![]() |
Ja byłem wczoraj w M1 i od tygodnia poluje na S bez loga z długim rekawem (kolor obojętny)
to nie było. Były same Xl i XXL i chyba jedna M. Jezeli ktos edzie gdzies widzial S to dac znac ;d http://sklep.sizeer.com/typ-odziez,K...,3857824.bhtml Tylko ze tu nie ma S ;/ |
Kupiłem dziś w Umbro w Galerii Krakowskiej koszulke z Tyskie i BG za... 9,90zł.
Za tą cene były też z "TF Kable". Najmniejszy rozmiar XL. |
Pełna rozmiarówka bez loga sponsora była w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), widzialam bo sama tam kupilam S czerwona bez loga sponsora
|
9,90 ?!!! Nie pomyliło Ci się z 99,00 ?
|
nie możliwe ze 9,90, az kurde bede musiala sie przejechac do GK i to zobaczyc, bo za taka cene to napewno kupie jeszcze jedna :P, bedzie na zapas :D
|
Cytat:
|
9,90! 10zł bez 10 groszy :)
Wziąłem ostatnie powieszone w sklepie, ale koleś mówił, że jeszcze mają na zapleczu. |
Nie mówcie jeszcze że nówki?
PS: Gadać gdzie jest to stoisko, muszę mieć tą koszulkę !!! |
Kamson:
Biała gwiazda to nadruk czy haft ? Z nadrukiem i Tyskim kupiłem w zimie koszulkę w Galerii Krakowskiej za 30zł. |
Cytat:
|
hehe to jutro lub jeszcze dzis bedzie nalot na umbro w GK :P, przydałoby się kupić za takie pieniądze, tylko czy sie jeszcze zdąży
|
Fotki dla niedowiarków (bez urazy, sam nie wierzyłem w sklepie ;))
http://img339.imageshack.us/gal.php?g=ssa40088.jpg http://img692.imageshack.us/gal.php?g=zdjcia0003y.jpg Co ciekawe w Umbro jest też promocja: druga rzecz taniej o 30% a trzecia o 50%. Więc przy zakupie 3 koszulek płacicie 22zł :lol: |
Byłem, widziałem, potwierdzam ;) Szkoda ze zostały takie ogromne rozmiary, chociaż w sumie dlatego pewnie taka promocja.
|
Też taką kupiłam. Za 9.90. Są po 19.90 też inne (z tkf), najdroższe są za 69 koszulki (i będą spadać ceny jeszcze).
Ogólnie dziwne uczucie kupić koszulkę Wisły za 9.90 <co jest> |
Mam prosbe jak ktos bedzie w Umro lub Sizeerze to niech spyta czy są rozmiary S bez loga z długim rękawem
Z góry dzięki. Sam bym pojechał ale mam troche do Krk |
Byłem dzisiaj w sizeerze o 9:30 koszulek już wogóle nie mają.
|
W Umbro byly jeszcze koszulki kolo godziny 10 nawet. Sam wzialem 3 sztuki :) Jakies tam jeszcze zostaly ale jest szansa, ze dowioza wiecej w nastepnym tygodniu. Rozmiary oczywiscie same XL albo wiecej, S nie widzialem.
|
A w Sizerze w Bonarce terz są takei promocje? :>
Na internetowej stronie milcza... :P |
Akurat wróciłem z GK i jestem nowym posiadaczem koszulki Wisly z bet-at-home za 54 zł;)
Bez loga z dł. rękawem za 69 są rózne rozmiary w sklepie umbro. w sizeerze ubggo |
w galeri krk w umbro nie ma juz tych koszulek za 10 zl, bylam kolo 12 i nic juz nie zostalo :/, skad wiecie ze maja dowiezc?? wiecie kiedy moze??
|
ja też chciałbym prosić L-kę jak kolega wyżej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mam pytanie, czy w GK w Umbro sa jeszcze koszulki te za 69 zl? najlepiej rozmiar L, orientuje sie ktos?
niestety sam sprawdzic nie moge, bo do krk troche mam, a jesli by byly to wysylam kolezanke na zakupy ;) |
kto odsprzeda S'ke???:) daje 300% tego co w sklepie;)
|
W sizeer w krokusie na Bora Komorowskiego są L po 69 zł. bez loga i z tkable . Krótki i długi rękaw
|
Cytat:
w umbro w GK, sa jeszcze koszulki bez loga w rozmiarze L, dlugi i krotki rekaw, jesli tam nie znajdziesz pytaj w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), jak ja tam kupowalam to jeszcze były L. w tej cenie czyli 69,90 zł |
Cytat:
|
ale ja mówie o tej za 9,90;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl