Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

DominoForza 26.10.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 808455)
W Galerii Krakowskiej niebawem otwierają firmowy sklep.

na rynku jest ,chyba na Grodzkiej

markokrk 26.10.2009 23:14

Jeśli ktoś by miał link, jakiś skan albo coś takiego na temat gatunków informacyjnych, publicystycznych i przejściowych (chodzi mi o dokładny podział i definicje) to prosiłbym o priva.

DYRU 27.10.2009 07:40

czy gdzies w internecie obejrzę dzisiejszy mecz Wisły?? jak tak to proszę o linka. dzięki

maciek777 27.10.2009 10:08

Potrzebuje mechanika z okolic Bieżanowa/Prokocimia najlepiej,moze ktos polecic jakis warsztat ? Z góry dzięki.

Marszałek 27.10.2009 10:33

Będzie sygnał z meczu w Bytowie na TVP Kraków?

miba 27.10.2009 10:36

Panowie, ma ktoś kontakt do polecanej firmy busiarskiej?

potrzebuje wynajac busika na 18 osob, poki co gosc zaproponowal cene 450zl, zna ktos taniej/ew. podobnie, ale bardzo poleca?

Arkas 27.10.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 808581)
Będzie sygnał z meczu w Bytowie na TVP Kraków?

Podobno tylko n tvp sport.

Jest może taka strona, gdzie jest napisane w jakich nakładach książki wyszły? I np ile zostało sprzedanych?

szprotson 27.10.2009 12:43

a na stronie TVP bedzie mozna ogladnac on-line?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 808605)
Znacie jakieś dobre sposoby na katar i kaszel? (Żeby się ich pozbyć w gwoli ścisłości)

antybiotyk, ewentualnie tabcin+na katar pomocny sztyft do nosa

kokrys 27.10.2009 12:50

Znacie jakieś dobre sposoby na katar i kaszel? (Żeby się ich pozbyć w gwoli ścisłości)

!!IRIVER!! 27.10.2009 15:00

wam też nie działa gg?

piter mnie też już hula. ;)

piter19 27.10.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 808706)
wam też nie działa gg?

o to samo mialem spytac. mi tez nie dziala

EDIT: River sproboj teraz

R33 27.10.2009 16:39

Gdzie można kupić konto na Rapidshare, ale w grę wchodzi tylko płatność SMS

Genio 27.10.2009 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 808763)
Gdzie można kupić konto na Rapidshare, ale w grę wchodzi tylko płatność SMS

www.nlimit.eu tutaj znajdziesz co Ci potrzeba

moglby ktos policzyc i napisac z jakim prawdopodobienstwem:
1. mozna wylosowac 6 razy z rzedu liczbe parzystą ze zbioru liczb 1-36?
2. mozna wylosowac 6 razy z rzedu jednocześnie dwie liczby [jedna z jednego, druga z drugiego zbioru] z dwóch zbiorow liczb 1-36, o tym samym charakterze [dwie parzyste lub nieparzyste]?

nie usuwamy liczb wylosowanych ze zbioru przed kazdym kolejnym losowaniem

z gory dzieki za odpowiedzi

ps. w zasadzie zbiory są nieważne, wazne ze jest taka sama liczba parzystych co nieparzystych

JOSE 841 27.10.2009 18:01

mam pytanie może ktoś udostepnić jednorazowo konto premium na rapidshare potrzebuje logina i hasło by ściągnąć pewien plik chyba że ktoś zna inny sposób jak można ściągać z konta premium na rapidshare będe bardzo wdzięczny za pomoc

JOSE 841 27.10.2009 18:02

nieaktualne dałem rade i pobiera

Gordian 27.10.2009 19:51

Mam problem z telem. Mimo, że niemal wszystko usunąłem z pamięci to cały czas się wyświetla komunikat że zamało pamięci jest. Jak to naprawić? Telefon to Nokia N70

joker_wislak 27.10.2009 21:16

wie ktoś gdzie znajdę galerie z meczu Iraklis Saloniki - Wisła ?

mcovalski 27.10.2009 22:56

W jaki sposób (jak napisać poprawnie) tak żeby mój podpis był większy, widoczniejszy. I dlaczego pomimo wgrania obrazka z kompa w podpisie nie widzę tego zdjęcia. Mógłby mi ktoś z tym pomóc ?

kokrys 28.10.2009 00:49

Wie ktoś gdzie można znaleźć zdjęcia z oprawy Bytovii w meczu z Nami ?

Zola 28.10.2009 09:51

Orientuje sie Ktos gdzie kupie cos takiego jak Kawiarka?

(Allegro odpada, bo musze to miec juz DZIS!)

Kamil_mchw 28.10.2009 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 809009)
Orientuje sie Ktos gdzie kupie cos takiego jak Kawiarka?

(Allegro odpada, bo musze to miec juz DZIS!)


galeria krakowska sklep nazywa się "DUKA"
tak na marginesie... bardzo fajny sklep i zarazem trochę drogi...

węgorz2 28.10.2009 14:49

podobno sejm przeglosowal poprawki do ustawy hazardowej
miedzy innymi ma to dotknac nas ,tz.zakaz reklam firm bukmaherskich na stadionach ,koszulkach w internecie itp... slyszal ktos cos na ten temat? czy zerwą z nami wspolpracę ? bo nie beda mogli się reklamować?

maciek777 28.10.2009 14:53

Potrzebuje możliwie najtańszego fryzjera w centrum,ewentualnie jakiejs bocznej uliczce z szybkiem dojściem.z góry dzięki

Furbyy 28.10.2009 14:59

Pytanie do znających Warszawę. Ile ok. się idzie, ew. jakimi liniami dojechać z Muzeum Powstania Warszawskiego pod PKiN ?

Kamil_mchw 28.10.2009 15:06

potrzebuje cd-key do office 2007...

concedi 28.10.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 809098)
potrzebuje cd-key do office 2007...

KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8

concedi 28.10.2009 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 809090)
podobno sejm przeglosowal poprawki do ustawy hazardowej
miedzy innymi ma to dotknac nas ,tz.zakaz reklam firm bukmaherskich na stadionach ,koszulkach w internecie itp... slyszal ktos cos na ten temat? czy zerwą z nami wspolpracę ? bo nie beda mogli się reklamować?

http://wislaportal.pl/news.php?id=16464
:-)

Pawel_wisla 28.10.2009 16:17

Choroba
 
witam.... powiem prosto mam przyjaciela chorego na białaczkę , oczywiście jest on wiernym kibicem Wisły i fanem Małeckiego... zależy mi na koszulce właśnie Małeckiego... mogę liczyć na pomoc? proszę o kontakt... gg: 5361990 e-mail: [email protected]

kubapasior 28.10.2009 17:23

gdzie w Krakowie znajdę sklep z ciuchami freda perrego??

Zola 28.10.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubapasior (Post 809171)
gdzie w Krakowie znajdę sklep z ciuchami freda perrego??

w PEEK & CLOPPENBURG w G. Krakowskiej

kubapasior 28.10.2009 18:26

Cytat:

w PEEK & CLOPPENBURG w G. Krakowskiej
no właśnie tam nie ma:-/

DominoForza 28.10.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubapasior (Post 809206)
no właśnie tam nie ma:-/

nie chce Cie straszyc ale zostaje CI tylko allegro a tam cholera wie czy orginal czy nie
jesli taki sklep bylby w Krk to na googlach powino cos byc a tu nic

licoo 28.10.2009 19:23

Chodzi ktoś na mecze Wisły z miasteczka AGH?? Jeśli tak to priv:)

Kisis 28.10.2009 20:09

wie ktoś gdzie w Krakowie mogę kupić alkohol izopropylowy?

krzysiek92 28.10.2009 20:12

Można gdzieś obejrzeć Euroligę Wisłę z Salamanką? Może być link albo kanał na sopście...

Kaan 28.10.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kisis (Post 809264)
wie ktoś gdzie w Krakowie mogę kupić alkohol izopropylowy?

Jeżeli cz.d.a. to w Krakowie jest kilka sklepów z odczynikami chemicznymi i szkłem laboratoryjnym, tu lista, może się darzyć pewnie, że coś nieaktualne:
http://www.chemia.px.pl/roznosci/skl...ne/Krakow.html
najlepiej zaopatrzone najpewniej POCh.
Jeżeli do przemywania szkieł w obiektywach to znajdziesz w sklapach foto/komputerowych z dozownikiem, natomiast nie wiem jakw nich jest z czystością chemiczną.

węgorz2 28.10.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel_wisla (Post 809136)
witam.... powiem prosto mam przyjaciela chorego na białaczkę , oczywiście jest on wiernym kibicem Wisły i fanem Małeckiego... zależy mi na koszulce właśnie Małeckiego... mogę liczyć na pomoc? proszę o kontakt... gg: 5361990 e-mail: [email protected]

jesli sprawa jest taka powazna to może spróbować np przez SKWK zapytać samego MALECKIEGO

famul 28.10.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 808452)
znalazłem na rynku iphona... menu w j. niemieckim... ile kosztuje zdjęcie simlocka i czy w ogóle się da... ile kosztuje taka przyjemność?? będzie potrzeba wgrania J. polskiego?? czy można sobie wybrać??;]

zalezy który model tego iphone pozatym powinien miec w opcjach jezyk polski zapraszam na priv po wiecej info mozna to zrobic samemu za free poczytaj sobie tutaj na ten temat :)www.myapple.pl

Wasiu 28.10.2009 22:49

Zna ktoś jakas niemiecka wersje onetu ? Przydalo by sie jezyk doszlifowac :D

kamilll1906 28.10.2009 23:37

http://www.tagesschau.de/
http://www.n-tv.de/
http://www.heute.de/- tu sobie hoerverstehen popraw :D
http://www.nachrichten.com/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl