![]() |
Czemu między literami S i Ł wszystkie krzesełka są czerwone, a między I i S jest więcej rzędów czerwonych? :shock:
Tylko między W i I są poprawnie ułożone. |
no właśnie. Układali jak chcieli czy może źle zamówili ilość krzesełek i przez to musieli układać nie równo? Nad każdym wejściem jest inaczej a powinno być po połowie.
|
Zobaczcie o ile lepiej wyglądałby wzór na trybunie wschodniej po dodaniu kilkudziesięciu czarnych krzesełek.
Może dałoby się jeszcze to jakoś zmienić? Tych siedzisk czarnych nie musi być wcale tak dużo. http://a.yfrog.com/img31/944/krakowh...tualny1024.jpg http://a.yfrog.com/img251/2502/krako...gggggggggg.jpg Pomysł zaczerpnięty od użytkownika Travaux z forum Skyscraper. |
Według mnie pierwotna wersja znacznie lepsza niż z tymi czarnymi krzesełkami.
|
Cytat:
|
Nie udziwniajmy jeszcze bardziej tego stadionu i tak już zastosowano w nim ponad programową ilość dziwnych ? ( a czasami wręcz idiotycznych ) rozwiązań .
|
z dzisiejszej gościnnej wizyty na stadionie, chciałem pokazać i skomentować kilka rzeczy:
pierwsza sprawa - miejsca które "mają ograniczoną widoczność" wg projektanta: http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_a8ecf275.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_8e47d08f.jpg wg mnie ok 4-6 siedzisk nie ma praktycznie żadnej widoczności na całe boisko, zamontowano je tylko chyba po to aby zrobić pojemność, zasłania je murek od skyboxów poza tym, na samej trybunie jeszcze ogrom pracy ! wykończeniówka, montaż sanitariatów, malowanie, gładzie itp. daleko jeszcze to wpuszczenia ekip sprzątających. z zewnątrz jeśli chodzi o krzesełka na kamerkach wygląda to ok, natomiast większość z nich nie ma zamocowanych siedzisk, są zamontowane same oparcia. martwi mnie jakość wykończenia, na piętrze trybuny na samej górze - brak jakiejkolwiek gładzi na ścianach oraz pod stropem betonowym pod dachem - goły obskurny poplamiony beton poza tym rzucające się w oczy od zewnątrz braki wykończenia gładzią ścianek działowych: http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_d6ef1d5d.jpg szkoda, że STUDIO nie przemyślało połączenia 2 trybun: powstała dziura a mogli przedłużyć trybunkę do zetknięcia się z trybuną południową ( wspornikowo) dało się bo poszczególne stopnice to ten sam lub bardzo zbliżony poziom: http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_2f5fe4e6.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_ea975208.jpg to samo jeśli chodzi o połączenie przejściem 2 trybun (nawet w sytuacji alarmowej), widać ze drzwiami instalacje kablową i stelaż: http://s.fothost.pl/thumb/10/27/thumb_3169ad62.jpg z zalet stadionu - niezła widoczność z trybun, mimo zbyt monstrualnej formy z zewnątrz w środku wrażenie bardzo pozytywne. Jeśli chodzi o ul. Reymana, dziś położono cześć podbudowy asfaltowej, będzie ona kończona w pon-wt. myślę że całość uda się zrobić do przyszłego pon. pozdrawiam |
runner - coś nie teges z Twoimi zdjęciami?
|
Wygląd tego napisu podoba mi się ;) Tylko najbardziej boli mnie ten Telebim na trybunie wschodniej i zachodniej ;/ Nie da się umiejscowić to już w innym miejscu ? Nie pamiętam, żeby Darek Olszówka zapytał czy istnieje możliwość przeniesienia konstrunkcji telebimu chociażby na południową i północną ? Przecież ten Telebim ograniczy widoczność całego stadionu w TV ;/ nie wiecie czy były przeprowadzone chociażby jakieś konsultacje dotyczące widoczności z kamery TV ? Najlepiej to jakby Telebim był umieszczony na pawilonie :D Tam to by pasował :)
|
co jeden to głupszy, bez urazy ..
juz nie macie co wymyślać |
Cytat:
"Do tego zaplanowano tak, że telebim będzie podwieszony pod dachem w centralnej części trybun umieszczonych wzdłuż boiska. Fachowcy od transmisji telewizyjnych przekonują, że przez to nie będzie można nigdy pokazać w telewizji stadionu w całej okazałości, ponieważ telebim będzie zasłaniał kamerze widok z centralnego miejsca na cały obiekt." to sobie myślę, że może jest jeszcze czas na przemyślenie czy aby na pewno telebim nie będzie ograniczał kamer i im przeszkadzał ? żródło: http://dziennikpolski24.pl/pl/po-god...3,0:pag:1#nav0 |
1 Załącznik(ów)
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1278800843
Czy oni nawet krzesełek nie potrafią ułożyć? 1. ok, po równo czerwonego i niebieskiego 2. 4 rzędy czerwone, 2 niebieskie 3. całe czerwone 4. ok, po równo 5. ja *******e tak, diabeł tkwi w szczegółach a projekt był inny. http://portalkibica.pl/images/news-full/wzr2.jpg porażająca niedbałość |
i żeby było ciekawiej - czemu zwlekaja z zamontowaniem reszty krzesełek między "Ł" i "A"
|
Cytat:
|
no trzeba przyznać, że trawa jest już prawie w całości posiana :D Krzesełka też już na ukończeniu, coraz bardziej mi się to wszystko podoba mimo tylu wad :)
|
@Wrona - haha, dobre ;)
Na szczęście przekręcenie na właściwe miejsce krzesełek to nie jest jakiś wielki problem - w porównaniu do innych ;) |
Czy komuś działa kamerka numer 5
|
Czy ktoś obeznany w temacie może mnie uspokoić i wskaże mi choć jeden obiekt, na którym murawa położona przez Zieloną Architekturę wytrzymała tak minimum dwa sezony i nadal jest w dobrym stanie?
|
http://img227.imageshack.us/img227/7...tualny1024.jpg
Czy tutaj gdzie stoją robotnicy będzie już linia boczna boiska ? |
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1300
Czy nie miało być tak że nowo położoną trawę miały cały czas podlewać zraszacze ? Teraz jeden gościu chodzi z szlafem i podlewa różne kawałki murawy. |
I znowu w tym mo,encie sa jakos dziwnie ukladane krzeselka na dole kolo "0" i "6".
Znowu tylko jest tam kolor czerwony... |
Kominek pytałem o to samo kilkanaście postów wcześniej bo też mi się wydawało że zraszacze powinny być od razu wbudowywane w murawę a nie widziałem żeby nic montowali więc nie wiem może się to dorabia później, ale stadion bez nowoczesnego systemu zraszaczy to masakra będzie...
|
A te żółte placki na murawie już są do wymiany.
Odpowiadając na pytanie: nie, nie znam ani jednego stadionu, na którym Zielona Architektura położyłaby murawę bez późniejszych komplikacji. |
Wlasnie tez sie chcialem zapytac bo akurat w tej sprawie jestem laikiem.
Czy zolte placki na nowej zieolnej murawie to norma czy tylko mi sie wydaje ze cos tu jest zjebane?? |
Cytat:
|
Cytat:
Te najbardziej żółte już się nie zregenerują, nie w takim słońcu. |
Jestem tylko laikiem i jak zwykle się czepiam, ale wydawało mi się, że nie powinno się podlewać roślin podczas ostrego popolłudniowego słońca.Już lepiej to zrobic wczesnie rano , albo wieczorem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przy pielęgnacji trawników nie ma znaczenia pora podlewania, raczej nie powinno się podlewać w najmocniejszym słońcu chyba że przez dłuższy czas najważniejsze jest żeby ziemia cały czas była nawodniona, a trawa mogła czerpać wodę. Co do placków to kwestia dwóch trzech dni jeśli będą dobrze nawodnione to będzie wiadome czy się odbuduję czy jednak do wymiany. Najważniejsze jest systematyczne i dokładne zraszanie całości murawy...
|
No ale właśnie te placki na murawie to efekt nie równomiernego podlewania trawy i podlewania w największym słońcu. Czy oni nawet o trawę nie umieją zadbać?
|
Co to ku..a jest ? forum ogrodnicze ?:)
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie chodziło mi o aspekty ekonomiczne, raczej o to że odpowiednio długie podlewanie nawet w czasie ostrego słońca spełnia swoją rolę. A że koszty większe aż taka duża kasa nie jest teraz najważniejsza grunt żeby był solidnie podlewany i pielęgnowany przez najbliższe 7-10 dni bo to jest teraz najważniejsze...
|
No chyba jedyna rzecz którą zrobią przed czasem pff .. murawa już prawie skończona jutro powinno być skończone.A mówili żę do 15 to potrwa
|
Mam prośbę mógłby ktoś na zdjęciu narysować mniej więcej gdzie będzie boczna linia boiska?
|
Cytat:
Wydaje mi się,że będzie to mniej więcej tak,ale w sumie to ci co byli na stadionie mogli by się wypowiedzieć.. http://img443.imageshack.us/img443/4756/beztytuuuqb.png |
Bez przesady tą linie krórą narysowałes jest z 30 m od trybuny
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl