![]() |
Boże.. Co oni odjebali?
|
Paweł schodzi i tracimy bramki ;)
...jak Czesi na Euro :( |
Boruc chyba znów pobalował...
|
haha tak to jest, jak się Brożka zdejmuje. Masz nauczkę, siwy cieciu.
|
Cytat:
|
Leooooooo...
|
Cytat:
Czemu Leeeeeooooooo nie podziękował Brożkowi? Perejro to jakoś w objęcią wziął a Pawłowi piątki nawet nie przybił. |
Słowacja zimuje z liderem :) Jaja jak berety :) Nie zdziwię się jeśli nie zajmiemy 1 lub 2 pozycji w grupie :)
|
Jak mówił Koźmiński, wszystko w PZPN naprawiane i od razu widać wyniki!
PS ^*%&^%*S()&)*&&(%^ ich mać |
To nie wina Leo tylko Borubara.
|
Ale Lewandowski teraz przez strzelił.. A przecież to gwiazda
|
Cytat:
Dziwny sposób kibicowania. Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil: |
Normalnie szkoda słów. Frajerstwo.
Borubar odpierdzielił trik roku. I boski Robert na końcu lobował poprzeczkę. Żal. |
Co za qrwa debile...
|
ale jajca
Borubar na Greenlandie! |
Cytat:
Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji |
tak ladnie graja na reklamach czemu tego nie pokarza na meczu? haha na codzien nie ogladam reprezentacji bo zal mi to ogladac ale dzisiaj wlaczylem i nigdy sie tak jeszcze nie usmialem podczas ogladania spotkania
|
Boruc, to jedno, szkoda słów
ale dzisiejszy występ naszych pokazał, że takie wyskoki jak w sobote to chyba tylko przypadek.. |
co oni odjebali to masakra.
|
juz nie pamietacie Mistrzostw Świata ? Każdemu się zdarza...
A na R.Lewandowskigo to juz szkoda słów ;/ |
Cytat:
aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika? |
Cytat:
|
Teraz to nikt nie będzie pamiętał ile meczy nam Boruc wybronił? Każdemu zdarzają się błędy, a dzisiaj niestety przytrafiły się naszym. Ja jestem optymistą, ta grupa jest tak wyrównana, że jeszcze nie tylko my tak stracimy punkty. Czesi dzisiaj ledwo wygrali ze Słowenią...
|
haha, słowa mojego starego w strone Szpakowskiego:
zamknij już ryj ****a! znawco .......ony! ten boruc to ****a w Górniku (Myslowice) moze jedynie grac! .......e wylaczam ten telewizor, .......e! po czym wyłączył TV pierwszy raz widzialem taka reakcje mojego ojca na komentarze Szpaka i gre Polaków :D:D:D ogólnie grali jak cioty tyle ode mnie |
No co za mega frajerstwo. Gra się 90 minut nie 85. Co do zachowania Leo z Brożkiem to szkoda komentować. Żal, żal, żal.
|
Dobra ,nie jedzcie po Borucu zdarza sie najlepszym .W meczach ze Slowenia ,Czechami i Slowacja powinnismy i moglismy miec 9 punktow a mamy 4...
Szpakowski ciebie sie nei da sluchac .Ty nawet nei znasz polskiego jezyka ,nie potrafisz dobrze rzeczownikow przez przypadki odmeiniac i kazde nazwisko przekrecisz 3 razy ( Szestak-Szostak , Hamsik-Hamszik-Hamzik) i najwieksza maizga jak na ekranie jest sklad Polakow to czemu podajesz skald Slowacji ? |
Cytat:
Przypadek i tyle. Pawełkowi tez się czasem zdarza :-P Mówcie, co chcecie, ale gdyby Brożka nie zdjął, tego meczu byśmy nie przegrali. Siwy cap! |
Boruca i Dudkę powinni znowu wypieprzyć z kadry , to co zrobili przy bramkach to totalne frajerstwo . Większego dawno nie widziałem .
|
Boruc od początku meczu wyglądał bardzo słabo i zanosiło się na jakiś farfocel. On tak ma, że 90% meczów broni świetnie, ale te pozostałe 10% to piłkarskie jaja. Obrona również dzisiaj słabiutka. Wojtkowiak tragiczny, Wasyl i Dudka słabi.
Równowaga w przyrodzie musi być. Było anormalne zwycięstwo z Czechami, jest anormalna porażka ze Słowacją. Leeeeoooo przynajmniej nie będzie cwaniakował, a piłkarzyki nie popadną w samouwielbienie i przekonanie, że są dobrą drużyną. A poza tym, co to za strata jak na te MŚ nie pojedziemy? Byłaby kolejna kompromitacja i tyle. |
Ech Borubar... pewnie gdyby nie ten megaKIKS to by były 3 punkty, ale to nie zmienia faktu że mecz był koszmarny, widać że 70% tej kadry grzeje ławe.
No i się okazało że Czesi są jednak bardzo słabi, a wystarczy wyłączyć z gry Błaszczykowskiego i nie istniejemy. Nie moge pojąć dlaczego prawie przez cały mecz grał Smolarek, Roger, wszedł Krzynówek i Garguła a szansy nie dostali Boguski i Lewandowski, którzy mogli by rozruszać nieco gre, no ale Don Leo wie lepiej. Jak nie wyjdziemy z tej żałosnie słabej grupy to będzie kompromitacja stulecia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl