Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Niekonik 02.03.2009 00:34

element naucz sie czytac ze zrozumieniem Grzadq wyraźnie napisal ze moze nie w meczu z Wislą ale w kolejnych napewno. Wolfy dlaczego nie jestes konsekwetny dales dwa bany forumowiczom przeciwnym negatywnemu przyjeciu Franka na R22 pod pretekstem prywatnych wycieczek i wjazdow a nie widzisz co robi element, ale co sie dziwie sam robisz to samo. martwi mnie to ze na naszym forum panuje az taka propaganda i cenzura!!!!!!!

juz drugi raz robisz taki wjazd osobistya do ego nieprawdziwy widocznie to twoj styl ale wolfy powinien byc konsekwentny w dzialaniu i rozdawac bany sprawiedliwie a nie politycznie! Ja rozumiem ze moze miec swoje zdanie ale ma odpowiedzialny obowiazek i powinien go wykonywac sumiennie !!!!!!!!

Element kolejne przewinienie forumowe. Napisales dwa posty jeden pod drugim zamiast pierwszy edytowac, ale bana nie dostaniesz booslabilbys pewna opcje polityczna.
Ps przynajmniej sie uczysz na bledach :)

element 02.03.2009 00:52

Co robię? obrażam kogoś?

Jaki wjazd? o czym Ty piszesz :lol: pisz konkretniej ..

Swoje zdanie właśnie wyraziłem na ten temat i jestem przeciwnym pozytywnemu przyjęciu Frankowskiego na Reymonta. I za to mam dostać bana?

PS. No i trzeba było tak od razu że o to Ci chodzi. Zwykłe przeoczenie. Mój błąd.
Właśnie Tobie było brak tych argumentów, wciskasz ściemę że mam bana dostać i pytam za co bo nie przypominam sobie żebym złamał jakiś regulamin. A tu się okazuje że Tobie chodziło o moje pytanie do Grzadq. Ojojoj, ależ się stało.

Niekonik 02.03.2009 00:59

I jeszce udajesz, brak ci argumentow? nie umiesz mmerytorycznie rozmawiac? koles jasno napisal ze bedzie mu dopingowal ale nie w meczu z Wislą a ty co napisales? przypomniec ci? ok: "Tzn liczył na to że strzeli kilka goli Wiśle i po każdym z nich będziesz szalał z radości czy jak to rozumieć?"
Dalej nie wiesz o co chodzi :P?

wolfy 02.03.2009 03:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 685072)
Chcesz powiedzieć, że życzenia powrotu do zdrowia były skierowane do niego dlatego, że jest zwykłym kopaczem? :shock:

Nie, raczej - jest fajnym człowiekiem i ma wielu kolegów wśród kibiców Wisły. Tyle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 685072)
Goły dostał specjalne pozdrowienia i basta. Z mojego punktu widzenia nic w tym złego. Ale warto postawić sprawę jasno. Dostał dlatego, że jest ofiarą losu (tak się chyba mówi o wiecznie poszkodowanych, bez obrazy) a do tego jest z SKWK. Zaprzeczysz, że to nie miało znaczenia?

Życzę Ci z całego serca, żebyś nigdy nie został(jak to ładnie określasz) "ofiarą losu". EOT z mojej strony.


Frankowski. Jak ja nienawidzę tego tematu. Nie chce mi się już dziś tego czytać, więc jak wrzuciliście tu coś, czego się wstydzicie, to lepiej skasujcie to sami, zanim tu jutro jakiś inny mod zajrzy.

michel 03.03.2009 09:52

Jestem ciekaw czy te osoby, które nazywają Frankowskiego judaszem, tak samo będą traktować Clebera jeżeli teraz odejdzie...

mic 03.03.2009 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 685869)
Jestem ciekaw czy te osoby, które nazywają Frankowskiego judaszem, tak samo będą traktować Clebera jeżeli teraz odejdzie...

Przeczytaj sobie poprzednie posty, moze wtedy zrozumiesz dlaczego F jest judaszem, a potem porownaj to z sytuacja Clebera.

Jezeli dalej nie rozumiesz to nie warto z Toba dyskutowac
--
Edit: wlasnie, nie warto

KOMINEK 03.03.2009 10:03

Ponieważ gdy pojawia się temat Frankowskiego emocje zaczynają sięgać zenitu i zaczynają się osobiste wycieczki informuje, że od teraz za wyrażanie swoich opinii o intelekcie innych forumowiczów czy stopnia ich rozumienia świata będą bany

michel 03.03.2009 10:08

Ja nie widzę większych różnic:
- odchodzi w jeszcze gorszym momencie niż odchodził Franek
- też jest kluczowym zawodnikiem Wisły
- deklarował przywiązanie do barw
itp itd

pan Dudi 03.03.2009 10:40

O, widzę, że Michel czekał, czekał i się doczekał kolejnego wątku, pod który można podpiąć sprawę Frankowskiego, (za każdym razem jak ktoś będzie z Wisły odchodził będziesz tak robił?) ale w tym wypadku o dziwo się z nim zgodzę (po części :D ). Nie wiem jak wyglądała sprawa Clebera w klubie, tzn. czy jego transfer był przygotowywany, czy nie, ale odchodzi w nieciekawym momencie. Czy gorszym od tego po meczu z PAO? Nie powiedziałbym, ale na pewno teraz też nie jest wesoło. Różnica jednak jest taka, że Cleber grał u nas ile? 2 lata? 2,5? Nie był kapitanem i to na pewno nie na nim ma (miała) się opierać gra Wisły przez najbliższy sezon, albo i kilka. Inna sprawa, że zamieszanie w okół Clebera jakoś za bardzo mnie nie zajęło. Odchodzi, to odchodzi. Ani mnie to chłodzi, ani grzeje. Natomiast jak dowiedziałem się o Franku najpierw byłem załamany po czym to uczucie przerodziło się w tradycyjne polskie w****ienie, które to trwa do dziś. No i jeszcze moja opinia na temat przyjęcia Franka podczas meczu z Jagą- ja bym był za tym, żeby nie robić nic. Po prostu zignorować całą sprawę, a nie silić się na jakieś pokazy fochów itp. Co o nim myślimy dowiedział się z płótna "mogłeś być żywą legendą...", reszta powinna być milczeniem.


Edit: Wplątywanie w całą sprawę Gołosia i transparentu dla niego to już jest... nawet nie wiem jak to nazwać. Kretynizm? Niektórzy widzę chorują tu na nienawiść do ultrasów czy ludzi związanych z SKWK. Sam nie jestem członkiem stowarzyszenia i sam nie popieram niektórych jego akcji, ale ****a, ludzie! Są granice. Co ma Frankowski do transu dla Gołosia?! Boli Was ten trans, to wywieście na następnym meczu "Konrad, choruj dalej, bo jesteś w SKWK". Ręce opadają.

michel 03.03.2009 10:58

Nie będę porównywał do Franka każdego piłkarza, który odchodzi z Wisły. Po prostu tak mi się skojarzyło, że jeśli Cleber odchodzi tak nagle, w trudnym momencie to też mógłby być judaszem dla niektórych z Was. Dla mnie Franek jest legendą, a Cleber ważną postacią ostatnich lat. Judaszem to można nazwać piłkarzy typu Uche i Kokoszka np.

Cleber na pewno nie jest taką postacią jaką był Frankowski. Jest za to podporom defensywy i wg mnie kluczowym zawodnikiem w tej chwili, a kapitanem też był chyba (tak mi się wydaję)

maRgrabkarz 03.03.2009 11:07

dokladnie. z matematycznego punktu widzenia jak polowa chce mu bic brawo, druga polowa powiedzmy wygwizdac to wychodzi ze najlepiej bedzie jak nie doczeka sie zadnej reakcji. :)

darotsok73 03.03.2009 11:46

Tak sobie myślę że temat Franka i jego odejścia to pewnie jeszcze z 10 lat będzie forum podgrzewał.:D
Antagoniści zawsze będą i nikt nikogo nie przekona .

Mam nadzieję ,że odejście "żywej legendy ", różnych " Kokoszek i innych Uch-ów" i cała szopka z tym związana wszystkich (piłkarzy, kibiców,klub) czegoś mądrego nauczy.

Kokoszka (raczej szczurek :D) wolała za pieniądze Włochom jajka znosić ,dobrze jej tam, konto się zgadza ,po boisku nawet biega ,ale sama oficjalnie mówi że po Krakowie spacerować w najbliższych latach nie zamierza , czyli cenę ZDRADY KLUBU zna.

Czytając wywiady, widać między wierszami że Brozio widzi co się na R22 , też mu się robi ciasno i szykuje kibiców na odskok.(podobnie jak kiedyś Żuraw)

Lemoniadowy Joe 03.03.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 685947)
Tak sobie myślę że temat Franka i jego odejścia to pewnie jeszcze z 10 lat będzie forum podgrzewał.:D
Antagoniści zawsze będą i nikt nikogo nie przekona .

Mam nadzieję ,że odejście "żywej legendy ", różnych " Kokoszek i innych Uch-ów" i cała szopka z tym związana wszystkich (piłkarzy, kibiców,klub) czegoś mądrego nauczy.

Kokoszka (raczej szczurek :D) wolała za pieniądze Włochom jajka znosić ,dobrze jej tam, konto się zgadza ,po boisku nawet biega ,ale sama oficjalnie mówi że po Krakowie spacerować w najbliższych latach nie zamierza , czyli cenę ZDRADY KLUBU zna.

Czytając wywiady, widać między wierszami że Brozio widzi co się na R22 , też mu się robi ciasno i szykuje kibiców na odskok.(podobnie jak kiedyś Żuraw)

zaraz sie okaże że to Frankowski odszedł w najlepszym stylu, teraz zaczyna sie przy... do Brożka

zaklinajcie rzeczywistość

darotsok73 03.03.2009 12:11

Lemoniadowy Joe:
Zupełnie co innego miałem na myśli ale mniejsza z tym.

W zaistniałej sytuacji (podpisany kontrakt Clebera z CZECZENAMI ) brawa dla niego za wkład w Mistrzostwo,bramki w Derbach i z Barcą, na stoperze był skałą.
Żal nagłego odejścia ale szacunek.

runner 03.03.2009 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 685964)
W zaistniałej sytuacji (podpisany kontrakt Clebera z CZECZENAMI ) brawa dla niego za wkład w Mistrzostwo,bramki w Derbach i z Barcą, na stoperze był skałą.
Żal nagłego odejścia ale szacunek.

W zaistniałej sytuacji (podpisany kontrakt Franka z Elche CF) brawa dla niego za wkład w Mistrzostwa, bramki w Lidze i w Pucharach, w ataku był snajperem.
Żal nagłego odejścia ale szacunek. Podobnie jak i dla Clebera

el Nuero 03.03.2009 14:13

Sadness in the night
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 686022)
Żal nagłego odejścia ale szacunek. Podobnie jak i dla Clebera

Problem w tym, że Frankowski "coś" tam wspominał o dzieciach, które przeziębiają się i chorują w zimnym polskim klimacie. Jak się później okazało, dla paru GBPounds więcej z Wolverhampton pogoda nagle przestała się liczyć. :-/

I jeszcze jedno. Frankowski odszedł, kiedy był bardzo potrzebny drużynie, rozbitej po przeklętym meczu o LM w Atenach. Mimo to wciąż graliśmy w pucharach (z Guimaraes w PUEFA już byliśmy bez Franka). Cleber teraz odchodzi, z pucharów dawno wypadliśmy, a włodarze Wisełki trochę wcześniej dali wyraźny znak, że każdy może odejść jak się trafi dobre $$$. Jednym słowem, zrobili z klubu wystawę z piłkarzami FOR SALE.

EOT, bo to się robi klasyczne neverending story.

michel 03.03.2009 14:29

Innych argumentów już nie macie ? Wypominacie słowa o dzieciach i kasie. Przez takie potępianie Franka po odejściu zaczął się głupio i różnie tłumaczyć, to fakt. Ale to niektórzy kibice Wisły wytworzyli taką atmosferę po jego odejściu. Bohatera się tak nie żegna.

A jeśli chodzi o moment odejścia to wolelibyście żeby odszedł przed el.LM ?
Nie przeżylibyście takiego emocjonującego dwumeczu jak ten z PAO. Bez Franka dostalibyśmy baty już w pierwszym meczu. Zresztą jak Franek odchodził to było kilku wartościowych napastników w składzie (Brożek, Kużba, Kryszałowicz czy Paulista), natomiast patrząc przez pryzmat odejścia Clebera to na środku obrony robi się ogromna dziura i tyle.

arth_ur 03.03.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 686056)
Innych argumentów już nie macie ? Wypominacie słowa o dzieciach i kasie. Przez takie potępianie Franka po odejściu zaczął się głupio i różnie tłumaczyć, to fakt. Ale to niektórzy kibice Wisły wytworzyli taką atmosferę po jego odejściu. Bohatera się tak nie żegna.

A jeśli chodzi o moment odejścia to wolelibyście żeby odszedł przed el.LM ?
Nie przeżylibyście takiego emocjonującego dwumeczu jak ten z PAO. Bez Franka dostalibyśmy baty już w pierwszym meczu. Zresztą jak Franek odchodził to było kilku wartościowych napastników w składzie (Brożek, Kużba, Kryszałowicz czy Paulista), natomiast patrząc przez pryzmat odejścia Clebera to na środku obrony robi się ogromna dziura i tyle.

Po co ty go cały czas tak bronisz ? Dla większości to już temat zamknięty. I nie porównuj Clebera do Franka. Brazylijczyk nie miał szansy stać się legendą jak Frankowski.

Aż strach pomyśleć co będzie się działo na meczu Wisłą - Jaga.

dj_ibutti 03.03.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 686056)
Innych argumentów już nie macie ? Wypominacie słowa o dzieciach i kasie. Przez takie potępianie Franka po odejściu zaczął się głupio i różnie tłumaczyć, to fakt. Ale to niektórzy kibice Wisły wytworzyli taką atmosferę po jego odejściu. Bohatera się tak nie żegna.

A ktoś tak żegnał bohatera? :rotfl: Bez względu na to ile by bramek strzelił to i tak jest ciągle kopaczem. Bohaterem to może być ktoś kto życie komuś uratował, a nie strzelił 3 bramki w jednym meczu.

cassius31krakow 03.03.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 686113)
Aż strach pomyśleć co będzie się działo na meczu Wisłą - Jaga.

Faktem jest, że też się boję jak niektórzy... przywitają Franka.
Sposób rozstania to tylko kwestia stylu człowieka (najważniejsze, że nie poszedł do Legii ani do pasów), ale za to ile wcześniej zrobił dla naszej Wisły zasługuje na dozgonną wdzięczność.

michel 03.03.2009 17:38

Jeśli Frankowski zostanie wygwizdany na Reymonta to będzie wstyd na całą Polskę !!

serek.c2 03.03.2009 17:58

Nie wiem co Wy macie na oczach - zaślepki jakieś czy co? Może wreszcie łaskawie zauważycie, że Frankowski Wiśle zawdzięcza więcej niż Ona jemu... Problem jest taki, że pojmujecie Wisłę tylko poprzez sukcesy sportowe i tak naprawdę - brzydko mówiąc - wali Was wszystko inne! Czytając posty takich michelów załamać ręce można - chłopcze, kibicujesz Wiśle czy Frankowskiemu? Ten pan wypiął dupę na klub, któremu zawdzięcza całą swoją karierę, wszystkie sukcesy, pieniądze... Miał w nosie kibiców, którzy nosili go na rękach... Ty będziesz mu jednak bił brawo, bo nastrzelał mnóstwo goli.

Najlepsze jest to:




Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 686154)
Sposób rozstania to tylko kwestia stylu człowieka (najważniejsze, że nie poszedł do Legii ani do pasów), ale za to ile wcześniej zrobił dla naszej Wisły zasługuje na dozgonną wdzięczność.


ludzie trzymajcie mnie...

michel 03.03.2009 18:08

Franek się wypiął na Wisłę ?

Wypiął się jak każdy piłkarz, który odchodził, przypomnę, że Frankowski mógł odejść z Wisły już dawno. A grał w niej przez 7 lat.
Już nikt nie pamięta jak Wisła się na niego wypięła i wysłała do rezerw, albo jak słabiej grał po kontuzji to Wisła chciała go sprzedać na Cypr bodajże.
A jeśli chodzi o kasę, to jak na zawodnika tak ważnego to zarabiał mało. Już nie mówie, że zarabiał mniej niż Zuraw, Szymek czy Kosa. Ale Franek zarabiał mniej niż Kużba, Dawidowski, Kukiełka czy Kłos. Jakoś wtedy nie płakał, że dostaje mniej.
Niektórzy po prostu mają krótką pamięć....

darotsok73 03.03.2009 19:03

Ludzie , opamiętajcie się i nie ośmieszajcie.

Gościu , czy jak ktoś tam woli "kopacz " zostawił bardzo dużo zdrowia na Reymonta.
Siedem lat cieszyliśmy się z jego gry ,wiele zdrowia na boisku zostawił , GODNIE nas reprezentował i ZAWSZE się z Wisełką identyfikował (do dziś) czy wam się to podoba czy nie.. Nie raz także i jemu było pod górkę.
Odszedł w sposób kontrowersyjny, nie da się zaprzeczyć, ale chyba pora nabrać jakiegoś dystansu i rozsądkiem się kierować a nie jadem pluć.
A tu widze teksty o "sraniu, pluciu na twarz , judaszu". Pamięć widze , macie dobrą tylko strasznie wybiórczą.
Negatywne ocenianie bardzo łatwo (za łatwo)niektórym przychodzi bo dużo łatwiej jest nienawidzieć niż wybaczyć . Traktujecie gościa jakby conajmniej na Kałuży przeszedł albo do Legii.
Potęgowanie nienawiści budzi tylko niesmak.

Bronex 03.03.2009 19:31

Moim zdaniem jak Frankowski zawita na Reymonta z Jagiellonią to nie ma sensu robić wiochy i go wygwizdywać czy buczeć jak będzie przy piłce. Jak on nie miał żadnej klasy rozstając się nieprofesjonalnie z klubem i kibicami to nie zniżajmy się do jego żałosnego poziomu. Obecnie jest to zawodnik zaprzyjaźnionej drużyny więc powinniśmy się na wszelki wypadek zachowywać przyzwoicie i wykazywać po prostu obojętność. Każdy Wiślak powinien żywić w sercu głęboką pogardę dla tego osobnika za to ,że uprawiał dywersję i wymusił transfer na klubie w trudnym historycznie momencie. Frankowski strzelił bardzo dużo bramek dla nas ale trudno ,żeby właściwe wykonywanie zawodowych obowiązków za które pobierał wynagrodzenie uznać za przejaw dozgonnego oddania i poświęcenia (i tutaj casus Gabriela Batistuty i jego zaangażowania w klub Fiorentina swego czasu - to jest jakiś rodzaj poświęcenia). Frankowski wymuszając transfer po porażce w Atenach zamanifestował amatorszczyznę, nikczemność charakteru i infantylność objawiającą się tokiem myślenia "oni przegrali w Atenach [a powinien] my przegraliśmy w Atenach"....

Rob_Zombie 03.03.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 686201)
Ten pan wypiął dupę na klub, któremu zawdzięcza całą swoją karierę, wszystkie sukcesy, pieniądze...

Frankowski nic nie zawdzięcza klubowi, on wszystko zawdzięcza własnym nogom. Gdyby nie Wisła to strzelałby gole, zarabiał pieniądze i odnosił sukcesy w jakimś innym Lechu czy Legii. Zgodziłbym się gdybyś tak napisał o wychowanku, ale tak... to zwyczajna głupota.

Wiślak1994 03.03.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 686191)
Jeśli Frankowski zostanie wygwizdany na Reymonta to będzie wstyd na całą Polskę !!

Nosz k...wa ! Wstyd na cały kraj to był jak kibice "tworu" z Poznania wywiesili transparent wsparcia dla "Reksia" , który ich przez lata robił w h..ja.......

Nie będzie to wstyd na cały kraj ,nie będzie to też działanie godne pochwały... Nie ma co panowie dyskutować bo i tak nikt nikogo nie przekona.Było, minęło. Nie ma do czego wracać .... Frankowski gra teraz w Jadze i niech sobie gra. Ja na temat tego grajka swoje zdanie mam.....
Nie wygwizdam go , braw mu też nie będę bił (choćby strzelił niewiem ile bramek i jakiej urody....)
Postaram sie zachowywać "neutralnie" i chciałbym aby wszyscy zachowali się podobnie.

michel 03.03.2009 19:39

Powiedzcie mi co to oznacza " w trudnym historycznie momencie"?

Kiedy by nie odszedł, to można powiedzieć, że w trudnym momencie. Jakby np Wisła spadła z ligi i on odszedł. To wtedy można by było powiedzieć, że odchodzi w historycznie trudnym momencie dla klubu. Odpadnięcie z el LM to faktycznie cięzki moment, jak odpadaliśmy w ten sposób ze 4 razy.

Trochę obiektywizmu i mniej złości proponuję

emsi 03.03.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 686269)
Powiedzcie mi co to oznacza " w trudnym historycznie momencie"?

Kiedy by nie odszedł, to można powiedzieć, że w trudnym momencie. Jakby np Wisła spadła z ligi i on odszedł. To wtedy można by było powiedzieć, że odchodzi w historycznie trudnym momencie dla klubu. Odpadnięcie z el LM to faktycznie cięzki moment, jak odpadaliśmy w ten sposób ze 4 razy.

Trochę obiektywizmu i mniej złości proponuję

Tak człowiek z Frankowskim w awatarze i odpowiednim podpisem wróży stu procentowy obiektywizm :lol:

leszekm 03.03.2009 19:51

A jaki to to był historyczny moment,przecież LM mieliśmy z głowy.Dostaliśmy za 32-letniego zawodnika ok.1mln E.Niech za każdego tyle dostaniemy. Przecież Cupiał to pewnie skakał z radości gdy odzyskał część długu.Teraz już pojawiają się informacje,że Cleber nie był taki cacy.że wymusił itd... .Prawda jest taka ,że gdyby klub się nie zgodził to nie byłoby tematu.

Wiślak1994 03.03.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 686278)
A jaki to to był historyczny moment,przecież LM mieliśmy z głowy.Dostaliśmy za 32-letniego zawodnika ok.1mln E.Niech za każdego tyle dostaniemy. Przecież Cupiał to pewnie skakał z radości gdy odzyskał część długu.Teraz już pojawiają się informacje,że Cleber nie był taki cacy.że wymusił itd... .Prawda jest taka ,że gdyby klub się nie zgodził to nie byłoby tematu.

A słyszałeś kiedyś takie powiedzonko : " Z niewolnika nie pracownika" Co mieli go na siłe trzymać ? Widac coś sie nauczli na przykładzie Uche !

P.S I znowu się zaczyna bezsensowna dyskusja ..... Ten temat był już parokrotnie wałkowany i starcia tych ,którzy "są mu wdzięczni za wszystko co zrobił":lol: z tymi , którzy "nazywają go szczurem i zdrajcą"
chyba już nikogo na tym forum nie interesują.......

runner 03.03.2009 21:46

Poczytajcie co poniektórzy jak należy się zachować:
http://www.legialive.pl/news/27560_G..._Krakowie.html

Zła strona Błoń potrafi przywitać piłkarza, który bądź co bądź, ale poszedł za kasą i za swoją karierą.

Franek odszedł za granicę i w momencie, gdy LM stała się po raz kolejny marzeniem. Po fakcie !!!
Szacunek dla niego za wszystkie dobre i pamiętane bramki.

kucharz_77 03.03.2009 21:58

Tylko chodzi o to że Giza wyleciał z zespołu przez Majewskiego bo nie pasował do jego koncepcji, więc nie porównuj go do Frankowskiej...

element 03.03.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 686376)
Poczytajcie co poniektórzy jak należy się zachować:
http://www.legialive.pl/news/27560_G..._Krakowie.html

Zła strona Błoń potrafi przywitać piłkarza, który bądź co bądź, ale poszedł za kasą i za swoją karierą.

ZNÓW MYLISZ POJĘCIA!

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/...36#msg-1514536

Więc jak sam widzisz w ich (a także moim rozumowaniu) po prostu poszedł polepszać swoją karierę. No i gitara.

Tak jak Żuraw, Szymkowiak, Błaszczykowski i wielu wielu innych... tak, poszli za karierą i poniekąd dla lepszych zarobków i ktoś ma do nich pretensje? nie. Zawitają na Reymonta = ogrom oklasków.

To normalne że ktoś idzie do lepszego klubu i przy okazji lepiej zarabiać. Taka jest rola piłkarza i ja w ogóle do nich nie mam pretensji za to, wręcz przeciwnie pokłon w ich stronę za to co zrobili dla klubu. Oczywiście znajdą się i tacy piłkarze którzy zostają z klubem do końca swojej kariery i za to jeszcze większy pokłon.

Po raz enty trzeba powtórzyć NIKT nie ma pretensji do Frankowskiego o to że odszedł, pretensje są za to że odszedł w najgorszym z możliwych momentów (BĘDĄC TEGO ŚWIADOMYM) jako KAPITAN drużyny który powinien DAWAĆ PRZYKŁAD reszcie ZESPOŁU, zostawiając go na pastwę losu (czyt. "ucieczka szczura z tonącego statku")

Tak się zachowuje BOHATER o którym piszecie ? buehehe.

Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to powinniśmy zwyzywać każdego piłkarza który przeszedł do innego klubu hehe.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 686392)
Wbij sobie do głowy, że Frankowski dostał w piłcę drugą szansę - właśnie od Białej Gwiazdy. Odpłacił się wspaniałą grą, pięknym golami, miłymi dla każdego kibica słowami przywiązania do klubu i pokazem swojego prawdziwego oblicza w momencie, gdy wszyscy liczyliśmy na niego najbardziej. Tobie to nie przeszkadza, mnie owszem.


FraMat 03.03.2009 22:30

ja cię....

No to już jest pewne, że na mecz z Jagiellonią zostaję w domu - nie mam zamiaru narażac się ani przeciwnikom Franka, oklaskując tego, ktory bądź co bądź był ikoną Wisły, ani zwolennikom Franka, wytykając mu jego źle wygladające odejście.

Czy tak czy owak można w mordę dostać a nie po to chodzę na Wisłę

bawcie się sami... :foch:

martinius028 03.03.2009 22:32

Ja Franka doceniam za to co dla nas zrobił ale też mi sie nie podoba to jak nas opuścił.Dlatego ja pozostaje bezstronny. I poprostu to przemilcze.

master17 03.03.2009 22:46

Ja uważam tak samo jak któryś z poprzednich przedmówców aby zachować neutralność
Można również podziękować mu za grę itp. i również pogardzić za sposób w jaki zostawił klub

KOMINEK 03.03.2009 23:06

Na razie tylko wywaliłem parę postów ale jest to juz naprawdę ostatnie ostrzeżenie - teraz będą tygodniowe odpoczynki

Wojtas 03.03.2009 23:55

Naprawde panowie apeluje o spokój.

Tu na forum sa ciagle 2 stałe i "wiecznie zywe" tematy.Co by sie nie dzialo i kto nie rozpoczął ma miejsce cala lawina postow i starcie za i przeciw.

Tomasz Frankowski i Dan Petrescu.-na tym forum wiecznie zywi ::lol:

Ja tam np oleje Franka ,skupie sie na dopingu dla Wisly,ubliżanie mu jest bezcelowe nikomu niepotrzebne i nic sie tym nie osiagnie

wolfy 04.03.2009 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 686446)

Tomasz Frankowski i Dan Petrescu.-na tym forum wiecznie zywi ::lol:

Jest jeszcze Kosowski, ale tu już panuje mniejsza zajadłość:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl