Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

s1mone 20.08.2017 19:03

Ja go zawsze będę dobrze wspominał i szanował.

Sam fakt, że tu osobiście na forum się wypowiadał i próbował wytłumaczyć jak było, nam - zwykłym kibicom, gdy chciał wrócić świadczył o tym, że bardzo mu zależało na grze w Wiśle.

Każdy inny by to olał ciepłym moczem, ale Franek mimo wszystko próbował co niektórym przemówić do rozsądku, tak bardzo mu na Wiśle zależało. Niestety niektórzy byli uparci jak muły i oporni na jego tłumaczenia no i Franek wylądował w Białymstoku. Szkoda, bo pewnie by nam bardzo pomógł wtedy.
Ja osobiście uważam, że nie wzięcie go z powrotem to był olbrzymi błąd, bo w przeciwieństwie do Maćka, jemu po powrocie się nadal chciało grać.

R33 20.08.2017 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1480607)
Pamiętam ten jego wjazd na forum. Ostro się wtedy zagotowało w dyskusjach. Sporo poruszanych tematów. Ile to już lat?

Ponad 8. :)
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5563

Choć tam też pisali, że wcześniej chyba jak w rezerwach grał to też udzielał się na forum.

Karherop 20.08.2017 19:18

Stolarski zaliczył fatalny występ w tej kolejce (2 bramki zawalił). Oby tak było też w następnej kolejce,

Wojtas 20.08.2017 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1480495)
Łobodziński ustrzelił dublet dla Miedzi przeciwko Sosnowcowi


To Łobo jeszcze kopie?

Ah ten mecz i jego gol w Gdansku ktory poprowadził nas do majstra:)

Vinci 20.08.2017 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1480626)
To Łobo jeszcze kopie?

Ah ten mecz i jego gol w Gdansku ktory poprowadził nas do majstra:)


Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny.

A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas:-/

mr_kwolf 20.08.2017 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1480628)
Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny.

A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas:-/

Derby i dwie asysty do Brożka dające nam 2-1 ;)

Matejas_ 21.08.2017 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480610)
W Wiśle dostał to, czego chciał. Przestań pleść bzdury. A, no tak, prezecież Wenger go chciał, tylko krakowskie jedzenie źle na jego dynamikę wpływało.

Tzn co takiego dostał czego nie dostają inni? Chodzi Ci o warunki do trenowania na chujowym boisku przy stacji LPG? Możliwość rozgrywania na chujowym stadionie, którego nie można było wówczas porównać z niczym? Może o braku jakiejkolwiek stabilizacji i wiecznej wymianie trenerów? Jedynie za Kasperczaka mieli chwile normalności, ale tylko dlatego że wówczas skład był kompletny. Chyba że piszesz o kontrakcie i dostatnim życiu?
Troche obiektywizmu koledzy...

Arkadiusz.Czerepach 21.08.2017 10:29

Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)

szprotson 21.08.2017 10:43

Zwód na walize na prawo i nic wiecej ...takie fakty, aczkowliek w piatek niezle zagral, prawie jak w pamietnym meczu z Lechia.
Bonin lepszy :)

brylant17 21.08.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1480642)
Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)

Grguła przyszedł w trakcie kontuzji

s1mone 21.08.2017 13:47

Nie do końca prawdziwe.

Garguła został podpisany zdrowy (na pół roku przed końcem kontraktu w Bełchatowie). Czas pokazał, że szkoda, iż Bełchatów go potraktował uczciwie i stawiał na niego do końca. Jakby go zesłali do rezerw za ten manewr być może jego kariera potoczyłaby się inaczej. A tak się rozleciał grając swoją pożegnalną rundę w GKSie. Do tego jeszcze doktorzyna zaszył mu igłę w kolanie i kolejny sezon Guła miał z głowy. Cud, że w końcu doszedł do jako takiego poziomu po takich przejściach. Podziwiam go za to. Tak samo jak Bogusia.

Żeby było śmieszniej urazy obydwóch przypadają na mecz ległą.

mitmichael 21.08.2017 15:44

Petar Brlek juz po testach medycznych: "Jestem szczęśliwy, że zagram w Genui!". Powodzenia Pero, dzieki za wszystko

http://s10.ifotos.pl/img/209891318_qhxsqwa.jpg

brylant17 21.08.2017 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1480660)
Nie do końca prawdziwe.

Garguła został podpisany zdrowy (na pół roku przed końcem kontraktu w Bełchatowie). Czas pokazał, że szkoda, iż Bełchatów go potraktował uczciwie i stawiał na niego do końca. Jakby go zesłali do rezerw za ten manewr być może jego kariera potoczyłaby się inaczej. A tak się rozleciał grając swoją pożegnalną rundę w GKSie. Do tego jeszcze doktorzyna zaszył mu igłę w kolanie i kolejny sezon Guła miał z głowy. Cud, że w końcu doszedł do jako takiego poziomu po takich przejściach. Podziwiam go za to. Tak samo jak Bogusia.

Żeby było śmieszniej urazy obydwóch przypadają na mecz ległą.

Popełniłem gafę i przyznaję rację podpisał jak był zdrowy nie bij :pala:

Grisza1 22.08.2017 09:42

32-letni macedoński pomocnik Ostoja Stjepanović (były zawodnik m.in. Wisły Kraków) podpisał roczną umowę z rodzimym klubem FK Rabotnicki.

Arkadiusz.Czerepach 22.08.2017 10:07

już zdrowy ?

rozarian 24.08.2017 08:29

Slaven Belupo ma 20% z kwoty transferu Brleka:

http://www.index.hr/sport/clanak/brl...ra/990033.aspx

Aalcman 24.08.2017 20:00

W pewnnej mieścinie nad Wisłą wyląduje samolot. Wysiądzie z niego chłopak z Kozłówka i pomyśli sobie, qwa, nie tak miało być, nie tak. Miała być Liga Mistrzów, no ewentualnie Liga Europy. Nie tak miało być, przecież prezes Pudel obiecywał. Tak, tak, Krzysiu Kłamczyński. Karma is a bitch.

R33 24.08.2017 20:08

Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...

brylant17 24.08.2017 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1480996)
W pewnnej mieścinie nad Wisłą wyląduje samolot. Wysiądzie z niego chłopak z Kozłówka i pomyśli sobie, qwa, nie tak miało być, nie tak. Miała być Liga Mistrzów, no ewentualnie Liga Europy. Nie tak miało być, przecież prezes Pudel obiecywał. Tak, tak, Krzysiu Kłamczyński. Karma is a bitch.

Biedy Krzyś i kto mu teraz zapłaci ? Jak żyć ?

Vinci 24.08.2017 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1480999)
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...

Nabił sobie 8 w Dortmundzie...

bódyń 24.08.2017 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1481003)
Biedy Krzyś i kto mu teraz zapłaci ? Jak żyć ?

Najlepiej zapytac pilkarzy Wisły. Mają chlopaki doswiadczenie w odpadaniu z tego typu potegami.

funkykoval 25.08.2017 13:18

Wydaje mi się, że nasz Krzyś to żaden Judasz tylko zwykły Jonasz.
Od momentu powrotu Krzysia do Wisły,nie wygraliśmy derbów - Krzysio odszedł i bach wygrana !!!
Krzyś poszedł do Legii dopiero co grającej w Lidze Mistrzów, w pucharowej części Ligi Europy i bach
Legia po raz pierwszy od 5 sezonów nie zagra w grupowych rozgrywkach europejskich pucharów....
Na dodatek z Ligi Mistrzów odpalił Legię mistrz Kazachstanu (K jak Krzysztof)
Szans na Ligę Europy pozbawił mistrz Mołdawii (M jak Mączyński)
Czyli żaden Judasz tylko Jonasz przynoszący pecha

TIR_DO_SŁUBIC 25.08.2017 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1481061)
Wydaje mi się, że nasz Krzyś to żaden Judasz tylko zwykły Jonasz.
Od momentu powrotu Krzysia do Wisły,nie wygraliśmy derbów - Krzysio odszedł i bach wygrana !!!
Krzyś poszedł do Legii dopiero co grającej w Lidze Mistrzów, w pucharowej części Ligi Europy i bach
Legia po raz pierwszy od 5 sezonów nie zagra w grupowych rozgrywkach europejskich pucharów....
Na dodatek z Ligi Mistrzów odpalił Legię mistrz Kazachstanu (K jak Krzysztof)
Szans na Ligę Europy pozbawił mistrz Mołdawii (M jak Mączyński)
Czyli żaden Judasz tylko Jonasz przynoszący pecha

Adam Mójta środka pola. Co prawda nie spadki, ale mniejsze katastrofy.

filemon 25.08.2017 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1480999)
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...

Jeszcze Handzlik, też genialny strateg jak widać zrobił świetny ruch.

swiety37 25.08.2017 13:31

A do mnie nadal nie dociera, że Guerrier awansował do LM :) Dziecko szczęścia.

Pulpet 25.08.2017 13:38

Alan Uryga póki co trenuje w Fitness Platinium. Chyba ma słabego menago.

7 kotów 25.08.2017 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1481006)
Nabił sobie 8 w Dortmundzie...

:lol: :lol: :lol:

Kamson 25.08.2017 18:59

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos.....i_21804.html

Cytat:

Trener Cracovii znów nie przebiera w słowach, za co zaczyna mu się obrywać od części kibiców. - Jak nie idzie burdel, to nie zmienia się właściciela, tylko zmienia się dzi wki - spuentował fatalną postawę swojej drużyny w obronie. W piątek o godzinie 20.30 jego drużyna zagra we Wrocławiu ze Śląskiem.
Jak to szło na derbach? "Probierz ty cwe7u, skończyłeś kvrwo w burdelu"? Wziął sobie chłopak do serca te słowa :lol:

Charlie 25.08.2017 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1481064)
A do mnie nadal nie dociera, że Guerrier awansował do LM :) Dziecko szczęścia.

Gdyby Guerrier był normalny to mógłby zajść dalej niż do Karabachu. Umiejętności piłkarskie to on ma spore, problemem była nierówna forma i różne dziwne akcje które odstawiał. Niemniej życzę mu powodzenia.

brylant17 28.08.2017 13:45

Mówił coś wczoraj ciekawego w Lidze+ekstra Tomek Frankowski? coś o Wiśle ? nie dałem rady wczoraj obejrzeć

Pero 28.08.2017 19:25

Polecam obejrzeć. Ogólnie fajnie się go słuchało. Dobre były pytania od Wiślaków (Żurawia,Kosy, Głowy i Baszcza) i pomidor. Łezka mi się zakręciła jak sobie przypomniałem tamtą Wisłe

ashkeczup 28.08.2017 21:06

A jest gdzieś online do obejrzenia?

Prezydentowa 28.08.2017 21:44

zapewne pojawi się (a może i już jest) na allgoals.com.pl

Kocur 30.08.2017 15:52

Kamil Kosowski kończy dzisiaj 40 lat!


W barwach Wisły Kraków zdobył trzy tytuły mistrza Polski, dwa Puchary Polski, Puchar Ligi i Superpuchar. Rozgrywał też niezapomniane mecze w europejskich pucharach. W sumie w barwach „Białej Gwiazdy” rozegrał 186 spotkań, w których strzelił 21 bramek.


Sto lat Kosa! najlepszy rocznik :D

Dariook 31.08.2017 07:43

No i transfer stulecia...wypożyczony na 5 lat :D

wściekłe pięści węża 31.08.2017 13:19

Cytat:

Adrian Klimczak i Konrad Handzlik zostali zawodnikami Olimpii Grudziądz. Pierwszy z nich został wypożyczony z Arki Gdynia, zaś drugi trafił do pierwszoligowca na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa i podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
No i która to już wielka nadzieja polskiej piłki, która lecąc za podwyżką kończy na zadupiu?

Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom:

Cytat:

Podjąłem taka decyzje i jestem z niej dumny
I jeszcze wisienka na torcie:

Cytat:

Oczywiście, że chciałbym wrócić do Wisły. Gdyby w przyszłości pojawiła się taka propozycja, na pewno bym ją rozważył – wyznaje.
Wygląda na to, że zaoszczędzimy mu tego dylematu i "rozważania".

Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą.

Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem.

https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html

filemon 31.08.2017 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1481463)
No i która to już wielka nadzieja polskiej piłki, która lecąc za podwyżką kończy na zadupiu?

Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom:



I jeszcze wisienka na torcie:



Wygląda na to, że zaoszczędzimy mu tego dylematu i "rozważania".

Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą.

Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem.

https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html

Ile razy już tak mówiliśmy?
Oczywiście zgadzam się, ale mimo nadziei obawiam się, że przykład niestety niewiele da.

PhantomRanger 31.08.2017 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1481463)
No i która to już wielka nadzieja polskiej piłki, która lecąc za podwyżką kończy na zadupiu?

Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom:



I jeszcze wisienka na torcie:



Wygląda na to, że zaoszczędzimy mu tego dylematu i "rozważania".

Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą.

Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem.

https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html

I my się później dziwimy dlaczego w pucharach, byle leszcze ogrywają polskie kluby. W Polsce piłkarze są zmanierowani i leniwi. My w Wiśle musimy przede wszystkim pracować nad mentalnością 15 latków i wyżej mówiąc im wprost "Chcesz zabrać dobre pieniądze w piłce popatrz się Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego, którzy zamiast imprezować za młodu, ciężko pracowali". Jeżeli dla młodych piłkarzy nadal pieniądze będą ważniejsze niż własny rozwój jako reprezentacja stoczymy się jeszcze bardziej niż to miało miejsce kilka lat temu.

Handzlika mi nie szkoda, skoro wolał dwa razy większą kasę niż własny rozwój. Przecież będąc w Sosnowcu rozegrał 1 [słownie: jedno] spotkanie przez pół roku. Za rok się okaże, że będzie grał w II lidze, a później już prosta droga do Skawy Wadowice i roboty na magazynie.

funkykoval 31.08.2017 13:58

Myślisz, że ojciec tę robotę w magazynie mu załatwi ???

Kocur 31.08.2017 16:24

Żadnego z nich mi nie szkoda - nawet Skawa Wadowice to zbyt duży luksus dla sprzedajnych dziwek.

Karma zawsze wraca jak widać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl