![]() |
Cytat:
|
rav, na trybunie zachodniej nie ma biur, te są wyłącznie na trybunie wschodniej i teoretycznie Wisła już może się tam przenosić, chyba, że czekają aż do oficjalnego odbioru trybuny.
Cytat:
|
http://wt07.wrzuc.to/obrazek/mfU1GBx...tualny_720.jpg
W tym miejscy są juz białe krzesełka czy tam maja byc innnego koloru i jeszcze ich nie zamontowano? |
Cytat:
|
No nie ma, najzwyczajniej. Kwestia była już poruszana.
|
Cytat:
|
No to mamy kolejny cyrk, mozna sie tylko za glowe zlapac, zero logiki. Jak projektowali to cudo to chyba duzo wodki sie polalo...
|
Cytat:
A jeśli nadal nic się nie dzieje z północą - dlaczego nikt nie reaguje? Miasto marnotrawi kolejny bezcenny czas na naszych oczach w milczeniu?! Niepojęte... Gdzie są ogólnopolskie media, demonstracje kibiców, cokolwiek na ten skandal? Już wszyscy bezkrytycznie dostosowaliśmy się do chorego załatwiania spraw i chorych terminów przez ZIKiT? Krew mnie zalewa, gdy widzę tą "organizację pracy" na naszym stadionie... |
Te krzesełka to chyba też kładli po pijanemu - te sektory między literami na górze: w jednym miejscu dwukolorowe, w innym czerwone, dalej białe. Na dole, na prawo od cyfry 6 białe krzesełka zupełnie z dupy na niebieskim sektorze. Pod zerem też jakiś pasek bieli... Co to ma być ? :/
|
Cytat:
Na +3 jest strefa robocza mediów od jednego do drugiego brzegu trybuny będą biurka dla fotografów i dziennikarzy, prosto z tej kondygnacji jest wyjście na sektor prasy na trybunie zachodniej. +2 to strefa kibiców z II poziomu trybun - hall, toalety, pierwsza pomoc i kioski gastronomiczne (o ile doczekają się realizacji) +1 strefa VIP - skyboxy, loża prezydencka, hall, restauracja 00: strefa kibiców z I poziomu trybun, toalety, pierwsza pomoc, kioski gastronomiczne -1: parking, zaplecze gastronomii, pomieszczenia techniczne, szatnie drużyn, szatnie sędziów, trenerów, pomieszczenia kontroli antydopingowej, pomieszczenia pracowników. Rozplanowanie i wykorzystanie przestrzeni wewnątrz trybun nie jest po prostu zrobione odpowiednio. |
No to nieźle -główne, reprezentacyjne wejście na stadion wraz parkingiem będzie wejściem tylko dla kibiców ,prasy i zawodników, a zarząd klubu będzie dymać do biur asfaltem od strony parku jordana.Ba ...nawet jakby chcieli to nie ma przejścia między wschodnią a zachodnią.
Ja sie juz nawet tym nie denerwuje-po prostu mi to juz lata i tak poza słodkim gadaniem na forum teraz nic nie zrobimy |
Cytat:
Bo mnie się wydaje, że nie. Cytat:
|
a tych kontenerow nie da sie gdzies przenieść, zeby odslonić trybunę? malo jest miejsca wokol stadionu? To jest 6 kola ludzie... i prawie 18 tys na stadionie, to chyba wieksza strata niz przeniesienie kontenerow w inne miejsce...
|
Cytat:
|
Nie... Reymonta 22. Ot taki adres,,,
|
Nie znam się za bardzo na murawach, więc zastanawia mnie jedno - czy system zraszania nowej murawy na R22 nie obejmuje tych wysuwanych zraszaczy, że murawa jest podlewana oddzielnymi zraszaczami i wężami? Czy to tylko tymczasowe rozwiązanie aż do czasu zakorzenienia się trawy i odbiorów technicznych systemu murawy?
|
Zastanawiałem się dokładnie nad tą samą sprawą, ale stwierdziłem, że z powodu wciąż trwających prac budowlanych, ciąg wodny do nawadniania murawy nie został jeszcze podłączony. Mam taką nadzieję, bo wydawało mi się, że przy okazji opisywania poszczególnych etapów prac przed położeniem murawy w którymś z artykułów była mowa o 'nawadniaczach', czy też 'zraszaczach'.
|
Na ile widziałem na zdjęciach podczas układania murawy - to byly tam tylko 2 instalacje - drenaż i podgrzewanie.Raczej 3 instalację-instalację zraszaczową było by łatwo zobaczyć.Jak by była
|
Mam wrażenie, że nasza murawa jest już bardziej zielona i wygląda dużo ładniej niż na początku.
|
Nie mam przed sobą projektu,czy instalacja zraszaczy była projektowana?
|
Cytat:
|
Witam,
Ponowie pytanie czy jest tu ktoś z osób zajmujących się budową i czy mógłby wyjaśnić kwestię braku symetrii w wzorze na wschodniej trybunie. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to układane z zgodnie z projektem, napisałem do SKWK, ale ciągle nie otrzymałem odpowiedzi. Dzięki z góry za odpowiedzi. |
Cytat:
A co do tego reprezentacyjnego wejścia stworzonego dla kibiców i mediów to po prostu brak słów:-/ |
Co wy na to, gdyby na stadionie Wisły, obok ławki rezerwowej gospodarzy wykonany został herb klubu z kwiatów. Mogłaby to być sama Biała Gwiazda na czerwonym, okrągłym tle, lub po prostu herb SA. Tak jest np na Camp Nou.
|
Spryskiwacze pewnie są , ale na pewno nie ma zrobionych zbiorników na deszczówki którą potem wykorzystywano by do podlewania , tak jak to jest na innych stadionach. O ten fakt klub ma duże zastrzeżenia do miasta , bo podlewając bezpośrednio z rurociągu będzie musiało płacić strasznie duże rachunki za wodę.
|
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Jesli dobrze widze, to poprawiaja wlasnie krzeselka nad wejsciami.
|
A trawa zaczyna coraz bardziej żółknąć... Chyba coś jest nie tak?
|
Trawa zaczyna żólknąć bo im później ją układali tym dłużej leżała w rolkach a co za tym idzie nie była podlewana. W takich warunkach jak teraz panują wydaje mi się ze wogóle powinni ją przechowywać w chłodniach przed położeniem ale to ich kłopot. Nie postarali sie za pierwszym razem to niech teraz kładą od nowa. Czasu mamy dzużo przed pierwszym meczem
|
Jak patrze na tą murawę to wątpie,żeby cokolwiek z tego jeszcze było...
|
jadą z dachem na zachodzie :)
|
Cytat:
To wie średnio inteligentny ogrodnik. Zielona Architektura i wszystko jasne. |
wklejcie zdjecie tego dachu na zachodniej plisssssss
|
http://img517.imageshack.us/img517/3...ytuufem.th.png
Nie myślałem że aż tak szybko zamontują tą kratowice |
Jakiego macie QuickTime'a do odtwarzania kamery z okrąglaka???
Dzieki crazykaro. |
Ja mam Alternative Quick Time. Ale zainstalowanie QuickTima nie rozwiązuje kłopotów bo kiedyś próbowałem zainstaloawc u kolegi i też mu nie chciało chodzić mimo że teoretycznie wszystko było w porządku.
|
Cytat:
Może w ogóle powinniśmy zrezygnować z otwarcia trybuny południowej, bo np: trzeba będzie wówczas ponosić koszty związane z jej eksploatacją? :rotfl: Coraz zabawniej czyta się usprawiedliwienia dla istnienia anormalnych sytuacji dotyczących Wisły. |
Cytat:
Bo kontenery można najzwyczajniej przesunąć, ale wtedy nie miałbyś się o co przyczepić. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...szacze//38439/
stąd za pewne wszystko tez bedzie widać :/ ? |
To zdjęcie chyba rozwiewa wątpliwości na temat zraszaczy.
Foto: SKWK http://i25.tinypic.com/fk4m6w.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl