![]() |
Cytat:
Spodziewałem się kogoś bardziej doświadczonego i raczej nie z Polski aczkolwiek trener z zagranicy to też wielka niewiadoma. Może się trafić Martinez, a może taki Daum co prowadził Rumunię przeciw nam w eliminacjach. Zobaczymy |
I jak widac reakcje były odpowiednie bo okazal sie trenerskim ogorem, takim samym, jakim jest Brzeczek.
|
Mial byc Gianni De Biasi, jest Brzeczek :rotfl:
|
Cytat:
|
Brzęczek... Jeden w miarę udany sezon w ekstraklasie, 47 lat, reszta pracy to same porażki. Nawałka zdobywał Mistrzostwo i np. wprowadzał Górnika do ekstraklasy.
Jeżeli miał być to Polak(perspektywiczny i taki, który coś ugrał), to jedynie Probierz i Brosz. Ale ten pierwszy pewnie odpadł ze względu na charakterek, bo Boniek musi być nr 1, a trener reprezentacji tylko przystawką. Szkoda, że się tak stało, bo już w czasie EURO zmarnowaliśmy generację, która coś mogła rzeczywiście ugrać. Teraz nastąpi(tzn. musi) przebudowa kadry(jeśli Brzęczek jest rozsądny). |
Niech będzie i Brzęczek ale żeby nie powoływał ławkowiczów. To chyba ewenement na skalę światową że duża część składu siedziała zamiast grać na wiosnę.
|
Cytat:
Co do samego trenera, może niespodziewałem się Brzęczka, ale wiedziałem, że nie ma szans na żadnego Bilicia, Prandellego czy innego Mihajlovicia z prostego powodu trener nie może być większą gwiazdą niż najjaśniejszy prezes Boniek. |
Z drugiej strony ... tak sobie czytam biografię i nawet Nawałka nie miał tak skopanego CV ...
Cytat:
4 kluby i 3 razy wyleciał |
Brzęczek ogłosił kadrę na mecze Ligi Narodów z Włochami i Portugalią oraz na mecz towarzyski z Irlandią:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham United FC, Anglia), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy). Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Adam Dźwigała (Wisła Płock), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Marcin Kamiński (Fortuna Düsseldorf 1895, Niemcy), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Arkadiusz Reca (Atalanta BC, Włochy), Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa, Rosja). Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg, Niemcy), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad, Bułgaria), Damian Kądzior (GNK Dinamo (Zagrzeb), Chorwacja), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Rafał Kurzawa (Amiens SC, Francja), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Damian Szymański (Wisła Płock), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy). Napastnicy: Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy), Krzysztof Piątek (Genoa CFC 1893, Włochy). |
Cisza w temacie a tutaj dwa bęcki pod rząd.
Na dodatek ogon zaczyna merdać psem czyli Lewy zaczyna opieprzać trenera - będzie ciekawie, :popcorn: |
Lewy to ustawił Brzęczka już w pierwszym wywiadzie po wyborze nowego selekcjonera, gdzie mówił m. in. o tym, że wprowadzi Jurka do kadry :D. Nie Pana Brzęczka, nie trenera Brzęczka, ale Jurka :D.
|
|
Forum umiera? Trwa Euro, i ani jednego wpisu w temacie o reprezentacji Polski? Co jest grane? Może czas zamykać czat, włączać go tylko podczas meczów Wisły? Bo inaczej dyskusja z tematów przeniosła się na czat, i niedługo forum wygaśnie...
|
No już od dawna, polecam przeczytać sobie tematy sprzed choćby 10 lat (i to w różnych działach) jakie wtedy było zainteresowanie. Wszystko po prostu przeniosło się na Social Media.
Edit: Ale ja nie twierdzę, że są lepsze choćby z tych powodów co i Ty i sam wolę fora, a Social'i to nawet za bardzo nie ogarniam. Mam tylko FB i tylko korzystam z Messengera i niczego więcej. |
Social media są do kitu pod tym względem, że jak coś w nich napisałem przedwczoraj, to dzisiaj tego już nie można znaleźć albo jest to zakopane gdzieś tak głęboko, że dotarcie to tego trwa wieki. Informacje szybko giną, jak na czacie. Są chwilowo i po paru dniach gdzieś znikają. Brakuje podziału na tematy, jak na forum. Zamiast tego wszystko leci do jednego garnka z którego zaraz kipi. Forum jest zdecydowanie lepsze, jest podział na tematy, i można czytać coś sprzed paru lat. Spróbujcie znaleźć w social mediach informacje i opinie starsze niż kilka tygodni. Nie znajdziecie. Zamiast poukładanych tematów jest jeden wielki chaos. Niech wracają czasy forów internetowych.
To ja zacznę. Jak oceniacie reprezentację Polski po pierwszym meczu na Euro 2021 ? |
fenomenalnie, takich asów to jeszcze na tym turnieju nie widziałem :lol:
a tak poważnie, to kogo interesuje jeszcze ta zbieranina zblazowanych chłopaczków? |
Ja nie mialem zadnych oczekiwan w tym roku i dalej nie mam :) 3 meczyki i do domu.
|
Sytuacja z tym błaznem z Portugalii doszczętnie skompromitowała rudego z Rzymu i jego opłacanych przydupasów, klakierów - frajerów (skąd my to znamy?).
Zbigniew Boniek - największy szkodnik Polskiej piłki. Zrobiliście burdel. Przez lata opłacane miernoty dziennikarskie wchodziły w tyłek Bońkowi, nie reagowały na kolejne skandale, nie reagowały na zatrudnienie błazna Brzęczka. Nie reagowały na zatrudnienie przebierańca z Portugalii. Borki, Stanowskie, Kołtonie, Pole i reszta - wy też jesteście niszczycielami Polskiej piłki. Za pieniądze jesteście w stanie wszystko napisać. To pochwalicie się przelewami od Nieomylnego z Rzymu? |
Kandydatura Nawałki jest już chyba spalona. Może to i dobrze. Gdybyśmy szybko stracili bramkę z rusami to stałby jedynie przy linii z rękami w kieszeni i nieruchomo wpatrywał się w dal, bez reakcji, zmianę by zrobił w 89 min. No i oczywiście grałby jego żelazny skład: czyli pewniacy Szczesny, Krychowiak, Mylik, Grosicki itd. Żeby tylko Probierz nie przyszedł, ten Szevczenko to może jedynie zasłona dymna przed tego typu wynalazkiem
|
Nawałka to byłaby loteria.
|
Brak postów w tym temacie chyba świadczy o wyższości małej ojczyzny nad tą dużą ;-)
|
Bo tutaj ktoś założył temat -> https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=17
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl