![]() |
no bo trzeba wysylac o zarobkach i odliczaniu podatku dla panstwa cos tam do czegos:P nie??
|
Cytat:
|
Cytat:
tylko naziemne buki biorą podatek, ktory jest już wliczany i odejmowany od wygranej na kuponie. a internetowe żadnych podatków. to co wygrasz jest Twoje. 100% a nie jak u naziemnych 90%. edit: tak oczywiście kolega niżej ma racje, ale co za tym idzie mniejsza wygrana jest. Bo stawiając np 200zł stawiamy tak naprawdę 180zł. a w internetowych 200 zł to 200 zł. |
Z tego co wiem to do kwoty 2700 zł podatku od wygranej nie ma, jest tylko podatek od stawki. :) Powyżej wsponianych właśnie 2700 zl z groszami jest tez podatek od wygranej :)
PS. U ziemniaków oczywiście, bo internetowce są zarejestrowane na Malcie, Gibraltarze :PP |
Lokeren- Gent X 3,2
Atl. Madryt- Barca 1X 1,71 Brema- Bayern 1X 1,6 STAWKA : 15 ZŁ KURS:8,75 EW.WYGRANA:118 ZŁ[/quote] I tak Lokeren zjechało mi kupon :-/ a było tak blisko 10 min...:D po Barcelonie można było się spodziewać takiego wyniku są raczej w średniej formie, trzeba odczekać chwilę i znów coś zagrać jak na razie słaba passa... :/ |
Jak pech to pech
1 kupon - do wygrania 156 zł - w 90 min przerąbało mi Stoke ( postawiłem na A-V) 2 kopon- do wygrania 96 zł - w 90 min Lyon traci bramkę i ..... No i jak tu się nie w****iać p.s trzeba się odegrać :D |
[quote=LuKaS TSW;684594]na dzisiaj :
Boca Juniors-Huracan 1 St Liege - Cercle 1 Zapresic-Hajduk 2 Cluj-Otopeni 1 Konya-Galatasaray 2 Bergamo-Chievo 1 no i niestety jak zawsze ostatni mecz okazuje się pudłem |
KONTINIENTALNAJA HOKKIEJNAJA LIGA :
Magnitogorsk -T.N.Novgorod 1 (1,35) Kazań - Barys Astana 1 (1,25) UFA - Avangard Omsk 1 (1,4) Atlant Mytishi - Traktor 1 (1,35) Lokomotiv Yaroslav - Neftehimik 1 (1,4) Dynamo Moskwa - Dynamo Ryga 1 (1,4) Play off w lidze ruskiej tzn kontynentalnej.we wszystkich meczach(nie tylko w tych 6) powinni wygrac gospodarze.licze ze limit na niespodzianki wyczerpany został wczoraj: X Ufy z Omskiem(wygrana Ufy po dogrywce) i X Yaroslava z Neftehimikiem(porazka Lokomotivu po dogrywce-mega sensacja) edit: kursy z bet-at-home edit2: puscilem to jako 5 z 6 za 12zł - do wygrania 55,31 |
Cytat:
Kazan? tu też powinno wejść. choćby nawet dlatego że w tym sezonie Kazan wygrał 4/4 mecze z Astaną. UFA? tutaj boję się powtórki i chyba skłaniam się ku overowi bo Omsk lubi postrzelać a UFA..? no wiadomo. Atlant M najlepszy team home, powinni dać radę słabemu Czelabińskowi. Lokomitiv też ok. U siebie mocni, można nawet z handi próbować. no i Dynamo również dobre, są mocni ostatnimi czasu i pokonali już raz Rygę 4-0 w PO. ogólnie bardzo fajny kupon. dziś w KHL powinny paść same jedynki, aczkolwiek wiadomo. KHL to wałeczki i dlatego obawiam się że troszkę za dużo meczy. rozpis 5z6 to dobre rozwiązanie. pozdro, powodzenia. |
UFA-OMSK 0-0 w regulaminowym czasie gry ,więc teraz się modlić żeby reszta siadła:)
|
Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju. Już abstrahując od tego meczu, bo Omsk w tym roku gra porządnie. Ja postawiłem singla na Bars Kazań i weszło. U Ciebie oprócz UFA wygląda sytuacja nieźle. l(
|
4 marca 2009
Puchar Polski, Polska 20:00 Wisła Kraków 2.20 X 3.10 Lech Poznań 3.00 Po newsie Cleberowym warto skorzystac z promocji na osłode :/ http://img18.imageshack.us/img18/1505/bw342p.jpg |
jak myślicie coś takiego na jutro:
W.B.A.-Arsenal 2-2 Welshpool-Rhyl 2 Lazio-Juventus (2,5) -2,5 Nordsjaelland-Odense 4.s. 2(zwyciezca) Zurich-Fribourg 3.s. 1(zwycięzca) kurs "równe" 5.55 |
Cytat:
Ja tam gram w Srode 1...:) |
Cytat:
|
Hokej ruski trafiony-kokosów na tym nie zbiłem :)
kupon wtorkowo-środowy: Liverpool-Sunderland 1-1(podwójna szansa) Wisła - Lech +2,5 Newcastle - ManU 2 Prokom - TAU Ceramica 2 kurs:3,07 kupon na dziś: Portsmouth - Chelsea 2 Mainz - Schalke (A) 2 Bern - Zug 1 ZSC Lions - Fribourg 1 Vienna - Graz 1 Magnitogorsk - Torpedo N.N. 1 kurs:9,49 |
Na dziś:
Stoke-Bolton X Tottenham-Middlesbr. 1X Coventry-Sheff.Utd. X |
Widzę, że nie tylko ja się wyłożyłem na zasranym Bern. A taki ładny kupon był:
Cytat:
|
ja na dziś coś takiego:
Wolfsburg-Werder 1(awans) Ch.Rochus-Ascione 1 Birmingham-Bristol C. 1 Slavia-Vitkovice 1.s. 1 Jokipojat-LeKi 3.s. 1 |
Witam
moje typy na dzisiaj Fulham -Hull 1 kurs 1.7 Man.City - Aston V. 1 kurs 2.35 |
Dzisiejszy kuponik
Hajduk-Cibalia 1 Twente-Graafschap 1 Kac-Linz1 Rodez-Psg 2 Hamburger-Wchen 1 za 8 zl----->31,20 Rozpis calo tygodniowy za 12 zl 2 z 4 A)Wisła - lech 1 :( A)Zizkov-Sparta P 2 A)Roma-Udine 1 :( A)La Coruna-Santander 1 B) Tottneham-M"Brough 1 :) B)Wisła-Polonia W 1 :) B)Osasuna-Gijon 1 C)Górnik-Arka 1 :( C)Marsylia-Valenciennes 1 :( C)Sląsk-Polonia B 1 C)Catania-Siena 1 D)Barca -Bilabao 1 :) D)Leverkusen-Bochym 1 D)Bayern-Hannover1 :) D)Milan-Atalanta 1 |
Tobi jaki kurs w grupach Ci wychodzi na ten system weekendowy?
|
Portsmouth FC - Chelsea FC 2
Manchester City - Aston Villa x Newcastle United - Manchester United 1x Fulham FC - Hull City (1.Połowa) x Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers 2 kurs: 66,03 |
Cytat:
A 14,30 B 5,36 C 8,20 D 5,61 pRZY PELNEJ PULI MOZNA WYGRAC 709,50 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Macie jakieś pewne mecze na dziś?
|
Slavia, musza wygrac podobnie jak Herning Blue Fox
|
Cytat:
ja bym dziś grał z hokeja KAC,Herning i Valerenge |
Hokej na dziś :
KAC Klagenfurt - EHC Liwest Black Wings Linz 1 JYP Jyväskylä - Saipa Lappeenranta 1 HC Barys Astana - AK Bars Kazan 2 |
Kuponik na dziś, sam hokej:
Pardubice - Pilzno CF 1 Slavia - Vitkovice 1 Rauma - Ilves 1 Hameenlinna - Jokerit 1 za 5 zł, kurs ogólny 11,21, ew. wygrana 50,45 zł |
a na jutro coś macie pewnego ??:P
|
Cytat:
|
Cytat:
ehh trzeba samemu ruszyc pupe.. ja postawie chyba to na sobote: Anderlecht - Waregem 1 - 1.35 Bayern - Hannover 1 - 1.27 Torino - Juventus 2 - 2,15 i postawie to za 30 zl |
Takie dwa kuponiki na weekend:
Wisla - Polonia W. 1 Slask W. - Polonia B. 1 Real M. - Atl.Madryt 1 Kurs: 4.48 Salzburg - Sturm Graz 1 Mattersburg - Rapid W. 2 Villarreal - Espanyol 1 Kurs: 4.80 Jakieś sugestie? |
Atletico się tak łatwo nie podda, po ograniu Barcy w świetnym stylu ta drużyna dostała kopa energii. Derby to derby, ja liczę na niespodziankę :) X2
|
Cytat:
Ten meczyk może Ci zawalić kupon ;) |
Prędzej ten wyżej mu go zawali ;) (żarcik oczywiście :D) Też myślę o postawieniu na żydów na wyjeździe. Kurs zajebisty.
|
Na dzisiaj polecam zdecydowanie Alkmaar. A co do Cracovi to mozna by zagrac under 2.5 po kursie 1.60
|
Też myślałem o underze tam, ewentualnie dokładnym wyniku 0-0 lub 0-1. No, ale Under 2,5 WYDAJE się pewny na 200%.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl