Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Above 18.07.2008 16:00

Mam nietypową prośbe/sprawe:
Potrzebuje dużego Fiata (125p) na jeden dzień wypożyczyć.
Czy gdzieś w Krakowie jest wypożyczalnia samochodów gdzie będe mógł wypożyczyć dużego Fiata? :)
Ewentualnie czy któryś z forumowiczów z Krakowa dysponuje takim samochodem i byłby mi go w stanie pożyczyć na jeden dzień w sierpniu?
Pozdrawiam i licze na pomoc ;)

Dafi_91 18.07.2008 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

A jaka to jest liga i dyscyplina sportu??

pirat.z.karaibow 18.07.2008 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

Mecz był bodajże o 11:00, do tej pory nie natknąłem się nigdzie na wynik tego pojedynku. Może przełożony?

@ Dafi_91 - jest to tenis ziemny.

Sakro 18.07.2008 16:23

Szukam zdjęcia flagi/szalika z hasłem 'Tylko przed Bogiem padniemy na kolana". Z góry wielki dzięki.

Dafi_91 18.07.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

L. Kubot 2-0 M. Sieber 6-2 7-5

St@chu 18.07.2008 21:05

Czy ktoś wie może w jakich godzinach będą mecze Polaków w finale Ligi Światowej w Rio.. Turniej finałowy zaczyna się od środy, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś rozkładu z godzinami meczów...

mic 18.07.2008 22:08

jak sie nazywa program, w ktorym puszczamy kawalek mp3, a on mowi nam wykonawce/tytul/album itd ?

JacobusTSW 18.07.2008 22:15

TrackID

10znaków

Paparapa 18.07.2008 23:28

Obróbka/przeróbka plików mp3
 
Potrzebuje osobe,ktora potrafi obrabiac/przerabiac pliki mp3.

Jesli sie znajdzie ktos taki,niech odezwie sie na priva.


Pozdro.

wislak_olkusz 19.07.2008 00:15

Ludzie BŁAAAAAGAM o pomoc.

Dajcie że jakąś stronkę z informacjami o kontuzjach, wykluczeniach itp., chodzi o lige AUSTRIACKĄ.

dymek_nhs 19.07.2008 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 570074)
Ludzie BŁAAAAAGAM o pomoc.

Dajcie że jakąś stronkę z informacjami o kontuzjach, wykluczeniach itp., chodzi o lige AUSTRIACKĄ.

na transfermarkt.de masz napisane kto w jakim klubie jest kontuzjowany wpisz tam w wyszukiwarkę nazwę klubu i poszperaj po tych kartach. Nie wiem gdzie dokładnie bo niemieckiego nie znam ale pewnie bedzie nawet na liscie zawodnikow z klubu czerwony krzyż przy nazwisku

wislak_olkusz 19.07.2008 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 570079)
na transfermarkt.de masz napisane kto w jakim klubie jest kontuzjowany wpisz tam w wyszukiwarkę nazwę klubu i poszperaj po tych kartach. Nie wiem gdzie dokładnie bo niemieckiego nie znam ale pewnie bedzie nawet na liscie zawodnikow z klubu czerwony krzyż przy nazwisku


masz u mnie największe piwo jakie widział świat....RZĄDZISZ !!

TSW Fanatyk 19.07.2008 10:22

Isolated oglądał ktoś ten film?Opłaca się ściągać?

Gienek ;) 19.07.2008 12:22

dobry odtwarzacz dvd potrzebny na gwałt!
ale nie jakiestam wersje testowe tylko taki, żeby mi po tygodniu uzywania nie zawołał, że chce zebym go kupił... ;)

Serwatkus 19.07.2008 17:53

Szukam rady, w jaki sposób mogę wzmocnić odbiór radia. Po remoncie przestawilem radio (panasonic rx-es27) w inne miejsce i nie chce mi odbierac stacji fm :/ Jakiś wzmacniacz, antena? co moge zrobic, bo radio nie ma chyba zadnego zlacza antenowego, tylko zamontowana taka zwykla teleskopowa aluminiowa antenke

gigant 19.07.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 570357)
Szukam rady, w jaki sposób mogę wzmocnić odbiór radia. Po remoncie przestawilem radio (panasonic rx-es27) w inne miejsce i nie chce mi odbierac stacji fm :/ Jakiś wzmacniacz, antena? co moge zrobic, bo radio nie ma chyba zadnego zlacza antenowego, tylko zamontowana taka zwykla teleskopowa aluminiowa antenke

Może wystarczy podgłośnić.

Speedy 19.07.2008 21:35

Jestem na kupnie CB radia, najlepiej przenośnego, poleci ktos jakies?

nosu 20.07.2008 00:21

Chciałbym aby ikony na pulpicie nie miały tła pod ich nazwą i właśnie jak to zrobic??
Pamiętam, że gdzieś się chyba ustawiało żeby było to tło ukryte czy co...

z góry dzięki za pomoc

noonelikeus 20.07.2008 09:16

Hej wszystkim
Mam dość mało czasu, chciałbym tylko zapytać Was, w które dni będzie Wisła grała rewanż z Beitarem oraz ewentualnie kolejne mecze w następnej rundzie el. LM? Muszę w pracy sobie dni zamienić a dziś ostania szansa. Ewentualnie jak to zazwyczaj jest jak no zaczyna sie w środę.

Beitar Jerozolima - Wisła Kraków ŚRODA 30 lipca, 20:45
Wisła Kraków - Beitar Jerozolima ??
III runda eliminacyjna - 12-13 sierpnia, 26-27 sierpnia które dni??

South 20.07.2008 09:36

Potrzebuje kontakt z kimś z Olkusza ! pilne!

Bi@ły89 20.07.2008 11:52

Most Grunwaldzki, Warszawska-politechnika-parking.
Interesują mnie te 2 miejsca. Jak się dostać do nich z dworca jak najszybciej. Gdzie jest bliżej z dworca.

markokrk 20.07.2008 11:56

Bliżej jest na Politechnike. Jak się kogoś spytać na dworu na pewno Ci powie jak tam dojść/dojechać bo to 1 przystanek tramwajowy. Natomiast na most grunwaldzki to albo tramwajem 19 w strone borku albo autobusem 124,424 w strone ruczaju

Kamil 20.07.2008 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 570624)
Bliżej jest na Politechnike. Jak się kogoś spytać na dworu na pewno Ci powie jak tam dojść/dojechać bo to 1 przystanek tramwajowy. Natomiast na most grunwaldzki to albo tramwajem 19 w strone borku albo autobusem 124,424 w strone ruczaju

no i 179 w strone kurdwanowa

Bi@ły89 20.07.2008 12:12

To już wiem gdzie dokładnie. Tylko niech mi jeszcze ktoś powie gdzie tam jest parking dla busów?
Z góry dzięki:)

Kamil 20.07.2008 12:31

naprzeciwko galerii po drugiej stronie torow tramwajowych jest parking busow, napewno znajdziesz bez problemow

dobra teraz moje pytanie, tylko odrazu uprzedzam ze jestem w tych sprawach laik i macie sie nie smiac:D

mam mini crosa 125,
zauwazylem ze konczy mi sie olej silnikowy, i teraz moje pytanie
moge dolac dowolnego oleju czy musi byc tej samej marki co obecnie wlany?

David. 20.07.2008 13:04

Orientuję się jakie są stawki za godzinę gdzieś na budowie/remont. Jakieś podstawowe roboty.

_w_ 20.07.2008 13:13

6-8zł powinno sie dostawac. Ale zalezy jaki pracodawca

dymek_nhs 20.07.2008 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 570641)
naprzeciwko galerii po drugiej stronie torow tramwajowych jest parking busow, napewno znajdziesz bez problemow

dobra teraz moje pytanie, tylko odrazu uprzedzam ze jestem w tych sprawach laik i macie sie nie smiac:D

mam mini crosa 125,
zauwazylem ze konczy mi sie olej silnikowy, i teraz moje pytanie
moge dolac dowolnego oleju czy musi byc tej samej marki co obecnie wlany?

po pierwsze najważniejsze nie dolewaj nowego oleju do starego najlepiej spuść ten stary i dolej nowy ! myślę tak żebyś nalał ten sam bo niewiadomo jakie moga byc konsekwenje dolania innego. Albo dolej innej marki ale o tej samej klasyfikacji lepkosciowej jak ten poprzedni. najlepiej jak jestes zielony to poczytaj na internecie cos odnosnie olejow silnikowych.

Zola 20.07.2008 19:02

Orientuje sie Ktos czy na tzw "Tandecie" sprzedaja jeansy typu Wrangler, Levi's, Lee, itp? I jaka cena spodni? (nizsza niz w sklepach?) :)

WiselkaMLP 20.07.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 570729)
Orientuje sie Ktos czy na tzw "Tandecie" sprzedaja jeansy typu Wrangler, Levi's, Lee, itp? I jaka cena spodni? (nizsza niz w sklepach?) :)


Na Tandecie widzialem na 100% jeansy Levisa jest stoisko z dzinsami :P cena nie wiem

a na Tomexie masz nawet pare jebuckich stoisk z jeansami ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl