![]() |
|
Ponawiam.
Witam poszukuję jakichkolwiek materiałów z meczu o awans do pierwszej ligi pomiędzy Górnikiem Knurów a Wisłą Kraków.
Za wszystkie zdjęcia oraz video będę wdzięczny. |
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
1-0 Nykiel http://www.turbobit.net/n0ajd1b52y00.html lub http://goldfile.eu/9c966cw6x3r0/_ruc...kiel.avi_.html 2-0 Straka http://www.turbobit.net/wqfzdbou96su.html lub http://goldfile.eu/2z394mmfg3aq/_ruc...raka.avi_.html Skrót z Ligi + Extra + wywiad z Grzybem http://hotfile.com/dl/62343275/64b40...skrot.avi.html lub http://www.turbobit.net/8mbkana8vxn4.html |
http://i37.tinypic.com/2dvmkwk.jpghttp://i37.tinypic.com/20uc20o.jpg http://i32.tinypic.com/fe311i.jpghttp://i25.tinypic.com/3479wli.jpg Skrót z Ligi+ Kod:
http://hotfile.com/dl/62340629/623fcb4/Ruch_-_Wisla_skrot_Liga.avi.html |
Ruch - Wisła
640x352 / XviD / 900 kbps / Canal + Sport http://hotfile.com/dl/62564801/2f73a...part1.rar.html http://hotfile.com/dl/62564779/a0d54...part2.rar.html http://hotfile.com/dl/62564797/1f86c...part3.rar.html |
|
|
|
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2-1 Zapraszam do ogladania zdjęć: tutaj
|
|
Wisła - Polonia Bytom
640x352 / XviD / AVI / Canal + Sport Skrót z Ligi + Kod:
http://www.fileserve.com/file/RdVXRqZ |
Jagiellonia v. Wisła - 10.09.2010 - DVBRip - PL - x264 624x352 / H264 / AVI / 900 kbps / 812 MB / Canal + Sport http://img801.imageshack.us/img801/2387/35310139.jpg http://img838.imageshack.us/img838/4258/65214967.jpg http://img821.imageshack.us/img821/9163/39334876.jpg 1 połowa Kod:
HOTFILE:Kod:
HOTFILE:Kod:
http://hotfile.com/dl/68476255/2a58cd1/Jagiellonia-Wisla_bramki.rar.html |
jakby miał ktoś link do całego meczu był bym wdzięczny :)
|
Twierdza Białystok nadal nie zdobyta (FOTO)
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...1101646,.html? http://i53.tinypic.com/o36c.jpg |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images...giellonia2.gif 2 - 1 http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif Wszystkie bramki w jednym pliku. http://www.fileserve.com/file/y9gUYYg Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images...giellonia2.gif 2 - 1 http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/kUv5eTZ part 2 - http://www.fileserve.com/file/A8FjgRx 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/Aj8NxqV part 2 - http://www.fileserve.com/file/snv67cj Czerwona dla Pawełka - http://www.fileserve.com/file/PennErV Skrót z meczu - http://www.fileserve.com/file/GDYmKMX Jak ściągnąć pliki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie rakizubada. |
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Skrót z Ligi + Kod:
http://www.fileserve.com/file/UW44xqS |
Historia Wisły Kraków - ściągnięte z neta
http://www.youtube.com/watch?v=4FjKc5TKJ6Q&feature=PlayList&p=A497227D5CE AB5FC&index=0&playnext=1 |
|
|
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 2 - 2 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/korona_kielce.gif Wszystkie bramki w jednym pliku. http://www.fileserve.com/file/GYHP8zx 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/rJkxsqj part 2 - http://www.fileserve.com/file/4GaXSqN Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. |
Ekstraklasa - Kolejka 6. 17/09/2010 | Obiekt: Stadion Wisły | Sędzia D. Piasecki http://i991.photobucket.com/albums/a...sa/1300881.png http://i991.photobucket.com/albums/a...asa/129577.png Wisła Kraków vs Korona Kielce - 17.09.2010 XviD | Canal+ Sport | nagranie: agov [SPOILER]wisla.vs.korona.1pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.a vi Wielkość pliku : 426 Mb. [Film] Poprawny : Tak [AVI] Czas trwania : 00:53:41 Kompletny : Tak [Video] Rozdzielczość : 624x352 Kodek : XviD MPEG-4 codec FPS : 25,00 BitRate : 982 Kbps Współczynnik jakości : 0,18 b/px [Audio] Kodek : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3) Ilość kanałów : 2 Sample Rate : 44100 Hz BitRate : 128 Kbps ======================================== wisla.vs.korona.2pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.a vi Wielkość pliku : 405 Mb. [Film] Poprawny : Tak [AVI] Czas trwania : 00:49:41 Kompletny : Tak [Video] Rozdzielczość : 624x352 Kodek : XviD MPEG-4 codec FPS : 25,00 BitRate : 1012 Kbps Współczynnik jakości : 0,19 b/px [Audio] Kodek : MPEG 1 or 2 Audio Layer 3 (MP3) Ilość kanałów : 2 Sample Rate : 44100 Hz BitRate : 128 Kbps [/SPOILER] Ściągaj z HotFile.com bez limitów! http://rapideo.pl/style/img/ico/addF....gif?211220091 http://img524.imageshack.us/img524/2022/4ys0q3o.png http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/wykor.jpg http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/wyko.jpg http://img26.imageshack.us/img26/4127/878sg8klg.png 1 połowa Kod:
http://hotfile.com/dl/70108533/0fa8e3b/wisla.vs.korona.1pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.part1.rar.htmlKod:
http://hotfile.com/dl/70191984/c57989f/wisla.vs.korona.2pol.17.09.2010.allgoals.pl.xvid.part1.rar.html |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 2 - 2 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/korona_kielce.gif 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/K6wVazC part 2 - http://www.fileserve.com/file/X5dVkQj Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Nagranie agov. Bramki z meczu TUTAJ 1 Połowa TUTAJ |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7637049800.jpg
Może ma ktoś podobne zdjęcie w wyższej rozdzielczości, w sam raz na Wiślacką tapetę:) |
|
Galeria zdjęć Wisła - Korona : KLIK !
|
Robi wrażenie ten ryk kibiców :)
http://www.youtube.com/watch?v=A4AJZ_iPJJc |
http://img337.imageshack.us/img337/6...dustrial1y.jpg
Tak w ogóle to stadion robi na mnie industrialne wrażenie. Podoba mi się ta betonowa twierdza. Nie wiem czemu, ale nasuwa mi skojarzenia z Signal Iduna Park (rury, "industrializm", nachylenie trybun, fanatyzm kibiców). |
Posiada ktoś może jakieś galerie z meczu Wisła - Amica (ta z prawdziwa Wroniecka) z 2004 roku było wtedy 1:1, mecz oczywiście na Reymonta??
|
Bardzo bym priosił o wskazanie jakiegoś linku do meczu z Dolcanem albo chociaż samej bramki Brozia
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl