![]() |
Cytat:
|
Inwestuje ktoś z Was na giełdzie ? Możecie polecić jakąś lekture dla osób,ktore pragna zaczac i poczytac o podstawach ? :) Ważne,żeby język też był zrozumiały :) pozdrawiam
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Wie ktoś czy sprzedam w komisie sam telefon bez ładowarki i słuchawek?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No tak, ale to wyglada na telefon kradzony: bez ładowarki, bez sluchawek, bez pudełka z papierami (jak mniemam) no to sorry - ja bym nie przyjal, zeby nie miec problemów gdyby psy sprawdzały komisy
|
Cytat:
Polecam |
Cytat:
Także lepiej będzie jak zmienisz kod IMEI w telefonie i ożenisz na allegro |
Cytat:
o tym czy jest kradziony świadczą dokumenty a nie słuchawki. Jak masz do niego dokumenty/pudełko to oczywiście że kupia. |
Ok dzięki ;)
|
Witam wie ktoś czy w soboty jeżdzą busy z Krakowa do Tarnowa. Skąd i o której?
|
Jak najlatwiej trafic spod galeri krakowskiej na Węgrzce, do tamtejszego starostwa?
|
Cytat:
|
Chyba rok temu raperzy Sokół i Pono udzielili wywiadu dla miesięcznika Playboy... Nie wiecie, gdzie można go na necie znaleźć??????
|
Szukam punktu, gdzie się dowiem jaką mam grupę krwi. Gdzie robią takie badania?
ok dzieki :] |
Cytat:
|
Ja nie mam w ksiązece grupy :) Ale tak ja pisze gigant - w każdej przychodni/pracowni Ci określą grupę. Albo np jak oddasz krew to dostaniesz wynik z grupą.
|
Cytat:
|
Szukam osoby potrafiącej wrzucić na youtube filmik w jakości HQ. Priv. z góry dzięki.
|
Patrzyłem po necie ale nie znalazłem tego czego szukam,pewnie przeoczyłem więc pytam - gdzie mam sie udać aby porozmawiać z kimś o zawodzie żołnierza?WKU?
|
chcialem przeinstalowac sobie system, bo chodzi juz jak stary radziecki czołg
wrzucam płyte z windowsem wlacza sie instalator i nagle wyskakuje bład i jest napisane: NIE MOZNA ODNALEŹĆ PLIKU azt3bl6k.sys i ****, sam wychodzi z instalatora... co zrobic???? prosze o pomoc:) |
Gdzie kupię w Krakowie przegrywane gry na PS2?
|
Cytat:
najlepiej idź po prostu oddaj krew, po jakimś czasie będziesz miał nie tylko grupę krwi, ale komplet innych badań. A komuś przy okazji życie uratujesz. same korzyści :-p ps: dzięki Żmijka za odp z poprzednich stron. pozdr:) |
Cytat:
|
do usunięcia
|
Co to za mecz leci na TVP Sport Hiszpania-Urugwaj? jakiś turniej czy co? bo są karne o.O
edit już wiem Mistrzostwa Świata do U-17 :D Awans Hiszpanii :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na Kantora na wieczystej/ugorku i na Wadowickiej obok starej gieldy pod Elbbudem-10zl ... W necie jest bardzo duzo tylko nagrywaj sobie na najmniejszej predkosci i dobrych okytach dvd ;) pzdro |
mam film rmvb, do tego napisy osobno. film otwiera mi się w Real Playerze, ale bez napisów. jak mam zrobić, żeby napisy mi zadziałały w filmie?
|
Jakich używać balsamów idąc na solarium ?
i wg. co jak ;) ? jak by ktoś mógł napisać na wiadomość prywatną byłbym wdzięczny |
uzywał ktoś kiedys bagażnika magnetycznego na narty??
http://moto.allegro.pl/item798526585...ya_gratis.html dobre to jest?/ sprawdza się?? nie odpadnie?? |
Cytat:
Co do wfu to faktycznie na studiach zaocznych nie pocwiczysz,raczej we wlasnym zakresie :) |
Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym się czegoś dowiedzieć... Mój ojciec spędził znaczną część życia w Gdańsku a właściwie wychował sie tam ucząc się w szkole okrętowej i to właśnie on wszczepił mi miłość do Lechii i Wisły. Obecnie mieszkam we wschodniej Polsce gdzie na każdym kroku spotykam kibiców ległej. Osobiście nie kryje się z przywiązaniem do barw Lechii, Wisły i Śląska nosząc z dumą szaliki, co skutkuje w ostatnim czasie zaostrzeniem sytuacji między mną a nimi... I tutaj pojawia się właśnie moje pytanie, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy okolicach Białej Podlaskiej lub w ogolę województwie Lubelskim mogę znaleźć kogoś kto zamiast śmiesznej elki na szaliku, nosi barwy TKWM? Chodzi mi o jakieś grupy kibicowskie, nawet te nieformalne... Z góry wielkie dzięki za odpowiedź... ŚWL-Braci się nie traci...
|
Cytat:
pozdro |
Cytat:
|
co to za jakies takie czerwone kwiatki czy co to tam jest maja pilkarze Chelsea i nie tylko, na swoich koszulkach?
o co w tym chodzi? |
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Pamięci |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl