![]() |
Kupię Szalik z Meczu Polska - Czechy (11.10.2008r.) kupiony na stadionie w Chorzowie !!!!
Jeśli ktoś chciałby sprzedać - pisz na priv`a !!! |
SPRZEDAM perkusję!!!!
naprawdę warto, zdjęcia na e-mail ;) pozdrawiam |
Ruszamy http://i40.tinypic.com/2ni6vwz.jpg wszystkie pieniądze ze sprzedaży tych właśnie vlepek idzie na cele kibicowskie, takie jak malowanie miasta i dla UW. Właśnie dzięki ostatniej sprzedazy vlepek tego osiedla powstalo http://i41.tinypic.com/301120p.jpg ,wiec liczymy na Was. Vlepki muszą znaleźć 333 nabywców, zeby wszystko wypalilo, wiec jedziecie z kupnem !! Vlepki mozna nabyc na meczu z Lechem 2 godziny przed meczem do 10 minuty przed pierwszym gwizdkiem. Możliwość wysyłki, chętni wysyłać zgłoszenia na PW. Z Wiślackim pozdrowieniem
|
kupie koszulke West Ham United
|
kupię obciązenia,gryf prosty i stojaki , priv
|
|
|
Sprzedam:
Peugeot 205 1,1 L + gaz 1987 Cena do uzgodnienia. Więcej info na priv. |
http://allegro.pl/item572511850_3_sz...na_strone.html
http://allegro.pl/item572733530_2_sz...e_allegro.html mam rowniez na sprzdanie karte memory stick micro 2gb za 15 zl ;)pusta lub pelna od nutek gier wideo itp xD kontakt gg 10336337 ps jestem z krk |
Sprzedam:
Nokie N70: - bez simlocka - 1 gb karta pamieci - szłuchawki, i i nne tego typu - stan dobry - wysylka gratis cena do uzgodnienia. priv |
dwa zaroszenia na polishbytes
jakby ktos chcial to priv. wazne do 08.03 |
Sprzedam tanio zestaw suplementów:
Anabolic Halo Nano Vapor nowe i nieotwierane. Oraz Amino 27000 otwarte zostało 650 tabletek. Potrzebujesz szybko kasy wiec tanio sprzedam. Pzdr |
laptop do sprzedania
Mam do sprzedania w pełni sprawnego, używanego laptopa firmy ASUS:
- ASUS Z53Sseries,procesor Core Duo T5250, 1024 RAM, 120GB HD, karta graf. GeForce 8400 128MB,wiraless 802.11a/b/g, matryca 15,4", nagrywarka DVD, czytnik przenośnych kart pamięci,system WinXP Cena 1350 zł ( do negocjacji) moje gg: 3273453 przeważnie jestem na niewidocznym więc pisać w dowolnym momencie. |
Sprzedam Szal Śląska - FC WOŁÓW.
http://allegro.pl/item572...l_fc_wolow.html |
Buty sportowe NIKE (męskie): http://www.allegro.pl/show_item.php?item=573237828
|
Sprzedam tanio nieużywane i ofoliowane słuchawki i kabel usb do Motoroli oraz nieużywane słuchawki do Nokii również ofoliowane.
priv. |
|
do usunięcia
|
Koszulka WISŁY, z Białą Gwiazdą na sercu, sponsor TYSKIE, rozmiar XL, umbro, 60 zł!! Mało używana! Wygląda jak nowa!
Sztormiak Śląska, XL, 30 zł! |
do usunięcia
|
SPRZEDAM
kurtke Reebok West Hamu Rozmiar M(dlugosc 69 cm) Cena do uzgodnienia Po wiecej fotek i info priv. 35 zł http://iv.pl/images/d2040k13whcdicwhmnv_thumb.jpeg Aby powiększyć kliknij w obrazek. http://www.schumacher-fanclub.com/me...nd-vest-04.jpg Taka kamizelka/ocieplacz do sprzedania, raz przymierzena. Rozmiar XL, stan nowa. Dlugośc od miejsca wszycia stójki po plecach 74, szerokosc 62. 40zł Pozdrawiam wszystko na priv![/quote] |
MP4 PHILIPS, 2GB, Touch (DOTYKOWA!)
Stan - bardzo dobry, 100% sprawna i oryginalna! http://i39.tinypic.com/fkmh3b.jpg |
|
Kupie mp3/4 tanio !!! do 100 zl
|
SPRZEDAM KAMERKĘ INTERNETOWĄ NOWA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=578288926
BCM ZAPRASZAM DO LICYTACJI! |
|
sprzedam pilnie szakliki w bdb stanie: ultras Slask, laczony Slask, Wisla, Lechia ('freands teams'), WIsla 'duma malopolski' i 'simply the best' + stare kolekcje unikalnych vlepek
+ szalik TS ('jestem dumny ze jestem wislakiem') pw, gg:8651236 |
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=579528378
Kolekcja biurkowych kalendarzy Wisły Kraków. Gratka dla kolekcjonerów! |
ODTWARZACZ mp3
http://allegro.pl/item573714061_odtw...ncja_dysk.html KALENDARZE NA rok 2009 + VLEPKI GRATIS! JP ACAB HWDP!!! http://allegro.pl/item574261769_kale...acab_hwdp.html BLUZA BERSHKA http://allegro.pl/item574594095_nowa...okazja_xl.html BLUZA ADIDAS http://allegro.pl/item579293330_adid...okazja_xl.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl