![]() |
Stolarczyk pracuje z takimi materialem jaki wytworzyl. Oduczyl grac np Saveciva.. Wystawiqa Klemenza wszedzie tylko nie tam gdzie powinien grac.
Wyglada to zle. Pewnei cos bedzie na rzeczy w przerwie na kadre ale wtedy bedzie za pozno. teraz 2 mega wazne mecze z druzynami walczacymi jak my o utrzymanie. |
bódyń, suguerujesz, że Stolar wzial Klemenza, a mogl wziac np Ngolo Kante albo Busquetsa?
Ludzie, czy wy slyszyliscie o dlugach i ograniczeniach (znaczacych!) budzetu?!?! |
Myslisz ze pol naszej ligi sra pieniedzmi ? Chodzi obto ze ludxie rzadzacy teraz nadza Wisła blyszcza w mediach , ale o stronie sportowej nie maja zielonego pojecia ......mamy sklad i pilkarzy na miare srodka tabeli 1 ligi
|
Tu nie chodzi o to że przegraliśmy. 90% z nas wiedziało, ze tak będzie tylko chodzi o styl. 15 lat temu taki wynik padł w ekstraklasie. Nie było w....u nie było agresji . Nasi gracze nie grali oni czekali na porażkę.Nie graliśmy juniorami nie graliśmy drugim składem. Tego nie można było w takim rozmiarze przegrać a jednak przegraliśmy.
Pytanie dlaczego ? Dobrze że Stolarczyk od razu nie podał się do dymisji. Dla mnie to plus odchodzi i kto Jop przygotowuje drożynę do następnego bardzo ważnego dla nas meczu. Na chłodno należy przeanalizować i wybrać najbardziej rozsądny wariant |
wczorajsze 90 minut wyglądało jak jedno ze spotkań C/B klasy
w której Legia jako gospodarz wystawia głównie "młodych" a Wisła jako goście przyjeżdzają składem zbieranym po drodze (kto grał w nizszych klasach bedzie wiedział o jakiej łapance mówię) uzupełnionym starymi ktorzy gdzieś kiedyś grali w A-klasie 15 lat temu. I tak to własnie wyglądało. |
Cytat:
Można było wystawić np. Pawłowskiego albo Silve. Klemenz był idiotycznym pomysłem już przed meczem. |
Kluczowe wydają.się odpowiedzi na dwa pytania:
1. Czy Stolarczyk daje choćby szansę wyciągnięcia drużyny ze stanu, w jakim się znalazła? Raczej nie. 2. Czy Wisła ma na oku kogoś sensownego, kto mógłby zastąpić Stolarczyka powiedzmy od jutra (mecz z Rakowem w poniedziałek, więc chwilka czasu jest)? Raczej nie. I to niestety bardzo mocno pokazuje naszą słabość. Nie ma w tej chwili dobrego rozwiązania. Drużyna pod wodzą Stolarczyka przegra z Rakowem - to najbardziej prawdopodobny scenariusz. On nie ma szansy pociągnąć ich w górę, bo przede wszystkim brakuje jakości a po drugie nie ma już relacji pomiędzy nimi. Natomiast nasi zarządzający do tej pory nie nawiązali kontaktu z nikim sensownym a ściągać z łapanki jakiegoś Urbana to słaby pomysł. A Fabryka Futbolu chyba nie ma akurat nikogo do zaoferowania na pozycji trenera. Więc siłą rzeczy zostajemy ze Stolarczykiem, robimy kolejny krok ku przepaści i czekamy na jakiegoś księcia na białym koniu (celowo nie piszę że na białym rumaku, żeby nie wywoływać wilka z lasu). |
|
Cytat:
|
Nie sądziłem, że po odejściu Sobola zaczną dziać się takie jaja. Mam nadzieję, że to tylko niefortunny zbieg okoliczności.
|
Cytat:
Tylko ja pamiętam ich ostatnie mecze? I to jest chyba najlepszy opis naszego problemu - kogokolwiek by ten czy inny trener wystawił jest spora szansa że się zbłaźni. To są naprawdę żenująco słabi piłkarze. |
Pawłowski zagrał aż jeden mecz i nie wyglądał tragicznie. Silva co mecz wygląda i gra tragicznie
|
Jak można było przy stanie 5:0 i 10 minut do szatni dac wbić dwie kolejne?? Przecież mogli zamurować się całkowicie.... Nie wiedzieli, że wbiją rekord?? Tu nie ma co tłumaczyć grajków.... jeszcze chwilę tamu wygraliśmy z solidnym Zagłębiem 4:2.
Widac było gołym okiem jakie mają nastawienie i co odpierniczają na boisku. Nie wyobrażam sobie, aby ten mecz przeszedł bez echa w klubie, ale głowa Stolara nie jest chyba najlepszym pomysłem. Janicki jest słaby, ale nie tak żenujący jak wczoraj - miał przebłyski solidnej gry. To nawet Jacek Matyja nigdy się tak nie skompromitował .... :/ |
Cytat:
Silva miewa takie odpały że kopara opada. Nie szukajmy na siłę bohaterów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak czy siak chyba jednak miałoby to chyba więcej sensu niż ustawienie z wczoraj. Silva jest słabiutki i miewał odpały, ale jego forma mocno siadła po zawaleniu gola z Zagłębiem. Do tamtego momentu jeszcze był jako tako znośny. |
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość. |
Cytat:
|
Dla mnie to jest niepojete taki wynik - nie wierze ze z pelnym zaangazowaniem mozna dostawiac bramke co 15 minut. Jakby przyjechal Real Madryt to bysmy dostali wynik 3 cyfrowy ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Stolarczyk już tego nie naprawi ale nie ma nikogo ugadanego na jego miejsce, więc jeszcze przegramy 7 raz z rzędu w najbliższym spotkaniu. |
Parę uwag ode mnie:
- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony... - Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę... - Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy.. - Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo... |
Cytat:
|
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg
Jeżeli mamy taki dobry skład to kto jest winny i odpowiedzialny panie trenerze? Takimi wypowiedziami się pan tylko kompromituje... Najlepsze jest to, że wywiad jest sprzed kilku dni: http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/ Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź! #StolarOut |
Cytat:
|
Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.
|
Cytat:
Stolarczyk jest podwładnym zarządu więc do jego "dyspozycji" jest cały czas Co innego gdyby się podał do dymisji, która nie musiałaby zostać przyjeta |
i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z . mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to? |
Cytat:
A nie, powinien zapytać sztab medyczny kiedy wrócą obaj piłkarze. Bez nich nie da sie nic zrobic i kolejne porażki są nieuniknione. Oczywiście nie ma tu żadnej winy trenera btw Na miejscu Zarządu też nie ma sensu tracić czasu na rozmowy z trenerem 07. Wystarczy pogadać ze sztabem medycznym i juz wiemy kiedy zacznieny dobrze grać. Także ten, tego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl