![]() |
Cytat:
http://sport.fakt.pl/zurawski-otworz...,190275,1.html Drewniany zegarek nie został przebojem to startuje z SLD :D |
Cytat:
Tematu nie rozwijam, bo to nie polityczny. |
Cytat:
Niech robi co chcę,na brak pieniądza to raczej narzekać nie może |
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.
|
Najgorzej byłoby gdyby poszedł do ruchu pali kota i startował z tą Grodzką/ tym Grodzkim? (niepotrzebne skreślić :D ) i resztą pajaców ...
To byłyby dopiero jaja ... :lol: |
Cytat:
Biedny Żuraw, może wtopił 400 tyś zł. w kasynie? biedulka.. Żuraw może zostać szmatą, ale dopóki pracuje w Wiśle takie numery nie przejdą. ŚMIERĆ ZDRAJCOM NARODU! |
Cytat:
Czasem przed wysłaniem posta warto go przeczytać i zastanowić się czy warto zaśmiecać świat swoimi przemyśleniami. |
News o poglądach Żurawia i od razu uaktywnia się grupa forumowych idiotów. Aż przykro patrzeć, że używacie polskiego języka.
|
Prawda jest taka, że jakikolwiek sportowiec startując z jakiejś partii, traci w tym momencie kogoś zaufanie i uznanie bo nie każdemu taka decyzja może się spodobać ...
Także najlepiej byłoby gdyby sportowcy od polityki trzymali się z daleka i zajmowali się tym co potrafią najlepiej, w przypadku Żurawia to piłka a nie polityka ... |
W zasadzie nic gorszego od komunizmu ludzkość nie wymyśliła. Ten system wyciągał z człowieka najgorsze, najpodlejsze, najbrudniejsze, najbardziej plugawe instynkty i wykorzystywał je dla swojego umacniania i trwania. W komunizmie wszystko co w człowieku najgorsze - zawiść, nienawiść wobec tego co udane i godne, nienawiść pogarda i zazdrość wobec tego co zdrowe, honorowe, wściekłość i chęć zemsty na lepszych od siebie, resentyment..to wszystko było motorem napedowym ideologii. Wiedzione najpodlejszymi instynktami masy, sterowane przez cwanych s....__synów ( bardzo często pochodzenia nieeuropejskiego) żerujących na głupocie, w szale niszczyły dorobek pokoleń, mordowały, paliły i dewastowały. Człowiek człowiekowi stał się wrogiem, dookoła szerzył się terror i strach. Poczytajcie o zbrodniach Stalinowców, o tworzeniu sie państwowości ZSRR..poczytajcie o wielkim głodzie na Ukrainie, o śmierci dziesiątek milionów istnień. Poczytajcie o tym co robili Chińczycy, Koreańczycy i o tym co się działo wszędzie, gdzie tylko marksistowska trucizna zatruła cywilizacje i narody. Popatrzcie wreszcie na to czym dzisiaj jest Polska i Europa. Narzekamy na nasze cechy, na korupcje, centralnie sterowaną i rozrośniętą na potęgę demoniczną machinę biurokratyczną. Na państwo wrogie ludziom i na samych ludzi wrogich i nieufnych wobec innych ludzi, patrzących na siebie z niechęcią, niezdolnych do uśmiechu, radości życiowej. Sąsiad nienawidzi drugiego, bo tamtemu się lepiej powodzi. Na każdym kroku przekręty, oszustwa, korupcja..
Można by o tym wszystkim długo pisać, ale nie rozmywając tematu już zbytnio. Nie może być zgody na plugawienie symbolu Białej Gwiazdy komunistycznymi lub post komunistycznymi wpływami. Żyjemy w świecie w jakim żyjemy, na wiele rzeczy wpływu na co dzień nie mamy, ale zarówno w ujęciu jednostkowym w sensie czystości sumienia kibica, jak i ogólnym, jako społeczności Wiślackiej, tu nie może być miejsca na poprawność polityczną, na miękkie i wybiórcze traktowanie historii. Kibic ma prawo stanąć w obronie swoich wartości, wyrażać to co czuje i myśli pełnym głosem. Ludzie związani z dawnym ustrojem, to ci sami, bądź dzieci-rodzina zbrodniarzy stalinowskich, sługusów Moskwy, zdrajców narodu. Jeżeli Maciej Żurawski chce być jednym z nich, to miejsca w sercach Wiślaków, ani też w tej społeczności mieć nie może. |
UP: Popieram w 100%.
|
W zasadzie to samo można powiedzieć o naziźmie czy fundamentalizmie religijnym... Ale to nie czas i nie miejsce.
Głosować na kandydata Żurawskiego nie zamierzam, ale jakim prawem twierdzicie że piłkarz nie może mieć poglądów politycznych? |
Eee i tak się nie dostanie. Może jak dojdzie do skutku koalicja PiS-SLD to niektórzy przebaczą Maćkowi...
http://www.youtube.com/watch?v=RQORlK8sTnE |
Cytat:
|
Żurawski od dawna śmierdzi degrengoladą moralną i lewicowym gównem. Zainteresowanie modą, "ciepłe" ubrania, itp.
Jednak, gdy przeczytałem news na interii, ze wybrał SLD to jednak i tak byłem w szoku. Wybrał partię zdrajców narodu polskiego, ta partia jest spadkobierczynią PZPR! Czyli ramieniem politycznym okupanta... Jednak coś czuję, że Żuraw w przyszłości jeszcze nas "zaskoczy"...lepiej od razu na najbliższym meczu skończmy z "Jego legendą". |
Chcieć dostawać przez parę lat dobre pieniądze za nic to normalne - też bym tak chciał.
Jako potencjalny wyborca pozwolę sobie tylko zapytać jakie Żuraw ma kwalifikacje żeby zostać europosłem? Jeśli takie same jak Lato, Tomaszewski, Kosecki, Kucharski itd. (do bycia posłami czy senatorami) i tyle samo ma z tego wyniknąć to bardzo dziękuję. |
Jak dla mnie to obojętne z ramienia jakiej partii startuje, i tak go cenię, za to, co dla nas zrobił.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam taką delikatną prośbę , by dyskusje polityczne umieścić w przeznaczonym do tego temacie.
|
Cytat:
|
Niektórzy są już tak przeżarci nienawiścią do innych którzy myślą inaczej że aż ich dupa boli... Ja na Żurawskiego nie będę głosował bo sld czy inne palikoty to nie moja bajka ale żeby gadać takie rzeczy?
Zapewnie będzie startować z ramienia sld tylko dlatego że tam dają mu miejsce z czym byłby problem w innych partiach. Oddzielnym problemem jest to w jakim celu się do tej polityki w ogole ładuje... Można stracić do Żurawskiego szacunek ale nie wypada wpadać w jakieś rozbestwienie... EOT polityki z mojej strony. Prosiłbym admina o przeniesienie tej jałowej dyskusji gdzies w okolicach tematów politycznych... |
Łoo matko ,czytam tu co poniektóych i niedobrze mi się robi. Co to kogo obchodzi co robi Zurawski prywatnie??? Jego sprawa i tylko Jego. Żal ,Polska to kraj skrajności ,przypałów , oszołomów , fanatyków i zawistników. Ogarnijta sie drogie DZIECI. Poziom Naszego forum zjeżdża jak z Kasprowego na krechę. No cóż ,równacie( niektózi) do tych z za Błoń Ps.. Dla każdego myślącego jest oczywiste ze chodzi Maćkowi o dobre koryto. I raczej nic więcej.
|
Cytat:
Myślę, że Szymek też jest przeżarty degrengoladą moralną. To zainteresowanie fryzjerstwem jest przerażające. Fryzura na głowie Lucasa też dobrze nie rokuje. Boguski? Teatr! Siedlisko dekadencji i zepsucia. W dodatku książki czyta, pewnie jakieś lewicowe ścierwo. Książki powinno się przecież palić. Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD. Ale naprawdę, niektórzy tutaj powinni sobie wziąć na wstrzymanie. |
Cytat:
Całkiem poważnie - interesuje mnie co Żurawski robi prywatnie, ponieważ pracuje w Wiśle i jest jej "ambasadorem". Kibice Wisły walczyli z komuną i są od zawsze kojarzeni z prawicowymi poglądami. Mnie każda osoba wąchająca się z komuchami mierzi i nie mam zamiaru tego ukrywać. Szacunku za sportowe osiągnięcia u mnie nie straci - jeśli jednak chce sobie politykować i "dorabiać się" (bidulek...) w takim "zaszczytnym" gronie, to droga do Europy wolna. Od Wisły niech jednak trzyma się z daleka. Cytat:
|
Mentalne dzieci zrywają plakaty :D :D :D
|
Cytat:
|
Nie rzucim ziemi skąd nasz ród... Zuraw, wyp...!
|
Niestety, ale Maciej Żurawski nie ma żadnych kompetencji, aby zostać politykiem. Ta decyzja bardzo źle świadczy nie tylko o nim, ale także o partii, z ramienia której startuje w wyborach.
|
Cytat:
Cytat:
"Dla koryta wsyzstko". Brak słów. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl