![]() |
Ja go zawsze będę dobrze wspominał i szanował.
Sam fakt, że tu osobiście na forum się wypowiadał i próbował wytłumaczyć jak było, nam - zwykłym kibicom, gdy chciał wrócić świadczył o tym, że bardzo mu zależało na grze w Wiśle. Każdy inny by to olał ciepłym moczem, ale Franek mimo wszystko próbował co niektórym przemówić do rozsądku, tak bardzo mu na Wiśle zależało. Niestety niektórzy byli uparci jak muły i oporni na jego tłumaczenia no i Franek wylądował w Białymstoku. Szkoda, bo pewnie by nam bardzo pomógł wtedy. Ja osobiście uważam, że nie wzięcie go z powrotem to był olbrzymi błąd, bo w przeciwieństwie do Maćka, jemu po powrocie się nadal chciało grać. |
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5563 Choć tam też pisali, że wcześniej chyba jak w rezerwach grał to też udzielał się na forum. |
Stolarski zaliczył fatalny występ w tej kolejce (2 bramki zawalił). Oby tak było też w następnej kolejce,
|
Cytat:
To Łobo jeszcze kopie? Ah ten mecz i jego gol w Gdansku ktory poprowadził nas do majstra:) |
Cytat:
Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny. A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas:-/ |
Cytat:
|
Cytat:
Troche obiektywizmu koledzy... |
Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)
|
Zwód na walize na prawo i nic wiecej ...takie fakty, aczkowliek w piatek niezle zagral, prawie jak w pamietnym meczu z Lechia.
Bonin lepszy :) |
Cytat:
|
Nie do końca prawdziwe.
Garguła został podpisany zdrowy (na pół roku przed końcem kontraktu w Bełchatowie). Czas pokazał, że szkoda, iż Bełchatów go potraktował uczciwie i stawiał na niego do końca. Jakby go zesłali do rezerw za ten manewr być może jego kariera potoczyłaby się inaczej. A tak się rozleciał grając swoją pożegnalną rundę w GKSie. Do tego jeszcze doktorzyna zaszył mu igłę w kolanie i kolejny sezon Guła miał z głowy. Cud, że w końcu doszedł do jako takiego poziomu po takich przejściach. Podziwiam go za to. Tak samo jak Bogusia. Żeby było śmieszniej urazy obydwóch przypadają na mecz ległą. |
Petar Brlek juz po testach medycznych: "Jestem szczęśliwy, że zagram w Genui!". Powodzenia Pero, dzieki za wszystko
http://s10.ifotos.pl/img/209891318_qhxsqwa.jpg |
Cytat:
|
32-letni macedoński pomocnik Ostoja Stjepanović (były zawodnik m.in. Wisły Kraków) podpisał roczną umowę z rodzimym klubem FK Rabotnicki.
|
już zdrowy ?
|
Slaven Belupo ma 20% z kwoty transferu Brleka:
http://www.index.hr/sport/clanak/brl...ra/990033.aspx |
W pewnnej mieścinie nad Wisłą wyląduje samolot. Wysiądzie z niego chłopak z Kozłówka i pomyśli sobie, qwa, nie tak miało być, nie tak. Miała być Liga Mistrzów, no ewentualnie Liga Europy. Nie tak miało być, przecież prezes Pudel obiecywał. Tak, tak, Krzysiu Kłamczyński. Karma is a bitch.
|
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wydaje mi się, że nasz Krzyś to żaden Judasz tylko zwykły Jonasz.
Od momentu powrotu Krzysia do Wisły,nie wygraliśmy derbów - Krzysio odszedł i bach wygrana !!! Krzyś poszedł do Legii dopiero co grającej w Lidze Mistrzów, w pucharowej części Ligi Europy i bach Legia po raz pierwszy od 5 sezonów nie zagra w grupowych rozgrywkach europejskich pucharów.... Na dodatek z Ligi Mistrzów odpalił Legię mistrz Kazachstanu (K jak Krzysztof) Szans na Ligę Europy pozbawił mistrz Mołdawii (M jak Mączyński) Czyli żaden Judasz tylko Jonasz przynoszący pecha |
Cytat:
|
Cytat:
|
A do mnie nadal nie dociera, że Guerrier awansował do LM :) Dziecko szczęścia.
|
Alan Uryga póki co trenuje w Fitness Platinium. Chyba ma słabego menago.
|
Cytat:
|
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos.....i_21804.html
Cytat:
|
Cytat:
|
Mówił coś wczoraj ciekawego w Lidze+ekstra Tomek Frankowski? coś o Wiśle ? nie dałem rady wczoraj obejrzeć
|
Polecam obejrzeć. Ogólnie fajnie się go słuchało. Dobre były pytania od Wiślaków (Żurawia,Kosy, Głowy i Baszcza) i pomidor. Łezka mi się zakręciła jak sobie przypomniałem tamtą Wisłe
|
A jest gdzieś online do obejrzenia?
|
zapewne pojawi się (a może i już jest) na allgoals.com.pl
|
Kamil Kosowski kończy dzisiaj 40 lat!
W barwach Wisły Kraków zdobył trzy tytuły mistrza Polski, dwa Puchary Polski, Puchar Ligi i Superpuchar. Rozgrywał też niezapomniane mecze w europejskich pucharach. W sumie w barwach „Białej Gwiazdy” rozegrał 186 spotkań, w których strzelił 21 bramek. Sto lat Kosa! najlepszy rocznik :D |
No i transfer stulecia...wypożyczony na 5 lat :D
|
Cytat:
Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom: Cytat:
Cytat:
Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą. Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem. https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html |
Cytat:
Oczywiście zgadzam się, ale mimo nadziei obawiam się, że przykład niestety niewiele da. |
Cytat:
Handzlika mi nie szkoda, skoro wolał dwa razy większą kasę niż własny rozwój. Przecież będąc w Sosnowcu rozegrał 1 [słownie: jedno] spotkanie przez pół roku. Za rok się okaże, że będzie grał w II lidze, a później już prosta droga do Skawy Wadowice i roboty na magazynie. |
Myślisz, że ojciec tę robotę w magazynie mu załatwi ???
|
Żadnego z nich mi nie szkoda - nawet Skawa Wadowice to zbyt duży luksus dla sprzedajnych dziwek.
Karma zawsze wraca jak widać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl