyku do konca 3paskow


mi osobiscie najbardziej podobaly sie te z poczatku drugiej polowy 90 tych z takimi 3 duzymi pasami na prawym barku (wzor dosc popularny na MŚ'94)

o dziwo w necie praktycznie nie ma zdjec wisly z tego okresu , a 99% tutejszych forumowiczow nie pamieta tamtych czasow


no wlasnie a propo forumowiczow...

No dramat z rozmiarami, przymierzałem pierw XL to wygladałem jak w damskiej koszuli nocnej..L tez za duża, M-ka w sam raz, jak bym sie uparł to nawet S-ka była by dobra




hehe


korzystajac z okazji kupilem w sizeerze XXL białą z betką , ledwo to wciskam na siebie , szkoda że nie pomyślą o normalnych ludziach i nie robia sporych rozmiarow tylko jakbysmy mieli spoleczenstwo geji i anorektyków , sklepach typu cropp czy house to wogle mozna zapomniec... taki offtop


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl