![]() |
Zostawcie Patryka on ma trudny charakter :D
|
Oj będzie się działo w tym temacie przez weekend :D Nic tylko popcorn kupić i czytać hehehe. Są jakieś chociaż grosze za ten transfer?
|
Jakie ....a grosze, jak my na minusie jesteśmy w .... :)
I tak lepszy temat to temat football managera zwany jako plotki transferowe. Jeśli rozpoczynasz nową grę wystarczy tam wejść i zobaczyć kogo chłopaki kupują do siebie jak zaczynają gre... |
Dobrze się stało. Formę sportową może i by odbudował i gorszy od Sarkiego czy Boguskiego by pewnie nie był, ale ten chłop przede wszystkim od zawsze psuł atmosferę w drużynie i wśród kibiców. Taki element destrukcyjny ;)
Ale sprawa ma też drugi wymiar. Mianowicie, jeszcze tylko do Legii odejdzie Stolarski i może niektórzy (a już z wieloma osobami się w tej materii spierałem!) zrozumieją w końcu, że piłkarz jest tylko pracownikiem klubu, a wszelkie dziary, całowanie herbu i słodkie słówka o wierności to wyłącznie chwyty dla motłochu... Piłkarz gra tam, gdzie zgadza się kasa i dla mnie od zawsze było to normalne. Powodzenia panie Patryku, im dalej od Wisły tym lepiej. A herb Pogonii sugeruję se jebn*ć na prawo od Reymana. Majdan ma studio tatuażu, na pewno pomoże. |
ciekaw jestem jak szybko w miejsce Reymana wydziara sobie herb Pogoni.....ej Patryczku pokazałes jaki z ciebie Wislak z krwi i kości....umieraj sobie za Pogoń jak chcesz...
|
Cytat:
|
Cytat:
U nas grało wielu takich którzy wychodzili na boisko tylko i wyłącznie dla pensji - on na ich tle się wyróżniał. Widział w grze w piłkę coś jeszcze - miał w sobie nutę fanatyzmu. Szkoda tylko że kosztem rozsądku. Patryk, powodzenia na pomorzu! :) Oszołomie :P |
Cytat:
Niech jeszcze sobie dziare na piersi strzeli, z herbem Pognoi :shock:.Z innej Beczki Grzegorz Kurdziel został trenerem Polonii Bytom.... |
nie wiem czy pamiętacie kto u Nas bronił i co miał wydziabane na piersi...
http://historiawisly.pl/wiki/images/...zczecin_n3.jpg Pomijaj to ze zachowujecie sie jak stare ....a baby.... |
Malecki to ewenement, teraz mecz z taką Pogonią a tu pół stadionu gotowe klaskać dla niego.. drugie pół zaś będzie szydzić ile tylko da radę.. chociaż na Smudę też sporo psioczyło a on udowodnił że coś tam potrafi...
|
Strzeli dwie bramki i będzie sobie z kibicami przybijał piątki.
Taki świat. |
Dla mnie szkoda. Odpuszczamy grajka z jakimś tam potencjałem i w sile wieku bo nikt nie umiał czy nawet nie próbował do Niego dotrzeć...:( No ale w gruncie rzeczy to przecież tak naprawdę kolejny sukces,a nawet dwa- wychowawczy bo wypchnięto znanego łobuza i finansowy bo zejdziemy nieco z długu i płac.
Ja jednak znacznie bardziej bym się ucieszył z wykopania np. stopera - klocka ze zniszczonymi kolanami, ktory jak jeszcze był zdrowy to zamiast uczyć się grać w piłkę i zazywac nieco codziennej gimnastyki wolal rozwijac swoje oryginalne hobby... albo tzw. skrzydłowego, który po podpisaniu trzyletniego kontraktu kompletnie sobie odpuścił (Turcy już przestali być zainteresowani? szkoda... ). Dziękuję za dobre chwile i wszystkiego dobrego Mały... myślałem kiedyś, że zupelnie inaczej się to skończy, ale czasy teraz ogólnie jakieś chu.jowe:( |
Cytat:
Ruch potrzebny, ale jego forma jest zła. To powinno być wypożyczenie nie transfer definitywny. A i jeszcze - z dwójki Sarki, Małecki (obaj ostatnio słabi), wolałbym aby jednak został ten drugi. |
ogarnijcie się, 2-3 lata temu pół forum chciało mu buty lizać, teraz nikt za nim nie płacze :) dzisiaj co drugi chwali Chrapka czy Guerriera, ciekawe jak długo :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Małecki nie jest pierwszy, po Moskalu, Kosowskim, Sobolu jednak moze sie okazać tym ostatnim dla którego Wisła to ciut więcj niź tylko treningi i kasa. Kazda sytuacja z osobna to mniejsze lub większe rozgoryczenie i pewnie spory żal do klubu że tak wszystko , zostało rozegrane. Zresztą wnikanie w to jest obecnie pozbawione sensu. Największym przegranym jest niestety Wisła Kraków. Klub stracił nie tylko na wizerunku ale przede wszystkim na charakterze z jakiego słyneła Biała Gwiazda. Kibiców też zrobilo się mniej a najebało kosmitów z wartościami na poziomie ulicznej prostytutki. Gdy czytasz jednego z drugium jak napierdala na Małeckiego to dochodzisz do wniosku że są większymi idiotami niż kreowany przez nich bohater. Żaden nawet nie mial sposobności z chłopem zamienic w życiu nawet słowa jednak argumentami srają na lewo i prawo jak by znali się od dzieciństwa. Mi się po prostu w głowie nie mieści jak ktoś wypisujący tak frajerskie teksty może wygłaszać swoje wypociny na temat tego czy Małecki to Wiślak czy nie. Huj jednego z drugim obchodzi jego tatuaz? jak nie mają własnych to niech zrobią sobie delfinki na pośladkach i tyle. Nic tylko koprem rzucać potrafią i powielają bzdury które wyczytali w gazetach. Żenada. |
Cytat:
Wszyscy się strasznie oburzyli po słowach Małego, że będzie umierał za Pogoń. A co miał powiedzieć? Że Pogoń traktuje tylko jako konieczność lub miejsce pracy, a w jego sercu nadal jest Wisła? Zwykła dyplomacja, każdy piłkarz tudzież inny pracownik powie, że w nowym miejscu pracy będzie flaki wypruwał. Jakby Sobol powiedział, że będzie umierał za Górnik, to też byście tak pisali? Co mecz na forum jest nowy ulubieniec i nowy kozioł ofiarny. Mało jest użytkowników trzymających się swojego zdania. |
Cytat:
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz. Teraz to już na pewno będzie zajebiście! Nikt nie będzie psuł atmosfery! A nie, są jeszcze Brożkowie... Cytat:
Mózg. Taką dedukcję przeprowadzić. Marnujesz się tutaj, chłopie. |
Trzymaj się Patryk!
|
Patryk Małecki rozegrał w Wiśle ponad 200 spotkań, trochę potu zostawił na boisku dlatego obiektywnie należy mu się podziękowanie, co klub słusznie na oficjalnej stronie uczynił. Ja samemu Patrykowi życzę żeby się opamiętał bo dostanie w końcu takiego kopa w dupę od życia, że się nie pozbiera. Już Turcja była pierwszą nauczką która nic nie nauczyła. Przestań się chłopaku słuchać małolatów w swoim wieku których życie jeszcze nie nauczyło niczego, a kreują się na wielkich pocieszycieli i doradców, utwierdzając Cię w głupim przekonaniu że robisz dobrze. Zacznij słuchać ludzi którzy już coś w życiu przeszli, coś osiągnęli, trochę błędów popełnili i zapłacili za nie. Może Andrzej Iwan byłby odpowiednią osobą, a może ktoś spoza piłki? Mam nadzieję że Pogoń Szczecin będzie takim przystankiem życiowym który odmieni Twoje życie na lepsze. Piszę to bo życzę Ci jak najlepiej - zmądrzej Patryk.
|
|
Mały uratował Wisłę przed spadkiem, jak to właśnie ogłosił w GK.
Fakt faktem należy mu się szacunek za kilkaset meczyków w Wiśle, a co do Majdana - jest jaki jest, ale pamiętam jego wywiad (już po rozstaniu z Krakowem) w którym powiedział - dziękuję Bogu za Wisłę. Szacun. |
Cytat:
A on rozwiązuje wszystko. SPISEK. Smuda-Bednarz. Beznadziejny trener i zakonspirowana opcja legijna. Teraz rozumiem. Oni wykańczają wszystkich których masz na plakacie nad łóżkiem. Szybko nakryj czymś Brożków i odsłaniaj tylko gdy musisz.... no wiesz. Ale przyznasz że są sprytni. Udają że niby im zależy na Wiśle poskładali drużynę, naprawiają finanse, tutaj niby pierwsza trójka, ale my wiemy że to tylko taka zasłona dymna szykują coś dużego. Pewnie masz rację z tymi Brożkami. Popatrz jacy sprytni przyjeli ich żeby ich zwolnić. Dzieki wolfy, że odsłoniłeś mi na to wszystko oczy. |
To są tylko piłkarze, za chwile będą inny lepsi, gorsi...
|
Piękny hejt tutaj niektórzy wprowadzają.
Zgadzam się z Sharksikiem w 100%. Dla smudy mały nigdy nie wyszedł z cienia. W reprezentacji go nie chciał to usłyszał na stadionie i był zmuszony go wziąć. Czekam do wiosny i mam nadzieje na górną połowę tabeli. |
Krzyż na drogę. Jak dla mnie Małecki jest w tym momencie wyłącznie pajacem.
Kwestia czasu jak się okaże że tatuaż Reymana zmieni na cokolwiek innego. Tak naprawdę Reyman nigdy dla niego nic nie znaczył. Niech się wielbiciele Małeckiego otrząsną. Pajacował, właził kibicom w dupę, a wielu się podobał ten teatrzyk który odstawiał. |
Dość śmieszny wywiad z Małym http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...era-smudy.html
|
Facet się rozmył ze swoim talentem, nie pierwszy i nie ostatni.
|
Cytat:
Nie mierz wszystkich swoja miara...a jesli wiesz cos czego my nie wiemy to przedstaw sie nam i opowiedz. Bardzo jestem ciekawy, powaznie. Jesli jednak cos ci sie przysnilo lub poprostu kreci cie sranie na innych to proponuje zamknac jadaczke i nie robic z siebie blazna. |
Szkoda tych wypowiedzi Małeckiego o trenerze i o tym, jak to dla Wisły ratowania wracał przez Balaton. Nie pomaga wizerunkowo klubowi, któremu tak wiele zawdzięcza, nie pomaga także sobie.
Dla mnie zawsze będzie jednym z wyjątkowych piłkarzy (chociaż wyrządził przykrość mojej babci ;) ), których będę pamiętał ze względu na olbrzymią radość, jaką sprawiali swoją grą. Dziennikarze powinni nosić go na rękach, bo pisania mają przynajmniej na 6 tygodni. Pewnie jeszcze dowiemy się bardzo różnych rzeczy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl