Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

!!IRIVER!! 29.10.2009 00:12

Był ktoś na czymś takim?
http://www.sylwesterstudencki.pl/program_solina.html

Warte zaryzykowania i pojechania? :)

chester 29.10.2009 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Furbyy (Post 809095)
Pytanie do znających Warszawę. Ile ok. się idzie, ew. jakimi liniami dojechać z Muzeum Powstania Warszawskiego pod PKiN ?

Np. tramwajem 22 bądź 24.

born2b3k 29.10.2009 14:43

Mam pytanie dotyczące rozdzielenia łacza internetowego. Wiem ze moge użyć albo routera albo switcha. Czy ktos kumaty moze mi wyjasnic po ludzku jaka jest rożnica miedzy tymi urzadzeniami? Jaki bedzie transfer danych w obu przypadkach? Dodam że mam dwa kompy (blaszaki).

rozarian 29.10.2009 14:55

Mam takie mało ważne pytanie.Kiedy poprawicie zegar,bo czas zimowy już od paru dni obowiązuje? No chyba,że to jakaś demonstracja poglądów.

Genio 29.10.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 809546)
Mam takie mało ważne pytanie.Kiedy poprawicie zegar,bo czas zimowy już od paru dni obowiązuje? No chyba,że to jakaś demonstracja poglądów.

kazdy w profilu moze sobie sam zmienic, co jednak nie tlumaczy ze administratorzy albo nie wiedzą jak albo spią

Dziku 29.10.2009 15:20

Witam

Czy ktos z uzytkowników ma moze zdjecie koszulki polo Śląska? zielona,z herbem na piersi na karku napisz Szlachta z Wrocławia??

Lupo 29.10.2009 15:34

Był ktoś może w tym klubie na Floriańskiej o nazwie Łódź Kaliska? Orientuje się jakie tam ceny itp.?

Ofsajd 29.10.2009 16:07

już nie ważne coś mi się pomyrdało ;D

//do kasacji...

Tuman 29.10.2009 16:20

jeżeli psy nas kiedyś zawineły na malowaniu sprawe umożono, a teraz przypomniały sobie że kumpla złapali z batonem i przyszło mu pismo do domu to jakie to może mieć z tego konsekwencje?

Żmijka 29.10.2009 19:03

Coś mi się pokręciło w operze i jak piszę - np tu na forum, na NK, FCB czy innych w okienku to podreśla mi większość słów na czerwono jakby był błąd ... a błędu nie ma ... co zrobić ? Bo trochę to wkurzające :/

PrtSc: http://i35.tinypic.com/t6qux4.jpg

czarooh 29.10.2009 19:04

mi sie wydaje ze masz zmieniony język.

born2b3k 29.10.2009 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 809542)
Mam pytanie dotyczące rozdzielenia łacza internetowego. Wiem ze moge użyć albo routera albo switcha. Czy ktos kumaty moze mi wyjasnic po ludzku jaka jest rożnica miedzy tymi urzadzeniami? Jaki bedzie transfer danych w obu przypadkach? Dodam że mam dwa kompy (blaszaki).

hop do góry

Żmijka prawy przycisk na polu tekstowym i wybierz jezyk polski

klusek106 29.10.2009 20:08

Szukam i szukam linku do nowej Opery 10 z funkcja serwer opera united.
Co sciagne i zainst to okazuje sie ze jest bez tego...

Kamil_mchw 29.10.2009 20:35

jak sprawdzić jaki mam network adres mojej karty sieciowej?? przez menadżera odpada bo wpisywałem tam inny, jednocześnie swój usuwając. Przez właściwości karty w połączeniu sieciowym tez opada bo tam jest ten który wpisałem... mam Viste... :/ pomocy!!!!!!!!!! a może powinienem mieć same zera? a może odznaczoną "wartość" a zaznaczoną "nieobecna"....?? zna się ktoś na tym??

wisl@k_TS 29.10.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 809735)
jak sprawdzić jaki mam network adres mojej karty sieciowej?? przez menadżera odpada bo wpisywałem tam inny, jednocześnie swój usuwając. Przez właściwości karty w połączeniu sieciowym tez opada bo tam jest ten który wpisałem... mam Viste... :/ pomocy!!!!!!!!!! a może powinienem mieć same zera? a może odznaczoną "wartość" a zaznaczoną "nieobecna"....?? zna się ktoś na tym??

Spróbuj: Start->Programy->Akcesoria->Wiesz poleceń i tam wpisz "ipconfig/all" i tam szukasz numeru karty sieciowej.


Moje pytanie:
Orientuje się ktoś ile mniej więcej zapłacę za nocny kurs taksówką z okolic Starego Miasta/Dworca PKP do Ronda Matecznego?

Wasiu 29.10.2009 22:15

Dzieki kamilll1906 za odp

Moze ktos ktos jakis program do odtwarzania na kompie filmow hd dvd polecic?

Sevi 29.10.2009 23:11

Jeżeli ktoś do mnie przyśle paczkę przesyłką pobraniową to rozumiem że płacę należność listonoszowi, tak?

Hamas_kr 29.10.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 809765)
Orientuje się ktoś ile mniej więcej zapłacę za nocny kurs taksówką z okolic Starego Miasta/Dworca PKP do Ronda Matecznego?

Ja jak jeżdze z Rynku do Borku Fałęckiego nocą to umawiam się z gościem na 30PLN. Na Matecznego zapłacisz mniej, ale i tak warto się dogadać przed kursem za ile pojedzie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 809812)
Jeżeli ktoś do mnie przyśle paczkę przesyłką pobraniową to rozumiem że płacę należność listonoszowi, tak?

Tak.

ja_ka_ 30.10.2009 02:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 809812)
Jeżeli ktoś do mnie przyśle paczkę przesyłką pobraniową to rozumiem że płacę należność listonoszowi, tak?

Tak wlaśnie

Kamil_mchw 30.10.2009 11:10

potrzebuje nazwy użytkownika i hasła do NOD 32 wersja 04? jakoś tak...
wystarczy taka na jeden dzień bo jak chce włączyć baaaaardzo wazny dokument w wordzie to wyskakuje że word jest blokowany przez noda i żeby odczytać plik trzeba uaktualnić noda... proszę na prv. pzdr

FredzIo 30.10.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 809891)
potrzebuje nazwy użytkownika i hasła do NOD 32 wersja 04? jakoś tak...
wystarczy taka na jeden dzień bo jak chce włączyć baaaaardzo wazny dokument w wordzie to wyskakuje że word jest blokowany przez noda i żeby odczytać plik trzeba uaktualnić noda... proszę na prv. pzdr

Wyłącz noda

Overmars 30.10.2009 16:22

Gdzie w krakowie mozna znalesc do kupienia race/flary Stroboskopy ??
jak mozna dokładny adres

Tuman 30.10.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 809970)
Gdzie w krakowie mozna znalesc do kupienia race/flary Stroboskopy ??
jak mozna dokładny adres

na tomexie jest sklepik z racami.

DominoForza 30.10.2009 17:16

sa jakies fajne kurtki nike albo adidasa w M1 ? takie jesienne ,albo gdzie moge takie dostac
cos takiego http://www.obuwie-sportowe.com.pl/Ni...wosc-9161.html
bylem w gal kaz i lipa tam

someone_TSW 30.10.2009 17:56

Da się jakoś wyłączyć pogrubienie czcionki na całej stronie ? Znowu coś się porobiło. Nie przeszkadza to w użytkowaniu w większym stopniu ale strasznie w oczy razi i denerwuje trochę.

Tak to mniej więcej wygląda
http://img504.imageshack.us/img504/167/czcionka.jpg

David. 30.10.2009 18:57

Czy jeśli mam dwie partycje C: i D: to przy formatowaniu C i instalacji Windowsa 7 (teraz mam Vistę) dane na partycji D: zostaną usunięte?

DominoForza 30.10.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 810031)
Czy jeśli mam dwie partycje C: i D: to przy formatowaniu C i instalacji Windowsa 7 (teraz mam Vistę) dane na partycji D: zostaną usunięte?

nie 12345678

Oxydrene 30.10.2009 22:43

Gdzie jutro rozgrywa mecz Mloda Wisla? Jest mozliwosc wejscia na mecz?

Kobieta_Wislak 31.10.2009 13:22

Dlaczego na TVN-ie jest czarna wstążeczka? Na innych programach nie ma, więc się zastanawiam czy to ze względu na jutrzejszy 01.11. czy jest inny powód? Bo to jakoś dziwnie tak z okazji 1.11. tak mi się wydaje..

podszywacz 31.10.2009 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 810478)
Dlaczego na TVN-ie jest czarna wstążeczka? Na innych programach nie ma, więc się zastanawiam czy to ze względu na jutrzejszy 01.11. czy jest inny powód? Bo to jakoś dziwnie tak z okazji 1.11. tak mi się wydaje..

Zmarł Jan Wejchert, założyciel grupy ITI, np. na stronie głównej Onet masz informacje.

Kobieta_Wislak 31.10.2009 13:30

o kurde... :( Dzięki za info.

Tom'ash 31.10.2009 14:02

http://www.youtube.com/watch?v=JS_ZJ...eature=related

Kto śpiewa tę piosenkę w oryginale?

podszywacz 31.10.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 810502)
http://www.youtube.com/watch?v=JS_ZJ...eature=related

Kto śpiewa tę piosenkę w oryginale?

Foreigner, wystarczyło wrzucić tytuł w Google i byś się dowiedział.

brylant17 31.10.2009 17:05

Mak toś namiary na Ukraińskie allegro? kiedyś było podane na allegro teraz nie mogę znaleźć.'



edit


siekierski Dzięki :D

siekierski 31.10.2009 17:20

brylant17 --> http://aukro.ua/

palikot 31.10.2009 18:35

ma ktos program do sciagania filmow z youtube?

tomo 31.10.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 810608)
ma ktos program do sciagania filmow z youtube?


Ciach http://downtube.eu/

christof20 31.10.2009 19:18

palikot --> http://download.chip.eu/pl/Free-YouT...d_1570866.html

Może też Ci się przydać konwerter plików flv na mpeg: http://www.pazera-software.pl/search...;20do%20MPEG-1

Tomy 31.10.2009 19:19

jak można zrobić bądź gdzie kupić cuda na kiju?

wroobel88 31.10.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 810643)
jak można zrobić bądź gdzie kupić cuda na kiju?

http://www.cudanakiju.pl/kategorie.html :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl