![]() |
Był ktoś na czymś takim?
http://www.sylwesterstudencki.pl/program_solina.html Warte zaryzykowania i pojechania? :) |
Cytat:
|
Mam pytanie dotyczące rozdzielenia łacza internetowego. Wiem ze moge użyć albo routera albo switcha. Czy ktos kumaty moze mi wyjasnic po ludzku jaka jest rożnica miedzy tymi urzadzeniami? Jaki bedzie transfer danych w obu przypadkach? Dodam że mam dwa kompy (blaszaki).
|
Mam takie mało ważne pytanie.Kiedy poprawicie zegar,bo czas zimowy już od paru dni obowiązuje? No chyba,że to jakaś demonstracja poglądów.
|
Cytat:
|
Witam
Czy ktos z uzytkowników ma moze zdjecie koszulki polo Śląska? zielona,z herbem na piersi na karku napisz Szlachta z Wrocławia?? |
Był ktoś może w tym klubie na Floriańskiej o nazwie Łódź Kaliska? Orientuje się jakie tam ceny itp.?
|
już nie ważne coś mi się pomyrdało ;D
//do kasacji... |
jeżeli psy nas kiedyś zawineły na malowaniu sprawe umożono, a teraz przypomniały sobie że kumpla złapali z batonem i przyszło mu pismo do domu to jakie to może mieć z tego konsekwencje?
|
Coś mi się pokręciło w operze i jak piszę - np tu na forum, na NK, FCB czy innych w okienku to podreśla mi większość słów na czerwono jakby był błąd ... a błędu nie ma ... co zrobić ? Bo trochę to wkurzające :/
PrtSc: http://i35.tinypic.com/t6qux4.jpg |
mi sie wydaje ze masz zmieniony język.
|
Cytat:
Żmijka prawy przycisk na polu tekstowym i wybierz jezyk polski |
Szukam i szukam linku do nowej Opery 10 z funkcja serwer opera united.
Co sciagne i zainst to okazuje sie ze jest bez tego... |
jak sprawdzić jaki mam network adres mojej karty sieciowej?? przez menadżera odpada bo wpisywałem tam inny, jednocześnie swój usuwając. Przez właściwości karty w połączeniu sieciowym tez opada bo tam jest ten który wpisałem... mam Viste... :/ pomocy!!!!!!!!!! a może powinienem mieć same zera? a może odznaczoną "wartość" a zaznaczoną "nieobecna"....?? zna się ktoś na tym??
|
Cytat:
Moje pytanie: Orientuje się ktoś ile mniej więcej zapłacę za nocny kurs taksówką z okolic Starego Miasta/Dworca PKP do Ronda Matecznego? |
Dzieki kamilll1906 za odp
Moze ktos ktos jakis program do odtwarzania na kompie filmow hd dvd polecic? |
Jeżeli ktoś do mnie przyśle paczkę przesyłką pobraniową to rozumiem że płacę należność listonoszowi, tak?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
potrzebuje nazwy użytkownika i hasła do NOD 32 wersja 04? jakoś tak...
wystarczy taka na jeden dzień bo jak chce włączyć baaaaardzo wazny dokument w wordzie to wyskakuje że word jest blokowany przez noda i żeby odczytać plik trzeba uaktualnić noda... proszę na prv. pzdr |
Cytat:
|
Gdzie w krakowie mozna znalesc do kupienia race/flary Stroboskopy ??
jak mozna dokładny adres |
Cytat:
|
sa jakies fajne kurtki nike albo adidasa w M1 ? takie jesienne ,albo gdzie moge takie dostac
cos takiego http://www.obuwie-sportowe.com.pl/Ni...wosc-9161.html bylem w gal kaz i lipa tam |
Da się jakoś wyłączyć pogrubienie czcionki na całej stronie ? Znowu coś się porobiło. Nie przeszkadza to w użytkowaniu w większym stopniu ale strasznie w oczy razi i denerwuje trochę.
Tak to mniej więcej wygląda http://img504.imageshack.us/img504/167/czcionka.jpg |
Czy jeśli mam dwie partycje C: i D: to przy formatowaniu C i instalacji Windowsa 7 (teraz mam Vistę) dane na partycji D: zostaną usunięte?
|
Cytat:
|
Gdzie jutro rozgrywa mecz Mloda Wisla? Jest mozliwosc wejscia na mecz?
|
Dlaczego na TVN-ie jest czarna wstążeczka? Na innych programach nie ma, więc się zastanawiam czy to ze względu na jutrzejszy 01.11. czy jest inny powód? Bo to jakoś dziwnie tak z okazji 1.11. tak mi się wydaje..
|
Cytat:
|
o kurde... :( Dzięki za info.
|
|
Cytat:
|
Mak toś namiary na Ukraińskie allegro? kiedyś było podane na allegro teraz nie mogę znaleźć.'
edit siekierski Dzięki :D |
brylant17 --> http://aukro.ua/
|
ma ktos program do sciagania filmow z youtube?
|
Cytat:
Ciach http://downtube.eu/ |
palikot --> http://download.chip.eu/pl/Free-YouT...d_1570866.html
Może też Ci się przydać konwerter plików flv na mpeg: http://www.pazera-software.pl/search...;20do%20MPEG-1 |
jak można zrobić bądź gdzie kupić cuda na kiju?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl