Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Ricken 14.02.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xxxToMeKxxx91 (Post 674324)
jak dla mnei do wejscia:D
ludzie... wierzcie jak chcecie ...
snilo mi sie
AJAX-FEEYENORD 1;3 :D
naprawde...
wiem ze to malo realnei wygalada;P ale cos w tym jest:P

A był w tej bajce smok??:-p
Nie ma bata Feyenoord w dołku nawet mu Leo nie pomoże.

WiselkaMLP 14.02.2009 23:15

Hamburger - Bielefeld 1 1.47
Cagliari - Lecce 1 1.82
Juventus - Sampdoria 1 1.50

kurs: 4.01


Atl.Madryt - Getafe 1 1.70
Reggina - Pro Sesto 1 1.65
Cavese - Lanciano 1 1.65
Neftekhimik - Vityaz 1 1.50


kurs: 6.94

Lechista69 15.02.2009 07:59

Ja dzis planuje Larisse, Feyenord + moze jakies 2 typy w granicach 2 zl... co proponujecie ?


@feyenord slabiaki

Oj bo faktycznie ajax gra taka rowna i piekna dla oka pilke ze mam watpic w feyenord, ajax ostatnia kolejka pokazal co potrafi a feye musi sie podniesc by nie spasc, dzis to sie stanie... :)

_KRIS_ 15.02.2009 10:55

a ja takie 2 kuponiki puszczam..

Ajax - Feyenoord handicap 1 (-1.0) 2.3

W ostatnich latach to Ajax i to zdecydowanie zwyciężał (3:0, 4:1, 3:0).
W ekipie gości jutro zabraknie kontuzjowanych od dłuższego czasuRona Vlaara, Janathana de Guzmana, Tima Vinckena, Denny'ego Landzaata oraz Tima de Clera. Gorsze dla kibiców Feyenoordu jest jednak to, że jutro z powodu kartek zabraknie duetu środkowych obrońców Kevina Hoflanda i Norichio Nievelda a także kapitana drużyny który ostatnio nabawił się kontuzji Giovanniego van Bronckhorsta

i drugi kuponik..

Ajax - Feyenoord over +2.5
Juventus - Sampdoria 1 1.45

pan Dudi 15.02.2009 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 674482)
Ja dzis planuje Larisse, Feyenord + moze jakies 2 typy w granicach 2 zl... co proponujecie ?


@feyenord slabiaki

Oj bo faktycznie ajax gra taka rowna i piekna dla oka pilke ze mam watpic w feyenord, ajax ostatnia kolejka pokazal co potrafi a feye musi sie podniesc by nie spasc, dzis to sie stanie... :)


Ajax dostał od mocnego Vitesse, Feye przegrywa z kim się da (albo nawet teoretycznie nie da, ale i tak przegrywa:-D). Generalnie odradzam granie tego meczu na 2. Zaraz wrzucę coś na dziś, ale najpierw musi przestać mnie boleć głowa, bo na takim kacu niczego mądrego nie wymyślę.

PrawdziwośćDlaGry 15.02.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 673989)
VFL Bochum - FC Schalke 04 2.00:shock:
FC Stade Rennes - AS Nancy Lorraine 1.75 :shock:
FC Köln - Karlsruher SC 1.90 :shock:
Paris Saint Germain - AS Saint Etienne 1,60 :-D
Lazio Rom - FC Torino 1,65 :shock:
Dundee United - Inverness 1,65 :shock:
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach 1,35 :shock:
Hertha BSC Berlin - Bayern München 2 1.85 :shock:
Valencia - Málaga over 2.5 1.60 :shock:
Zulte-Waregem - Dender E.H. over 2.5 i 1.70 :shock:
CSKA Moskwa (-8.5) -Khimki 1.85 :-D

morał jeden, ja się za piłke nie biorę.
zostaję przy koszu. remisy mnie prześladują.

pan Dudi 15.02.2009 12:41

Dobra, poszło na Borussię, Inter i Juve.

luki 15.02.2009 13:10

Ja sie zastanawiam nad Mainz, Atletic Bilbao i Realem Madryt i moze jeszcze Juve

_bzyku_ 15.02.2009 14:22

Almeria-Valadoid-1
Kaiser-Ingolstadt-1
Atletico-Getafe-1
Charleroi-Anderlecht-2
Monaco-Marsylia-x
Ako 26.09
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 117.40

Ricken 15.02.2009 16:35

Ajax zagrał porywający mecz, dwie bramki strzelone, 3 słupki i jedna poprzeczka.Najlepsza interwencja Timmera piąstkuje, przewraca się , podnosi , i pada ;):rotfl:
Ogólnie dobrze było ich zagrać:-p

MISTA92 15.02.2009 16:42

Panowie co proponujecie na jutro?:)z góry Thx

kameleon2323 15.02.2009 16:49

jutro jest malo meczy ale just dzuo tenisa :D

MISTA92 15.02.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 674740)
jutro jest malo meczy ale just dzuo tenisa :D

No własnie Tenis....:P aa możesz cos zaproponowac?:P:)

Bobic 15.02.2009 21:26

Ja na dzis cos takiego zagrałem:
AS Monaco - Olympique Marseille (1.Połowa) X
RCD Espanyol Barcelona - FC Sevilla (Typ) 2
Inter Mailand - AC Milan (Typ) 1
Kurs: 10.35

MISTA92 za 10zł

MISTA92 15.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 674986)
Ja na dzis cos takiego zagrałem:
AS Monaco - Olympique Marseille (1.Połowa) X
RCD Espanyol Barcelona - FC Sevilla (Typ) 2
Inter Mailand - AC Milan (Typ) 1
Kurs: 10.35

A za ile zagrałes?:P

xxxToMeKxxx91 16.02.2009 13:45

siema... ma kotos kotno i stawiam w sporting bet???
bpo szukam pomocnika:D
neich pisze na priv,,,

Ricken 16.02.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 673146)
na weekend:)
KUPON I (3z4)
Grupa A:Borussia-Cottbus 1, Celtic-Rangers 10 ,Empoli-Rimini 1
Grupa B:Valencia-Malaga 1, Furth-FSV 1, PSG-St.Etienne 1
Grupa C:Birmingham-Nottingham 1, Hoffenheim-Bayer 1, Inter-AC Milan 1
Grupa D:Atl.Madryt-Getafe 1, Besiktas-Trabzonspor 1, Basel-Grasshopper 1
KUPON II (2z3)
Grupa A:Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1, Ajax-Feyenoord 1
Grupa B:Breda-Kerkrade 1,Lazio-AC Torino 1,Bordeaux-Grenoble +2,5
Grupa C: Paphos-AEL Limassol 2, Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Charleroi-Anderlecht 2
KUPON III (2z3-wymieszany II)
Grupa A Paphos-AEL Limassol 2, Lazio-AC Torino 1, Bordeaux-Grenoble +2,5
Grupa B:Breda-Kerkrade 1, Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1
Grupa C:Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Ajax-Feyenoord 1, Charleroi-Anderlecht 2
KUPON IV (3z5)
Grupa A:Juventus-Sampdoria 1, Betis-Barcelona 2, Bordeaux-Grenoble 1
Grupa B:Hoffenheim-Bayer 1, Hamburg-Bielefeld 1
Grupa C:Cagliari-Lecce 1, Lyon-Le Havre 1, Gijon-Real Madryt 2
Grupa D: Frankfurt-Wolfsburg 2, La Coruna-Osasuna 1
Grupa E:Bergamo-AS Roma 1
system 2z3=3 kombinacje,3z4=4kombinacje,3z5=10 kombinacji

Ostatni raz pier**** takie interesy i blokowce.:evil: :evil: :evil:

miki2006 16.02.2009 13:53

z ciekawości pokapował się ktoś w tym wałku Radwańskich ?

xxxToMeKxxx91 16.02.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xxxToMeKxxx91 (Post 675242)
siema... ma kotos kotno i stawiam w sporting bet???
bpo szukam pomocnika:D
neich pisze na priv,,,

podbijam na nowa str.

Verinho 16.02.2009 13:59

Na dziś :
Hansa Rostock - Freiburg 1
V. Setubal - Academica 1
Lulea - Rogle 1
Chelyabinsk - Khimik 1
Stawka: 5 zł Wygrana: 59.40 zł

PrawdziwośćDlaGry 16.02.2009 14:17

wałku?
To było prawie pewne że Aga przegra bowiem skarżyła się na problemy zdrowotne.
Ja sam przyłożyłem dyche na Ulke i nie żałuje. pozdro

Bobic 16.02.2009 14:23

Clermont Foot - RC Lens (Typ) 2
Hansa Rostock - SC Freiburg (Typ) 2
Kurs:5.85



Troszke to Lens nie pewne ale raz sie żyje

miki2006 16.02.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 675263)
wałku?
To było prawie pewne że Aga przegra bowiem skarżyła się na problemy zdrowotne.
Ja sam przyłożyłem dyche na Ulke i nie żałuje. pozdro

no proste że wałek, zarobiły kasiore na bukach, i ula zapewne skoczy w rankingu ... czysty przypadek nie ?

PrawdziwośćDlaGry 16.02.2009 15:38

http://www.radwanska.org/news_Mecz+R...BFe%27%21.html

Cytat:

Agnieszka ma anginę. Lekarz we Francji przepisał jej antybiotyki jeszcze przed ćwierćfinałową porażką w piątek z Mauresmo.
Angina, ale też kontuzja uda mogą osłabić Agnieszkę, która w normalnych warunkach byłaby murowaną faworytką. Ula tym razem może być bardzo groźna - uważa Archutowski.
http://www.sport.pl/celebrities/1,83..._z_angina.html

Cytat:

Okazuje się, że Radwańska od przylotu do Paryża nie czuje się najlepiej. - Bolało mnie gardło, a po środowym meczu z Alisą Kejbanową rozłożyłam się na dobre - tłumaczy Radwańska. - W nocy z czwartku na piątek prawie nie spałam. Rano pojechałam do lekarza i okazało się, że mam anginę - dodała najlepsza polska tenisistka. Przez najbliższe pięć dni będzie musiała brać antybiotyk.
http://www.radwanska.org/news_%27Agn...ytk%B1%27.html

Cytat:

Agnieszka nie mogła być faworytką siostrzanego meczu, bo organizatorzy wsadzili ją na kort niemal prosto z samolotu - mówi Wictor Archutowski, menedżer sióstr Radwańskich.

Wszystko dlatego, że dopiero w nocy przyleciała z Paryża do Dubaju. Z niewiadomych dla nas przyczyn Zjednoczone Emiraty Arabskie nie przyznały wizy Robertowi Radwańskiemu. Ojciec i trener sióstr całą niedzielę walczył o wizę, ale w końcu do samolotu wsiadła tylko Agnieszka. Wcześniej konsulat był zamknięty - ciągnie menadżer.

Agnieszka od kilku dni jest przeziębiona. Nocny lot i mecz właściwie bez przygotowania, zrobił pewnie swoje, choć oczywiście bardzo cieszymy się z sukcesu Urszuli, która pewnie niedługo zdoła awansować do pierwszej setki rankingu - kończy Archutowski.
na przyszłość zanim powie się, że coś jest wałkiem to polecam poszukać informacji o danym meczu/zawodniku/ turnieju/ drużynie. Bo na tym polega ten sport jakim jest bukmacherka.

WiselkaMLP 16.02.2009 15:47

Atlant - CSKA Moskwa 1 1.90
Novogorod - D.Riga 1x 1.35
AIK IF - Sodertalje 1 1.52
Lulea - Rogle 1 1.57


kurs: 6.12

kameleon2323 16.02.2009 16:27

Olympiakos-St.Etienne 1
Gent-Anderlecht 2
Nancy-Nice 1
Bordeaux-Galatasaray 1
Kurs 16.75
Wkład: 10zl
Do Wygrania:
150.74 zł

Żuczek 16.02.2009 19:23

A co sądzilibyście o takim kuponie?

Lech - Udinese [2] 2.30
Szachtar - Tottenham [1] 2.25
Marsylia - Twente [1] 1.65
Kurs: 8.54

kameleon2323 16.02.2009 20:19

a co stawiacie na worek??? jakiejs propozycje ;d

WiselkaMLP 16.02.2009 20:47

juz postawilem

WTOREK :

Sheffield W. Barnsley 1.85 1
Southend - Crewe 1.75 1
Shrewsbury - Chester 1.50 1
Grosseto - Avellino 1.65 1

kurs: 8.01

pan Dudi 16.02.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 675427)
A co sądzilibyście o takim kuponie?

Lech - Udinese [2] 2.30
Szachtar - Tottenham [1] 2.25
Marsylia - Twente [1] 1.65
Kurs: 8.54


Ciężkie mecze jak cholera wybrałeś. Ja bym raczej poszedł w kierunku Bordo- Galata 1, Fiora- Ajax 1 i może np. Dynamo Kijów- Valencia 1.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl