Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Kocur 07.04.2017 06:52

Najważniejsze to wykorzystać ten fakt bo będziemy wysoko rozstawieni w eliminacjach i awansować za każdym razem. Tutaj nie może być już żadnej wtopy.

szym_ek 07.04.2017 09:37

Myśle że przewidywanie co I kto będzie grał w reprezentacji za 3 lata to troche wróżenie z fusów ..
No bo oprócz Lewego, Błaszcza, Piszczka I może Szczęsnego to kto sięmógł spodziewać że raszta wskoczy na tak wysoki poziom ? większąść tych zawodników wskoczyła na poważny poziom właśnie przez reprezentacje I przełożyła to na klub niz odwrotnie
A kilku utalentowanych młodziaków mamy więc może nie będzie źle
PS. medycyna sportowa idzie do przodu - taki Lewandowski jak sie bedzie dalej tak prowadził to będzie grał do 35 lat na wysokim poziomie

mitmichael 10.08.2017 09:16

Polska na 5 miejscu w rankingu FIFA, jezeli z Dania i Kazachstanem zdobedziemy 4 punkty we wrzesniowym rakingu bedziemy na 3 miejscu i pierwszy koszyk w Rosji na 99% pewny

brylant17 18.08.2017 18:39

Zastanawiam się co w kadrze robią Tytoń,Bednarek oraz Rybus ? Zastanawiam się kto z ekstraklasy zaskoczy Nawałka ?

Dzimi 01.09.2017 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1479659)
Polska na 5 miejscu w rankingu FIFA, jezeli z Dania i Kazachstanem zdobedziemy 4 punkty we wrzesniowym rakingu bedziemy na 3 miejscu i pierwszy koszyk w Rosji na 99% pewny

Właśnie jakiś trzeciokoszykowy zespół objechał tak jak chciał nasz pierwszokoszykowy zespół. Nie patrzymy przez pryzmat pozycji w rankingu FIFA jak przez różowe okulary - pozycja w tym rankingu nie świadczy o faktycznej sile reprezentacji.

Co do meczu:
Szczęsny jest raczej lepszy od Fabiana, ma jakieś dłuższe ręce, większy wyskok. Pazdan i Jędrzejczyk to kryminał dziś. O reszcie to nie wiem co sądzić, widać że nie gryźli murawy, zabrakło motywacji? Wyszli na mecz czując się faworytem który zwycięży, a tamci ich objechali jak chcieli. Lewandowski dziś nieporadny, niedokładny.

d 01.09.2017 22:42

Oczywiście na wiadomym portalu narracja pt. "nic się nie stało". Nie, w ogóle nic, największy w....... w meczu o punkty od 0-4 z Pauletą i chyba największy w eliminacjach czegokolwiek od 1989. W starciu z naprawdę ledwo solidną drużyną, do tego całkowicie zasłużony. No ale przy jakiejkolwiek krytyce pierwsza na ruszt poszłaby złota trójka prowadzona przez polskiego siwego Mourinho.

Główna przyczyna tego blamażu to niestety Nawałka, jego przywiązanie do nazwisk, jedynie słuszna taktyka, brak zmian (Milik wchodzący przy 0-3, hehe) i ciągłe liczenie na to, że Lewandowski zawsze uratuje nam każdy mecz. Oby ten łomot był otrzeźwiający, bo niestety nigdzie jeszcze nie jedziemy, a terminarz jest dosyć niewygodny.

wiesniak842 02.09.2017 00:12

Kuerwa podpisuje sie pod powyższym. Mam identyczne odczucia zreszta nie od dzisiaj. Pokryli (dwoch, czasem nawet trzech) czapka Lewandowskiego, przetracili go kilka razy tak, ze mu sie odechcialo grac i nic nie bylismy w stanie zrobic. Duzo lepiej z przodu wygladala gra po wejsciu Milika. Lewy powinien grac z kims z przodu caly czas. Rozbroily mnie kompletnie slowa bodajze Hajty. Przy 2:0 w plecy, 2:0 w plecy!!!, powiedzial, ze doszly go sluchy ze sztabu szkoleniowego, ze za wczesnie na zmiany. Powtarzam, przy 2:0 w plecy. Niesamowite. Mam nadzieje, ze z tego blamazu zostana wyciagniete odpowiednie wnioski. Bron Panie Boze narracji "nic sie nie stalo", "wypadek przy pracy", czy "wpadka" bo kiedys sie obudzimy z reka w nocniku. Na bledach trzeba sie uczyc a nie o nich zapominac.

For_FuN_ 02.09.2017 01:33

Nawałka wybiera z tego, co jest. Nie jego wina, że w polskich klubach nie szkoli się młodych piłkarzy i że w polskich klubach sprowadza się Hiszpanów z 3 ligi albo Skandynawów. Potem dziwota, że liga jest na daremnym poziomie, a marzeniem polskich klubów to przejście kogoś z Kazachstanu, Mołdawii, Azerbejdżanu, Estonii. Co za tym idzie, strach na jakiegoś piłkarza z ligi postawić.

Co do meczu... Jakaś inna rzeczywistość. Potraktuję to jako wypadek przy pracy(bardzo wstydliwy), bo ta kadra przegrała spotkanie o punkty po 2 latach(a grała z lepszymi od bardzo przeciętnych Duńczyków). Dzisiaj rozłożyliśmy nogi, a oni to wykorzystali. Awans z pierwszego miejsca jest niezagrożony. Nawałka zrobi tam rozpierduchę, wygramy z Kazachami, a potem z Armenią i to nam zapewni już awans. Reszta potraci punkty(bo nie potrafią grać w piłkę w dłuższej perspektywie).

Griszka30KR 02.09.2017 06:47

A najlepszy Stanowski,który największy problem(ból) upatruje w Makuszewskim i numerze 10...

brylant17 02.09.2017 07:59

Nawałka to ślepy jednak jest po co on stawia na Pazdana skoro jest be formy ? Reszta też nie lepsza widać,że Grosicki jeszcze był myślami o transferze do którego nie doszło. Lewy kompletnie odcięty przez rywali

mitmichael 02.09.2017 09:43

Wczoraj to i Glik byl bez formy, tez popelnial duzo bledow. Jedrzejczyk w kadrze to nieporozumienie, nie wiem po co gosc bez formy dostaje powolanie. Bardzo slabo Kuba i Zielinski, Lewy odciety a sam nic nie mogl zdzialac, Piszczek walil z calej sily w trybuny az go brzuch rozbolal :D Traficzny Fabianski, przy strzalach nie rzucal sie w gore tylko do tylu a bramka na 3-0 to juz w ogole tragedia, czwarta nie do wybronienia. Jezeli Kazachowie ogladali to spotkanie to juz wiedza co robic zeby Lewandowski sobie nie pogral. Dalej rozdajemy karty ale teraz pojawila sie tez dodatkowa presja bo z 6 punktow przewagi zrobily sie tylko trzy.

Vinci 02.09.2017 13:41

Jakos mi nie pasuje pisanie o Gliku, że bez formy. Gość takie cuda robi we Francji co tydzien i nagle bez formy? Coś tu nie gra.

Moim zdaniem kiepskie ustawienie, i sodówa zrobiły swoje. 5 drużyna świata bez żadnego ligowca w pucharach? :D:D:D

Bardzo dobrze się stało. Solidny w/pierd/ol, który nic nie przekreślił nadszedł w idealnym momencie. Może kilku pójdzie po rozum do głowy, bo takich błędów, jak wczoraj to nawet słabe ekipy w pucharze Polski nie robią. Nic nie stracili, ale za to mają szansę się obudzić. Bardzo dobrze...

Oglądając to wczoraj, czułem się jakby ktoś na mnie rzygał:foch:

TIR_DO_SŁUBIC 02.09.2017 14:29

Ten cały ranking FIFA, UEFA to o kant dupy rozbić. Ja się śmieję z ludzi którzy nim się szczycą lub uważają za rzeczywiste odniesienie wartości danej reprezentacji.

AntyMod 02.09.2017 21:08

Vinci - duzo racji , ale co mial Glik zrobic jak mial w lini takich paralitykow jak Pazdan Jedrzejczyk( zawodnicy od najlepszego polskiego trenera ligowego) i jakiegos Cionka ?? do tego przzed soba mial niewidocznego Linettego - gwiazdora Maczynskiego ktory jest chyba jakims wafelkiem Nawalki albo kogos ze sztabu i Zielinskiemu ktoremu calkowicie mecz nie wyszedl ??? .....na MS do kacapow pojedziemy - ale obawiam sie tam blamazu bo graja zawodnicy za zaslugi a nie ci ktorzy sa w formie .....i bedzie powtorka z MS w Korei

brylant17 04.09.2017 13:40

Mam nadzieję,że dzisiaj kompromitacji nie będzie...wyszedł bym tak:

Szczęsny,Rybus,Kamiński,Glik,Piszczek,Grosicki,Gór alski,Zieliński,Błaszczykowski,Milik i Lewandowski

P.s Stoperan dla wszystkich :D

P.s2 hejotwać do woli nie ma kim grać ^^

El'kabat 04.09.2017 16:21

Żebyśmy się czasem nie rozdupcyli na finiszu..

Jak dziś stracimy punkty, to porobieni będą wszyscy, nie tylko Piszczek :)

Dzimi 04.09.2017 21:26

Co ja patrzę, męczarnie z Kazachstanem. Kopamy się z nimi prawie jak równy z równym, tylko z minimalnie lepszym skutkiem od Kazachów

luke1906 04.09.2017 21:44

Z taką formą za miesiąc będzie katastrofa i płacz.

Kocur 04.09.2017 22:11

Pocieszające jest to że to właśnie za miesiąc dopiero ... Może sobie przypomną co poniektórzy do czego służą nogi.

Wynik dużo lepszy niż gra.

Dzimi 04.09.2017 22:40

Mamy tyle samo zdobytych bramek co Dania i Czarnogóra (18) ale o 4 więcej bramki stracone.

Szczęśliwie dla nas jeszcze Dania gra z Czarnogórą mecz bezpośredni. Gdyby nie to to przy porażce z Czarnogórą na koniec, moglibyśmy spaść jeszcze na 3 miejsce w grupie bez szans na awans.

A tak to zakładając nasze zwycięstwo z Armenią:
1. jeśli Czarnogóra wygra z Danią, to od wyniku naszego meczu z Czarnogórą zależy czy awansujemy bezpośrednio czy zagramy w barażach
2. jeśli Dania wygra z Czarnogórą, a my przegramy z Czarnogórą na koniec, to z powodu wyniku spotkań bezpośrednich z Danią spadniemy na 2 miejsce ii będą dla nas baraże

Pozostaje wygrać z Armienią i nie przegrać z Czarnogórą.

For_FuN_ 05.09.2017 00:08

Najbliższe mecze to my spokojnie wygramy. Wiadomo co się miało dzisiaj zdarzyć i bez żadnych niespodzianek, i napięcia. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji, bo wynik pewnie koło 8(pozdrawiamy Milika, Grosickiego, Błaszczykowskiego) mógłby się zakręcić. Mimo słabej gry rozklepaliśmy Kazachów. Wiadomo, że za miesiąc forma będzie inna. Na razie eliminacje bardzo dobre. Najsłabsi, to podobnie jak w Danii: Zieliński(mnóstwo strat, a w drugiej połowie go nie było na boisku) i Glik(nie zmienia tego zdobyta bramka, bo już na początku meczu chciał sprezentować 2 razy gola Kazachstanowi. Na szczęście ratował go Fabiański i Pazdan).

P.S - Za miesiąc chyba odstawią alkohol, bo to jednak nie służy przed meczami reprezentacji :).

brylant17 05.09.2017 06:57

Widzę ,że judasz tfu Mączyński urządza harakiri drugi mecz,a on dalej hamuje grę inni też nie lepsi.Patrząc na grę oczy krwawią.Może Adaś chciał coś zaczerpnąć z Wisły i udało mu się brak stylu....

FraMat 05.09.2017 10:08

Najlepiej wygrać z Armenią i liczyć na remis w meczu Dania-Czarnogóra.
Wtedy mamy 22 punkty, oni po 17 i mogą nam naskoczyć

mitmichael 05.09.2017 11:00

Dania pewnie wygra z Czarnogoroa a nasze zwyciestwo a nawet remis nie jest taki pewny, bedziemy sie meczyc tak samo jak w meczu u siebie, szczesliwie wygranym. Ale porazke z Dania sam kalkulowalem a nawet patrzac na historie nie spodziewalem sie, ze w ogole z nimi wygramy jeden z dwoch spotkan a jednak sie udalo. Wszystko w naszych rekach

El'kabat 05.09.2017 11:20

Szczęśliwie to się złożyło, bo mogło być 1-1 i różnie.

Muszą się ogarnąć chłopaki przez miesiąc czasu - jak nic się nie zmieni wielkiego, to z Armenią remis max.
A Czarnogóra nas powiezie u siebie.

TomekSaracen 05.09.2017 12:54

No dokładnie, mam nadzieję, że w miesiąc coś zdziałają bo czarno to widzę. Ja wczoraj widziałem tylko bramkę Milika - klasa, potem zasnąłem. Pytanie czy taki słaby mecz czy bardziej zmęczenie :P

FraMat 05.09.2017 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1481698)
A Czarnogóra nas powiezie u siebie.

Ten mecz chyba w Polsce będzie?
Czarnogóra powiezie nas w Polsce?

Kocur 05.09.2017 13:48

W Polsce gramy z "Czarnymi". Mecz powinien być z gatunku nie kto wygra ale ile strzelimy.

Z Armenią śmierdzi remisem.

!!IRIVER!! 05.09.2017 14:47

A mnie się wydaje, że troszkę jednak przesadzacie :-)
Wczorajszy mecz nie był na pewno wybitny, ale taki nie miał być. Mieliśmy zadaniowo podejść do tematu i wygrać. Tyle w temacie.
Zawiodła de facto skuteczność, bo sytuacji na 6-7 goli mieliśmy spokojnie. Problemem jest gra w tyle, gdzie rzeczywiście popełniamy dziwne babole i Kazachowie na honorowego gola tez zasłużyli.

Awansujemy lekką ręką. Po Armenii wg mnie będzie pozamiatane.

El'kabat 05.09.2017 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1481705)
Ten mecz chyba w Polsce będzie?
Czarnogóra powiezie nas w Polsce?

Tak, uważam, że jak będą musieli to nas pojadą w Polsce.

Z Armenią, zgadzam się z poprzednikiem - śmierdzi remisem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl