Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WiślakNH 08.11.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 814091)
Myślę że zrobiłbym to tak: opcja przywracania systemu (używam Visty, nie wiem czy ta funkcja istnieje w innych systemach) i bym przywrócił system sprzed instalacji lub wyinstalował najnowszą wersję, poszukał w necie na stronach z darmowymi programami starszej instalki gg i zainstalował ją.

Zainstalowałem gg z kompa to co miałem i nie instalowałem aktualizacji która wyskoczyła.

maciek777 08.11.2009 15:28

Inwestuje ktoś z Was na giełdzie ? Możecie polecić jakąś lekture dla osób,ktore pragna zaczac i poczytac o podstawach ? :) Ważne,żeby język też był zrozumiały :) pozdrawiam

Mateuusz 08.11.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 814033)
co pisało na transie wywieszonym na meczu z Legią?

edit: macie może jakieś sprawdzone knajpy które będą otwarte 11 listopada??

podbijam!!!

Zola 08.11.2009 16:51

do usunięcia

Ola7 08.11.2009 16:56

Wie ktoś czy sprzedam w komisie sam telefon bez ładowarki i słuchawek?

StelmiOriginal 08.11.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 814198)
Wie ktoś czy sprzedam w komisie sam telefon bez ładowarki i słuchawek?

Najprawdopodobniej nie, bo wygląda telefon na kradziony, sorry... :-/

mcovalski 08.11.2009 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 814198)
Wie ktoś czy sprzedam w komisie sam telefon bez ładowarki i słuchawek?

ja nie widzę problemu.

StelmiOriginal 08.11.2009 17:18

No tak, ale to wyglada na telefon kradzony: bez ładowarki, bez sluchawek, bez pudełka z papierami (jak mniemam) no to sorry - ja bym nie przyjal, zeby nie miec problemów gdyby psy sprawdzały komisy

tomo 08.11.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 814194)
Wie Ktos gdzie (na 100%) kupie takie "czyste" mapki konturowe Kontynentow?

http://www.mapykonturowe.pl/

Polecam

kacap 08.11.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 814198)
Wie ktoś czy sprzedam w komisie sam telefon bez ładowarki i słuchawek?

zależy od sprzedawcy. Często sprawdzają numer IMEI z telefonu z tą naklejką na pudełku.

Także lepiej będzie jak zmienisz kod IMEI w telefonie i ożenisz na allegro

P.e.c.h 08.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 814218)
No tak, ale to wyglada na telefon kradzony: bez ładowarki, bez sluchawek, bez pudełka z papierami (jak mniemam) no to sorry - ja bym nie przyjal, zeby nie miec problemów gdyby psy sprawdzały komisy

a jakby miał ładowarke i słuchawki to ok?
o tym czy jest kradziony świadczą dokumenty a nie słuchawki.

Jak masz do niego dokumenty/pudełko to oczywiście że kupia.

Ola7 08.11.2009 19:09

Ok dzięki ;)

Jago 08.11.2009 20:02

Witam wie ktoś czy w soboty jeżdzą busy z Krakowa do Tarnowa. Skąd i o której?

Kaszalot 08.11.2009 21:36

Jak najlatwiej trafic spod galeri krakowskiej na Węgrzce, do tamtejszego starostwa?

Szali 08.11.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 814194)
Wie Ktos gdzie (na 100%) kupie takie "czyste" mapki konturowe Kontynentow?

Na Matecznym w księgarni powinny być.

Kandzior 08.11.2009 21:41

Chyba rok temu raperzy Sokół i Pono udzielili wywiadu dla miesięcznika Playboy... Nie wiecie, gdzie można go na necie znaleźć??????

Arkas 08.11.2009 22:03

Szukam punktu, gdzie się dowiem jaką mam grupę krwi. Gdzie robią takie badania?

ok dzieki :]

gigant 08.11.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 814412)
Szukam punktu, gdzie się dowiem jaką mam grupę krwi. Gdzie robią takie badania?

Może po prostu zapytaj mamy lub sprawdź w książeczce zdrowia z dzieciństwa. Każda analityczna pracownia zrobi Ci badania.

Żmijka 08.11.2009 22:40

Ja nie mam w ksiązece grupy :) Ale tak ja pisze gigant - w każdej przychodni/pracowni Ci określą grupę. Albo np jak oddasz krew to dostaniesz wynik z grupą.

ja_ka_ 08.11.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaszalot (Post 814386)
Jak najlatwiej trafic spod galeri krakowskiej na Węgrzce, do tamtejszego starostwa?

Musisz się dostać na przystanek Opolska Estakada. Stamtąd wszystkimi autobusami z końcówką "7".

NowaHutaWNH 08.11.2009 23:22

Szukam osoby potrafiącej wrzucić na youtube filmik w jakości HQ. Priv. z góry dzięki.

WiślakNH 09.11.2009 15:14

Patrzyłem po necie ale nie znalazłem tego czego szukam,pewnie przeoczyłem więc pytam - gdzie mam sie udać aby porozmawiać z kimś o zawodzie żołnierza?WKU?

hudinho 09.11.2009 15:16

chcialem przeinstalowac sobie system, bo chodzi juz jak stary radziecki czołg
wrzucam płyte z windowsem wlacza sie instalator i nagle wyskakuje bład i jest napisane:

NIE MOZNA ODNALEŹĆ PLIKU azt3bl6k.sys

i ****, sam wychodzi z instalatora... co zrobic???? prosze o pomoc:)

Bartosz 09.11.2009 15:36

Gdzie kupię w Krakowie przegrywane gry na PS2?

Proud 09.11.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 814412)
Szukam punktu, gdzie się dowiem jaką mam grupę krwi. Gdzie robią takie badania?

ok dzieki :]

jeśli mogę wtrącić jeszcze swoje 3 grosze...

najlepiej idź po prostu oddaj krew, po jakimś czasie będziesz miał nie tylko grupę krwi, ale komplet innych badań. A komuś przy okazji życie uratujesz.

same korzyści :-p

ps: dzięki Żmijka za odp z poprzednich stron.
pozdr:)

eryk_cartman 09.11.2009 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 814619)
Patrzyłem po necie ale nie znalazłem tego czego szukam,pewnie przeoczyłem więc pytam - gdzie mam sie udać aby porozmawiać z kimś o zawodzie żołnierza?WKU?

Dokłanie na Wku:) pozniej bedzie Cie czekał test sprawności fizycznej, badania lekarskie. Nie wiem jak w Mon-e jest z psychologiem. Na wstępie powiem Ci ze będziesz musiał nastawić się na cierpliwość.....

Zola 09.11.2009 18:31

do usunięcia

brylant17 09.11.2009 18:41

Co to za mecz leci na TVP Sport Hiszpania-Urugwaj? jakiś turniej czy co? bo są karne o.O

edit już wiem Mistrzostwa Świata do U-17 :D Awans Hiszpanii :)

jaszczur90 09.11.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 814697)
Orientuje sie Ktos czy na studiach ZAOCZNYCH (np na UP) jest WF?? Bo slyszalem rozne wresje, ze np na ktoryms tam roku dopiero itd... Chcialbym wiedziec tak na 100%

Na studiach zaocznych jakiejkolwiek uczelni nie uświadczysz WF-u

Kobieta_Wislak 09.11.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 814700)
Na studiach zaocznych jakiejkolwiek uczelni nie uświadczysz WF-u

hm... Ar ju siur? :> a oto link

palczi 09.11.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 814627)
Gdzie kupię w Krakowie przegrywane gry na PS2?


Na Kantora na wieczystej/ugorku i na Wadowickiej obok starej gieldy pod Elbbudem-10zl ...
W necie jest bardzo duzo tylko nagrywaj sobie na najmniejszej predkosci i dobrych okytach dvd ;)
pzdro

Maciejo 09.11.2009 19:32

mam film rmvb, do tego napisy osobno. film otwiera mi się w Real Playerze, ale bez napisów. jak mam zrobić, żeby napisy mi zadziałały w filmie?

pawelwp9 09.11.2009 19:45

Jakich używać balsamów idąc na solarium ?
i wg. co jak ;) ?
jak by ktoś mógł napisać na wiadomość prywatną byłbym wdzięczny

DYRU 09.11.2009 20:52

uzywał ktoś kiedys bagażnika magnetycznego na narty??
http://moto.allegro.pl/item798526585...ya_gratis.html
dobre to jest?/ sprawdza się?? nie odpadnie??

maciek777 09.11.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 814704)
hm... Ar ju siur? :> a oto link

yy ale chodziło raczej o przedmiot "wf",a nie gdzie można studiować wychowanie fizycznie zaocznie,pozdrawiam

Co do wfu to faktycznie na studiach zaocznych nie pocwiczysz,raczej we wlasnym zakresie :)

CrIs8 09.11.2009 22:18

Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym się czegoś dowiedzieć... Mój ojciec spędził znaczną część życia w Gdańsku a właściwie wychował sie tam ucząc się w szkole okrętowej i to właśnie on wszczepił mi miłość do Lechii i Wisły. Obecnie mieszkam we wschodniej Polsce gdzie na każdym kroku spotykam kibiców ległej. Osobiście nie kryje się z przywiązaniem do barw Lechii, Wisły i Śląska nosząc z dumą szaliki, co skutkuje w ostatnim czasie zaostrzeniem sytuacji między mną a nimi... I tutaj pojawia się właśnie moje pytanie, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy okolicach Białej Podlaskiej lub w ogolę województwie Lubelskim mogę znaleźć kogoś kto zamiast śmiesznej elki na szaliku, nosi barwy TKWM? Chodzi mi o jakieś grupy kibicowskie, nawet te nieformalne... Z góry wielkie dzięki za odpowiedź... ŚWL-Braci się nie traci...

Mateuusz 09.11.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CrIs8 (Post 814819)
Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym się czegoś dowiedzieć... Mój ojciec spędził znaczną część życia w Gdańsku a właściwie wychował sie tam ucząc się w szkole okrętowej i to właśnie on wszczepił mi miłość do Lechii i Wisły. Obecnie mieszkam we wschodniej Polsce gdzie na każdym kroku spotykam kibiców ległej. Osobiście nie kryje się z przywiązaniem do barw Lechii, Wisły i Śląska nosząc z dumą szaliki, co skutkuje w ostatnim czasie zaostrzeniem sytuacji między mną a nimi... I tutaj pojawia się właśnie moje pytanie, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy okolicach Białej Podlaskiej lub w ogolę województwie Lubelskim mogę znaleźć kogoś kto zamiast śmiesznej elki na szaliku, nosi barwy TKWM? Chodzi mi o jakieś grupy kibicowskie, nawet te nieformalne... Z góry wielkie dzięki za odpowiedź... ŚWL-Braci się nie traci...

jezeli nie chcesz dostac bana to zmien "ległej" na "Legii"
pozdro

DominoForza 09.11.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 814725)
mam film rmvb, do tego napisy osobno. film otwiera mi się w Real Playerze, ale bez napisów. jak mam zrobić, żeby napisy mi zadziałały w filmie?

http://www.programosy.pl/program,dzi...ar-player.html

kamilll1906 10.11.2009 00:01

co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi?

Romy S. 10.11.2009 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 814870)
co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi?

Poppy Day

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Pamięci


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl