![]() |
Jak czytam o wydymaniu i wałkach to mi serio ręce opadają...
|
Sprawa wysokości kontraktu Wasyla to już nie kamień tylko głaz do ogródka Stolarczyka. Nie sądzę żeby trener nie dowiedział się ile jego zawodnik chce zarabiać i pomimo to znając problemy finansowe klubu prosił o wsparcie socios. No jak Go nie posądzać o kolesiostwo? Jeśli nawet jakimś cudem nie znał kwot, to powinien zapytać w klubie o jakiej mniej więcej kasie mowa i czy warto.
|
Cytat:
Potrafię wyciągnąć wnioski, że gość jest doświadczony, grał profesjonalnie na wysokim poziomie, że taka wartość kosztuję, ale... nie kosztuję tyle. Niezależnie od tego w jakiej formie byłby Wasyl nawet jakby miał sezon życia nadal jest zwyczajnie przepłacony i naprawdę trzeba nie mieć wstydy by jeszcze zwracać się do Socios by do tej wypłaty się dorzucili. |
Jesteś legenda, hej Stolar jesteś legenda!
Dzikim fartem nie przegrywamy tego 0:4 z ostatnią drużyna w lidze W zasadzie wszystkie drugie piłki wygrywają piłkarze Arki, szkoda coś więcej pisac |
Najgorszy trener w Ekstraklasie w tym wieku.
|
Macieeeeek Stolarczyk wolfy
|
Napiszę krótko:
Stolar wypierdalaj! |
Stolarczyk wypierdalaj
|
Wypierdalac wszyscy jesteście nie godni ....a srac w kiblu klubowym
|
Najgorszy trener w Ekstraklasie w historii.
|
Wszyscy wypierdalać,jesteście bandą lamerów i frajerów.
|
Wypierdalaj nieudaczniku łysy.
....a gonić wynik a atakować nie potrafia bo tak ich nauczyłeś grac Spuscisz nas do 1 ligi |
Jak nie wywala Stolarczyka to już nie wiem chyba tylko spadek pomoże. Panie Stolarczyk miej Pan honor i odejdź.
|
Tutaj naprawdę nie ma co się pastwić nad Stolarem. Facet ma warsztat, jaki ma. To tak, jakby mieć pretensje do upośledzonej małpy, że nie dostała Nobla z fizyki. Pewne rzeczy są poza zasięgiem. Za to gigantyczna zjeba należy się zarządowi, że jakimś cudem Macieja jeszcze nie pogonili na zbity ryj.
Zaraz pewnie padnie pytanie "A za co nowy trener?" Otóż za to, co zarobimy, jak ku*wa NIE spadniemy ze Stolarczykiem u steru. |
Mylisz się. Po ośmiu porażkach honor nakazuje żeby jednak podać się do dymisji
|
jeśli Stolarczyk rzeczywiście uważa się za Wiślaka to powinien odejść. Inaczej będzie jednym z głównych grabarzy klubu.
|
Trenerze miej honor, proszę :(
|
przykro to mówic, ale stolarczyk ( celowo z małej ) nie ma honoru, facet z jajami podałby się po prostu do dymisji, ale wie ze nigdzie już takiej fuchy nie dostanie..
|
Szkoda strzepic ryja, Stolar odejdź:(
|
Moderatorzy, zamknijcie ten temat bo aż wstyd.
Rozumiem niezadowolenie z wyników, ale to co się tutaj odwala i zachowanie co poniektórych na poziomie żenującym jak nasza gra. |
Człowieku kończ i wstydu oszczędź ,po prostu miej honor i...
Jezeli ktos nie widzi ,ze to wina Stolarczyka,to jest ślepy. Dzisiaj widać było ,ze niektórzy zawodnicy naprawde chcieli ,ale ne mogli bo Im brakowało... W tym momencie nie ma zespołu sa tylko inwidualnosci jak Brozek,Kuba Wojtkowski Sadlok ,ale do tego zaliczyły zjazd formy przez brak odpowiednich treningów. Mój kumpel jeździ czasami ogladnąc treningi i mówi ,ze polegaja na klepaniu piłki Ty do mnie ja do Ciebie. To przekłada się na grę w meczach,szczególnie z tył jak pamietna akcja antyfutbolowa w meczu z Lechem... Brak jakiejkolwiek taktyki,wszystko jest dziełem przypadku,dlatego tak łatwo tracimy gole i tak słabo jest w ofensywie. Do tego brak odpowiedniej motywacji dla zespołu,reakcji przy linii,stoi z włożonymi rękoma w kieszeniach z tępym spojrzeniem wyrażającym ogólną niewiedzę. |
Ile tu hejtu dzisiaj...jak ruskie trolle...
|
raczej żydowskie jak coś :D
|
Cytat:
Bo wiedzą czym to się skonczy |
Stolar jest jaki jest, ale nawet najwięksi trenerscy debile nie mają takiej passy porażek. Coś mi tu śmierdzi mocno i jak nagle po zmianie trenera piłkarzyki sobie przypomną jak się gra to pluję na nich. Te setki Brożka dzisiaj , jak nie on...
|
Jestem wściekły po tym meczu a jednocześnie człowiek jest już przyzwyczajony , że dostajemy w łeb od każdego ale według mnie pisanie Stolar wyp... itp. jest mocno nie fair.
Trzeba pamiętać , że gdyby nie on to Wisła mogłaby przestać istnieć rok temu. Tutaj żaden trener nie pomoże bo piłkarzy mamy w większości beznadziejnych żeby tylko wymienić Janickiego, Niepsuja, Chuce a reszta to w większości piłkarscy emeryci. Nieważne jaki system i jakie rozwiązania wprowadził trener wyglądałoby to równie beznadziejnie, czy taki Zieliński, Bartoszek i inne Rumaki spowodowałby , że wymienieni piłkarze zaczęliby grac lepiej ? Do Stolarczyka mam dwa zarzuty : - jakoś sprowadzonych piłkarzy, - przygotowanie fizyczne. Niestety tutaj równie współwinni są obecni sternicy klubu. Wychodzi ich niedoświadczenie w wprowadzeniu klubu piłkarskiego. Gdyby mieli jakiekolwiek doświadczenie to za transfery odpowiadałby ktoś kto ma w tym obycie. Możecie mnie wyzywać i wyśmiewać ale ja nie jestem za zwalnianiem Stolara. Jestem za tym żeby sternicy Wisły poszli po rozum do głowy i zatrudnili kogoś kompetentnego na dyrektora sportowego oraz rozliczyli Stolara za przygotowanie fizyczne. Jeżeli zatrudnimy dyrektora sportowego oraz poprawi się przygotowanie fizyczne to być może sytuację uda się uratować. Osoby , które wyzywają Stolara oraz ratowników Wisły powinny się pohamować bo pamiętajcie , że za kilka miesięcy możecie się tego wstydzić tak jak dzisiaj wstydzą się Ci co wychwalali Marzenę S. i Damiana D. Dzisiaj piszecie Stolar wypier.. Krolewski wyp.. , kiedy napiszecie Błaszczykowski wyp.. ???? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Stolar miej troche honoru. Podaj sie do dymisji. Czy okaze sie, ze jest przyspawany do stolka
|
Przestań .......ic farmazony, pod względem zarobków jesteśmy w pierwszej 10.
A nie jesteśmy w stanie nawiązać walki z Arką czy Rakowem, które wydają na c pensje z 20-40% mniej... |
A jednak przyspawany
Przegraliśmy mecz, to dla nas bardzo trudny moment, ale w tym wszystkim, to co widziałem, to moich zawodników, którzy byli po spotkaniu bardzo źli na to co się stało. Wniosek jest jeden, tylko razem możemy wyjść z tej sytuacji. Pozytywem jest to, że wykreowaliśmy sobie okazje do zdobycia bramek mówił po ósmej porażce Wisły Kraków z rzędu trener naszego zespołu, Maciej Stolarczyk. |
Stolarczyk:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Maciej Stolarczyk po spadku z ekstraklasy po 30 porażce z rzędu: âspadliśmy, owszem- ale widziałem kilka pozytywów. Mieliśmy więcej autów od przeciwnika a dodatkowo Buchalik wybił w aut tylko 7/8 piłek. Boguski jest zły. Tylko razem mozemy awansować do ekstraklasyâ Przecież to się nie dzieje. Tak nie mówi gość z kompromitująca seria i historycznym wpierd**lu |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
WON pajacu.
Do dymisji się sam pewnie nie poda, bo honoru też brak. Zwolnić go nie zwolnimy bo mamy 3 innych na liście płac.... i tak się zjebiemy właśnie do 1 ligi. |
Do usunięcia
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl