![]() |
Cytat:
|
Jeśli ktoś by miał link, jakiś skan albo coś takiego na temat gatunków informacyjnych, publicystycznych i przejściowych (chodzi mi o dokładny podział i definicje) to prosiłbym o priva.
|
czy gdzies w internecie obejrzę dzisiejszy mecz Wisły?? jak tak to proszę o linka. dzięki
|
Potrzebuje mechanika z okolic Bieżanowa/Prokocimia najlepiej,moze ktos polecic jakis warsztat ? Z góry dzięki.
|
Będzie sygnał z meczu w Bytowie na TVP Kraków?
|
Panowie, ma ktoś kontakt do polecanej firmy busiarskiej?
potrzebuje wynajac busika na 18 osob, poki co gosc zaproponowal cene 450zl, zna ktos taniej/ew. podobnie, ale bardzo poleca? |
Cytat:
Jest może taka strona, gdzie jest napisane w jakich nakładach książki wyszły? I np ile zostało sprzedanych? |
a na stronie TVP bedzie mozna ogladnac on-line?
Cytat:
|
Znacie jakieś dobre sposoby na katar i kaszel? (Żeby się ich pozbyć w gwoli ścisłości)
|
wam też nie działa gg?
piter mnie też już hula. ;) |
Cytat:
EDIT: River sproboj teraz |
Gdzie można kupić konto na Rapidshare, ale w grę wchodzi tylko płatność SMS
|
Cytat:
moglby ktos policzyc i napisac z jakim prawdopodobienstwem: 1. mozna wylosowac 6 razy z rzedu liczbe parzystą ze zbioru liczb 1-36? 2. mozna wylosowac 6 razy z rzedu jednocześnie dwie liczby [jedna z jednego, druga z drugiego zbioru] z dwóch zbiorow liczb 1-36, o tym samym charakterze [dwie parzyste lub nieparzyste]? nie usuwamy liczb wylosowanych ze zbioru przed kazdym kolejnym losowaniem z gory dzieki za odpowiedzi ps. w zasadzie zbiory są nieważne, wazne ze jest taka sama liczba parzystych co nieparzystych |
mam pytanie może ktoś udostepnić jednorazowo konto premium na rapidshare potrzebuje logina i hasło by ściągnąć pewien plik chyba że ktoś zna inny sposób jak można ściągać z konta premium na rapidshare będe bardzo wdzięczny za pomoc
|
nieaktualne dałem rade i pobiera
|
Mam problem z telem. Mimo, że niemal wszystko usunąłem z pamięci to cały czas się wyświetla komunikat że zamało pamięci jest. Jak to naprawić? Telefon to Nokia N70
|
wie ktoś gdzie znajdę galerie z meczu Iraklis Saloniki - Wisła ?
|
W jaki sposób (jak napisać poprawnie) tak żeby mój podpis był większy, widoczniejszy. I dlaczego pomimo wgrania obrazka z kompa w podpisie nie widzę tego zdjęcia. Mógłby mi ktoś z tym pomóc ?
|
Wie ktoś gdzie można znaleźć zdjęcia z oprawy Bytovii w meczu z Nami ?
|
Orientuje sie Ktos gdzie kupie cos takiego jak Kawiarka?
(Allegro odpada, bo musze to miec juz DZIS!) |
Cytat:
galeria krakowska sklep nazywa się "DUKA" tak na marginesie... bardzo fajny sklep i zarazem trochę drogi... |
podobno sejm przeglosowal poprawki do ustawy hazardowej
miedzy innymi ma to dotknac nas ,tz.zakaz reklam firm bukmaherskich na stadionach ,koszulkach w internecie itp... slyszal ktos cos na ten temat? czy zerwą z nami wspolpracę ? bo nie beda mogli się reklamować? |
Potrzebuje możliwie najtańszego fryzjera w centrum,ewentualnie jakiejs bocznej uliczce z szybkiem dojściem.z góry dzięki
|
Pytanie do znających Warszawę. Ile ok. się idzie, ew. jakimi liniami dojechać z Muzeum Powstania Warszawskiego pod PKiN ?
|
potrzebuje cd-key do office 2007...
|
Cytat:
|
Cytat:
:-) |
Choroba
witam.... powiem prosto mam przyjaciela chorego na białaczkę , oczywiście jest on wiernym kibicem Wisły i fanem Małeckiego... zależy mi na koszulce właśnie Małeckiego... mogę liczyć na pomoc? proszę o kontakt... gg: 5361990 e-mail: [email protected]
|
gdzie w Krakowie znajdę sklep z ciuchami freda perrego??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
jesli taki sklep bylby w Krk to na googlach powino cos byc a tu nic |
Chodzi ktoś na mecze Wisły z miasteczka AGH?? Jeśli tak to priv:)
|
wie ktoś gdzie w Krakowie mogę kupić alkohol izopropylowy?
|
Można gdzieś obejrzeć Euroligę Wisłę z Salamanką? Może być link albo kanał na sopście...
|
Cytat:
http://www.chemia.px.pl/roznosci/skl...ne/Krakow.html najlepiej zaopatrzone najpewniej POCh. Jeżeli do przemywania szkieł w obiektywach to znajdziesz w sklapach foto/komputerowych z dozownikiem, natomiast nie wiem jakw nich jest z czystością chemiczną. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zna ktoś jakas niemiecka wersje onetu ? Przydalo by sie jezyk doszlifowac :D
|
http://www.tagesschau.de/
http://www.n-tv.de/ http://www.heute.de/- tu sobie hoerverstehen popraw :D http://www.nachrichten.com/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl