![]() |
To była czysta formalność.
A tak poza tym odpuszczenie tego chłopaka było jednym z większych błędów Smudy i mówiłem o tym głośno zaraz po usłyszeniu, że nie przedłużają z nim kontraktu... |
Krystian Kujawa przypieczętował bramką awans Garbarni do drugiej ligi. W składzie odstrzelony kiedys Marek Masiuda, w szerokiej kadrze Kamil Moskal, Arkadiusz Rys i Dominik Gaudyn
|
http://www.90minut.pl/news/278/news2...-z-Korona.html Pięknie zaczęli ! Fabian Burdenski w Koronie :) :) :)
|
No ale ten Kaczarawa niegłupio wygląda...
|
Kaczarawa nie nasz był...
|
Ano nie nasz... sorki za OT.
|
Scyzory niech sobie wezmą jeszcze Sorina i Branco do paki..
W sumie to i tak każdy zawodnik z tego zjebanego miasta będzie chciał po miesiącu wyjechać... |
Czyli Smuda będzie trenerem Korony jak odpalą tego gościa ? :D
|
Nie będzie bo nie da pograć młodemu Burdeńskiemu, akurat on się już poznał na jego talencie :)
|
|
W tej Portugalii jak płacą? nie tak dawno wszyscy uciekali.....
|
Tymczasem Probierz objął Cracovię, z byłych trenerów Wisły prowadził ją również Orest Lenczyk. Dziwny wybór, chyba że Probierz boi się pucharów to by wszystko tłumaczyło
|
Tylko dla Leńczyka mam szacunek wbudowany i nawet jego przygoda z sąsiadką nie wpływa na jego ocenę.
Jeśli chodzi o Probierza...to żal jak można szybko jednym ruchem zniszczyć zbudowany pomnik. A naprawdę to żal kibiców z Podlasia..teraz to pierd**** sobie butelkę łychy. |
Cytat:
Dziwne, że idzie do sąsiadki. Kto wie, czy nie ma ona ambitnych planów na przyszłość. |
Raczej chodzi o pomnik w Białymstoku.
|
Cytat:
|
sąsiadka ma zawsze ambitne plany - udział w LM od chwili wejścia do ekstraklasy, zatrudnianie trenera na 5 lat.
A o pomniku dotyczyło chyba pozycji jaką wypracował sobie w Jadze i sukcesów z tym klubem (zresztą jedynym z jakim coś ugrał) |
Dariusz Dudka został przesunięty do drużyny rezerw Lecha Poznań. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik własnie tam zakończy swoją piłkarską karierę.
|
Fakty są takie, że Probierz myślał, że dostanie kontrakt w Turcji, więc nie przedłużył z Jagą. Z Turcją nie wyszło, Jaga szybko zatrudniła Mamrota, to się musiał Probierz spadachronować na żydownię. Myślę, że sam z takiej zamiany nie jest zbyt szczęśliwy. Tu mimo wszystko wicemistrz Polski, europejskie puchary, a tu drużyna, która niemalże do ostatniej kolejki drżała o ligowy byt. Podejrzewam, że w sąsiadce kasa może być lepsza niż w Jadzę, ale wątpię, że aż tak.
/edit : jeśli to prawda, to pieniądze jak na naszą kopana świetne. Ile to będzie? 170 000 euro za sezon? Toż to holenderskie wynalazki z najwyższej półki cenowej zarabiały między 200 a 300 tyś. u nas swojego czasu (i nie mówię o trenerze a o piłkarzach!). Raczej bez precedensu taka pensja dla trenera w Polsce nie licząc oczywiście 7 czy Nawałki, bo kto bogatemu zabroni. Ale że żydownia? Ciekawe. |
Według plotek ma dostać 60 tys. zł miesięcznie, czyli "aż tak".
|
300k ⏠rocznie holendrzy? Nie uwierze w to
|
Przeczytaj jeszcze raz, chodziło mi o piłkarzy m.in. o Jaliensa, Lameya czy Ilieva, a nie Maskaanta. Pamiętam, że kwoty między 200-300 e/sezon przewijały się wtedy w mediach.
|
Cytat:
Probierz idąc do Cracovii: - większe pensja - Jaga wyprzedaje się - Nie ma szans na powtórzenie rezultatu, a kibic będzie wymagał - W Cracovii zaczyna od dna, łatwy start na początek - Kraków ma lotnisko o czym wiele razy mówił Probierz Decyzja zrozumiała, no ale...Filipiak. :lol: |
Chodziło mi o to, że więcej dostawali :D
|
No ale Nawałka zgarnia 180 000 ~, więc można generalnie mówić o świetnych zarobkach Probierza. Chyba tylko Magiera w L ma więcej, bo tam generalnie od jakiegoś czasu z 200+ nie schodzą.
Na tym poziomie to chyba jeszcze tylko my byliśmy, bo chodziły pogłoski, że Franz podczas ostatniego pobytu u nas zarabiał na poziomie Probierza. Wiadomo Cupiał twardo negocjował :D Oczywiście to są kwoty niepotwierdzone. Bardziej takie nocne Polaków rozmowy, niż poważna dyskusja ;) |
Jak to ktoś ładnie powiedział, Probierz, główny rzecznik prasowy trenerów w Polsce poszedł do klubu który nie szanuje trenerów. Ten człowiek stracił dziś wiele w oczach kibiców i to nie tylko Wisły czy Jagielloni.
Sądzę, że nie minie pół roku, a Filipiak zwolni Probierza i przy okazji wypłaci mu duże odszkodowanie. |
Cytat:
A jeśli spadną, to zawodnicy też zostają i nikomu nie pozwoli odejść. Cóż, może to jedynie jakaś chwilowa zmiana, wszystko się okaże. Ale to już nie nasz problem. |
A dziś kontrakt z Bursasporem podpisał Paul Le Guen. Krótko mówiąc - nie dziwota, że Probierz "pogoniony", nie ta para kaloszy.
|
Michał Chrapek w Śląsku Wrocław szkoda,że nie wrócił ok trudno powodzenia!
|
Cytat:
|
To w Śląsku płacą?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szlag mnie trafia, że Chrapek do nas nie wrócił a w zamian "interesujemy się" jakimiś zagranicznymi piłkarzami.
|
Cytat:
jakbys odpwiednio wcześnie zaczął zrzute moze bys na niego uzbierał ;/ |
Dumny jesteś z siebie?
|
Hej Kiko odstaw hiszpanów postaw na młodych polaków, hej kiko odstaw hiszpanów...
Zaczyna się :D |
Co Wy z tym Chrapkiem, a chyba był kiedys temat powrotu do Wisły, dostał hajs w Lechii poszedł, nikt nie płakał. dostał hajs we Wrocku to tam poszedł i lamenty.
Wisły Juniorzy zdobyli już mistrzostwo i jakoś zniknęli w dorosłej piłce... Na chwilę obecną potrzebujemy zmniejszyć zadłużenie i być w pierwszej 8, wprowadzać młodych powoli. Trzymajmy kciuki za Drzazgę bo on ma papiery żeby odpalić. Pamiętajcie że ceny i wynagrodzenia zwariowały, zwłaszcza za Polskich zawodników. Kolejna kwestia Wisła z Lechią (zarzady) nie mają po drodze więc wątpię aby ułatwiano ruchy między klubami. |
Myślę, że każdy z nas chciałby Chrapka w Wiśle. pytanie, czy Chrapek w ogóle chciałby wracać do obecnej Wisły. I nie mówię o kwestiach finansowych, tylko o naszej drugiej linii. W tej chwili nasz środek pomocy jest na papierze jednym z najsilniej obsadzonych w lidze. Llonch, Mączyński, Brlek i Stilić. Oczywiście, za dwa miesiące może nie być w Krakowie 2 spośród 4 wymienionych, ale słowo klucz - MOŻE. Nie po to Chrapek zmienia klub, żeby znowu usiąść na ławce. Jakbyśmy już mieli dograne transfery Mączyńskiego i Brleka, to pewnie rozmowa byłaby inna.
|
Nie ma co Chrapkowi umniejszać, nas po prostu na niego nie stać
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl