Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Żmijka 10.11.2009 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 814870)
co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi?

Hehe też miałam z tym rozkminę :-p Nie dalej jak 2 tygodnie temu byłam w Londynie i pół miasta w tym chodzi. Wczoraj na meczu to samo, dziś premier w Berlinie ...

Pytałam znajomych w Lądku co u nich byłam, nie wiedzieli dokładnie. Ale to jest jakaś ich akcja charytatywna, BODAJ na żołnierzy. A to dostajesz za datek, coś w rodzaju naszego WOŚP.

EDIT: Oooo tata Romy jak zwykle wszystko wyjaśni :)

dostuffca 10.11.2009 07:23

Gdzie w Krakowie można prywatnie, od ręki i w miarę tanio zrobić rentgen płuc?

dynek.pl 10.11.2009 12:14

Czy sklep komputerowy na miasteczko w budynku tam gdzie Studio jeszcze istnieje ?
Jesli tak to jak sie teraz nazywa. Dotychczas byl Apollo ale dzisiaj sie dowiedzialem, ze Apollo juz nie ma oddzialu w Krakowie.

mcovalski 10.11.2009 12:34

Ludziska :) już zdałem to pytanie lecz odpowiedzi były nieużyteczne niestety.
Posiadam taki o to TV Philips 42PFL5604H/12 i niestety nie wiem czy jest możliwe, a jeżeli tak to jak to zrobić aby napisy do filmu puszczanego z USB się włączyły. Czy może mi ktoś powiedzieć jak albo czy zna gdzie uzyskam precyzyjne informacje na ten temat.
Bardzo proszę o pomoc.
W ogóle w folderze z filmem telewizor nie widzi pliku z napisami. Może trzeba jakiś specjalny format pliku tekstowego ?
Pozdrawiam

StelmiOriginal 10.11.2009 12:54

Sprobuj formatu .srt

Jak to zrobic - google

mcovalski 10.11.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 814957)
Sprobuj formatu .srt

Jak to zrobic - google

Kolego dziękuję za tą cenną radę. Dzięki że mnie oświeciłeś że jest coś takiego jak google.
.
.
.
.
..
Bardzo proszę o nie udzielanie mi już takiej pomocy.Bez urazy.
Format srt nie hula
Pozdrawiam

T-driver 10.11.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 814962)
Kolego dziękuję za tą cenną radę. Dzięki że mnie oświeciłeś że jest coś takiego jak google.
Bardzo proszę o nie udzielanie mi już takiej pomocy.Bez urazy.
Format srt nie hula
Pozdrawiam

Rozumiem, że rada typu: 'sprawdz w instrukcji obsługi telewizora jakie formaty obsługuje Twój TV' też jest zbyt oczywista dla Ciebie? Bez urazy.

mcovalski 10.11.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-driver (Post 814980)
Rozumiem, że rada typu: 'sprawdz w instrukcji obsługi telewizora jakie formaty obsługuje Twój TV' też jest zbyt oczywista dla Ciebie? Bez urazy.

Żebyśmy się wszyscy dobrze zrozumieli: Nie jestem idiotą i mam pojęcie co zrobić, niczym zdam pytanie w takim o to temacie np na forum Wisły. Więc bez urazy liczę na pomoc mądrą uwzględniając fakt że pytający posiada inteligencję.
Potrzebuję rzetelnej pomocy.Bez pajacowania.

felipe 10.11.2009 15:58

Jaka może być przyczyna tego, że w Operze nie działa mi konto na gmail.com ? Tzn nie dziala strona www.gmail.com. Ale wejść poprzez IE się juz da.
Podobnie z mailem na gazeta.pl, czy kontem USOS na stronie UJ (czyli strony, gdzie wymganane jest logowanie na konta).

Reszta normalnie.

Strzelam, że pewnie banał, ale ja w komputerach to laik jestem ;)

MatMario 10.11.2009 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 815000)
Żebyśmy się wszyscy dobrze zrozumieli: Nie jestem idiotą i mam pojęcie co zrobić, niczym zdam pytanie w takim o to temacie np na forum Wisły. Więc bez urazy liczę na pomoc mądrą uwzględniając fakt że pytający posiada inteligencję.
Potrzebuję rzetelnej pomocy.Bez pajacowania.

Wydaje mi się że może być z tym problem niestety... Jedyna opcja to poszukać jakiegoś uaktualnienia może się ktoś tym zainteresował.
W instrukcji obsługi nie są wymienione żadne pliki z napisami. Ja ci polecam AVI ReComp i sobie zrób taki film.

JOSE 841 10.11.2009 16:28

mam pytanie czy jak podłącze pendrive 2GB do kompa który ma Viste to automatycznie powiększy mi sie pamięć RAM w kompie????????

Romy S. 10.11.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 814944)
Czy sklep komputerowy na miasteczko w budynku tam gdzie Studio jeszcze istnieje ?
Jesli tak to jak sie teraz nazywa. Dotychczas byl Apollo ale dzisiaj sie dowiedzialem, ze Apollo juz nie ma oddzialu w Krakowie.

Istnieje, nazywa się Crann.

http://crann.alsen.pl/index.php/storeinfo/311

JacobusTSW 10.11.2009 17:11

Jak zmienić format pliku muzycznego .asf na mp3?? Próbowałem używać programów w stylu audacity ale otrzymałem tylko szum zamiast muzyki. Dodam, że utwór jest z gry komp. (może to jest powód).

mcovalski 10.11.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 815022)
Wydaje mi się że może być z tym problem niestety... Jedyna opcja to poszukać jakiegoś uaktualnienia może się ktoś tym zainteresował.
W instrukcji obsługi nie są wymienione żadne pliki z napisami. Ja ci polecam AVI ReComp i sobie zrób taki film.

Witam,
Cieszę się że tak napisałeś bardzo mi pomogłeś :D Rówież podziękowania dla Bati_NS_TSW ,. Napisy już sobie wgrałem do filmu, problem teraz jest że idą po pewnym czasie za szybko w stosunku do obrazu.
Pozdrawiam

Watts 10.11.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 815034)
mam pytanie czy jak podłącze pendrive 2GB do kompa który ma Viste to automatycznie powiększy mi sie pamięć RAM w kompie????????

Nie, ponieważ jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Pamięć RAM zawiera procesy i wyniki ich pracy, natomiast pendrive to nośnik danych.

MatMario 10.11.2009 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 815034)
mam pytanie czy jak podłącze pendrive 2GB do kompa który ma Viste to automatycznie powiększy mi sie pamięć RAM w kompie????????

Nie automatycznie i nie powiększy się ram ale przyśpieszy prace komputera.
Jak podpniesz pendrive to wejdz w moj komputer później daj opcje i będzie tam opcja ReadyBoost i tam sobie ustaw.

http://www.tweakvista.com/articles/3...th-readyboost/

swirson 10.11.2009 21:13

Szukam kurtki zimowej - gdzie dostanę zwykła, klasyczną najlepiej czarną kurtkę bez esów floresów, norek i innych futrzaków na kapturze w miarę rozsądnej cenie. Gdzie warto się wybrać, żeby znaleźć coś ciekawego?
Konkrety proszę -:) ("pochodź po galeriach") -mam lepszą rozrywkę.
Coś w ten deseń http://pl.tinypic.com/r/jtkp46/4

matt1906 10.11.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 815104)
Szukam kurtki zimowej - gdzie dostanę zwykła, klasyczną najlepiej czarną kurtkę bez esów floresów, norek i innych futrzaków na kapturze w miarę rozsądnej cenie. Gdzie warto się wybrać, żeby znaleźć coś ciekawego?
Konkrety proszę -:) ("pochodź po galeriach") -mam lepszą rozrywkę.
Coś w ten deseń http://pl.tinypic.com/r/jtkp46/4

tą kurtkę co masz w linku kupiłem w Cerffie w Czyżynach w Go Sport chyba. Cena bodajże 200 zł.

dymek_nhs 10.11.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 815104)
Szukam kurtki zimowej - gdzie dostanę zwykła, klasyczną najlepiej czarną kurtkę bez esów floresów, norek i innych futrzaków na kapturze w miarę rozsądnej cenie. Gdzie warto się wybrać, żeby znaleźć coś ciekawego?
Konkrety proszę -:) ("pochodź po galeriach") -mam lepszą rozrywkę.
Coś w ten deseń http://pl.tinypic.com/r/jtkp46/4

Zahacz o Decathlon

R33 11.11.2009 10:57

Czy OBI jest dzisiaj otwarty?

wislacki 11.11.2009 11:42

Korzystacie z serwisu ustrzel.com?

Jeśli ktoś ma tam konto, proszę o pw.

WzT 11.11.2009 12:22

Zna ktoś na tyle język włoski żeby przetłumaczyć fakturę dotyczącą mechaniki pojazdowej?
Google tłumacz niestety się nie za bardzo sprawdził.

ja_ka_ 11.11.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 815264)
Czy OBI jest dzisiaj otwarty?

OBI jest zamknięty.

Stanlej13 11.11.2009 13:34

Czy ktoś może rozpoznaje jakiej marki jest kurtka pana w środku, bo mi kumpel wierci dziurę w brzuchu o to :P
http://images40.fotosik.pl/221/f7a2e92b4d89c169.jpg

edit: dziękuję serdecznie ;)

TSW Fanatyk 11.11.2009 14:06

Czy w Intersporcie są ściągacze na bark?Może ktoś pamięta cenę?

Kamson 11.11.2009 14:13

Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg
Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku.
Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić?

WISŁAZWE 11.11.2009 14:32

Wie ktoś może jak się nazywa sklep/ hurtownia z butami Adidasa, Nike itp. na Al. Pokoju tam koło budynku Polmozbytu, miałem zapisaną gdzieś tą nazwę ale nie mogę znaleźć.

edit:
Werewolf dzięki wielkie.

Werewolf 11.11.2009 14:40

jest to firma- YesSport

brumir 11.11.2009 14:50

Stanlej13, wydaje mi się, że to firma "Casual". Podobną naszywkę ma ba ramieniu.

http://skleptmk.pl/images/3b.jpg

LuKaS TSW 11.11.2009 14:55

Może to też być kurtka firmy Stone Island,również podobne logo i firma dość popularna na Wyspach.

maTyS. 11.11.2009 15:08

potrzebuję gotowej prezentacji multimedialnej na dowolny temat ! poratuje ktoś skąd to ściągnąć?

Stanlej13 11.11.2009 15:20

Spróbuj przejrzeć tą stronę: http://www.prezentacje.org/

Mistel 11.11.2009 15:20

Orientuje sie ktoś czy dostanę jeszcze bilety na Myslovitz w rotundzie na 27 XI?

Lupo 11.11.2009 15:30

Myślę, że tak. Chociaż jak kolega ostanio kupował na pierwszy to powiedziano mu "JESZCZE są" a gdy zapytałem się ile jeszcze jest to kasjerka nie była w stanie odpowiedzieć -.-' Zadzwoń najpierw, może tak Ci powiedzą... a jak nie to pozostaje pójść do Rotundy. Znasz oczywiście godziny otwarcia kas? ;>

Zola 11.11.2009 15:43

do usunięcia

igortsw 11.11.2009 16:09

Da się oglądać TVN przez internet??

Eternit 11.11.2009 16:46

Pytanie może i głupie, ale jeżeli ktoś wie to byłbym bardzo wdzięczny. Powiedzmy że restauracja ma swoje menu zamieszczone w internecie. W menu tym jest zaznaczone, że w cenę nie jest wliczony serwis. Mniej więcej z jakimi opłatami za to mogę się spotkać i czego to dotyczy?

Arteka1906 11.11.2009 17:59

serwis to napiwek dla obslugi: kelner, barman. Zwyczajowo daje sie min 10% wartosci rachunku.

Ofsajd 11.11.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 815357)
Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg
Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku.
Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić?

myślę że masz problem z CSS'em (stylami) odśwież stronę i powinno działać, a jak nie to masz jakiś problem z Operą

Suszanin 11.11.2009 18:13

Mam problem :|
Gadu Gadu w SEw200i - " Zaznajomionych " na PW zapraszam !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl