![]() |
Cytat:
Pytałam znajomych w Lądku co u nich byłam, nie wiedzieli dokładnie. Ale to jest jakaś ich akcja charytatywna, BODAJ na żołnierzy. A to dostajesz za datek, coś w rodzaju naszego WOŚP. EDIT: Oooo tata Romy jak zwykle wszystko wyjaśni :) |
Gdzie w Krakowie można prywatnie, od ręki i w miarę tanio zrobić rentgen płuc?
|
Czy sklep komputerowy na miasteczko w budynku tam gdzie Studio jeszcze istnieje ?
Jesli tak to jak sie teraz nazywa. Dotychczas byl Apollo ale dzisiaj sie dowiedzialem, ze Apollo juz nie ma oddzialu w Krakowie. |
Ludziska :) już zdałem to pytanie lecz odpowiedzi były nieużyteczne niestety.
Posiadam taki o to TV Philips 42PFL5604H/12 i niestety nie wiem czy jest możliwe, a jeżeli tak to jak to zrobić aby napisy do filmu puszczanego z USB się włączyły. Czy może mi ktoś powiedzieć jak albo czy zna gdzie uzyskam precyzyjne informacje na ten temat. Bardzo proszę o pomoc. W ogóle w folderze z filmem telewizor nie widzi pliku z napisami. Może trzeba jakiś specjalny format pliku tekstowego ? Pozdrawiam |
Sprobuj formatu .srt
Jak to zrobic - google |
Cytat:
. . . . .. Bardzo proszę o nie udzielanie mi już takiej pomocy.Bez urazy. Format srt nie hula Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
Potrzebuję rzetelnej pomocy.Bez pajacowania. |
Jaka może być przyczyna tego, że w Operze nie działa mi konto na gmail.com ? Tzn nie dziala strona www.gmail.com. Ale wejść poprzez IE się juz da.
Podobnie z mailem na gazeta.pl, czy kontem USOS na stronie UJ (czyli strony, gdzie wymganane jest logowanie na konta). Reszta normalnie. Strzelam, że pewnie banał, ale ja w komputerach to laik jestem ;) |
Cytat:
W instrukcji obsługi nie są wymienione żadne pliki z napisami. Ja ci polecam AVI ReComp i sobie zrób taki film. |
mam pytanie czy jak podłącze pendrive 2GB do kompa który ma Viste to automatycznie powiększy mi sie pamięć RAM w kompie????????
|
Cytat:
http://crann.alsen.pl/index.php/storeinfo/311 |
Jak zmienić format pliku muzycznego .asf na mp3?? Próbowałem używać programów w stylu audacity ale otrzymałem tylko szum zamiast muzyki. Dodam, że utwór jest z gry komp. (może to jest powód).
|
Cytat:
Cieszę się że tak napisałeś bardzo mi pomogłeś :D Rówież podziękowania dla Bati_NS_TSW ,. Napisy już sobie wgrałem do filmu, problem teraz jest że idą po pewnym czasie za szybko w stosunku do obrazu. Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
Jak podpniesz pendrive to wejdz w moj komputer później daj opcje i będzie tam opcja ReadyBoost i tam sobie ustaw. http://www.tweakvista.com/articles/3...th-readyboost/ |
Szukam kurtki zimowej - gdzie dostanę zwykła, klasyczną najlepiej czarną kurtkę bez esów floresów, norek i innych futrzaków na kapturze w miarę rozsądnej cenie. Gdzie warto się wybrać, żeby znaleźć coś ciekawego?
Konkrety proszę -:) ("pochodź po galeriach") -mam lepszą rozrywkę. Coś w ten deseń http://pl.tinypic.com/r/jtkp46/4 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy OBI jest dzisiaj otwarty?
|
Korzystacie z serwisu ustrzel.com?
Jeśli ktoś ma tam konto, proszę o pw. |
Zna ktoś na tyle język włoski żeby przetłumaczyć fakturę dotyczącą mechaniki pojazdowej?
Google tłumacz niestety się nie za bardzo sprawdził. |
Cytat:
|
Czy ktoś może rozpoznaje jakiej marki jest kurtka pana w środku, bo mi kumpel wierci dziurę w brzuchu o to :P
http://images40.fotosik.pl/221/f7a2e92b4d89c169.jpg edit: dziękuję serdecznie ;) |
Czy w Intersporcie są ściągacze na bark?Może ktoś pamięta cenę?
|
Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku. Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić? |
Wie ktoś może jak się nazywa sklep/ hurtownia z butami Adidasa, Nike itp. na Al. Pokoju tam koło budynku Polmozbytu, miałem zapisaną gdzieś tą nazwę ale nie mogę znaleźć.
edit: Werewolf dzięki wielkie. |
jest to firma- YesSport
|
Stanlej13, wydaje mi się, że to firma "Casual". Podobną naszywkę ma ba ramieniu.
http://skleptmk.pl/images/3b.jpg |
Może to też być kurtka firmy Stone Island,również podobne logo i firma dość popularna na Wyspach.
|
potrzebuję gotowej prezentacji multimedialnej na dowolny temat ! poratuje ktoś skąd to ściągnąć?
|
Spróbuj przejrzeć tą stronę: http://www.prezentacje.org/
|
Orientuje sie ktoś czy dostanę jeszcze bilety na Myslovitz w rotundzie na 27 XI?
|
Myślę, że tak. Chociaż jak kolega ostanio kupował na pierwszy to powiedziano mu "JESZCZE są" a gdy zapytałem się ile jeszcze jest to kasjerka nie była w stanie odpowiedzieć -.-' Zadzwoń najpierw, może tak Ci powiedzą... a jak nie to pozostaje pójść do Rotundy. Znasz oczywiście godziny otwarcia kas? ;>
|
do usunięcia
|
Da się oglądać TVN przez internet??
|
Pytanie może i głupie, ale jeżeli ktoś wie to byłbym bardzo wdzięczny. Powiedzmy że restauracja ma swoje menu zamieszczone w internecie. W menu tym jest zaznaczone, że w cenę nie jest wliczony serwis. Mniej więcej z jakimi opłatami za to mogę się spotkać i czego to dotyczy?
|
serwis to napiwek dla obslugi: kelner, barman. Zwyczajowo daje sie min 10% wartosci rachunku.
|
Cytat:
|
Mam problem :|
Gadu Gadu w SEw200i - " Zaznajomionych " na PW zapraszam !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl