Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

kristos 23.06.2017 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1473165)
Nie ma co Chrapkowi umniejszać, nas po prostu na niego nie stać

No na pewno.
Przecież on teraz ,to może wybierać wśród licznych ofert topowych klubów.

najm 23.06.2017 18:01

Przypominam, że Chrapek sobie nie za bardzo poradził w tej Lechii ..

xanti1906 23.06.2017 23:25

W Lechii tak sobie wygląda Wolski, który u nas wymiatał. Michał to moim zdaniem typ podobny do Popovicia, nie będzie grał fajerwerków, tylko odpowiedzialnie ma rozdzielać piłki. Tak czy siak przydałby się nam. Polak, wychowanek, ciągle przed swoim maxem.

WislaFan123 23.06.2017 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1473195)
Przypominam, że Chrapek sobie nie za bardzo poradził w tej Lechii ..

Różne miał okresy (z resztą jak wielu zawodników w Lechii). Ale miewał takie że grał świetnie. Byłoby to duże wzmocnienie, chętnie bym go widzial u boku Brleka i Mąki - Llonch na zmiane jak trzeba zagrać bardziej defensywnie i łate komus przyczepic.

Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że to nasz wychowanek.

Dariook 24.06.2017 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1473243)
Różne miał okresy (z resztą jak wielu zawodników w Lechii). Ale miewał takie że grał świetnie. Byłoby to duże wzmocnienie, chętnie bym go widzial u boku Brleka i Mąki - Llonch na zmiane jak trzeba zagrać bardziej defensywnie i łate komus przyczepic.

Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że to nasz wychowanek.

I co by gwizdał? Widać że chłopak woli stare zgody :D

X-Ray 24.06.2017 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1473243)
Różne miał okresy (z resztą jak wielu zawodników w Lechii). Ale miewał takie że grał świetnie. Byłoby to duże wzmocnienie, chętnie bym go widzial u boku Brleka i Mąki - Llonch na zmiane jak trzeba zagrać bardziej defensywnie i łate komus przyczepic.

Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że to nasz wychowanek.

Mój Bożę, takiego grajka chcesz trzymać na ławce? Przecież to czysta dywersja.

siara 24.06.2017 08:41

[QUOTE=X-Ray;1473246]Mój Bożę, takiego grajka chcesz trzymać na ławce? Przecież to czysta dezercja.[/QUOTE

A nie dywersja przypadkiem ? ;)

brylant17 24.06.2017 14:51

Michał Czekaj odchodzi z Rozwoju Katowice za wysokie progi ?

arti 24.06.2017 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1473281)
Michał Czekaj odchodzi z Rozwoju Katowice za wysokie progi ?

wcale bym się nie zdziwił.
On po pierwsze nie wiadomo czy ma zdrowie do gry w piłkę?
A nawet jeśli ma to potrzebuje mądrego trenera i specjalnego treningu.

X-Ray 24.06.2017 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1473251)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1473246)
Mój Bożę, takiego grajka chcesz trzymać na ławce? Przecież to czysta dezercja.

A nie dywersja przypadkiem ? ;)

Zgadza się, o 2:00 już mózg tak nie pracował przy piątku jak powinien. :lol:

najm 24.06.2017 16:17

Mi się wydaje, że raczej tu chodziło o słowo "sabotaż", ale nie będę się spierał

Karherop 24.06.2017 16:56

Czekaj zmienia klub. Przechodzi do Wigier Suwałki czyli znow zobaczymy go w poważnej piłce?

Arkadiusz.Czerepach 24.06.2017 21:27

Powodzenia Michał !

wiesniak842 24.06.2017 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1473314)
Czekaj zmienia klub. Przechodzi do Wigier Suwałki czyli znow zobaczymy go w poważnej piłce?

Poważnej piłce. Myślę, że to delikatnie na wyrost sformułowanie:)

Erlolapek 25.06.2017 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1473281)
Michał Czekaj odchodzi z Rozwoju Katowice za wysokie progi ?

Można przeczytać, że kibice Rozwoju uważali go za jednego z najlepszych na wiosne.

ashkeczup 25.06.2017 09:25

Skoro przechodzi do klubu grającego na wyższym szczeblu rozgrywek, to chyba jednak za niskie

Dariook 25.06.2017 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1473321)
Poważnej piłce. Myślę, że to delikatnie na wyrost sformułowanie:)

No i Suwałki :D

LuKaS TSW 26.06.2017 14:51

Tomasz Kulawik został trenerem Podhala Nowy Targ.

Arkadiusz.Czerepach 27.06.2017 10:51

powodzenia!

St Yabol 27.06.2017 12:28

http://www.90minut.pl/news/278/news2...z-Bytovii.html

Bieszczad też kariery nie robi

c. 27.06.2017 12:37

Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..

facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.

wislak1995 27.06.2017 13:21

"Jeszcze kilka lat grania mi zostało, więc nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Jeśli jednak już na to przyjdzie czas, to raczej dojdzie do tego co zapowiadałem wcześniej, a mianowicie chciałbym skończyć karierę tam gdzie wypływałem w wielki świat czyli w Wiśle Kraków."

Rozmowa z Kubą z 22 czerwca.

http://www.nto.pl/aktualnosci/a/jaku...idze,12216513/

ashkeczup 27.06.2017 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1473478)
Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..

facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.

Puchar Polski z amicą? To, że odchodzi z jednego klubu nie znaczy, że nie trafi do lepszego Jezus Maria ludzie

emjot 27.06.2017 15:28

Tomasz Zając, ostatnio Sandecja na testach w Pogoni Siedlce......

a Czekaj trenuje z Chojniczanką

brylant17 27.06.2017 16:14

Piotr Ćwielong wylądował w GKS Tychy oby tylko pogoda pozwalała na grę :/

emjot 27.06.2017 16:49

Michał Zając, syn Bogdana kontynuuje podróż po Polsce
po testach w Zabrzu pojechał do Legionowa...

Virusman 28.06.2017 22:18

do usunięcia

Dariook 28.06.2017 22:40

Nie wiem czy bylo.

Kuba Błaszczykowski Honorowym Obywatelem Opola.

"Chciał bym skończyć karierę w Wiśle Kraków" 13:40s http://sport.tvp.pl/32979904/blaszcz...o-jest-mozliwe

jonaf 29.06.2017 13:18

Aleksander Kwiek piłkarzem Widzewa

Arkadiusz.Czerepach 01.07.2017 15:05

może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp

Karherop 01.07.2017 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1473814)
może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp

To na pewno za dużo powiedziane, tym bardziej że z ucałowaniem ręki przyjąłby ofertę cracovii.

To w dalszym ciągu jest gówniarz. Bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed roku z jego zaginięciem. Od razu byłem pewien, że to był wybryk, a nie faktycznie zaginięcie.

Ciężko, żeby 33 latek dogadywał się z takim szczylem jakim był/jest Buras.

crux.a 01.07.2017 22:32

@Arkadiusz.Czerepach dzięki za link. Przejmujący jest ten wywiad. Nie rozumiem, czemu Buras wstydził się pracy na stacji benzynowej. Ma się w życiu czego wstydzić, fakt, ale że akurat uczciwej i chyba ciężkiej pracy? Tak czy inaczej, trzymam kciuki za chłopaka. I radziłbym mu też zdobyć jakiś zawód poza piłką. Tak na wszelki wypadek.

Arkadiusz.Czerepach 02.07.2017 01:39

specjalnie podkreśliłem motyw z Brożkiem żeby przyciągnąć uwagę, tak naprawde jeden z ciekwaszych wywiadów jakie czytalem ostatnio , duzo ciekawych rzeczy z szatni, bardzo pouczające co pisze o Probierzu, Smudzie , itd

brylant17 02.07.2017 09:01

Ciekawe ile w tym prawdy,a ile bujdy

JudasPriest 02.07.2017 16:49

Bardzo miły, kulturalny chłopak. Bardzo cieszyła jego mina, gdy trafił jakiś numer. Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, kim on właściwie jest

brylant17 04.07.2017 05:09

Smuda odszedł z Łęcznej ciekawe gdzie zakotwiczy? a może emerytura ?

St Yabol 04.07.2017 09:17

Pewnie Kielce

Pero 04.07.2017 12:00

O Smudzie można powiedzieć wiele. Zwłaszcza to ze się wypowiedzieć nie umie.
Ale na pewno nie to że pieniążków liczyć nie umie....

Teraz się dziwi że klub ma 7 mln długu i jak można było do tego doprowadzić.
No to ja mu odpowiadam że właśnie takimi kontraktami jak z nim...

Ma_niek 04.07.2017 12:09

My mamy jeszcze wiecej tych dlugow i licencje dostalismy.

KrzychooR 04.07.2017 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1474057)
My mamy jeszcze wiecej tych dlugow i licencje dostalismy.

Ale nam długów narobili "ONI" !!

:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl