Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Szyman423 15.06.2010 20:07

Ja byłem wczoraj w M1 i od tygodnia poluje na S bez loga z długim rekawem (kolor obojętny)
to nie było. Były same Xl i XXL i chyba jedna M.
Jezeli ktos edzie gdzies widzial S to dac znac ;d
http://sklep.sizeer.com/typ-odziez,K...,3857824.bhtml
Tylko ze tu nie ma S ;/

Kamson 16.06.2010 14:55

Kupiłem dziś w Umbro w Galerii Krakowskiej koszulke z Tyskie i BG za... 9,90zł.
Za tą cene były też z "TF Kable". Najmniejszy rozmiar XL.

Natalia_TSW 16.06.2010 15:04

Pełna rozmiarówka bez loga sponsora była w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), widzialam bo sama tam kupilam S czerwona bez loga sponsora

januszek888 16.06.2010 15:29

9,90 ?!!! Nie pomyliło Ci się z 99,00 ?

Natalia_TSW 16.06.2010 15:35

nie możliwe ze 9,90, az kurde bede musiala sie przejechac do GK i to zobaczyc, bo za taka cene to napewno kupie jeszcze jedna :P, bedzie na zapas :D

wojtole14 16.06.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 915103)
Kupiłem dziś w Umbro w Galerii Krakowskiej koszulke z Tyskie i BG za... 9,90zł.
Za tą cene były też z "TF Kable". Najmniejszy rozmiar XL.

Czemu niby za tyle mają nie być? Jak z bet-at-home były po 69zł.

Kamson 16.06.2010 17:10

9,90! 10zł bez 10 groszy :)
Wziąłem ostatnie powieszone w sklepie, ale koleś mówił, że jeszcze mają na zapleczu.

WiślakMyślenice 16.06.2010 17:22

Nie mówcie jeszcze że nówki?

PS: Gadać gdzie jest to stoisko, muszę mieć tą koszulkę !!!

gress 16.06.2010 17:29

Kamson:

Biała gwiazda to nadruk czy haft ? Z nadrukiem i Tyskim kupiłem w zimie koszulkę w Galerii Krakowskiej za 30zł.

wojtole14 16.06.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 915208)
Nie mówcie jeszcze że nówki?

PS: Gadać gdzie jest to stoisko, muszę mieć tą koszulkę !!!

Pisz tak pisz to już nie zobaczysz żadnej sztuki. To są repliki na 100%i, które dawniej były po 70zł. No ale jak wam tak zależy to lećcie.

Natalia_TSW 16.06.2010 18:41

hehe to jutro lub jeszcze dzis bedzie nalot na umbro w GK :P, przydałoby się kupić za takie pieniądze, tylko czy sie jeszcze zdąży

Kamson 16.06.2010 20:07

Fotki dla niedowiarków (bez urazy, sam nie wierzyłem w sklepie ;))
http://img339.imageshack.us/gal.php?g=ssa40088.jpg
http://img692.imageshack.us/gal.php?g=zdjcia0003y.jpg
Co ciekawe w Umbro jest też promocja: druga rzecz taniej o 30% a trzecia o 50%. Więc przy zakupie 3 koszulek płacicie 22zł :lol:

tomo 16.06.2010 20:20

Byłem, widziałem, potwierdzam ;) Szkoda ze zostały takie ogromne rozmiary, chociaż w sumie dlatego pewnie taka promocja.

Żmijka 16.06.2010 20:21

Też taką kupiłam. Za 9.90. Są po 19.90 też inne (z tkf), najdroższe są za 69 koszulki (i będą spadać ceny jeszcze).

Ogólnie dziwne uczucie kupić koszulkę Wisły za 9.90 <co jest>

Szyman423 16.06.2010 20:22

Mam prosbe jak ktos bedzie w Umro lub Sizeerze to niech spyta czy są rozmiary S bez loga z długim rękawem
Z góry dzięki.
Sam bym pojechał ale mam troche do Krk

Tuman 17.06.2010 13:36

Byłem dzisiaj w sizeerze o 9:30 koszulek już wogóle nie mają.

patryk215 17.06.2010 13:48

W Umbro byly jeszcze koszulki kolo godziny 10 nawet. Sam wzialem 3 sztuki :) Jakies tam jeszcze zostaly ale jest szansa, ze dowioza wiecej w nastepnym tygodniu. Rozmiary oczywiscie same XL albo wiecej, S nie widzialem.

maciekTSW 17.06.2010 13:56

A w Sizerze w Bonarce terz są takei promocje? :>
Na internetowej stronie milcza... :P

Cinek1906 17.06.2010 13:57

Akurat wróciłem z GK i jestem nowym posiadaczem koszulki Wisly z bet-at-home za 54 zł;)
Bez loga z dł. rękawem za 69 są rózne rozmiary w sklepie umbro. w sizeerze ubggo

Natalia_TSW 17.06.2010 14:17

w galeri krk w umbro nie ma juz tych koszulek za 10 zl, bylam kolo 12 i nic juz nie zostalo :/, skad wiecie ze maja dowiezc?? wiecie kiedy moze??

TSW06 17.06.2010 15:03

ja też chciałbym prosić L-kę jak kolega wyżej

Natalia_TSW 17.06.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 915653)
ja też chciałbym prosić L-kę jak kolega wyżej

jak sie pospieszysz to moze uda Ci sie jeszcze kupic w Umbro w GK :D

Musiek1906 17.06.2010 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 915314)
Też taką kupiłam. Za 9.90. Są po 19.90 też inne (z tkf), najdroższe są za 69 koszulki (i będą spadać ceny jeszcze).

Ogólnie dziwne uczucie kupić koszulkę Wisły za 9.90 <co jest>

To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?

Natalia_TSW 17.06.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 915659)
To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?

z tego co wiem, to chyba meczowki z logiem tyskiego i z biala gwiazda na piersi, ale juz ich nie ma sprzedaly sie wszystkie ehh :/

Rafal-SWL 17.06.2010 15:46

mam pytanie, czy w GK w Umbro sa jeszcze koszulki te za 69 zl? najlepiej rozmiar L, orientuje sie ktos?

niestety sam sprawdzic nie moge, bo do krk troche mam, a jesli by byly to wysylam kolezanke na zakupy ;)

wiertar 17.06.2010 15:52

kto odsprzeda S'ke???:) daje 300% tego co w sklepie;)

focusik09 17.06.2010 16:28

W sizeer w krokusie na Bora Komorowskiego są L po 69 zł. bez loga i z tkable . Krótki i długi rękaw

Natalia_TSW 17.06.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 915690)
mam pytanie, czy w GK w Umbro sa jeszcze koszulki te za 69 zl? najlepiej rozmiar L, orientuje sie ktos?

niestety sam sprawdzic nie moge, bo do krk troche mam, a jesli by byly to wysylam kolezanke na zakupy ;)


w umbro w GK, sa jeszcze koszulki bez loga w rozmiarze L, dlugi i krotki rekaw, jesli tam nie znajdziesz pytaj w sizeerze na szewskiej (przecznica rynku), jak ja tam kupowalam to jeszcze były L. w tej cenie czyli 69,90 zł

Natalia_TSW 17.06.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 915694)
kto odsprzeda S'ke???:) daje 300% tego co w sklepie;)

na szewskiej (przecznica) w sizeerze, byly jeszcze S jak ja kupowalam tez...S, wiec wybierz sie tam , a jesli tam nie znajdziesz to moze w galerii kazimierz pytaj, tam maja spory asortyment koszulek :P

wiertar 17.06.2010 17:11

ale ja mówie o tej za 9,90;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl