Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

luczyk 14.08.2017 12:05

uwielbiam te z wyższością pisane posty, szkoda czasu na odpowiedź, łopatologiczne przekazywanie myśli, a moja myśl jest taka: trafia Piątkowski na 1-0 w Płocku i pozamiatane, trafia Szczepaniak i/lub nie dostaje kartki Pestka i pozamiatane, jestem tam samo jak wy kibicem Wisły, widzę bardzo dobre przygotowanie fizyczne ale nie widzę gry w piłkę, doceniam wyniki i cieszę się z nich, rozumiem rotację wielu nowych zawodników brak komfortu jak tu piszecie ale obawiam się czy jeśli dalej nie wypracujemy sobie stylu gry to faktycznie będziemy tak super punktowali ot co, nic więcej, nie krytykuje Kiko ani klubu itp.

Smyrgu 14.08.2017 12:13

a propos idiotycznej dyskusji....w piłce liczy sie wynik...nie mylić z jazdą figurowa na lodzie...a słowo "gdyby" ce..... idiotyzm tej dyskusji...

MB1906 14.08.2017 12:17

Chcialbym zobaczyc Wisle 4-3-3.

Karherop 14.08.2017 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luczyk (Post 1480207)
uwielbiam te z wyższością pisane posty, szkoda czasu na odpowiedź, łopatologiczne przekazywanie myśli, a moja myśl jest taka: trafia Piątkowski na 1-0 w Płocku i pozamiatane, trafia Szczepaniak i/lub nie dostaje kartki Pestka i pozamiatane, jestem tam samo jak wy kibicem Wisły, widzę bardzo dobre przygotowanie fizyczne ale nie widzę gry w piłkę, doceniam wyniki i cieszę się z nich, rozumiem rotację wielu nowych zawodników brak komfortu jak tu piszecie ale obawiam się czy jeśli dalej nie wypracujemy sobie stylu gry to faktycznie będziemy tak super punktowali ot co, nic więcej, nie krytykuje Kiko ani klubu itp.

A gdyby kiedyś uznali bramkę Penksy w Atenach to byśmy mieli pomnik Engela przed stadionem. I po co to gdybanie? A gdyby Sandomierski nie obronił strzału Halilovicia? Można tak gdybac bez końca nie wnoszą nic do dyskusji. Trzymajmy się faktów. Nikt nie pisze historii tym co było gdyby, tylko tym co się wydarzyło.

Na razie Kiko ma bardzo dobre wyniki, ale oczywistym jest że nie zawsze tak będzie. Kluczem wg mnie jest trzymanie się średniej 2 pkt/mecz. Nasza liga jest tak słaba, że nawet wykręcenie takiej średniej może dać mistrzostwo, a puchary już na pewno. I nawet gadanie, że mecz z Legią czy Lechem nas zweryfikuje jest mrzonką. Ligę wygrywa się regularnym punktowaniem. Teraz przed nami mecz w Zagłebiem i nawet porażka tam będzie oznaczała w dalszym ciągu dobre wejście w ligę. Liczę oczywiście na więcej.

luczyk 14.08.2017 12:42

pełna zgoda, dlatego napisałem, oby punktował tak do końca nawet grając pyte kompletn a. o do stylu to każdy z nas. chciałby aby Wisła grała ładnie dla oka skutecznie i wygrywała nieprawdaż ?

ashkeczup 14.08.2017 12:46

Velez i Llonch nie powinny grać razem w pomocy, bo brakuje siły rażenia, ale przecież Halilović zagrał 2 mecze i widać po nim, że z Brlekiem mogliby niejedną obronę wkręcić w murawę. Głowacki lepszy nie będzie, a jest już ledwo wystarczalny na pierwszy skład, ale do drużyny mądrze wprowadzany jest Arsenić, który dostaje czas na naukę języka i aklimatyzacje, dzięki czemu powoli wyślę Głowę na zasłużoną emeryturę. Kostala, Wojtkowskiego też nie wolno spalić i Kiko doskonale zdaje sobie z tego sprawę, skoro w takim meczu jak derby postawił na bardziej ogranego Ze Manuela, który trenował z nami od tygodnia? Ogólnie Kiko mądry trener, tylko jaja ma za małe jeszcze, albo przecenia ekstraklasę, bo nie wyszedł nigdy, żeby zdominować przeciwnika. Mam nadzieję, że jeszcze zaskoczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MB1906 (Post 1480209)
Chcialbym zobaczyc Wisle 4-3-3.


To obejrzyj którykolwiek mecz. Jak mi ktoś powie, że Brlek gra na 10, to zwariuje.

ashkeczup 14.08.2017 12:48

EDIT: podwójny, usunąć proszę.

Patryko 14.08.2017 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480192)
A na co wystarczyła tak zwana ładna gra? I nie tylko w poprzednim sezonie, ale w ogóle od 2013 roku.

Użyłem trochę nieszczęśliwego określenia. Słowo "składna" lepiej oddałoby to, o co mi chodzi. Ja nie oczekuję od Wisły poziomu/kultury gry na poziomie Barcelony, ale jak widzę kolejną dzidę do przodu to po prostu krew mnie zalewa.

Reasumując, do zdobycia mistrzostwa potrzeba ciut więcej, niż super kondycji i grania lagi bez namysłu do przodu. Czy to pojedynczy zawodnik (Vadis), czy też dobra gra zespołowa całej drużyny - to są jednak elementy niezbędne w perspektywie końcowego sukcesu walki o mistrzostwo.

enzo 14.08.2017 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1480217)
Czy to pojedynczy zawodnik (Vadis), czy też dobra gra zespołowa całej drużyny - to są jednak elementy niezbędne w perspektywie końcowego sukcesu walki o mistrzostwo.

A wg mnie mistrzostwo zdobywa się, wygrywając z potencjalnie słabszymi drużynami. I nie ma tu znaczenia styl gry.

Też wolałbym efektowną futbol z masą podań, klepek i piłek prostopadłych oraz wyniki po 3:0 albo 4:1. Ale rzygam już krakowską piłką na miliard podań, z której nic nie wynika. Piękne klepanie futbolówki aż do okolic pola karnego, a później problem i brak pomysłu w rozegraniu. W efekcie czego my mamy posiadanie piłki na ponad 70%, ale to i tak przeciwnik w 90. minucie jednym kontratakiem robi nam kuku i wygrywa z nami 0:1, a my nadal walimy głową w mur.

Dziękuję, postoję. Wolę jednak rzucić parę razy mięchem, kiedy piłka środkowym pomocnikom lata nad głowami albo zagryzać zęby, gdy kolejny raz gramy defensywnie i nie kreujemy przez to niemal żadnych okazji przez 45 minut, jeżeli mamy być do bólu skuteczni, kiedy już zaangażujemy wreszcie większą liczbę zawodników do ataku.

Za dużo tak "pięknej", nieefektywnej w ogólnym rozrachunku piłki przy Reymonta już w ostatnich latach widziałem.

Kurz 14.08.2017 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1480217)
Użyłem trochę nieszczęśliwego określenia. Słowo "składna" lepiej oddałoby to, o co mi chodzi. Ja nie oczekuję od Wisły poziomu/kultury gry na poziomie Barcelony, ale jak widzę kolejną dzidę do przodu to po prostu krew mnie zalewa.

Reasumując, do zdobycia mistrzostwa potrzeba ciut więcej, niż super kondycji i grania lagi bez namysłu do przodu. Czy to pojedynczy zawodnik (Vadis), czy też dobra gra zespołowa całej drużyny - to są jednak elementy niezbędne w perspektywie końcowego sukcesu walki o mistrzostwo.

Nie wybiegałbym tak daleko myślami. Na oko w ekstraklasie jest obecnie jeszcze z 5 innych drużyn, które mają podobne aspiracje i nie odstają od nas kadrowo. Tak więc duży tłok.

Wisła rozegrała 5 spotkań w ekstraklasie po mega zmianach kadrowych. Moim zdaniem wychodzi na razie obronną ręką z wcale niełatwej sytuacji. Poczekajmy i zobaczmy, jak to wszystko będzie wyglądało za miesiąc lub dwa.

Wertian 14.08.2017 13:23

Cytat:

Za dużo tak "pięknej", nieefektywnej w ogólnym rozrachunku piłki przy Reymonta już w ostatnich latach widziałem.
W pełni popieram. W tym samym duchu cieszą mnie te mecze, które wreszcie udaje się wygrywać w końcówkach. W odróżnieniu do tych wszystkich które w końcówkach przegrywaliśmy albo remisowaliśmy mają zwycięstwo na wyciągnięcie ręki.

Wisłę zupełnie stać na to, żeby z obecnym składem skutecznie walczyć o podium, jeśli tylko pozostanie tak skuteczna jak jest w tych kilku pierwszych kolejkach.

MB1906 14.08.2017 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480215)
Velez i Llonch nie powinny grać razem w pomocy, bo brakuje siły rażenia, ale przecież Halilović zagrał 2 mecze i widać po nim, że z Brlekiem mogliby niejedną obronę wkręcić w murawę. Głowacki lepszy nie będzie, a jest już ledwo wystarczalny na pierwszy skład, ale do drużyny mądrze wprowadzany jest Arsenić, który dostaje czas na naukę języka i aklimatyzacje, dzięki czemu powoli wyślę Głowę na zasłużoną emeryturę. Kostala, Wojtkowskiego też nie wolno spalić i Kiko doskonale zdaje sobie z tego sprawę, skoro w takim meczu jak derby postawił na bardziej ogranego Ze Manuela, który trenował z nami od tygodnia? Ogólnie Kiko mądry trener, tylko jaja ma za małe jeszcze, albo przecenia ekstraklasę, bo nie wyszedł nigdy, żeby zdominować przeciwnika. Mam nadzieję, że jeszcze zaskoczy.




To obejrzyj którykolwiek mecz. Jak mi ktoś powie, że Brlek gra na 10, to zwariuje.

Proponował bym obejrzeć instata. Jak my gramy.

WioReXXX 14.08.2017 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1480171)
Z tym Mokalem sie zgadzam tylko nie zapominajcie jaki potencjal kadrowy mial Moskal a teraz Ramirez.

No niby jaki?

Nie zapominaj tez, ze to wlasnie Ramirez sciagnal sobie tutaj Carlitosa, Lloncha, polecal Cueste czy Veleza. Bez niego wielce prawdopodobne by ich tu nie bylo.

silver03 14.08.2017 13:37

Kaziu Moskal - dobry trener, tylko ch.ujowe wyniki ma
Kiko Ramiraz - chu.jowy trener, tylko dobre wyniki ma

;)

Barti 14.08.2017 13:43

Jakim jest trenerem Kiko dowiesz się na koniec sezonu, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Ja osobiście chciałbym wierzyć i wierzę, że bardzo dobrym i opierdzieli Legię i innych. Jak dla mnie może to zrobić w doliczonym czasie gry.

swiety37 14.08.2017 14:19

Patrząc na CV Kiko to rzuca się w oczy, że nic nie wygrał... Był wysoko w tabelach, walczył w barażach, ale nic nie wygrał... Można z tego wnioskować, że podium może i będzie, ale mistrzostwo, czy też puchar już nie bardzo.
W każdym razie wierzę, że Kiko umieści nas na podium ligi i jak przyjdą lepsze czasy (finansowo), to może i zwycięskiego trenera uda nam się zatrudnić. Póki co nie jest źle :)

Ogryzek 14.08.2017 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1480225)
Patrząc na CV Kiko to rzuca się w oczy, że nic nie wygrał... Był wysoko w tabelach, walczył w barażach, ale nic nie wygrał... Można z tego wnioskować, że podium może i będzie, ale mistrzostwo, czy też puchar już nie bardzo.
W każdym razie wierzę, że Kiko umieści nas na podium ligi i jak przyjdą lepsze czasy (finansowo), to może i zwycięskiego trenera uda nam się zatrudnić. Póki co nie jest źle :)

To może jeszcze jakieś opinie astrologów trzeba zebrać przy zatrudnianiu trenerów czy jest "wygrywający" czy nie. :D

Ja wiem że ludzie są przesądni ale nie ośmieszajmy się. Nie wygrał nic, bo nigdy nie prowadził żadnego pewniaka do wygrania. Poza tym musi być ten pierwszy raz.

ashkeczup 14.08.2017 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MB1906 (Post 1480221)
Proponował bym obejrzeć instata. Jak my gramy.

4 obrońców, 6 Velez, 6 Llonch, 8 Brlek, PN Boguś, LN Mały, ŚN Carlitos.

Wertian 14.08.2017 14:55

Cytat:

Patrząc na CV Kiko to rzuca się w oczy, że nic nie wygrał... Był wysoko w tabelach, walczył w barażach, ale nic nie wygrał... Można z tego wnioskować, że podium może i będzie, ale mistrzostwo, czy też puchar już nie bardzo.
Każdy trener niczego nie wygrał do momentu kiedy coś wygrał.

Dariook 14.08.2017 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wertian (Post 1480230)
Każdy trener niczego nie wygrał do momentu kiedy coś wygrał.

słuszna uwaga :)

Charlie 14.08.2017 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1480225)
Patrząc na CV Kiko to rzuca się w oczy, że nic nie wygrał... Był wysoko w tabelach, walczył w barażach, ale nic nie wygrał... Można z tego wnioskować, że podium może i będzie, ale mistrzostwo, czy też puchar już nie bardzo.

To myśmy mieli o mistrzostwo walczyć w tym sezonie:shock:? Myślałem, że o górną ósemkę i w porywach o puchary...

KrzychooR 14.08.2017 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1480232)
To myśmy mieli o mistrzostwo walczyć w tym sezonie:shock:? Myślałem, że o górną ósemkę i w porywach o puchary...

Apetyt rośnie w miarę jedzenia :D Po mistrzostwie przyjdzie czas na Lege Mistrzów ;)

forthy 14.08.2017 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480201)
Niewiele pokazał w Pucharze Polski, kiedy dostał szansę na grę od początku. Nie przekonał Kiko do siebie. Niestety, bardzo słaby w defensywie. Jeśli miałbym obstawiać, raczej nie ma szans na grę w pierwszej 11.


Bzdura, on[Halilovic] i Arsenic byli najlepsi w Wiśle w tym meczu.

I będę tłukł to setny raz aż dojdzie do głowy wszystkim - odejście Mączyńskiego całkowicie rozwaliło wszelakie schematy Ramirezowi tuż przed sezonem. Potrzeba czasu.

arti 14.08.2017 18:03

Kolegom snującym w tym momencie rozważania o MP czy pudle zalecam odwiedzenie łazienki i zimny prysznic na rozpalone głowy.
Za nami 5 kolejek: osłabiona Pogoń, TBB, GZ, WP i pejsy, bardzo dobre na tym (moim zdaniem) 12 pkt.
Ale już pomijając nasz styl to czy gdybyście typowali w tym momencie tabelę końcową to którąkolwiek z w/w drużyn wstawilibyście chociaż do top 5? Graliśmy dotąd z drużynami 7,8,12 i 14 w sezonie 16/17 i z beniaminkiem, który nam dokopał.
Poza tym do końca sierpnia ktoś pewnie zabierze nam Brleka.
Spokojnie - za tydzień krety(w), potem Lechia, potem inni z którymi obyśmy punktowali jak dotąd.
Obyśmy mogli na serio dyskutować w tym duchu w kwietniu 2018, amen.

!!IRIVER!! 14.08.2017 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1480250)
Kolegom snującym w tym momencie rozważania o MP czy pudle zalecam odwiedzenie łazienki i zimny prysznic na rozpalone głowy.
Za nami 5 kolejek: osłabiona Pogoń, TBB, GZ, WP i pejsy, bardzo dobre na tym (moim zdaniem) 12 pkt.
Ale już pomijając nasz styl to czy gdybyście typowali w tym momencie tabelę końcową to którąkolwiek z w/w drużyn wstawilibyście chociaż do top 5? Graliśmy dotąd z drużynami 7,8,12 i 14 w sezonie 16/17 i z beniaminkiem, który nam dokopał.
Poza tym do końca sierpnia ktoś pewnie zabierze nam Brleka.
Spokojnie - za tydzień krety(w), potem Lechia, potem inni z którymi obyśmy punktowali jak dotąd.
Obyśmy mogli na serio dyskutować w tym duchu w kwietniu 2018, amen.

Otóż to :D Niektórzy wykluczyli tu już niemal Legię i Lecha z walki o MP.
Poczekajmy do pierwszych POWAŻNYCH meczów, choć gdy dziś się porówna to, co było dokładnie rok temu to różnica jest naprawdę nieporównywalna ;)

AS82 14.08.2017 18:39

Najśmieszniejsze jest to,że z tych pięciu potyczek ligowych , najlepiej zagraliśmy w przegranym meczu w Zabrzu

Kurz 14.08.2017 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1480245)
Bzdura, on[Halilovic] i Arsenic byli najlepsi w Wiśle w tym meczu.

Jedno nie wyklucza drugiego. Halilović zagrał słabo, ale większość kolegów jeszcze gorzej. Problem z nim jest taki, że ma wszystkie wady Stilica i w tym momencie żadnych jego zalet. A to nie wróży mu dobrze w drużynie Kiko.

ashkeczup 14.08.2017 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480254)
Jedno nie wyklucza drugiego. Halilović zagrał słabo, ale większość kolegów jeszcze gorzej. Problem z nim jest taki, że ma wszystkie wady Stilica i w tym momencie żadnych jego zalet. A to nie wróży mu dobrze w drużynie Kiko.

Te wady to teraz, czy jak był w formie? Bo Stilić 2017 to Paweł Brożek grający dziesiątke.

koniak 14.08.2017 19:49

Nie wiem czy cos się zmieniło w ostatnim czasie, ale przygotowanie kondycyjne zawsze oceniało się w drugiej części rundy/sezonu. Zaczekalbym z wielbienien Kiko do drugiej połowy października i wtedy zobaczymy czy faktycznie odpuszczamy celowo pierwsze 60 minut, żeby przycisnac w końcówce.

Ogryzek 14.08.2017 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1480245)
Bzdura, on[Halilovic] i Arsenic byli najlepsi w Wiśle w tym meczu.

I będę tłukł to setny raz aż dojdzie do głowy wszystkim - odejście Mączyńskiego całkowicie rozwaliło wszelakie schematy Ramirezowi tuż przed sezonem. Potrzeba czasu.

Co do Halilovica mam odmienne zdanie. W meczu z Płockiem kręcił piękne kółeczka z których nic nie wynikało dla zespołu. Bardzo przeciętny mecz. Wszedł Brlek i dopiero wtedy zaczęła się gra. Z kolei w derbach wszedł kiedy prowadziliśmy atak pozycyjny grając w przewadze jednego piłkarza. Jedyne co zapamiętałem poza nieudanymi próbami zagrań prostopadłych piłek piękny strzał. Nie jest to źle jak na początek - ale nie można mówić że jest to piłkarz do 11. Bo nie jest. Brlek poziom wyżej na ten moment.

Nie mówię że nie widzę w Halilovicu potencjału, ale jest to na razie wolny statyczny świetnie wyszkolony technicznie piłkarz. Pytanie czy przy swoim braku przyspieszenia nadrobi to swoją techniką? Jeśli nie to go pożegnamy.
Ja mam nadzieje że jednak odpali, tak jak odpalił Brlek. Oby jak najszybciej.

forthy 14.08.2017 20:02

Ja się nie zgadzam, bo w PP Halilovic delikatnie mówiąc nie miał z kim grać. Llonch, Boguski, Brożek, Bartosz i Wojtkowski - ludzie z formą na poziomie -10, albo notujący stratę za stratą (Bartosz i Wojtkowski), a poziom techniczny wyglądający tragicznie (brak przyjęcia, fatalne zagrania Boguskiego, Brożka czy Bartosza). Tibor jako jedyny próbował cokolwiek wymyślić, rozrzucał piłki, potrafił regulować tempo.

Prawda jest taka, że obecnie w Wiśle z przodu to potrafiących grać piłką jest kilku piłkarzy, a grają kosztem nich drewniani Velez, Llonch, Bartosz, Boguski, Ondrasek, Brożek (w obecnej formie). Brakuje balansu, a gra Wisły, gdy na boisku są jednocześnie Brlek i Halilovic wygląda najlepiej. Można ich (wraz z Małeckim i Carlitosem) rozsądnie obudować. Ze Manuel jak fizycznie dojdzie to powinien naturalnie wskoczyć, ale aktualnie Tibor powinien grać w pierwszym składzie. Absolutne nie na wystawianie 3 technicznych nieudolnie graczy obok Carlitosa, Małeckiego i Brleka.

Porównanie do Stilicia bardzo słabe. Raczej do Mączyńskiego - wiecznie niedoceniany gracz drugiej linii, który jest niezbędny do gry jak nie chce się grać lagi na napastnika za każdym razem.

Jeden DP (Llonch/Velez) Tibor, Brlek, Małecki, Carlitos i do tego albo napastnik Brożek/Ondrasek (Lopez wtedy na fałszywego skrzydłowego) albo skrzydłowy.

Kurz 14.08.2017 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480255)
Te wady to teraz, czy jak był w formie? Bo Stilić 2017 to Paweł Brożek grający dziesiątke.

Wady dotyczą gry defensywnej. Jest równie kiepski pod tym względem. co Stilić. Różnica polega na tym, że Semir w najlepszym okresie w Wiśle rekompensował braki ponadprzeciętną grą w ofensywie. Halilovicovi jeszcze daleko do tego poziomu, a to oznacza, że na razie nie pogra. Zresztą najlepszym komentarzem niech będzie to, że Ramirez wolał wypuścić na boisko najpierw gościa, który przed chwilą wysiadł z samolotu niż Tibora.

forthy 14.08.2017 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480261)
Wady dotyczą gry defensywnej. Jest równie kiepski pod tym względem. co Stilić. Różnica polega na tym, że Semir w najlepszym okresie w Wiśle rekompensował braki ponadprzeciętną grą w ofensywie. Halilovicovi jeszcze daleko do tego poziomu, a to oznacza, że na razie nie pogra. Zresztą najlepszym komentarzem niech będzie to, że Ramirez wolał wypuścić na boisko najpierw gościa, który przed chwilą wysiadł z samolotu niż Tibora.

Z Płockiem miał sporo odbiorów, nie wiem skąd Ci się wziął taki pomysł, że on tu w jakikolwiek sposób Semira przypomina.

Argument z zmianą słaby i śmieszny, bo Ze Manuel wchodził jako skrzydło za skrzydło, a Tibor ŚP za ŚP.

pawlozm 14.08.2017 20:16

Środek optymalny na dziś to Velez, Halilovic i Brlek. Pol wraca po przerwie i widać braki (po jego stracie padła bramka.

ashkeczup 14.08.2017 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480261)
Wady dotyczą gry defensywnej. Jest równie kiepski pod tym względem. co Stilić. Różnica polega na tym, że Semir w najlepszym okresie w Wiśle rekompensował braki ponadprzeciętną grą w ofensywie. Halilovicovi jeszcze daleko do tego poziomu, a to oznacza, że na razie nie pogra. Zresztą najlepszym komentarzem niech będzie to, że Ramirez wolał wypuścić na boisko najpierw gościa, który przed chwilą wysiadł z samolotu niż Tibora.

Przecież z Płockiem wjeżdżał w przeciwników swoim 60 kilowym ciałem z dużym impetem i odbierał masę piłek. Dużo, dużo lepszy niż Stilić w ofensywie.

Ktoś tam na górze pisał, że Brlek klasę wyżej niż Tibor- nie no gdzie tam... Brlek ma odejść teraz za 2mln +, a dodatkowo zapłaciliśmy za niego wg. różnych źródeł 250 albo 400 k euro. Nie można być wyżej niż Brlek, bo to nasz najlepszy kopacz obecnie. Nie zmienia to faktu, że para Fran+Pol źle wypada, bo nie jesteśmy w stanie wystarczająco zagrozić przeciwnikom w ofensywie, przez co się trochę 'rozbestwiają'.

pawlozm 19.08.2017 22:30

Oglądałem dzisiaj ponownie derby (tym razem sprzed laptopa z serii "przeżyjemy to jeszcze raz" ;) ) zaś przed chwila w lidze + skrót meczu sąsiadki z Górnikiem i ciesze się, że mamy takiego trenera z klasą jak Kiko Ramirez. Tak w skrócie w porównaniu do Probierza: zupełnie inna kultura trenerska;)

cancer 20.08.2017 14:27

Tak z ciekawości, co myślicie o ustawieniu 3-4-2-1?

Pomysł mi się taki urodził, żeby Veleza upchnąć w jeden skład z Llonchem, ale nie obok siebie. Więc na ŚO dochodzi Velez do naszej dwójki.

Na bokach Sadlok i Cywka/Bartosz, środek to Llonch (Basha w sumie jest też, więc Velez chyba na ŚO będzie ogarnięty na stałe) i Halilović na przykład. Z przodu Małecki/Ze Manuel + Carlitos, a na 9 napastnik stricte. Tylko nie wiem czy Paweł czy jak, bo w sumie za dużego wyboru nie widzę. Może też być postawienie na 9 Carlitosa, ale by to musiało wyglądać bardziej jak w Realu Benzema, który nie jest rasową 9tką.

Co myślcie o czymś takim, bo przy 3 defensywnych pomocnikach w kadrze (jeden grający) to możnaby coś takiego spróbować na 30 min przy jakimś dobrym wyniku na przykład (marzenie...) :)

Karherop 20.08.2017 19:09

Dopiero co Kiko testował takie ustawienie przed sezonem i przegrywaliśmy z kretesem z I ligowcami. Grajmy tak, jak drużyna jest przyzwyczajona i po prostu to szlifujmy. Wdowczyk też już pokazał, że nie warto się w to bawić. Przynajmniej mając takich, a nie innych wykonawców.

cancer 20.08.2017 19:23

Znaczy się wiesz, zależy od szkoły trenerskiej. Sparingi to sparingi, trudno do nich przywiązywać jakąś taką wagę znowu. Ale no fakt, że w Polsce ciężko znaleźć zespół z innym ustawieniem niż 4 obrońców.

Wojtas 20.08.2017 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1480535)
Oglądałem dzisiaj ponownie derby (tym razem sprzed laptopa z serii "przeżyjemy to jeszcze raz" ;) ) zaś przed chwila w lidze + skrót meczu sąsiadki z Górnikiem i ciesze się, że mamy takiego trenera z klasą jak Kiko Ramirez. Tak w skrócie w porównaniu do Probierza: zupełnie inna kultura trenerska;)


Probierz musi sie jescze dlugo uczyć a oprócz kultury trenerskiej musi sie jeszcze uczyc kultury osobistej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl