![]() |
"20:19
A jednak ktoś się drze: Polska, Polska. W takim razie może i dobrze, że Łobo na ławce. 20:17 Na stadionie nie na NIKOGO! Haha, rzadki widok. Idealne warunki do gry dla Wojciecha Łobodzińskiego. Już w czasie Euro 2008 narzekał, że przy pełnym stadionie nic nie słychać." Źródło: Weszlo.COm haha :D |
Powiem tak, Brożek, Boguski, mooooooooooooooooże Trałka (kiedyś coś z niego będzie) i ... nic :) Ogólnie dramat.
|
Dzieki Bogu, ze to Euro 2012 u nas ma byc, bo z taka ekipa to my na U-19 bysmy do grupy nie weszli...
|
Cytat:
Leo to ma ciężkie życie. Brożek strzelił i znów go będzie musiał powołać :( |
Dobrze, że mnie nie podkusiło oglądać tej padaki :D :P
|
****a Guła Pawła pokopał :D
|
W pierwszej połowie mieliśmy na boisku dwóch piłkarzy, teraz został jeden.
Edit: Nie ma już żadnego. |
na ostatnią ćwiartkę....spotkania oczywiście :lol: ... wchodzi Zahorski
|
Garguła szczerze mowiac calkiem sympatycznie uporzadkowal srodek boiska. Kilka ciekawych zagran, dryblingow, akcji z pomyslem. Mozemy miec z niego sporo radochy w przyszlosci.
|
ale mecz - gniot :-/
|
Niech tego Zahorskiego gdzieś wytransferują, Leo dostanie swoją dolę i nie będziemy już go musieli oglądać w Reprezentacji(vide Matusiak).
W tle relacji jakiś psychodeliczny śmiech się od czasu do czasu włącza... |
Ładną brameczkę Brożek wpakował??
Oczywiście Zahorski spier*** |
Ten "mecz" to najwyższej klasy rasiakowszczyzna , oczy bolą , a komentator pewnie po meczu 2 godz. w kiblu przesiedzi , po naszej stronie zauważyłem trzech piłkarzy , reszta spokojnie może podjąć pracę w ...budownictwie (Polimeks?).
|
90 minut życia stracone ;-) Mecz straszna kaszana, jedynie Brożek z Boguskim coś pokazywali. Reszta naszej drużyny to były strachy na wróble.
|
Brożek, Boguski, Garguła (rozgrywanie akcji, ten strzał nawet), Trałka na + ; reszta żenua.
|
Pomijając denną selekcję Benhauera: Jesli tak ma wyglądać nowe pokolenie polskich piłkarzy, to będzie kurewsko źle. Za grosz indywidualnych umiejętności. To jest profanacja piłki nożnej.
Jeszcze ten okres poźnej zimy, wczesnej wiosny to najgorsza padaka w wykonaniu rodzimych "kopaczy". |
Na plus na pewno Brożek, Boguski, Guła, Trałka no i może Komorowski. Polczak- nieporozumienie. Łobo z taką formą będzie miał ciężko na wiosnę wygryźć Małego ze składu. Fajnie się Broziu denerwował jak dostał headshota od Garguły :)
|
elegancko boguski brozka zauwazyl i wyslal go do przodu a brozek z zimna krwia t skonczyl
http://www.tvp.pl/sport/pilkarska-re...yl-wynik-meczu |
No to o formę Brożka i Boguskiego możemy być spokojni:) Fajnie że Paweł strzelił bramkę - to dobry prognostyk przed rywalizacją w lidze, bo tu jego bramki najbardziej nam się przydadzą. Cieszy też niezła gra Boguskiego.
|
Ten mecz to wielka kompromitacja. Grali tak jakby to była kadra D.
Jedynie Brożek, Boguski, Cierźniak w miarę. Reszta albo stremowana albo takie kaleki są... Nie mówiąc o Polczaku<lol2> A... i te nasze nowe stroje reprezentacyjne to też jakiś niewypał. Są po prostu brzydkie. |
Brożek, Boguski, Garguła,Trałka, Komorowski i.....nic,trudno doszukać się kogoś lepszego. Niemniej remis z Litwą rezerwami to dobry wynik.
Ale w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał, np. Pawłowski czy Jodłowiec. inna sprawa wkurza mnie już to że pół ligi ma w swoim dorobku przynajmniej jeden występ w reprezentacji.. połowa z tego kompletnie sobie nie zasłużyła. |
<Crash> takie życie, trzeba testować i sprawdzać, kto się nadaje, kto nie. Jeśli ktoś myśli przyszłościowo i próbuje wyłapać chłopaków, którzy w przyszłości może będą stanowić o sile reprezentacji, to organizuje takie test mecze. Moglibyśmy tego z Litwą w ogóle nie grać, a wyłącznie środowy z Walią, ale wtedy nie dowiedziałbyś się np. że Celeban to z pewnością nie ten poziom, że z Komorowskiego może coś będzie, jak Boguski sprawuje się jako kapitan, żebyś mógł na własne oczy zobaczyć, iż "w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał" itd. Ogółem też mi się to nie podoba, że dewaluuje się wartość występu w reprezentacji, ale z drugiej strony Ci młodzi ludzie mają też w umysłach to, że to nie jest "prawdziwa" reprezentacja, że do takiej trzeba się dostać.
Kluby teraz walczą o jak najmniejsze zgrupowania kadry, jak najmniej meczy państwowych, bo chodzi im wyłącznie o kasę, więc to jest jako-taki sposób radzenia sobie z tym. Co do samego meczu, to kilku ludzi, jak na ten etap przygotowań pokazało się nieźle: Cierzniak (dobry materiał na 3-4 bramkarza, widać, że brak doświadczenia i stres jeszcze, ale to do poprawy), Brożek i Boguski (to już z pewnością wartościowi zawodnicy pierwszej "11"), bardzo przyzwoicie Garguła, trochę mniej Trałka i Komorowski, ale także lepiej od innych, za dużo strat i zbyt duże zmęczenie Wilka (ale to chyba przez "cel Udinese", zresztą to wyjdzie po innych lechitach. Pawłowski i Jodłowiec słabo - jak na swój potencjał. O reszcie trudno cokolwiek dobrego powiedzieć. |
jednym z najlpeszych na boisku był ... Sarnas,piłkarz ktory był na tastach w Widzewie kilka dni temu, piłkarz którym intersuja sie Legia od przedwczoraj.
Boguski-Brożek in plus |
towarzyski z Walią
wyjściowa jedenastka: Fabiański - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Boguski, M. Lewandowski, Murawski, Garguła, Krzynówek - R. Lewandowski będzie wiało nudą więc zapraszamy wszystkich na halę na reymonta !!! na 18.00 dziś !!!!! |
Cytat:
Boguski na skrzydle... zobaczymy co z tego będzie.. |
I Paweł na ławce. Mam nadzieję,że dlatego,że Leo już się całkowicie do niego przekonał
|
Cytat:
Brożek wejdzie w 2 połowie - to proste i zaliczy 2 trafienia (mam nadzieje) |
Cytat:
|
Arsenal ma go obserwować? Arsenał Kijów pewnie raczej. ;)
A co do składu...Leo stracił chwilowo zaufanie do Boruca i Euzebiusza raczej niż do Pawła..;] Mecz walki jak zawsze z Walia się zapowiada w każdym razie.. |
Bracia Wislacy, gdzie ogladane mecz repry w intenrecie w dobrej jakosci....?
Mieszkam w USA |
Cytat:
Piter, sprawdź tutaj http://atdhe.net/live-tv-3290.html . |
Cytat:
|
Lato ma przejebane :D co chwilę wrzuty na PZPN.
|
Boguski narazie fatalnie.
|
Przecież prawa pomoc to pozycja nie dla niego. On powinien grać cofniętego napastnika tak jak grał z Litwą. Leo nie ma o nim pojęcia.
|
Malo brakowalo a po jego bledzie bysmy bramke stracili.
|
Lewandowski to drugi Rasiak
|
Szkoda, myślalem, że w klubie mógłby na lewym skrzydle pograć (Boguś), w razie biedy. Ale widocznie to nie dla niego pozycja.
|
nie będę na razie nikogo oceniał - szkoda się pastwić, ale ustawienie do d..., gracze do d.., zwłaszcza wszyscy "weterani".
|
no i Rasiak nie potrafił strzelic
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl