![]() |
Ostatnio oglądane:
Incepcja - Spodziewałem się dużo po opiniach i zapowiedziach i pewnie dlatego się rozczarowałem. Jak dla mnie taki Matrix dla ubogich. Pomysł świeży, efekty niezłe, ale fabuła do bólu przewidywalna. Zobaczyć warto, ale tylko raz. Żadne działo to to nie jest. 6/10 Uczeń czarnoksiężnika - Jak, na film ze stajni Walta Disneya przystało mamy lekka bajeczkę z przygłupem w roli głównej. Trochę zabawnych tekstów też jest. Na niedzielne popołudnie w sam raz. 7/10 Skyline - Film, który na dobrą sprawę nie ma żadnej fabuły i nie ma wyrazistych bohaterów. Ba! Nie ma nawet zakończenia. Ot tak po prostu mamy inwazje obcych wyssysaczy mózgów na ziemie. Typowy amerykański film akcji. Przerost formy nad treścią, ale nie nudzi. Efekty specjalne na wysokim poziomie. 5/10 Czwarty stopień - film zapowiadany jako bardzoj straszny od Ebzorcysty, lepszy od Paranormal Activity i cholera wie co jeszcze a tu wyszedł klops. Nic specjalnego. Aż dziw bierze, że ta produkcja zarobiła tyle kasy. 4/10 Tropa de Elite 2 - Brazylijski (chyba?) film. Opowiada o elitarnym oddziale policji w Rio. Fajny sensacyjny film, w którym mamy jak na tacy od początku podane, kto jest tym złym, a kto dobrym. Ogólnie od początku wszystko wiemy, a mimo to całkiem dobrze się ogląda. 6/10 |
Z tej całości ostatnich filmów( prawie wszystkie tutaj sa już opisane więc nie ma co się powtarzać) ze 2 robia wrażenie.
Janek Wiśniewski padł i The Way back znany w Polsce jako Niepokonani. W tym pierwszym z komuną nie walczy ani Wesołowski ani Piotr Adamczyk, a żony robotnika nie odgrywa Zmuda Trzebiatowska. Świetny film. Z kolei "niepokonani" to genialne widoki i jak sie ogląda tych uciekinierów z gułagu to autentycznie czuć od nich te przechodzone tysiące kilometrów. Dobry film!Gdyby powstał w Polsce byłby przeideologizowany czy przemartyrologizowany, atak mamy porządne kino akcji.Solidne 8/10. Nieco gorsze pozycje to Rytuał oraz Tropa de elite 2. Rytuał to genialny Hopkins i dobre przekazanie całego klimatu egzorcyzmu. Mogłbym sam go poprowadzić bo tym seansie. No i morał-Szatan jest wśród nas i atakuje wtedy gdy w niego wątpisz, a nie wierzysz. Dobry film i nota 7/10. Tropa de Elite to kontynuacja przygód BEPO i pułkownika Nascimento. Tym razem ci dobrzy są tymi złymi, ale akurat to było wiadomo w pierwszej części. To za co cenię ten film to eksponowanie patologii brazylijskich. Zresztą kino brazylijskie ma to do siebie , że jest na prawdę kinem społecznym. A nie Och Karol 2 czy inne popłuczyny, gdzie to co widzimy na ekranie nie przystaje do rzeczywistości nawet na jotę. Dlatego 7/10. I zachęcam do oglądniecia Dworca nadziei, Tropa de Elite 1 czy Miasto Boga zamiast pseudokomedii by polish kicz production :> |
Polecam "Egzorcysta: początek". Cały czas trzymający w napięciu, nie pozwala nawet na chwile się rozluźnić.
Porównywalny z Egzorcystą (1973). Świetny. |
Cytat:
|
Wczoraj oglądałem Rytuał - i mogę mocno polecić. Robi wrażenie, do tego świetna gra Hopkinsa. Polecam.
|
Więc tak
Skrzydlate świnie - dno dno dno.Teksty dno. Way Back - zajebiste,film drogi jak to sie mówi Trope de Elite -nie oglądałem 2 cześci,ogladalem Miasto Boga ktore dla mnie było rewelacja ale TdE juz mi nie podszedł. Mis Yogi - yeah,miś jogi z dziecinstwa wiec musialem sobie przypomniec, i nawet spoko. Rango - kto lubi deepa to powinien ogladnac,bo Rango to taki Jack Sparrow tyle ze kameleon 4stopien - ogladac z dziewczyna |
Zapomniałem wspomnieć o filmie Canal+. 3 części o życiu i "twórczości" Carlosa-najsłynniejszego terrorysty lat 70. i 80. Film oddaje super klimat tamtych lat. Stroje, sposób życia i przede wszytskim zupełna nieudolność władz(np.brak ochrony ambasady albo pójście na akcje policjantów bez broni ) Nop i te szlugi. Palą dużo, wszędzie i nikomu to nie przeszkadzało :P 8/10.
|
Polecam "The Blind Side". Film oparty na faktach, z oskarową rolą Sandry Bullock. http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Mi...de-2009-394398
Ponadto obejrzałem niedawno "Buried". Niesamowity film, którego cała akcja dzieje się w trumnie zakopanej pod ziemią, z niesamowitym klimatem i rolą Ryana Reynoldsa. Film trzyma w napięciu (sic!) do samego końca. Na filmwebie oceniłem na 8, czyli bardzo dobry, dzięki świetnej końcówce. Ponadto szczerze polecam "Człowieka w ogniu" z Denzelem Washingtonem. Świetny klimat dużego miasta w Meksyku, dużo emocji, akcji i ciekawych dialogów. |
"Idi i Smotri" ("Come and see") - polecam, polecam, polecam. Moim zdaniem warty obejrzenia a trafiłem nań całkiem przypadkiem.
|
Polecam bardzo dobry film - "Wyrok Śmierci" z Kevinem Baconem. Dla mnie rewelacja.
|
oglądał ktoś "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Jakie wrażenia? Ma ktoś linki do ściągnięcia ale nie w wersji "CAM TS" (nagrywanej kamerą w kinie)?
|
Cytat:
Linki: http://bitshare.com/files/wk04bynm/Czwartek.avi.html http://www.duckload.com/dl/F6RR2 http://uq85s1.1fichier.com/en/DF.CC.rar Wystarczy pobrać z jednego linku. Hasło: darmowefilmy |
Cytat:
|
Widzę że dyskutujecie w tym temacie głównie o nowych filmach, ale jako że nie ma od pewnego czasu nic ciekawego (podobno Erratum jest niezłe, ale nie oglądałem) to pozwolę sobie polecić kilka starszych filmów, które są po prostu genialne.
Moi ulubienie reżyserzy to: Scorsese (głównie Taksówkarz, Kasyno, Chłopcy z ferajny, Infiltracja, Wściekły byk), Kubrick (Odyseja kosmiczna, Dr Strangelove, Full metal jacket, Ścieżki chwały, Lśnienie) Kieślowski (przypadek, 3 Kolory, Amator, Dekalog) Zachęcam do zapoznania się z twórczością tych panów ;) Mógłbym wymienić teraz ze 100 filmów ulubionych, ale postarałem wybrać tylko kilka. Oto one: Cinema paradiso Dobry, zły i brzydki Światła wielkiego miasta W imię ojca Wściekły byk Czas apokalipsy Pluton Może są tutaj także jacyś filmwebowicze, dlatego podrzucam link do swojego profilu |
Cytat:
|
Full metal jacket (czyli Pełny magazynek) wymieniłem przy Kubricku ;) Moim zdaniem to jego ostatni wielki film. Chociaż druga połowa filmu nie dorównuje pierwszej połówce, która wywarła na mnie bardzo duże wrażenie.
|
Ognjene tribune [Sloviakia] - Dokument produkcji Słowackiej Telewizji, opisujący tamtejszą scenę kibicowską, głównie z tej jej ciemniejszej strony...
Dokument do pobrania pod tym linkiem Polecam! Niebawem kolejne dokumenty z innych Państw! |
Cytat:
Ja polecam Kontrolerów (węgierski film) i Requiem dla snu. |
Polecam "Lęk Pierwotny", film miażdży system, a Edward Norton udowadnia swój geniusz aktorski.
|
Cytat:
|
KacVegas w Bangkoku - niedawno byłem i już nie pamiętam kiedy się tak uśmiałem w kinie, warto iść obejrzeć:)
|
Limitless( po polsku jak zwykle z dupy-Jestem Bogiem) De Niro i Cooper.Film o tym jak łatwo przekroczyć linie za którą czeka już tylko unicestwienie lub...sukces ;-)
|
Przez wakacje w kinie pod Baranami będzie można tanio obejrzeć filmy. Wszystkie bilety mają być po 6 zł, z tego co pisali na fb to pracują nad programem, ma być trochę klasyki kina.
http://www.facebook.com/event.php?eid=168783939845545 |
W lipcu rusza 4 seria kto nie oglądał gorąco polecam! Dla mnie jeden z lepszych seriali ever
http://www.youtube.com/watch?v=--z4YzxlT8o |
Cytat:
chyba nie ten dział kolego:) ale zgadzam się w 100% serial genialny i wciągający, z niecierpliwością czekam na 4 sezon:) |
Cytat:
Co to takich którym warto poświęcić czas to film Darrena Aronofsky'ego sprzed paru lat - the fountain. Nadzwyczajny!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
ja mam całkiem odmienne zdanie, ale o gustach się nie dyskutuje.
|
Cytat:
najlepsze foty na koncu |
Dla Tych którym podobał się Dług - polecam Lincz.
Temat i środowisko inne, ale problem ten sam. Mocny, poruszający film. |
Kolekcja 13 filmów DVD z lat 1994-1998 i 2003
http://allegro.pl/kolekcja-13-filmow...683172390.html http://i53.tinypic.com/2eowr2h.jpg |
Co do Kac Vegas to najfajniejsze są zdjęcia na końcu i głównie wtedy ludzie wybuchali śmiechem. A tak to szału nie ma.
. O widze, że juz ktos o tym wspomniał. Oglądał ktoś Super 8? |
Szczerze mowiac to nie wiem co ludzie widza w Kac Vegas..nie podobal mi sie..
Ja moge polecic: Skazanie, Uprowadzona,Prawo zemsty,Pozdrowienia z Paryza :) |
Trailer filmu dokumentalnego o kibicach który ma się ukazać 29 czerwca z Gazetą Polską :
http://www.youtube.com/watch?v=N1X9zq3Rwog http://vod.gazetapolska.pl/226-donal...zypominaja-sie |
Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.
|
Kac Vegas 2 - dobra komedia, podobna do pierwszej częsci, także jak komuś sie podobało to i 2 cześć sie spodoba. 8/10
Skazani na Shawshank - pooglądalem w końcu i musze powiedzieć że świetny film. Bardzo mi się podobał więc spokojnie mogę go ocenic na 9/10 Oprócz tego ogladąlem jeszcze pare komedii: dorwać byłą, fujary na tropie, duże dzieci, jak złamać 10 przykazań, wybuchowa para. Nic specjalnego, chociaz jak komuś się strasznie nudzi to może pierwsze 2 i ostatni film poogladać. |
Cytat:
Faktycznie słabiutkie 3d. Spodziewałem się o wiele więcej po tej produkcji. |
Cytat:
|
Przypadkowo w sumie zawitałem w tym temacie, więc jak już jestem to też polecę jeden tytuł. "Never Back Down" to film, który ostatnio bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu . ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl