Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 01.03.2009 18:28

no bo trzeba wysylac o zarobkach i odliczaniu podatku dla panstwa cos tam do czegos:P nie??

rocco_1906 01.03.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 684541)
Bełchatów - Lech 2 (2,25)
Man U - Tottenham (A) 1 (1,3)

kurs:2,93
stawka:20
ew.wygrana:52,7

Trafione :)

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684794)
no bo trzeba wysylac o zarobkach i odliczaniu podatku dla panstwa cos tam do czegos:P nie??


tylko naziemne buki biorą podatek, ktory jest już wliczany i odejmowany od wygranej na kuponie. a internetowe żadnych podatków. to co wygrasz jest Twoje. 100% a nie jak u naziemnych 90%.
edit: tak oczywiście kolega niżej ma racje, ale co za tym idzie mniejsza wygrana jest. Bo stawiając np 200zł stawiamy tak naprawdę 180zł. a w internetowych 200 zł to 200 zł.

Martinho 01.03.2009 20:14

Z tego co wiem to do kwoty 2700 zł podatku od wygranej nie ma, jest tylko podatek od stawki. :) Powyżej wsponianych właśnie 2700 zl z groszami jest tez podatek od wygranej :)

PS. U ziemniaków oczywiście, bo internetowce są zarejestrowane na Malcie, Gibraltarze :PP

WISŁAZWE 01.03.2009 20:35

Lokeren- Gent X 3,2
Atl. Madryt- Barca 1X 1,71
Brema- Bayern 1X 1,6

STAWKA : 15 ZŁ
KURS:8,75
EW.WYGRANA:118 ZŁ[/quote]


I tak Lokeren zjechało mi kupon :-/ a było tak blisko 10 min...:D po Barcelonie można było się spodziewać takiego wyniku są raczej w średniej formie, trzeba odczekać chwilę i znów coś zagrać jak na razie słaba passa... :/

1986 01.03.2009 23:33

Jak pech to pech
1 kupon - do wygrania 156 zł - w 90 min przerąbało mi Stoke ( postawiłem na A-V)

2 kopon- do wygrania 96 zł - w 90 min Lyon traci bramkę i .....

No i jak tu się nie w****iać

p.s trzeba się odegrać :D

LuKaS TSW 02.03.2009 08:50

[quote=LuKaS TSW;684594]na dzisiaj :
Boca Juniors-Huracan 1
St Liege - Cercle 1
Zapresic-Hajduk 2
Cluj-Otopeni 1
Konya-Galatasaray 2
Bergamo-Chievo 1

no i niestety jak zawsze ostatni mecz okazuje się pudłem

rocco_1906 02.03.2009 09:58

KONTINIENTALNAJA HOKKIEJNAJA LIGA :

Magnitogorsk -T.N.Novgorod 1 (1,35)
Kazań - Barys Astana 1 (1,25)
UFA - Avangard Omsk 1 (1,4)
Atlant Mytishi - Traktor 1 (1,35)
Lokomotiv Yaroslav - Neftehimik 1 (1,4)
Dynamo Moskwa - Dynamo Ryga 1 (1,4)

Play off w lidze ruskiej tzn kontynentalnej.we wszystkich meczach(nie tylko w tych 6) powinni wygrac gospodarze.licze ze limit na niespodzianki wyczerpany został wczoraj: X Ufy z Omskiem(wygrana Ufy po dogrywce) i X Yaroslava z Neftehimikiem(porazka Lokomotivu po dogrywce-mega sensacja)

edit: kursy z bet-at-home
edit2: puscilem to jako 5 z 6 za 12zł - do wygrania 55,31

PrawdziwośćDlaGry 02.03.2009 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 685167)
KONTINIENTALNAJA HOKKIEJNAJA LIGA :

Magnitogorsk -T.N.Novgorod 1 (1,35)
Kazań - Barys Astana 1 (1,25)
UFA - Avangard Omsk 1 (1,4)
Atlant Mytishi - Traktor 1 (1,35)
Lokomotiv Yaroslav - Neftehimik 1 (1,4)
Dynamo Moskwa - Dynamo Ryga 1 (1,4)

Play off w lidze ruskiej tzn kontynentalnej.we wszystkich meczach(nie tylko w tych 6) powinni wygrac gospodarze.licze ze limit na niespodzianki wyczerpany został wczoraj: X Ufy z Omskiem(wygrana Ufy po dogrywce) i X Yaroslava z Neftehimikiem(porazka Lokomotivu po dogrywce-mega sensacja)

edit: kursy z bet-at-home
edit2: puscilem to jako 5 z 6 za 12zł - do wygrania 55,31

Magnitka ok. można nawet próbować z handicapem. zawsze może coś wpaść w pp albo na pustą bramkę.
Kazan? tu też powinno wejść. choćby nawet dlatego że w tym sezonie Kazan wygrał 4/4 mecze z Astaną.
UFA? tutaj boję się powtórki i chyba skłaniam się ku overowi bo Omsk lubi postrzelać a UFA..? no wiadomo. Atlant M najlepszy team home, powinni dać radę słabemu Czelabińskowi. Lokomitiv też ok. U siebie mocni, można nawet z handi próbować. no i Dynamo również dobre, są mocni ostatnimi czasu i pokonali już raz Rygę 4-0 w PO.
ogólnie bardzo fajny kupon. dziś w KHL powinny paść same jedynki, aczkolwiek wiadomo. KHL to wałeczki i dlatego obawiam się że troszkę za dużo meczy. rozpis 5z6 to dobre rozwiązanie.
pozdro, powodzenia.

LuKaS TSW 02.03.2009 17:20

UFA-OMSK 0-0 w regulaminowym czasie gry ,więc teraz się modlić żeby reszta siadła:)

pan Dudi 02.03.2009 19:24

Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju. Już abstrahując od tego meczu, bo Omsk w tym roku gra porządnie. Ja postawiłem singla na Bars Kazań i weszło. U Ciebie oprócz UFA wygląda sytuacja nieźle. l(

andalemono 02.03.2009 22:23

4 marca 2009
Puchar Polski, Polska
20:00
Wisła Kraków 2.20
X 3.10
Lech Poznań 3.00
Po newsie Cleberowym warto skorzystac z promocji na osłode :/

http://img18.imageshack.us/img18/1505/bw342p.jpg

LuKaS TSW 02.03.2009 22:27

jak myślicie coś takiego na jutro:
W.B.A.-Arsenal 2-2
Welshpool-Rhyl 2
Lazio-Juventus (2,5) -2,5
Nordsjaelland-Odense 4.s. 2(zwyciezca)
Zurich-Fribourg 3.s. 1(zwycięzca)

kurs "równe" 5.55

MISTA92 02.03.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 685704)
4 marca 2009
Puchar Polski, Polska
20:00
Wisła Kraków 2.20
X 3.10
Lech Poznań 3.00
Po newsie Cleberowym warto skorzystac z promocji na osłode :/

http://img18.imageshack.us/img18/1505/bw342p.jpg


Ja tam gram w Srode 1...:)

1q2 02.03.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 685498)
Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju. Już abstrahując od tego meczu, bo Omsk w tym roku gra porządnie. Ja postawiłem singla na Bars Kazań i weszło. U Ciebie oprócz UFA wygląda sytuacja nieźle. l(

Ufa smierdzi i to strasznie, final LM w ich wykonaniu tez walem zalatuje ale ze w tej rundzie u ruskich gra sie do 2 zwyciestw to pewnie w nastepnym meczu z Omskiem wygraja.

rocco_1906 03.03.2009 09:52

Hokej ruski trafiony-kokosów na tym nie zbiłem :)

kupon wtorkowo-środowy:
Liverpool-Sunderland 1-1(podwójna szansa)
Wisła - Lech +2,5
Newcastle - ManU 2
Prokom - TAU Ceramica 2

kurs:3,07

kupon na dziś:
Portsmouth - Chelsea 2
Mainz - Schalke (A) 2
Bern - Zug 1
ZSC Lions - Fribourg 1
Vienna - Graz 1
Magnitogorsk - Torpedo N.N. 1

kurs:9,49

WISŁAZWE 04.03.2009 10:26

Na dziś:
Stoke-Bolton X
Tottenham-Middlesbr. 1X
Coventry-Sheff.Utd. X


pan Dudi 04.03.2009 10:38

Widzę, że nie tylko ja się wyłożyłem na zasranym Bern. A taki ładny kupon był:

Cytat:

Wt 03/03/09 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo N.N.
akumulacyjne Rus. Ice Hockey KHL 1 1 (4-2) 1.40 Wt 03/03/09 18:30 Sparta Sarpsborg - Lørenskog
akumulacyjne Nor. Ice Hockey Eliteserien 1 1 (7-2) 1.40 Wt 03/03/09 18:30 Vålerenga - Frisk/Asker
akumulacyjne Nor. Ice Hockey Eliteserien 1 1 (7-1) 1.35 Wt 03/03/09 19:45
Bern - Zug
akumulacyjne Swi. Ice Hockey NLA 1 x (2-2) 1.40
Wt 03/03/09 20:45 Portsmouth - Chelsea
akumulacyjne Ang. Premier League 2 2 (0-1) 1.60 Wt 03/03/09 20:45 Derby - Swansea
akumulacyjne Ang. Championship x x (2-2) 3.25 Wt 03/03/09 21:00 Crystal P - Wolverhampton
podwójna szansa Ang. Championship X2 X2
12

1.45
Na dziś Rennes i Mallorca.

LuKaS TSW 04.03.2009 10:50

ja na dziś coś takiego:
Wolfsburg-Werder 1(awans)
Ch.Rochus-Ascione 1
Birmingham-Bristol C. 1
Slavia-Vitkovice 1.s. 1
Jokipojat-LeKi 3.s. 1

kuczmen 04.03.2009 11:04

Witam
moje typy na dzisiaj
Fulham -Hull 1 kurs 1.7
Man.City - Aston V. 1 kurs 2.35

Tobi1906 04.03.2009 15:26

Dzisiejszy kuponik

Hajduk-Cibalia 1
Twente-Graafschap 1
Kac-Linz1
Rodez-Psg 2
Hamburger-Wchen 1

za 8 zl----->31,20



Rozpis calo tygodniowy za 12 zl 2 z 4

A)Wisła - lech 1 :(
A)Zizkov-Sparta P 2
A)Roma-Udine 1 :(
A)La Coruna-Santander 1

B) Tottneham-M"Brough 1 :)
B)Wisła-Polonia W 1 :)
B)Osasuna-Gijon 1

C)Górnik-Arka 1 :(
C)Marsylia-Valenciennes 1 :(
C)Sląsk-Polonia B 1
C)Catania-Siena 1

D)Barca -Bilabao 1 :)
D)Leverkusen-Bochym 1
D)Bayern-Hannover1 :)
D)Milan-Atalanta 1

LuKaS TSW 04.03.2009 15:42

Tobi jaki kurs w grupach Ci wychodzi na ten system weekendowy?

czarooh 04.03.2009 15:56

Portsmouth FC - Chelsea FC 2
Manchester City - Aston Villa x
Newcastle United - Manchester United 1x
Fulham FC - Hull City (1.Połowa) x
Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers 2

kurs: 66,03

Tobi1906 04.03.2009 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 686693)
Tobi jaki kurs w grupach Ci wychodzi na ten system weekendowy?

skoro tak dokladnie prosisz...
A 14,30
B 5,36
C 8,20
D 5,61

pRZY PELNEJ PULI MOZNA WYGRAC 709,50

rocco_1906 04.03.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 685498)
Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju.

no to UFA notuje trzeci X z Omskiem...

1q2 04.03.2009 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 686730)
no to UFA notuje trzeci X z Omskiem...

heh a mi sie popierdzielilo bo tam sie gra do 3 zwyciestw - wiec wychodzi na to ze teraz 2 x UFA, tyle czy po 2 dogrywkach:]?

KacpiTSW 05.03.2009 11:05

Macie jakieś pewne mecze na dziś?

Vashut 05.03.2009 12:08

Slavia, musza wygrac podobnie jak Herning Blue Fox

rocco_1906 05.03.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 687261)
Macie jakieś pewne mecze na dziś?

Pewna to jest tylko śmierć :-)
ja bym dziś grał z hokeja KAC,Herning i Valerenge

WiślakNH 05.03.2009 12:33

Hokej na dziś :
KAC Klagenfurt - EHC Liwest Black Wings Linz 1
JYP Jyväskylä - Saipa Lappeenranta 1
HC Barys Astana - AK Bars Kazan 2

KacpiTSW 05.03.2009 14:55

Kuponik na dziś, sam hokej:


Pardubice - Pilzno CF 1
Slavia - Vitkovice 1
Rauma - Ilves 1
Hameenlinna - Jokerit 1

za 5 zł, kurs ogólny 11,21, ew. wygrana 50,45 zł

bula1010 05.03.2009 15:03

a na jutro coś macie pewnego ??:P

KacpiTSW 05.03.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 687309)
Pewna to jest tylko śmierć :-)
ja bym dziś grał z hokeja KAC,Herning i Valerenge

Się dowiedziałem ;)

grzesiek632 05.03.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 687393)
a na jutro coś macie pewnego ??:P

i ja bym tak chciał...
ehh trzeba samemu ruszyc pupe..
ja postawie chyba to na sobote:

Anderlecht - Waregem 1 - 1.35
Bayern - Hannover 1 - 1.27
Torino - Juventus 2 - 2,15

i postawie to za 30 zl

Żuczek 05.03.2009 17:55

Takie dwa kuponiki na weekend:

Wisla - Polonia W. 1
Slask W. - Polonia B. 1

Real M. - Atl.Madryt 1
Kurs: 4.48

Salzburg - Sturm Graz 1
Mattersburg - Rapid W. 2
Villarreal - Espanyol 1

Kurs: 4.80

Jakieś sugestie?

MCX 05.03.2009 18:02

Atletico się tak łatwo nie podda, po ograniu Barcy w świetnym stylu ta drużyna dostała kopa energii. Derby to derby, ja liczę na niespodziankę :) X2

KacpiTSW 05.03.2009 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 687514)
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków 2 - 2.95
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1 - 1.75
Amica Poznań - Jagiellonia Białystok 1 - 1.30


Ten meczyk może Ci zawalić kupon ;)

pan Dudi 05.03.2009 18:34

Prędzej ten wyżej mu go zawali ;) (żarcik oczywiście :D) Też myślę o postawieniu na żydów na wyjeździe. Kurs zajebisty.

tomorow 05.03.2009 18:58

Na dzisiaj polecam zdecydowanie Alkmaar. A co do Cracovi to mozna by zagrac under 2.5 po kursie 1.60

pan Dudi 05.03.2009 19:03

Też myślałem o underze tam, ewentualnie dokładnym wyniku 0-0 lub 0-1. No, ale Under 2,5 WYDAJE się pewny na 200%.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl