Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

bódyń 28.10.2019 12:56

Stolarczyk pracuje z takimi materialem jaki wytworzyl. Oduczyl grac np Saveciva.. Wystawiqa Klemenza wszedzie tylko nie tam gdzie powinien grac.

Wyglada to zle.



Pewnei cos bedzie na rzeczy w przerwie na kadre ale wtedy bedzie za pozno. teraz 2 mega wazne mecze z druzynami walczacymi jak my o utrzymanie.

Jaworznianin 28.10.2019 12:58

bódyń, suguerujesz, że Stolar wzial Klemenza, a mogl wziac np Ngolo Kante albo Busquetsa?

Ludzie, czy wy slyszyliscie o dlugach i ograniczeniach (znaczacych!) budzetu?!?!

gizmowisla 28.10.2019 13:20

Myslisz ze pol naszej ligi sra pieniedzmi ? Chodzi obto ze ludxie rzadzacy teraz nadza Wisła blyszcza w mediach , ale o stronie sportowej nie maja zielonego pojecia ......mamy sklad i pilkarzy na miare srodka tabeli 1 ligi

KOMINEK 28.10.2019 13:21

Tu nie chodzi o to że przegraliśmy. 90% z nas wiedziało, ze tak będzie tylko chodzi o styl. 15 lat temu taki wynik padł w ekstraklasie. Nie było w....u nie było agresji . Nasi gracze nie grali oni czekali na porażkę.Nie graliśmy juniorami nie graliśmy drugim składem. Tego nie można było w takim rozmiarze przegrać a jednak przegraliśmy.
Pytanie dlaczego ?
Dobrze że Stolarczyk od razu nie podał się do dymisji. Dla mnie to plus odchodzi i kto Jop przygotowuje drożynę do następnego bardzo ważnego dla nas meczu.
Na chłodno należy przeanalizować i wybrać najbardziej rozsądny wariant

szprotson 28.10.2019 13:26

wczorajsze 90 minut wyglądało jak jedno ze spotkań C/B klasy
w której Legia jako gospodarz wystawia głównie "młodych" a Wisła jako goście przyjeżdzają składem zbieranym po drodze (kto grał w nizszych klasach bedzie wiedział o jakiej łapance mówię) uzupełnionym starymi ktorzy gdzieś kiedyś grali w A-klasie 15 lat temu.
I tak to własnie wyglądało.

Garret 28.10.2019 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaworznianin (Post 1544889)
bódyń, suguerujesz, że Stolar wzial Klemenza, a mogl wziac np Ngolo Kante albo Busquetsa?

Myślę, że kolega sugeruje, że Stolarczyk wystawia stopera o takich i nie innych warunkach fizycznych na pozycji defensywnego pomocnika co jest samobójstwem. Za jednym zamachem niszczy sie linię obrony i środek pola.

Można było wystawić np. Pawłowskiego albo Silve. Klemenz był idiotycznym pomysłem już przed meczem.

sandomingo 28.10.2019 13:43

Kluczowe wydają.się odpowiedzi na dwa pytania:

1. Czy Stolarczyk daje choćby szansę wyciągnięcia drużyny ze stanu, w jakim się znalazła? Raczej nie.
2. Czy Wisła ma na oku kogoś sensownego, kto mógłby zastąpić Stolarczyka powiedzmy od jutra (mecz z Rakowem w poniedziałek, więc chwilka czasu jest)? Raczej nie.

I to niestety bardzo mocno pokazuje naszą słabość. Nie ma w tej chwili dobrego rozwiązania. Drużyna pod wodzą Stolarczyka przegra z Rakowem - to najbardziej prawdopodobny scenariusz. On nie ma szansy pociągnąć ich w górę, bo przede wszystkim brakuje jakości a po drugie nie ma już relacji pomiędzy nimi.
Natomiast nasi zarządzający do tej pory nie nawiązali kontaktu z nikim sensownym a ściągać z łapanki jakiegoś Urbana to słaby pomysł. A Fabryka Futbolu chyba nie ma akurat nikogo do zaoferowania na pozycji trenera.
Więc siłą rzeczy zostajemy ze Stolarczykiem, robimy kolejny krok ku przepaści i czekamy na jakiegoś księcia na białym koniu (celowo nie piszę że na białym rumaku, żeby nie wywoływać wilka z lasu).

Cycu 28.10.2019 13:43

https://i.imgflip.com/3eiihy.jpg

piotek 28.10.2019 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1544883)
https://www.ekstraklasa.tv/ekstrakla...e-9fda254e6fb0



No ale tak właśnie było. Żadnej z bramek Buchalik nie zawalił... i przy praktycznie żadnej z sytuacji nie miał za wiele do powiedzenia.

Może niejednoznacznie się wypowiedziałem. Buchal zdecydowanie najlepszy, ale ten fakt jest sam w sobie kuriozalny.

LucjuszWielki 28.10.2019 13:52

Nie sądziłem, że po odejściu Sobola zaczną dziać się takie jaja. Mam nadzieję, że to tylko niefortunny zbieg okoliczności.

wolfy 28.10.2019 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1544893)
Myślę, że kolega sugeruje, że Stolarczyk wystawia stopera o takich i nie innych warunkach fizycznych na pozycji defensywnego pomocnika co jest samobójstwem. Za jednym zamachem niszczy sie linię obrony i środek pola.

Można było wystawić np. Pawłowskiego albo Silve. Klemenz był idiotycznym pomysłem już przed meczem.

Problem w tym że i Silva, i Pawłowski są żenujący na DP. Pierwszy zalicza tragiczne straty pod własnym polem karnym, drugi jest wiecznie spóźniony i zagubiony.

Tylko ja pamiętam ich ostatnie mecze?

I to jest chyba najlepszy opis naszego problemu - kogokolwiek by ten czy inny trener wystawił jest spora szansa że się zbłaźni. To są naprawdę żenująco słabi piłkarze.

Szneka 28.10.2019 13:58

Pawłowski zagrał aż jeden mecz i nie wyglądał tragicznie. Silva co mecz wygląda i gra tragicznie

LucjuszWielki 28.10.2019 14:01

Jak można było przy stanie 5:0 i 10 minut do szatni dac wbić dwie kolejne?? Przecież mogli zamurować się całkowicie.... Nie wiedzieli, że wbiją rekord?? Tu nie ma co tłumaczyć grajków.... jeszcze chwilę tamu wygraliśmy z solidnym Zagłębiem 4:2.

Widac było gołym okiem jakie mają nastawienie i co odpierniczają na boisku.

Nie wyobrażam sobie, aby ten mecz przeszedł bez echa w klubie, ale głowa Stolara nie jest chyba najlepszym pomysłem.

Janicki jest słaby, ale nie tak żenujący jak wczoraj - miał przebłyski solidnej gry. To nawet Jacek Matyja nigdy się tak nie skompromitował .... :/

wolfy 28.10.2019 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1544900)
Pawłowski zagrał aż jeden mecz i nie wyglądał tragicznie. Silva co mecz wygląda i gra tragicznie

Pawłowski wyglądał bardzo źle, praktycznie nie istniał na boisku z Piastem.
Silva miewa takie odpały że kopara opada.

Nie szukajmy na siłę bohaterów.

Szneka 28.10.2019 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1544902)
Pawłowski wyglądał bardzo źle, praktycznie nie istniał na boisku z Piastem.
Silva miewa takie odpały że kopara opada.

Nie szukajmy na siłę bohaterów.

nie szukam. Pawłowski zagrał aż jeden mecz, Silva 8 w którym błysnął? Poza tym wiele więcej sobie obiecywaliśmy i wymagamy od Silvy niż Pawłowskiego.

wolfy 28.10.2019 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1544903)
nie szukam. Pawłowski zagrał aż jeden mecz, Silva 8 w którym błysnął? Poza tym wiele więcej sobie obiecywaliśmy i wymagamy od Silvy niż Pawłowskiego.

OK, ale nic nie przemawia za tym żeby Pawłowski był lepszy od Silvy. Raczej jest gorszy.

Garret 28.10.2019 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1544898)
Problem w tym że i Silva, i Pawłowski są żenujący na DP. Pierwszy zalicza tragiczne straty pod własnym polem karnym, drugi jest wiecznie spóźniony i zagubiony.

Tylko ja pamiętam ich ostatnie mecze?

Pawłowski zagrał jeden mecz, jak juz kolega wspomniał. Że nie był wybitny? Pewnie że nie był, wszyscy w tej chwili są żenujący. Ale Klemenz już był próbowany ileś razy na def pomocniku i wyglądał fatalnie. I nigdy dobrze nie będzie wyglądał, bo jest wolny, mało zwrotny i ma słabą technikę - a dodatkowo rozpieprza się linię obrony i wystawia tam absolutnie dramatycznego Wasilewskiego. Pawłowski przynajmniej grałby na swojej nominalnej pozycji, Klemenz na swojej. Być może Pawłowski zagrałby równie słabo jak Klemenz, ale śmiem twierdzić, że Klemenz na stoperze nie zagrałby tak chvjowo jak wczoraj.

Tak czy siak chyba jednak miałoby to chyba więcej sensu niż ustawienie z wczoraj.

Silva jest słabiutki i miewał odpały, ale jego forma mocno siadła po zawaleniu gola z Zagłębiem. Do tamtego momentu jeszcze był jako tako znośny.

KOMINEK 28.10.2019 14:21

Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

Kurz 28.10.2019 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1544906)
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

To się nazywa stan Andrzeja Gołoty. Różnica jest taka, że trudno wyobrazić sobie drużynę piłkarską uciekającą z boiska.

Fugiel 28.10.2019 14:44

Dla mnie to jest niepojete taki wynik - nie wierze ze z pelnym zaangazowaniem mozna dostawiac bramke co 15 minut. Jakby przyjechal Real Madryt to bysmy dostali wynik 3 cyfrowy ��?

pomeran 28.10.2019 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1544906)
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

Otóż to. I pozostaje tylko mieć nadzieje, że Stolarczyk został na stanowisku bo nasi „włodarze” nie przygotowali ewentualnych kandydatur na zastępstwo. Ktoś powie ze trener nie zagra- owszem. Ale ma wybrać w danej chwili najlepszych i taktykę odpowiadająca potencjałowi. A jeśli to są jego „najlepsi” i za niego i zespół umierają w taki sposób to widać jak drużyna za nim stoi. Nie da się wymienić 23 piłkarzy. Trzeba wymienić trenera póki jeszcze nie jesteśmy w ciemnej D... . Najwyzsza porażkę w XXI w w ekstraklasie mozemy odhaczyć.

sandomingo 28.10.2019 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1544906)
Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.

Dokładnie tak. Przecież przegrać na poziomie ekstraklasy 0:7 grając 11 na 11 to jest niebywałe. Ta drużyna jest słaba ale nie aż tak. Po prostu nie funkcjonuje kompletnie nic. To nie jest skład na górną ósemkę, to jest skład na walkę o utrzymanie ale nie na 0:7 z kimkolwiek w tej lidze.
Stolarczyk już tego nie naprawi ale nie ma nikogo ugadanego na jego miejsce, więc jeszcze przegramy 7 raz z rzędu w najbliższym spotkaniu.

Konrad. 28.10.2019 14:59

Parę uwag ode mnie:



- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony...


- Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę...


- Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy..


- Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo...

pomeran 28.10.2019 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1544915)
Parę uwag ode mnie:



- Na początku sezonu nie źle grali tylko Klemenz w obronie, Brożek w ataku i Buchalik na bramce. Tych trzech piłkarzy powinno być nie do ruszenia. Niestety, od paru spotkań najlepszy z naszej słabej obrony Klemenz, jest rzucany po boisku. Efekt: obrona już nie jest słaba, jest k...sko słaba. A Klemenz nic nie wnosi w pomocy, czy boku obrony...


- Podpisanie konktraktu z Wasilewskim było błędem. Jak dobrze pamiętam było to 30 tys miesięcznie (?) z czego połowę płaci socios. Była to kontrowersyjna decyzja, ale poparto ją po sztab szkoleniowy uznał go za kluczowego piłkarza... Sorry, charyzmę ma też Sobolewski czy Stolarczyk, ale to za mało na ekstraklasę...


- Nie róbcie jaj z tym słabym składem. Pewnie, że nie mieliśmy prawa wymagać punktów, ale spójrzecie na wyniki Pucharu Polski. Takie kluby jak Chojniczanka, Chemik Bydgoszcz, Puszcza Niepołomice, Unia Skierniewice, czy Stal Rzeszów mają kadry dużo słabsze od nas. A potrafili powalczyć i przegrać z honorem z klubami z ekstraklasy..

- Drużyna mentalnie jest rozbita, nie mieli sił ani ochoty walczyć i wybijać. Gdy zawodnik podał nie celnie machał rękoma z pretensjami do reszty. Z kolei oczekujący na podanie, machał i pyskował do niego... Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale z mega szatni jaka była w styczniu, nic nie zostało... Jeżeli stracimy punkty w meczach z Rakowem i Arką, to strach myśleć co tam się bedzie działo...

Wygląda na to, że NIC. Przegrali 7-0 ? No trudno. Gramy następny mecz. Owszem, leżymy i kroczymy finansowo ale w klubie chcącym uchodzić za porażkę powinny posypać się kary finansowe i dymisja trenera.

Cycu 28.10.2019 15:19

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg

Jeżeli mamy taki dobry skład to kto jest winny i odpowiedzialny panie trenerze?

Takimi wypowiedziami się pan tylko kompromituje...

Najlepsze jest to, że wywiad jest sprzed kilku dni: http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/

Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź!

#StolarOut

Kurz 28.10.2019 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1544920)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg

To jak mamy tak dobry skład to kto jest winny?

Takimi wypowiedziami się tylko kompromituje...

http://weszlo.com/2019/10/27/widze-t...-druzyn-lidze/

Najpierw trzeba byłoby zapytać Stolara, co według niego znaczy wyraźnie lepszy. Ale poniekąd jest to prawda, jeśli uznamy, ze nasi wszyscy piłkarze przez cały sezon są w wysokiej formie i omijają ich kontuzje. Wtedy słowa nabierają więcej sensu. Problem polega na tym, że taki stan jest niemożliwy do osiągnięcia.

szprotson 28.10.2019 15:30

Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.

bridgeburner 28.10.2019 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1544924)
Ja to jestem w szoku ze trener Stolarczyk nie oddał się do dyspozycji zarządu. Zarząd nie musiałby go przecież od razu wypierdalać, chodzi o sam fakt.

Ale co to znaczy?
Stolarczyk jest podwładnym zarządu więc do jego "dyspozycji" jest cały czas
Co innego gdyby się podał do dymisji, która nie musiałaby zostać przyjeta

Szneka 28.10.2019 15:51

i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z .
mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to?

Ogryzek 28.10.2019 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1544930)
i co miałby trener Stolarczyk zarządowi powiedzieć?
zawodnicy powinni zebrać się we własnym gronie i wyrzygać sobie wszystko od A do Z .
mecze z Rakowem i AGKś to mecze za 12 punktów. Jeśli chcą odzyskać zaufanie NAS KIBICÓW to te dwa mecze trzeba zapierdalać do porzygu. Stać ich na to?

Stolarczyk nic nie musi mówić. Wszak nic nie zalezy od niego a od kontuzjowanych piłkarzy (Błaszczykowskiego i Bashy).

A nie, powinien zapytać sztab medyczny kiedy wrócą obaj piłkarze. Bez nich nie da sie nic zrobic i kolejne porażki są nieuniknione. Oczywiście nie ma tu żadnej winy trenera


btw
Na miejscu Zarządu też nie ma sensu tracić czasu na rozmowy z trenerem 07. Wystarczy pogadać ze sztabem medycznym i juz wiemy kiedy zacznieny dobrze grać. Także ten, tego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl