Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 02.08.2017 09:05

Smuda kandydatem na trenera Widzewa Łódź wszystko wskazuje,że to on zostanie nowym trenerem

Arkadiusz.Czerepach 04.08.2017 07:24

no to Mąka się w LM nie nagra :)

swiety37 04.08.2017 12:05

Boban Jovic "blisko" Śląska:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...217,1,789.html

brylant17 04.08.2017 12:09

Co jest nie gra w Turcji ? czy jest za słaby na ten klub?

Viper 04.08.2017 12:53

Zagrał kilka spotkań po których zaliczył kontuzje, potem tylko grzał ławę.

Adrio 04.08.2017 14:53

A dzisiaj właśnie myślałem jak tam sobie Boban radzi a tutaj taka informacja...

rafalek 04.08.2017 16:19

No to szybko wrócil z tych wojażów.. a tak go ciągnęło..

brylant17 08.08.2017 13:49

Franz mauer tfu Smuda trenerem Widzewa Łódź, a Boban Jović zawodnikiem Śląskiem wypożyczony na rok oficjalnie

w0lno. 09.08.2017 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1479422)
Franz mauer tfu Smuda trenerem Widzewa Łódź

Widzew chce koniecznie awansować w tym sezonie. Planują jeszcze kilka ruchów transferowych. Pierwszym z nich może być zakontraktowanie naszego byłego zawodnika - Martinsa Ekwueme. Swoją drogą, kto by pomyślał, że on jeszcze gra w piłkę.

Tam gdzie Smuda - tam też Stilić. Zobaczymy ile w tym prawdy, ale da się usłyszeć, że jest coś na rzeczy w temacie ponownej współpracy tych dwóch panów.

WISŁAZWE 09.08.2017 18:28

Konrad Gołaś zostanie zawodnikiem Tempa Rzeszotary.

TIR_DO_SŁUBIC 09.08.2017 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1479623)
Widzew chce koniecznie awansować w tym sezonie. Planują jeszcze kilka ruchów transferowych. Pierwszym z nich może być zakontraktowanie naszego byłego zawodnika - Martinsa Ekwueme. Swoją drogą, kto by pomyślał, że on jeszcze gra w piłkę.

Tam gdzie Smuda - tam też Stilić. Zobaczymy ile w tym prawdy, ale da się usłyszeć, że jest coś na rzeczy w temacie ponownej współpracy tych dwóch panów.

Nie no nie róbmy jaj :lol: Stilić w III lidze :lol:

Pulpet 09.08.2017 22:17

Jeśli zawodnik o renomie Stilica zagrałby w Widzewie to tak na chłopski rozum pozostałe kluby powinny oddawać jakiś procent ze sprzedanych biletów na konto RTS :) przecież to podniesie frekwencję w każdej wsi o 30%, do tego możliwość obejrzenia Smudy z bliska.

-dziś zagramy bez Stilica
-ale jak to bez Stilica? toż to całe miasto się ustawiło w kolejce, żeby go zobaczyć
-w takim razie 2 tys. zł. za występ 45 minutowy i 3 tys. za 90minutowy

szprotson 10.08.2017 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1479624)
Konrad Gołaś zostanie zawodnikiem Tempa Rzeszotary.

Gołoś :)

rozumiem ze Biznes Liga zrobiła swoje

fansorina 11.08.2017 08:03

Mateusz Zając w JKS Jarosław.

Dariook 11.08.2017 08:22

To się wariat rozwija.

arth_ur 11.08.2017 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1479750)
Mateusz Zając w JKS Jarosław.

To był ten super talent co olał Wisłę na rzecz Korony ?!

7 kotów 11.08.2017 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1479783)
To był ten super talent co olał Wisłę na rzecz Korony ?!

Nie, to byl Tomasz Zajac.

szprotson 11.08.2017 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1479790)
Nie, to byl Tomasz Zajac.

Teraz ten wirtuoz daje radość kibicom Stomilu.

Fugiel 11.08.2017 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1479791)
Teraz ten wirtuoz daje radość kibicom Stomilu.

A pamietam te glosy, aby dac mu szanse w Wisle ...

w0lno. 11.08.2017 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1479642)
Nie no nie róbmy jaj :lol: Stilić w III lidze :lol:

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22...l#GR3_A_NR3_MT

Pozdrawiam :)

rafaello56 11.08.2017 13:40

Tam SS znowu będzie błyszczał, to może być dobry dla niego krok

Maciek17 11.08.2017 17:55

O Hugo Videmoncie można już pisać w tym temacie. Zawodnik przenosi się do belgijskiej drugiej ligi.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

TIR_DO_SŁUBIC 11.08.2017 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1479810)

Wróć tutaj jeszcze raz ale z linkiem do artykułu:

"STILIĆ W WIDZEWIE ŁÓDŹ!". Pogadamy wtedy.

_ukoL 12.08.2017 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1479847)
O Hugo Videmoncie można już pisać w tym temacie. Zawodnik przenosi się do belgijskiej drugiej ligi.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

No cóż. Osiem razy na boisku i trzy asysty. Wirtuoz. ;)

lukaszsz86 12.08.2017 12:07

Chcesz powiedzieć ze liczby ma słabe? Zagrał tylko 8 meczów dla Wisły i to chyba większość z ławki i zaliczył 3 asysty. Problem pewnie był gdzie indziej

_ukoL 12.08.2017 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszsz86 (Post 1479893)
Chcesz powiedzieć ze liczby ma słabe? Zagrał tylko 8 meczów dla Wisły i to chyba większość z ławki i zaliczył 3 asysty. Problem pewnie był gdzie indziej

Nic nie chcę powiedzieć. Liczby ma fantastyczne. Puszczamy w takim razie kocura do II ligi belgijskiej.

ashkeczup 12.08.2017 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1479885)
No cóż. Osiem razy na boisku i trzy asysty. Wirtuoz. ;)

Cóż za idiotyzm oceniać po ilościach występów, a nie faktycznych minutach na boisku. asysta/88 minut to tak źle?

Arkadiusz.Czerepach 12.08.2017 16:38

po co wogle ciągnąć ten wątek

Kiko go odpalił - znaczy wie co robi i koniec, bronia go wyniki

ashkeczup 12.08.2017 22:52

Probierz wychlapał rowa Filipiakow na konferencji, obrażając przy tym Bossa, bo pewnie czuł w....... i 4 punkty w 5 meczach :D

ChG 13.08.2017 13:46

http://i.imgur.com/sXM1fXc.jpg
Fajnie by było, jakby znalazło się w klubie miejsce dla takich ludzi. Jako trener, asystent, scout, cokolwiek - byle Wiślak był tam, gdzie jego miejsce, czyli w siedzibie Wisły czy w ośrodku treningowym.

_ukoL 13.08.2017 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1479907)
Cóż za idiotyzm oceniać po ilościach występów, a nie faktycznych minutach na boisku. asysta/88 minut to tak źle?

A czy ja go gdziekolwiek skrytykowałem? Napisałem przecież, że wirtuoz. :mysli:

Fugiel 13.08.2017 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1479967)
Probierz wychlapał rowa Filipiakow na konferencji, obrażając przy tym Bossa, bo pewnie czuł w....... i 4 punkty w 5 meczach :D

Masakra :D ... Gosc mowi o klasie Filipiaka ... hehe kto jak kto ale Filipiak za grosz nie ma klasy, bufon jeden.

Arkadiusz.Czerepach 13.08.2017 19:53

Probierz wie co robi , teraz profesor wyszedłby na idiote gdyby go wy.......ił z roboty , a z tymi wynikami wcale o to nietrudno ;)

Szneka 13.08.2017 22:16

humor: dziś na żużlu w Zielonej Górze nasz były zawodnik Łukasz G. po 12tym biegu padł jak dycha na ladę :)

maxx304 13.08.2017 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1480139)
humor: dziś na żużlu w Zielonej Górze nasz były zawodnik Łukasz G. po 12tym biegu padł jak dycha na ladę :)

Znaczy co, zemdlał z emocji? Bo sporo ich było :rotfl:

Szneka 14.08.2017 06:29

taaaa C2H5OH skutecznie Mu pomogło

Dzimi 14.08.2017 22:11

Czy gdzieś w internecie jest dostępna lista kolejnych trenerów Wisły Kraków od lat 70/80 do 2016? Taka, imię, nazwisko, i od kiedy do kiedy prowadził pierwszy zespół.

!!IRIVER!! 14.08.2017 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1480279)
Czy gdzieś w internecie jest dostępna lista kolejnych trenerów Wisły Kraków od lat 70/80 do 2016? Taka, imię, nazwisko, i od kiedy do kiedy prowadził pierwszy zespół.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szablo...2y_Krak%C3%B3w

R33 15.08.2017 01:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1480279)
Czy gdzieś w internecie jest dostępna lista kolejnych trenerów Wisły Kraków od lat 70/80 do 2016? Taka, imię, nazwisko, i od kiedy do kiedy prowadził pierwszy zespół.

Najciemniej pod latarnią? :-D

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ka_no%C5%BCna)

czaro 15.08.2017 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1480064)
Fajnie by było, jakby znalazło się w klubie miejsce dla takich ludzi. Jako trener, asystent, scout, cokolwiek - byle Wiślak był tam, gdzie jego miejsce, czyli w siedzibie Wisły czy w ośrodku treningowym.

Mauro to mój bohater sprzed lat, ale zanim padnie taki postulat - czy ma kwalifikacje do wykonywania takiej pracy? Albo kierujemy się kryterium jakości albo "naszości". Ale wtedy zamiast trenerem powinien być ktoś z trójki: Kulawik/Moskal/Sobolewski, a dyrektorem sportowym Ryszard Czerwiec albo Grzegorz Pater. Super mieć w klubie prawdziwych wiślaków, ale niech coś najpierw zaprezentują.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl