![]() |
Stroje nie są najgorsze, ich cena może nie jest znośna (250 zł) ale i tak trzeba będzie kupić ;) I mam nadzieję, że SKWK pomoże klubowi w projekcie koszulki na następny sezon (każdy wie o co chodzi)...
|
Cytat:
I co: na spodenkach innych herb, na koszulkach inny? No proszę Cię. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/480/001.jpg |
Trzeba jeszcze tylko poczekać 96 lat
|
Cytat:
|
no to nam dali :)
http://termalica.brukbet.com/index.p...&galleryid=225 w podobnych Brukbet Nieciecza grał w zeszłym sezonie. A od nowego sezonu Brukbet w Nike będzie grać... ;) |
Nie ma problemu z kupnem np 20 koszulek danego modelu, do tego wydrukować sponsora na przodzie i numer na plecach, a dostać sprzęt od skarpetek po kurtki i czapki to jest różnica :)
|
Prezentacja na footballfashion.org -> http://footballfashion.wordpress.com...1011-home-kit/
|
Cytat:
|
Koszulki treningowe pierwsza klasa... oprócz tego czarnego koloru. Dlaczego spodenki i częśc boczna koszulki jest koloru czarnego. Trzeba to jakoś załatwić z adidasem bo my nie Legia żęby mieć czarne stroje:foch:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wyjazdem_7802/ |
http://www.acasports.co.uk/product_i...ducts_id=11782
Bardziej się opłaca tą treningową kupić :) Nie dość że ładniejsza to o wiele tańsza Orientuje sie ktoś gdzie można kupić haftowany herb SA do naszycia ? |
Ma ktos fotke jak moze wygladac bluza bramkarska ?
|
|
Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, jak wyglądają stroje Wisły w niebieskiej wersji kolorystycznej, to Inter Baku w meczu z Lechem gra w takich.
|
no dokładnie. Inter Baku ma takie same jak my... przynajmniej krój...
|
Tak, ale z tego co widzę inne spodenki niż na modelkach. Mają 3 paski przez całą długość.
|
SSA umieszcza oficjalne logo własnej firmy na koszulkach i to normalne (sam mam firme i umieszczam swoje logo na swoich produktach). kibice sentymentalnie chcieli by biała gwiazdę i z okazji 100 tak zrobiono. pewnym kompromisem bylo umieszczenie i BG i herbu SSA... szkoda ze z tego zrezygnowano.
|
Trochę pomyślunku i byłby wilk syty i owca cała. Biała Gwiazda na piersi, a logo SA na prawym bądź lewym rękawie.
|
Nie wie ktoś gdzie mogę kupić replikę/meczówkę Wisły z 2006 roku z Białą Gwiazdą ? cena nie gra roli...
|
Nie chcę nic mówić ale nowe stroje ani nie zachwycają ani nie są wyjątkowe tak jak poprzednie które były z myślą płkarzach jak i o kibicach wzór był genialny(raczej niespotykany) i nawiązywał do tradycji z białą gwiazdą czego nie można powiedzieć o nowych strojach na ten sezon nie dość że koszulki treningowe przypominają (czarnym kolorem na czerwonym)pewną drużyne z Warszawy to nie są wzorem ani genialne ani nie nawiązują do tradycji z białą gwiazdą(co by lepiej wyglądało) a jak to jest wyjątkowy wzór dla Wisły to ciekawe że Inter Baku ma ten sam wzór co Wisła ale z drugiej strony Jabulani w Europejskich pucharach gra Wisły naprawde będzie o wiele ciekawsza(z Jabulani i bramkarzami w roli głównej )i bardziej ekscytująca tylko szkoda że nie będzie Jabulani w naszej Ekstraklsie wtedy byłoby naprawdę ciekawie
|
Jose - ile razy ma byc mowione - wzór indywidualny dla Wisły będzie na przyszły sezon. W tym gramy w koszulkach seryjnych.
|
Cytat:
|
KO nic nie wiedziałem że Wisła będzie miała swój wzór na następny sezon czyli sytuacja w tym sezonie podobna do tej sytuacji którą miała w zeszłym sezonie wrocławska drużyna z Oporowskiej
|
@WiślakMyślenice
Niedawno za 40zł na kapelance, przy tesco (ten sam budynek) były.. |
Pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem nowe, całe czarwone stroje w tv -> Bayern Monachium
|
po zobaczeniu tych strojow stwierdzam, ze duzo lepszy byl motyw z Białą Gwiazdą na ramieniu..
|
Brzydkie te stroje. Czerwony jest zbyt karamazynowy i nie pasuje do Wisły. Odkąd pamiętam graliśmy w jaśniejszych czysto czerwonych strojach. Dodatkowo koszulki wyglądają jakby grali w środku pory deszczowej.
|
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzisiaj ok 13 w umbro w GK było ok 10 moze 15 czerwonych koszulek umbro, gładkich i z bet-at-home. Przynajmniej tyle mieli wystawionych w sklepie |
Cytat:
|
Cytat:
|
obym był złym prorokiem, ale podobno adidas nie ma tego modelu w kolorze biało - czerwonym (przeglądałem katalog)
więc jaki kolor zamiast czerwonego?czarny? :P ogólnie strasznie oklepane te stroje, bez wyrazu |
Cytat:
|
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?
|
Cytat:
|
oj tam ciagle tyylko narzekacie to kolor zly to siamto sramto wg mnie nie sa brzydkie a najw ze klub zyska lepsza kase ;p dogodzic Polakowi...
|
Koszulki były, ale tylko XL. Więc odpada. Liczę że może będzie jeszcze jakaś dostawa.
|
Jakby ktoś chciał się wymienić koszulkami to mam na wymianę czerwoną TF Kable, nówka, UMBRO, rozm. L.
Potrzebuję M-ki jakiejkolwiek. |
no i jednak real z 09/10 , a nie obecne , szkoda bo te nowe maja swietne z tymi promieniami wychodzacymi z herbu , a te stare troche dziwne ta paseczki idace po obojczyku do konca 3paskow
mi osobiscie najbardziej podobaly sie te z poczatku drugiej polowy 90 tych z takimi 3 duzymi pasami na prawym barku (wzor dosc popularny na MŚ'94) o dziwo w necie praktycznie nie ma zdjec wisly z tego okresu , a 99% tutejszych forumowiczow nie pamieta tamtych czasow no wlasnie a propo forumowiczow... No dramat z rozmiarami, przymierzałem pierw XL to wygladałem jak w damskiej koszuli nocnej..L tez za duża, M-ka w sam raz, jak bym sie uparł to nawet S-ka była by dobra hehe korzystajac z okazji kupilem w sizeerze XXL białą z betką , ledwo to wciskam na siebie , szkoda że nie pomyślą o normalnych ludziach i nie robia sporych rozmiarow tylko jakbysmy mieli spoleczenstwo geji i anorektyków , sklepach typu cropp czy house to wogle mozna zapomniec... taki offtop |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl