Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Rob_Zombie 07.08.2016 06:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1446384)
Jacy Wy, jesteście głupi. Dajecie się tak manipulować tym mediom. Przecież o to chodzi takim ludziom jak Stanofski itp. :) Sami robicie zamieszanie, a oni się śmieją później z was.

Tak, to Stanowski postawił mu zarzuty i teraz się tarza ze śmiechu, jasne.

nesta 07.08.2016 06:40

Jesli ktos myśli, ze media rozpętałaby taka sama gównoburze gdyby chodziło o Lesnodorskiego to jest naiwny i to grubo...

I swietnie Citko odpowiedział Bonkowi. Co to ....a za insynuacje do właściciela klubu od prezesa PZPN?? Jak można cos takiego ze swojej pozycji napisać? Wpis na poziomie dwóch przekup na Kleparzu "a widziałaś czym on podjechał pod dom? Taki młody, skąd on ma
pieniądze, pewnie nakradł..." Polskie niszczenie ludzi... I jestem pewien ze ta gruba świnia z lovekrakow wysmaruje kolejne pierdy jak w Wiśle sie zacznie układać. A jestem pewien ze zacznie.

Griszka30KR 07.08.2016 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1446328)
. Chociaż najważniejsze info dnia, to schodzi pensja Guzmicsa + zarobiliśmy ponad milion złotych :).!

Zarobiliśmy?,czy zarobili...Do tego kolejnego zawodnika z podstawowego składu mniej.

leszekm 07.08.2016 07:25

Citko pamiętam jako świetnego piłkarza nie lecącego na kasę(zrezygnował z transferu do Blackburn).Wielokrotnie będąc w TV podkreślał też ,że jest człowiekiem wierzącym w Boga.Ja w nim widzę jednak promyk nadzieii.

Elefant 07.08.2016 07:30

Spoko wywiad.

W kwestii derbów typowy piłkarski bełkot który reporterzy Canal+ wysłuchują po każdym meczu.

Dowiedzieliśmy się też, ze spółką piłkarską najstarszego polskiego klubu, klubu legendy zarządzać będzie gość który co prawda nie ma żadnego o tym pojęcia ale za to ma kilka ciekawych pomysłów i chce spełnić swoje dziecinne marzenia. Czyli spółka występuje w charakterze króliczka doświadczalnego.

Mamy więc tak.
Zarządce który ma pomysły.
Właściciela, który oficjalnie nie ma żadnego majątku i o którym nikt dobrego słowa póki co nie powiedział.

W sumie zestaw co drugi forumowicz + jego teściowa ma te same predyspozycje. :-D

Chociaż nie, forumowicz przynajmniej od jakiegoś czasu kibicuje Wiśle.


Ale po czynach ich poznacie. Na razie zarządca jest zajęty
Cytat:

przepisywaniem
:-D


Zobaczymy tych dwóch sponsorów i pięciu zawodników, to będzie coś jaśniej widać.

Bo póki co :


Cytat:

Pierwotnie napisane przez borsuk (Post 1446374)
Wczoraj sekcję piłkarską prowadziła firma, której właścicielem była TeleFonika, dziś właścicielem tej firmy jest Jakub M. a jutro sekcja wróci do Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.


Lemoniadowy Joe 07.08.2016 07:38

Tam nie pisze ze przyjdzie 5 zawodnikow tylko ze tyle jest potrzebnych.
Przyjdzie na 100% na ten moment 1 mlody z potencjalem reszta to narazie niewiadoma

7 kotów 07.08.2016 07:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1446387)
Jesli ktos myśli, ze media rozpętałaby taka sama gównoburze gdyby chodziło o Lesnodorskiego to jest naiwny i to grubo...
.

Co prawda to prawda. Nie przypominam sobie heheszkowania rudego z faktu ze lesnodorskiemu zakazano uprawiania zawodu za nieetyczne działanie.

czaro 07.08.2016 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1446384)
Jacy Wy, jesteście głupi. Dajecie się tak manipulować tym mediom. Przecież o to chodzi takim ludziom jak Stanofski itp. :) Sami robicie zamieszanie, a oni się śmieją później z was.

Tak, Warszawa czyha na Wisłę. Wielki spisek PZPN-wszystkich mieszkańców Warszawy-kibiców Lecha-kibiców Cracovii i sympatyków myśli lewicowej przeciw jednej jedynej prawilnej Wiśle, ostatniej wyspie honoru, bogobojności i piłkarskiej finezji. Niestety tylko nieliczni mędrcy dostrzegają to zjawisko. Litości.

Media piszą o tym nie dlatego, że JM się u nich nie zameldował, ale dlatego, że jest to temat, o którym ludzie myślą, mówią i chcieliby poczytać. Dla "dziennikarza" to łatwy temat - jest trop, może się sprawdzi, może nie, ale sam nagłówek brzmi krzykliwie. Taka ich praca i taka mentalność. A to, że w tym momencie ludzie mają rację, że obawiają się, kto kupił ich ukochany klub to chyba normalne i uzasadnione, co potwierdza 30 stron tego tematu i rewelacje z piątkowych mediów.

A Boniek sobie pozwalał zawsze, po prostu wcześniej nie pisał chyba nic o Wiśle. Już te foty-szpileczki wobec Korony były przegięciem.

serek.c2 07.08.2016 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1446389)
Ja w nim widzę jednak promyk nadzieji.

Obyś się bulu nie doczekał...

Mat1977 07.08.2016 09:21

zagadza sie Czaro - czesc ludzi tutaj zaczyna czuc sie jak rosjanie ..czyli syndrom oblezonej twierdzy ...kazdy nam chce dojebac ,weszlo,boniek,stanowski i kto tam jeszcze ...
Panowie i Panie gdyby taka sytuacja dotyczyla sasiadki lub innego klub wszyscy tutaj mieli by beke i nie ma sie co dziwic a tak, niektorzy wymyslaja teorie zeby bronic JM i ze Citko jest nasza jednya nadzieja.....

crux.a 07.08.2016 09:44

Nie Czaro, nie spisek, raczej poczucie wyższości i głęboko wbudowane przekonanie, że poważną piłkę tak naprawdę można robić tylko w stolicy, a wysiłki prowincjuszy poważnych efektów nie przyniosą, bo z definicji nie mogą, przecież to prowincja.

Boniek napisał niedawno na TT, że Legia teraz ma szczęście, ale wcześniej na nie zasłużyła. Zauważ, że już nikt nie pamięta, że Legia nie zasłużyła nawet na mistrzostwo, że została mistrzem dlatego, że sędziowie podarowali jej sporo punktów. Gdyby nie podarowali, mistrzem byłby Piast. Dlaczego podarowali? Nie wiem, ale mam swoją teorię. Myślę, że za ciągłymi pomyłkami sędziów nie stoi żaden spisek, tylko głębokie przekonanie każdego z nich, że poważną piłkę można tak naprawdę robić tylko w stolicy. To musi wpływać na obiektywizm i bagatelizowanie własnych pomyłek (na zasadzie "oj, nic się nie stało, Legia i tak jest przecież lepsza").

U Bońka to samo. On sobie prywatnie może zadawać pytanie jakim cudem Meresia stać na Wisłę. Ale skoro chodzi o klub należący do kierowanego przez Bońka związku, to wiesz co powinien napisać na twiterze? Coś w stylu "Idzie młodość! Powodzenia @JakubMeresiński"

I pisze Ci to ktoś bardzo mało prawilny:)

Mat1977 07.08.2016 09:53

wiec spisek warszawki podstawil nam JM i M.Citke w sumie racja
...a to ze Legii czesto pomagali to zupelnie inna sprawa

dziki 07.08.2016 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1446360)
Co do zarzutów z VATem czy zorganizowaną grupą przestępczą, wystarczy że on i kilku wspólników mieli zarejestrowaną działalność za granicą by płacić mniejsze podatki i już jakiś prokurator ma używanie. Takich spraw są tysiące i większość kończy się uniewinnieniem. Proponuje by każdy sobie wziął do ręki leksykon VAT i przeszedł się do najbliższego urzędu skarbowego z prośbą o interpretacje a jakiejś sprawie. W naszym kraju w temacie podatków jest jeden wielki burdel i patologia. Wątpię by jakiś poważniejszy biznesmen miał z tego powodu opory, bo prawie każda firma miała z tym problemy.

To samo mi przyszło do głowy. Moi poprzedni wspólnicy prowadzili działalność przez Cypr, ale po zmianie ustaw w tamtym roku musieli wszystko reorganizować, bo skarbówka nie chciała odpuścić.

A a'propos tematu - co się.będzie lepiej klikać i sprzedawać: 1. cisza w Wiśle, która może zwiastować rzeczywiście organizowanie czegoś.ciekawego czy 2. burdel na kółkach z właścicielem złodziejem, dyrektorem sportowym w długach i brakiem planu na przyszłość?

czaro 07.08.2016 10:08

Ale ja się zgadzam z tym, że Boniek powinien być jak żona cezara. Dla wszystkich (!) miły, uprzejmy, uczynny i obiektywny.

Ale on taki nie jest, bo ma temperament, którego nie umie opanować i myślę (chociaż mogę go tu krzywdzić!), że chociaż nabrał sporo ogłady grając w tenisa w ekskluzywnych klubach w Rzymie, to wciąż tam w środku siedzi w nim ten prosty chłop Zibi, który wcale nie kończył Sorbony. Dodatkowo podejrzewam, że łatwiej mu wykazać szacunek do ludzi majętnych i wpływowych, niż szaraczków, trochę śmiesznie starających się o poprawę swojej sytuacji. Takie mam odczucia, ale oczywiście nie musi to być prawdą. Jaki by nie był, nikt tego już nie zmieni. Możemy go przyjąć albo odrzucić z całym dobrodziejstwem inwentarza. Lepszego kandydata na prezesa PZPN nie widać, więc może nie ma co prowadzić z nim wojny frontalnej, a spróbować zagrać z nim w szachy i wygrać.

Dla mnie niesmaczny był jego wpis dot. Korony - ale nie śledzę aktywności Bońka w internecie i nie mam na to czasu. Odniosłem wrażenie, że zdarzają mu się takie wyskoki i ludzie się do tego przyzwyczaili.

Odnośnie do Wisły i JM - o ile PZPN zrzesza wszystkie kluby i nie powinien ingerować, dopóki klub nie łamie prawa, to Ekstraklasa jest organizacją wyodrębnioną, działającą w formie spółki. Przynależność do Ekstraklasy jest/powinna być całkowicie dobrowolna, więc i zasady rządzące tymi rozgrywkami powinny być inaczej ustanowione. Dla podniesienia poziomu i poprawy wizerunku tej ligi Ekstraklasa powinna móc ustanawiać wewnętrzne standardy dotyczące transparentności w zarządzaniu klubami, strukturze właścicielskiej itd. (a jak się komuś nie podoba, niech gra w strukturach poza PZPN, gdzie panują niższe standardy itd.). I w takiej - pewnie bardziej życzeniowej niż faktycznie istniejącej - sytuacji widziałbym podstawy dla wystąpienia Ekstraklasy do WK S.A. z pytaniem o ostatnie zmiany i wnioskiem o szczegółowe informacje. Oczywiście nie jest to sprawa na twittera, a i w moim idealnym modelu nie powinien się tym zajmować PZPN a Ekstraklasa.

Mat1977 07.08.2016 10:38

Boniek zawsze byl zadziorny, taki ma charakter...ktos pamieta afere na okenciu ??? a to byl 82 rok chyba :)
nie sledze TT Bonka ale z koralikiem tez sobie dogryzali....ropisujemy sie o sprawach pobocznych
czy Boniek nie zadal pytania na ktore WSZYSCY chcemy znac odpowiedz: skad i ile ma JM !!!!!

szczepans21 07.08.2016 10:43

Czuję że ten temat, stał się bardzo płytki.

BC też był oskarżany i jakoś nikt nie podniósł krytyki.

Ludzie dajcie im chociaż przeżyć pierwszą konferencję prasową.

Kilka dni temu obstawiałem że będzie w czwartek 40 stron tematu..pomyliłem się. 40 będzie dziś.

dziki 07.08.2016 10:45

Mi to sie marzy zarządzanie na poziomie Borussi Dortmund. Prezes Rauball odpowiada za organizacje spółki (a nie klubu sportowego) i jest de facto prezydentem zarządu, odpowiedzialnego za wytyczanie celów spółki giełdowej Borussia Dortmund e.V. Rauball nie odpowiada bezpośrednio za klub, ale za samą spółkę. Na stanowiska prezesa (CEO) BVB Ltd (w Niemczech GmbH & Co. KGaA) jest Hans-Joachim Watzke. Ta spółka jest w pełni własnością Borussia Dortmund e.V. i jest odpowiedzialna finansowo i organizacyjnie przez Rauballem i zarządem, ale jest de facto zarządzana przez wspomnianego menadżera (Watzke). Watzkę odpowiada za sport, sprzedaż (czyli stadion, mecze etc.) i marketing/komunikacje, wszystkie sprawy organizacji i finansów spoczywają na innym członku zarządu BVB Ltd (Thomas Tress). Tyle o zarządzie.
Pod nimi figurują.sobie dyrektorzy różnych pionów, w tym najbardziej znany dyrektor sportowy (Michael Zorc) i trochę mniej znany, ale wciąż rozpoznawany w środowisku Borussen Sascha Fligge (dyrektor komunikacji klubu). Obok nich działają osobne piony organizacji i finansów zarządzane przez profesjonalnych managerów.

Trochę więcej na ten temat tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Boruss...on_and_finance.

Nie jesteśmy spółką giełdową (nawet jeśli jesteśmy de facto Wisłą Kraków S.A.), ale mozemy zorganizować.struktury podobnie. Jest właściciel, który zatrudnia prezesa odpowiedzialnego za pion sportowy i komunikacyjny przed nim samym. Organizacja i finanse schodzą na profesjonalnych zarządców odpowiedzialnych przed prezesem. To samo z działami komunikacji i sportu. Wszystko przejrzyście, każdy odpowiada za swoje dziedziny i nie wpierdala się do innych pionów, bo nie jest to jego działką. W ten sposób przy jakiejkolwiek wymianie składu wymienia się tylko osobę odpowiedzialną za konkretny pion.

W Borussi od 2004 były może ze dwie zmiany w zarządzie. Wszyscy są po prostu efektywni i szanowni za to, w jaki sposób zrestrukturyzowali spółkę.

Paweł 07.08.2016 10:46

Może i wpis Bońka był nie na miejscu, choć podobne myśli miała pewnie nie jedna osoba, ale wpis Meresińskiego był głupi i nieodpowiedzialny. Dlaczego? Dlatego, że jako właściciel dużego klubu powinien on przewidywać konsekwencje swoich czynów. Jeśli ten wpis miał go wybielić, to nie wybielił. Jeśli miał odwrócić od niego uwagę, to nie odwrócił. Jeśli miał sprawić, że ludzie zaczną traktować go poważnie, to nie sprawił.

Nikt nie zastanawia się skąd Boniek ma pieniądze i dlaczego może pozwolić sobie na działalność non profit w PZPN. Każdy wie, że był piłkarzem bogatych włoskich klubów, ma tam swoje interesy, występuje w reklamach zakładów bukmacherskich. W skrócie, jest wiarygodny.

Niektórzy jednak cieszą się, że nasz Boss "pokazał Bońkowi". Faktycznie pokazał. Jak się spotkają na VIP-ach na Wiśle, może go jeszcze opluć. Dopiero mu pokaże. Niestety to było dziecinne zachowanie, a duży futbol to nie jest piaskownica i zachowania "chyba Ty" nie robią na nikim pozytywnego wrażenia. Meresiński bardziej zaszkodził sobie niż Bońkowi.

Wiecie kiedy by mu naprawdę pokazał? Jakby odpisał, że prezes PZPN nie powinien komentować niesprawdzonych plotek ze względu na szacunek do klubu oraz dla dobra autorytetu PZPN. Tyle. Prosto, z klasą zamknąć usta krytykom.

Mat1977 07.08.2016 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1446412)
Czuję że ten temat, stał się bardzo płytki.

BC też był oskarżany i jakoś nikt nie podniósł krytyki.

Ludzie dajcie im chociaż przeżyć pierwszą konferencję prasową.

Kilka dni temu obstawiałem że będzie w czwartek 40 stron tematu..pomyliłem się. 40 będzie dziś.

Porownywanie sprawy BC i JM naprawde rece opadaja. Pewnie czekajmy na szejkow i osoby ktore stoja z JM sie doczekamy. Optymizm albo brak myslenia

alpol34 07.08.2016 12:04

W tym tygodniu:
Puchar Polski- musimy wygrać
Konferencja baaa nowego własciciela- moze wyjaśni nam wiele plus plany na przyszłość!
Mecz z Ruchem w którym musza byc 3 punkty bo będzie nie wesoło!
Wiec w sobote bedziemy mieć wiele odpowiedzi!
Zostaje czekanie - baaa kibicowanie.

Mat1977 07.08.2016 12:08

wlasnie idzie ciekawy dokument o pilce w tvn24

alpol34 07.08.2016 12:46

Tzn?

Nie ogladam TVN bo to kretacze!

Mat1977 07.08.2016 12:52

to nie byl reportarz tvn

Krotochwila 07.08.2016 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alpol34 (Post 1446430)
Tzn?

Nie ogladam TVN bo to kretacze!

TVP powinno Ci zatem przypasować :D

alpol34 07.08.2016 12:58

Jedno i drugie gowno!
Tylko C+ i Eleven!

A tak przy okazji Boniek powinnien pogadac z Kurskim i pare meczy z Ligi i PP powinny byc w TVP a nie taka brydza!

czaro 07.08.2016 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1446435)
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.

Z tym kolorem włosów to na serio?

mr_kwolf 07.08.2016 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1446435)
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.

Pan Ryszard Niemiec na naszym forum?

Tak poważniej to chciałbym usłyszeć jakieś sensowne argumenty. Od razu mówię, że kolor włosów nim nie jest.

yarow 07.08.2016 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1446259)
[...] udowodnić swoją niewinność (jeśli faktycznie jest niewinny)[...]

Akurat niewinności nie trzeba udowadniać. To winę należy udowodnić.

Ei incumbit probatio qui dicit non qui negat.

InQ 07.08.2016 14:30

Litości, nikt nie dostanie po tyłku za twittowanie.

1. Meresiński boi się sądów... wiec nikogo nie będzie oskarżał. Zresztą nie sprawia wrażenia zbyt bystrej osoby.
2. Boniek, jeżeli 3 lata temu nie odważył się iść do sądu za artykuły o braciach Tarricone (bo nie wie co policja ma na tych taśmach) to jak teraz pójdzie ponownie do sądu? W naszym kraju jego afera nie obiła się echem. Ma zbyt dużo do stracenia.

wolfu 07.08.2016 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1446444)
Akurat niewinności nie trzeba udowadniać. To winę należy udowodnić.

Racja, błąd językowy, wybacz.

maciekkk 07.08.2016 14:49

Możecie przybliżyć o co chodzi z Bonkiem? Szczerze mówiąc nie wiedzialem o nim nic złego a z tego co czytam też ma coś za uszami

Revolver 07.08.2016 15:05

Skoro tylu tutaj znawców prawa (a i zapewne kilku rzeczywistych prawników), to zapewne doskonale są Wam też znane frazy "trial by media" albo "Court of public opinion". Sprawa Meresińskiego może (jeszcze) nie jest jakąś ogromną pożywką dla tabloidów, może nawet nigdy nią nie będzie, ale na tę chwilę WSZYSTKIE relacje, zafundowane nam przez prasę, miały charakter i odcień taniej sensacji oraz były ewidentnie nastawione na wywołanie mini-skandalu. Niestety, 90% społeczeństwa jest durne jak świńskie łajno i raczej nie będzie się zastanawiać nad moralną użytecznością łacińskich podwalin współczesnej legislacji europejskiej, tylko pomyśli sobie: "Ku*wa, jakiś złodziej Wisłę przejął. Panie, co za kraj poje*any."

Ktoś powie - a co nas obchodzi zdanie szarego czytelnika Faktu i Onet.pl? Otóż nas może i nic, za to potencjalnego sponsora, który chce reklamować swoją markę, obchodzi już bardziej.

Reasumując, ja Meresińskiego osobiście nie skreślam, ale musi facet intensywnie popracować nad PR, bo na tę chwilę jest źle. Czekam na konferencję.

bódyń 07.08.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1446449)
ować swoją markę, obchodzi już bardziej.

Reasumując, ja Meresińskiego osobiście nie skreślam, ale musi facet intensywnie popracować nad PR, bo na tę chwilę jest źle. Czekam na konferencję.

Ale jak ma to zrobic? Cofnac sie w czasie i nie robic lewych interesow??
Facet jest oskarzony i tak wszedzie napisano co biorac pod uwage oswiadczenie adwokata jest prawda. Zadna konferencja tego nie zasloni.

Nadzieja jest taka ze wyrok prawomocny za 6-8 lat a do tego czasu duzo czasu

Revolver 07.08.2016 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1446451)
Ale jak ma to zrobic? Cofnac sie w czasie i nie robic lewych interesow??
Facet jest oskarzony i tak wszedzie napisano co biorac pod uwage oswiadczenie adwokata jest prawda. Zadna konferencja tego nie zasloni.

Nadzieja jest taka ze wyrok prawomocny za 6-8 lat a do tego czasu duzo czasu

Jak mam się w ogóle odnieść do tego, co? Wymieniamy się rzeczowymi opiniami, czy piszemy sci-fi, jak Lem?

Nie jest OSKARŻONY, jest PODEJRZANY. To dwa różne stany.

Jeżeli byłby obrzydliwie bogatym krezusem, jak Berlusconi czy Abramovich, to mógłby mieć głęboko w dupie, co się o nim wypisuje, bo majątek i tak by był, ale w jego sytuacji jest odrobinę inaczej. A tutaj chodzi o dobro Wisły. Nie wiem, co powinien zrobić, ale milczenie, udawanie, że nic się nie stało i tylko co jakiś czas wyprowadzanie kontry na Twitterze jest chyba najgorszym wyjściem.

Dlatego - jak napisałem - czekam na konferencję.

For_FuN_ 07.08.2016 16:13

On ma raczej problem ze sobą, a nie z PR. Jak ktoś taki kupił klub piłkarski i to akurat nasz, to pytanie do Cupiała. W Kielcach zorientowano się porę. Facet zasiada w firmach krzakach, robi przewały(na fejsie oczywiście się chwali, że w życiu trzeba kombinować), jest trybikiem w zorganizowanej grupie przestępczej składającej się z kilkudziesięciu osób...

Mat1977 07.08.2016 16:41

ma postawione zarrzuty wiec jest oskarzony !!!

Mat1977 07.08.2016 16:50

i co za roznica czy Stanowski przeczyta czy ktos inny tu chodzi o Wisle a nie JM czy Citke. Czyli ze jak wszyscy beda siedziec cicho to bedzie dobrze ??
Wiem ze weszlo lekko kibicuje Legii ale co z tego.....w zyciu sie nie spodziewalem takiego typa jako wlasciciela Wisly. Argument ze Boniek jest rudy ( bez komentarza ) poza tym urodzil sie chyba w Bydgoszczy a gral w Widzewie co to ma do w-wy. Legia juz dawno zaczela odjezdzac organizacyjnie ( bo ekipe maja slabo ) od reszty, jeszcze teraz taki fuks w losowaniu....

badyll1906 07.08.2016 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mat1977 (Post 1446455)
ma postawione zarrzuty wiec jest oskarzony !!!

Jak ty jeszcze bana nie dostałeś to ja nie wiem.

Mat1977 07.08.2016 16:53

za ?? napisanie prawdy ??

wislak2119 07.08.2016 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mat1977 (Post 1446455)
ma postawione zarrzuty wiec jest oskarzony !!!

I w tym miejscu zamilknij. Jeśli nie rozumiesz tych podstawowych pojęć to po co w ogóle zabierasz głos?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl