Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

4fan_player 15.10.2008 21:12

Boże.. Co oni odjebali?

Erich Zann 15.10.2008 21:13

Paweł schodzi i tracimy bramki ;)
...jak Czesi na Euro :(

WislakWiDoK 15.10.2008 21:13

Boruc chyba znów pobalował...

Elendil 15.10.2008 21:14

haha tak to jest, jak się Brożka zdejmuje. Masz nauczkę, siwy cieciu.

qubu 15.10.2008 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 615937)
Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol:


Edit... Hhaahahahhahahahahah :D

ale jesteś dowcipny. ubaw po pachy.

medyk 15.10.2008 21:15

Leooooooo...

Kamson 15.10.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qubu (Post 615945)
ale jesteś dowcipny. ubaw po pachy.

Sory ale reprezentacja nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji (poza śmiechem) dopóki trenerem jest wielki Leeeeeeeooooooooo :)

Czemu Leeeeeooooooo nie podziękował Brożkowi? Perejro to jakoś w objęcią wziął a Pawłowi piątki nawet nie przybił.

Nehiar 15.10.2008 21:15

Słowacja zimuje z liderem :) Jaja jak berety :) Nie zdziwię się jeśli nie zajmiemy 1 lub 2 pozycji w grupie :)

shad 15.10.2008 21:16

Jak mówił Koźmiński, wszystko w PZPN naprawiane i od razu widać wyniki!


PS ^*%&^%*S()&)*&&(%^ ich mać

Maciuś 15.10.2008 21:17

To nie wina Leo tylko Borubara.

4fan_player 15.10.2008 21:17

Ale Lewandowski teraz przez strzelił.. A przecież to gwiazda

ToTylkoJa 15.10.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 615947)
Sory ale reprezentacja nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji (poza śmiechem) dopóki trenerem jest wielki Leeeeeeeooooooooo :)

to jakby Leo został trenerem Wisły, to ona też nie wzbudzała by w Tobie pozytywnych emocji:shock:
Dziwny sposób kibicowania.


Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil:

iiYama 15.10.2008 21:19

Normalnie szkoda słów. Frajerstwo.

Borubar odpierdzielił trik roku.

I boski Robert na końcu lobował poprzeczkę.

Żal.

spidey 15.10.2008 21:19

Co za qrwa debile...

LAB 15.10.2008 21:20

ale jajca
Borubar na Greenlandie!

sorel 15.10.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615953)
Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil:

jakbys wdupcal tylko Big Mac'i i popijal %% to tez mialbys problemy z chwytaniem prostych ksztaltow...

Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji

bakusNH 15.10.2008 21:22

tak ladnie graja na reklamach czemu tego nie pokarza na meczu? haha na codzien nie ogladam reprezentacji bo zal mi to ogladac ale dzisiaj wlaczylem i nigdy sie tak jeszcze nie usmialem podczas ogladania spotkania

pan_premier 15.10.2008 21:23

Boruc, to jedno, szkoda słów

ale dzisiejszy występ naszych pokazał, że takie wyskoki jak w sobote to chyba tylko przypadek..

laurence 15.10.2008 21:23

co oni odjebali to masakra.

siwy0000 15.10.2008 21:23

juz nie pamietacie Mistrzostw Świata ? Każdemu się zdarza...
A na R.Lewandowskigo to juz szkoda słów ;/

ToTylkoJa 15.10.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorel (Post 615958)
jakbys wdupcal tylko Big Mac'i i popijal %% to tez mialbys problemy z chwytaniem prostych ksztaltow...

Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji


aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty


co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika?

Kamson 15.10.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615953)
to jakby Leo został trenerem Wisły, to ona też nie wzbudzała by w Tobie pozytywnych emocji:shock:
Dziwny sposób kibicowania.

Źle mnie zrozumiałeś. Jest jakiś inny sposób żeby ten dziad stąd spierdzielał niż złe wyniki? Chyba niestety nie :( Delikatnie mówiąc nie przepadam za gościem, mam swoje powody :)

63624 15.10.2008 21:24

Teraz to nikt nie będzie pamiętał ile meczy nam Boruc wybronił? Każdemu zdarzają się błędy, a dzisiaj niestety przytrafiły się naszym. Ja jestem optymistą, ta grupa jest tak wyrównana, że jeszcze nie tylko my tak stracimy punkty. Czesi dzisiaj ledwo wygrali ze Słowenią...

TSman 15.10.2008 21:24

haha, słowa mojego starego w strone Szpakowskiego:
zamknij już ryj ****a! znawco .......ony! ten boruc to ****a w Górniku (Myslowice) moze jedynie grac!
.......e wylaczam ten telewizor, .......e!
po czym wyłączył TV
pierwszy raz widzialem taka reakcje mojego ojca na komentarze Szpaka i gre Polaków :D:D:D

ogólnie grali jak cioty

tyle ode mnie

grzechu1991 15.10.2008 21:24

No co za mega frajerstwo. Gra się 90 minut nie 85. Co do zachowania Leo z Brożkiem to szkoda komentować. Żal, żal, żal.

Snakes 15.10.2008 21:25

Dobra ,nie jedzcie po Borucu zdarza sie najlepszym .W meczach ze Slowenia ,Czechami i Slowacja powinnismy i moglismy miec 9 punktow a mamy 4...
Szpakowski ciebie sie nei da sluchac .Ty nawet nei znasz polskiego jezyka ,nie potrafisz dobrze rzeczownikow przez przypadki odmeiniac i kazde nazwisko przekrecisz 3 razy ( Szestak-Szostak , Hamsik-Hamszik-Hamzik) i najwieksza maizga jak na ekranie jest sklad Polakow to czemu podajesz skald Slowacji ?

Elendil 15.10.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorel
Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji

to znaczy od kiedy? Od Euro 2008?

Przypadek i tyle. Pawełkowi tez się czasem zdarza :-P

Mówcie, co chcecie, ale gdyby Brożka nie zdjął, tego meczu byśmy nie przegrali. Siwy cap!

Karherop 15.10.2008 21:25

Boruca i Dudkę powinni znowu wypieprzyć z kadry , to co zrobili przy bramkach to totalne frajerstwo . Większego dawno nie widziałem .

irman 15.10.2008 21:25

Boruc od początku meczu wyglądał bardzo słabo i zanosiło się na jakiś farfocel. On tak ma, że 90% meczów broni świetnie, ale te pozostałe 10% to piłkarskie jaja. Obrona również dzisiaj słabiutka. Wojtkowiak tragiczny, Wasyl i Dudka słabi.

Równowaga w przyrodzie musi być. Było anormalne zwycięstwo z Czechami, jest anormalna porażka ze Słowacją. Leeeeoooo przynajmniej nie będzie cwaniakował, a piłkarzyki nie popadną w samouwielbienie i przekonanie, że są dobrą drużyną. A poza tym, co to za strata jak na te MŚ nie pojedziemy? Byłaby kolejna kompromitacja i tyle.

jasnyGwint 15.10.2008 21:26

Ech Borubar... pewnie gdyby nie ten megaKIKS to by były 3 punkty, ale to nie zmienia faktu że mecz był koszmarny, widać że 70% tej kadry grzeje ławe.

No i się okazało że Czesi są jednak bardzo słabi, a wystarczy wyłączyć z gry Błaszczykowskiego i nie istniejemy.

Nie moge pojąć dlaczego prawie przez cały mecz grał Smolarek, Roger, wszedł Krzynówek i Garguła a szansy nie dostali Boguski i Lewandowski, którzy mogli by rozruszać nieco gre, no ale Don Leo wie lepiej.

Jak nie wyjdziemy z tej żałosnie słabej grupy to będzie kompromitacja stulecia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl