Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

IndykTSW 03.06.2009 21:44

Panowie składa ktoś na pedagogiczną? Jak ktoś tam idzie to priv. Dzieki.

WhiteStarDvisionTheBest 11.06.2009 15:59

jak to z tymi wynikami jest? każdy bedzie miał wyniki 30 czerwca czy można się ich spodziewać wcześniej ?

Lupo 11.06.2009 17:06

Każdy będzie miał 30czerwca. Była kiedyś informacja na stronie OKE (czy CKE), że nie ma co liczyć aby wyniki były wcześniej podane.

anika 17.06.2009 13:53

http://cke.edu.pl/index.php?option=c...d=803&Itemid=2

gdyby ktoś był zainteresowany oficjalnymi kluczami.
chociaż nie polecam ;) bo nie wiem jak Wy, ale ja już niewiele pamiętam z moich odpowiedzi.

Cia 17.06.2009 14:12

Mam niemały problem... wybieram się na Politechnikę do Gliwic... Zdawałem matematykę podstawową(60-76%), angielski rozszerzony(80-90%) i polski podstawa(40-x%). Ktoś poleca jakiś kierunek? Albo może opisać któryś z kierunków na tej politechnice??

Q13SON 17.06.2009 14:18

Panowie i panie. Jak dostajemy wyniki, bo słyszałem dwie wersje, że są wywieszane na tablicach i podpisane numerami pesel a druga że otrzymujemy w kopercie. Ktoś wie ?

!!IRIVER!! 17.06.2009 14:27

Eee.. chyba w kopercie.. Tak mi się wydaje.. Przecież dostajesz wraz ze świadectwem maturalnym, gdzie wszystkie wyniki widnieją..

djjamajczyk 17.06.2009 14:31

Koperta - nie każdy życzyłby sobie,żeby jego wynik widniał na tablicy.

re_set 17.06.2009 15:09

za moich czasow;) wyniki byly tylko w kopercie i w internecie (a ze juz dwukrotnie sobie ta mature pisalam, to moge Was uspokoic- przed 30/06 nikt tych wynikow w necie nie umiescil wczesniej, nie musicie sprawdzac wiec piec razy dziennie stron oke;)).
wydaje mi sie, ze z perspektywy ustawy o ochronie danych osobowych wynikow nikt publicznie- nawet numerami pesel- nie wywiesi, choc na- nomen omen- wydziale prawa zawsze nas tak o wynikach egzaminow informuja;)

Partition 17.06.2009 16:10

Cytat:

gdyby ktoś był zainteresowany oficjalnymi kluczami.
chociaż nie polecam ;) bo nie wiem jak Wy, ale ja już niewiele pamiętam z moich odpowiedzi.
Ja tam sprawdziłem i jestem zadowolny. ;-) Nawet dobrze się wstrzeliłem w klucz z polskiego (m/w pamiętam, o czym pisałem). Szkoda tylko, że informatyki nie ma. Bo przy niej niepewności najwięcej, a zależy od niej dużo...

tswitos 17.06.2009 16:16

mam pytanie bo to bardziej temat zwiazany z matura, zdawal ktos egzamin zawodowy?

DrewniaQ 20.06.2009 19:48

Odliczamy... 10 dni!

Macie już wybrane kierunki, bo ja im bliżej rozstrzygnięć mam większy mętlik. Jeszcze miesiąc temu byłem pewny studiowania na PK budownistwo, dzisiaj doszły do tego: elektronika i telekomunikacja, inżynieria biomedyczna i automatyka i robotyka..

Zastanawiam się, ktoś coś opowie? :P

10 dni...

kriz69 22.06.2009 21:55

mam pytanie do tych ktorzy zdawali geografie na maturze na jakie kierunki sie wybieracie, bo ja jestem totalnie nie zdecydowany moze ktos napisze o jakims ciekawym sensownym kierunku studiow

Natkan 22.06.2009 22:15

własnie podbijam bo ja juz zaczynam sie stresowac zdawalem rozszerzona i nie wiem gdzie isc na dzienne ;/;/

buldus 22.06.2009 22:24

A wie ktoś gdzie mozna sie dostac z WOSem podstawowym?

Partition 24.06.2009 16:40

Cytat:

A wie ktoś gdzie mozna sie dostac z WOSem podstawowym?
Na fizykę. Na każdą polską politechnikę. ;-)

A jakie studia Cię interesują? Na polibudach są niedobory, ale nie wiem, czy interesują Cię kierunki techniczne, skoro zdawałeś WOS. Myślę, że na PK, na Wydziale Mechanicznym, na transport się dostaniesz.
A jeśli chodzi o studia humanistyczne, to nic Ci nie powiem. Ale tam podobno jest dużo chętnych i trzeba mieć dobrze zdaną maturę.

Możesz iść również na zaoczne. Tam na pewno będą wolne miejsca.

P.e.c.h 24.06.2009 16:47

Tak się mówi, że na kierunki z deficytem przyjmują wszystkich ale to nie prawda (przynajmniej w zeszłym roku).

Nawet na te najmniej popularne kierunki trzeba mieć jakąś tam określoną ilość punktów, a mając mniej nie jesteś nawet dopuszczony do rekrutacji.

Ten próg to zazwyczaj jest bardzo mało, ale mając np WOS na kierunku gdzie go nie biorą, ma się 0, a kasy za rekrutacje nie zwrócą.

hazdrubal 24.06.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 749970)
własnie podbijam bo ja juz zaczynam sie stresowac zdawalem rozszerzona i nie wiem gdzie isc na dzienne ;/;/

Na AGH jest kilka kierunków, przy których liczy się geografia. W zasadzie wszystkie kierunki związane z geologią. Górników zawsze brakuje;p

Cia 24.06.2009 17:21

Może się ktoś wypowiedzieć o kierunkach takich jak: Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn? Jaki jest poziom trudności? Który najbardziej polecacie? (Kierunki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach:) )

bartek89TS 25.06.2009 21:13

Może to pytanie nie do końca w temacie matury, ale chyba najbardziej pasuje to pytanie zadać tutaj::)A więc, czy wie ktos albo widział gdzieś na necie odpowiedzi do pytań z egzaminu zawodowego?(chodzi mi o egzamin zawodowy:(technik technologi żywienia)

bartek89TS 27.06.2009 14:19

http://www.oke.krakow.pl/inf/article...90625135411308
Ja na swoje konto na stronie OKE nie mogę wejść,może w[isuja wyniki matur:D taki komunikat mi się wyświetla: Trwa konserwacja systemu informatycznego, proszę spróbować później.
Za utrudnienia przepraszamy.

!!IRIVER!! 27.06.2009 14:26

Cytat:

W dniu dzisiejszym (27.06.) nastąpi przerwa techniczna w funkcjonowaniu systemu OBIEG w godz. 15:00-21:00. Za utrudnienia przepraszamy.
Faktycznie - bardzo możliwe... Aczkolwiek coraz bardziej obawiam się tam logować :P

WhiteStarDvisionTheBest 27.06.2009 14:38

hehe ciekawe :D..zobaczymy co będzie dziś po 21:00..:D

mariano710 27.06.2009 14:45

Cytat:

Wydawanie świadectw absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego dnia, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG punkty uzyskane za każde zadanie wraz z przypomnieniem treści zadań. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa.
chyba nie ma sie co łudzic, ze wyniki beda wczesniej

bartek89TS 27.06.2009 14:49

A mi się wydaję że za nim będą rozdawać świadectwa to pierw wyniki będą na stronie OKE, takie moje zdanie.Jak będzie naprawdę dowiemy się już niedługo:)

KamAr 27.06.2009 14:52

Będą, bęą na OKE... przynajmniej Nam tak nauczyciele mówili, że będą... mowili, zebysmy dzisiaj w nocy sprawdzali...

mariano710 27.06.2009 14:58

dzisiaj w nocy? nie slyszalemm o takiej opcji jeszcze
kiedys przypadkowo spotkana maturzystka powiedziala mi, ze z 25/ 26 w nocy i sie nie sprwdzilo wiec dlatego to sceptyczne podejscie

!!IRIVER!! 27.06.2009 15:00

Będę lekko podpity, wobec czego ewentualną porażkę przyjmę z mniejszym załamaniem... :P

Choć nie wiem, czy dziś zajrzę :D

unpredictable_wislaczka 27.06.2009 15:19

A skąd te hasła na stronę itp.?:) Bo nam w szkole nic nie dawali :D
a swoją drogą,aż tak Wam się spieszy do wyników?:D mi tam ten 30 jak najbardziej odpowiada:P

Kamil 27.06.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 752292)
A skąd te hasła na stronę itp.?:) Bo nam w szkole nic nie dawali :D
a swoją drogą,aż tak Wam się spieszy do wyników?:D mi tam ten 30 jak najbardziej odpowiada:P

w szkole się to odbierało ;)
aczkolwiek mi sie nie chcialo po te haslo isc, i dopiero wyniki poznam we wtorek :]

IndykTSW 27.06.2009 15:28

Nie śpieszy mi się - poczekałbym jeszcze z miesiąc :)

unpredictable_wislaczka 27.06.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 752296)
w szkole się to odbierało ;)
aczkolwiek mi sie nie chcialo po te haslo isc, i dopiero wyniki poznam we wtorek :]

to nam nawet nie mówili,żeby cokolwiek odbierać:D i nikt nic nie ma:P
miesiąc to dobry pomysł choć szkoda wakacji:)

KamAr 27.06.2009 17:01

U Nas fama, że będzie w nocy z 25 na 26 też była. Ale to, że dzisiaj będzie jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że teraz jest jakaś przerwa techniczna...;|

anika 27.06.2009 20:10

eee. kicha ;)
minęła 21, OBIEG znów działa, a wyników nie ma...

cóż, chyba trzeba wykorzystać ten wieczór jakoś lepiej, niż na sprawdzanie, czy coś się nie pojawiło ;)

kubus20 27.06.2009 20:21

No i wyników nie ma poki co....

Q13SON 27.06.2009 20:24

Jest jakas godzina od której we wtorek sie odbiera te wyniki. Można przez cały dzień przychodzić czy jak ?

kubus20 27.06.2009 20:34

To ponoć zależy od dyrektora szkoły wiec szukaj na stronie internetowej....

Blondas 27.06.2009 21:32

W VIII LO od 9:00

Niemiec 27.06.2009 21:49

http://www.news.portalisko.pl/news/v...rocznych_matur

W tym roku do egzaminu maturalnego przystąpiło ponad 415 tysięcy osób. Tegorocznych absolwentów było 398 tysięcy. Świadectwo dojrzałości uzyskało 79 procent maturzystów.

pirat.z.karaibow 27.06.2009 22:28

Z 415 tysięcy maturę zdało 328 tysięcy- zaczynam się martwić :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl