![]() |
Smuda kandydatem na trenera Widzewa Łódź wszystko wskazuje,że to on zostanie nowym trenerem
|
no to Mąka się w LM nie nagra :)
|
Boban Jovic "blisko" Śląska:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...217,1,789.html |
Co jest nie gra w Turcji ? czy jest za słaby na ten klub?
|
Zagrał kilka spotkań po których zaliczył kontuzje, potem tylko grzał ławę.
|
A dzisiaj właśnie myślałem jak tam sobie Boban radzi a tutaj taka informacja...
|
No to szybko wrócil z tych wojażów.. a tak go ciągnęło..
|
Franz mauer tfu Smuda trenerem Widzewa Łódź, a Boban Jović zawodnikiem Śląskiem wypożyczony na rok oficjalnie
|
Cytat:
Tam gdzie Smuda - tam też Stilić. Zobaczymy ile w tym prawdy, ale da się usłyszeć, że jest coś na rzeczy w temacie ponownej współpracy tych dwóch panów. |
Konrad Gołaś zostanie zawodnikiem Tempa Rzeszotary.
|
Cytat:
|
Jeśli zawodnik o renomie Stilica zagrałby w Widzewie to tak na chłopski rozum pozostałe kluby powinny oddawać jakiś procent ze sprzedanych biletów na konto RTS :) przecież to podniesie frekwencję w każdej wsi o 30%, do tego możliwość obejrzenia Smudy z bliska.
-dziś zagramy bez Stilica -ale jak to bez Stilica? toż to całe miasto się ustawiło w kolejce, żeby go zobaczyć -w takim razie 2 tys. zł. za występ 45 minutowy i 3 tys. za 90minutowy |
Cytat:
rozumiem ze Biznes Liga zrobiła swoje |
Mateusz Zając w JKS Jarosław.
|
To się wariat rozwija.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam :) |
Tam SS znowu będzie błyszczał, to może być dobry dla niego krok
|
O Hugo Videmoncie można już pisać w tym temacie. Zawodnik przenosi się do belgijskiej drugiej ligi.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/ |
Cytat:
"STILIĆ W WIDZEWIE ŁÓDŹ!". Pogadamy wtedy. |
Cytat:
|
Chcesz powiedzieć ze liczby ma słabe? Zagrał tylko 8 meczów dla Wisły i to chyba większość z ławki i zaliczył 3 asysty. Problem pewnie był gdzie indziej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
po co wogle ciągnąć ten wątek
Kiko go odpalił - znaczy wie co robi i koniec, bronia go wyniki |
Probierz wychlapał rowa Filipiakow na konferencji, obrażając przy tym Bossa, bo pewnie czuł w....... i 4 punkty w 5 meczach :D
|
http://i.imgur.com/sXM1fXc.jpg
Fajnie by było, jakby znalazło się w klubie miejsce dla takich ludzi. Jako trener, asystent, scout, cokolwiek - byle Wiślak był tam, gdzie jego miejsce, czyli w siedzibie Wisły czy w ośrodku treningowym. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Probierz wie co robi , teraz profesor wyszedłby na idiote gdyby go wy.......ił z roboty , a z tymi wynikami wcale o to nietrudno ;)
|
humor: dziś na żużlu w Zielonej Górze nasz były zawodnik Łukasz G. po 12tym biegu padł jak dycha na ladę :)
|
Cytat:
|
taaaa C2H5OH skutecznie Mu pomogło
|
Czy gdzieś w internecie jest dostępna lista kolejnych trenerów Wisły Kraków od lat 70/80 do 2016? Taka, imię, nazwisko, i od kiedy do kiedy prowadził pierwszy zespół.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ka_no%C5%BCna) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl