Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

!!IRIVER!! 21.07.2011 20:29

Ja nie rozumiem tego polskiego grania. Nie dość, że wyszli z klocem w gaciach, dostali dwa strzały w cztery minuty, to w momencie, gdy odzyskali równowagę, bramkarz wychodzi jak debil do piłki na 16 metr i fauluje. Noż ja .......ę.

Hanys 21.07.2011 20:29

Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony... to drewno jakich mało.. gra na miękkich nogach, tak samo jak cała obrona Śląska.. ujrzeli pełne trybuny i mają pełne gacie... niestety właśnie na to nasi gracze nie są uodpornieni nasi gracze kiedy się gra na Polonii bytom i warszawa, na GKS bełchatów i Ruchu Chorzów.. a na reszcie stadionów max 15 000

palikot 21.07.2011 20:29

Kelemen zajebał? A Co robił Celeban? Jak taką piłke mozna przepuscić? Niech sobie kupią stopera jak chcą coś w 3 rundzie ugrać... bo ten gosc jest dramatyczny, gorszy niż Kowalski po raz kolejny to udowodnił...

kreseq 21.07.2011 20:29

Celeban, Kelemen - Masakra :D To bedzie frajersko przegrany mecz. Z przodu cos sie dzieje, ale tyly to dzisiaj chyba sa na wakacjach.

frg 21.07.2011 20:29

ufff... było blisko :(

Ale to jest "tylko" jedna bramka do odrobienia!

calieri 21.07.2011 20:29

Kurde, popłyniemy z taką grą

szczepek19 21.07.2011 20:30

Pachnie pogromem... no ale jeszcze II połowa... wierzmy i trzymajmy kciuki !

emj10 21.07.2011 20:30

Haha. Prawie na 4-1 przed gwizdkiem.

dynek.pl 21.07.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1131030)
Ja nie rozumiem tego polskiego grania. Nie dość, że wyszli z klocem w gaciach, dostali dwa strzały w cztery minuty, to w momencie, gdy odzyskali równowagę, bramkarz wychodzi jak debil do piłki na 16 metr i fauluje. Noż ja .......ę.

brak w ogole slow na takie frajerstwo ale to jest wlasnie polska pilka czy graja dobrze czy chujowo czy ze Szkotami czy Kazachami to i tak jest tradycyjny oklep
taktyka na mecze z nami jest prosta - czekac az frajerzy sami sobie stworza sytuacje

Zieniu1906 21.07.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1131032)
Kelemen zajebał? A Co robił Celeban? Jak taką piłke mozna przepuscić? Niech sobie kupią stopera jak chcą coś w 3 rundzie ugrać... bo ten gosc jest dramatyczny, gorszy niż Kowalski po raz kolejny to udowodnił...

Jakiej kur** 3 rundzie ;dd?

bridgeburner 21.07.2011 20:31

Kelemen najlepszy bramkarz Ekstraklasy. Ehe.
:rotfl:

Bronex 21.07.2011 20:32

Z taką grą to będzie pogrom.

tofik 21.07.2011 20:32

No jak na razie drwale z beznajdziejnej ligi górą. Choć nie wykluczone, że coś Śląsk wepchnie w drugiej, ale będzie o to ciężko.

brylant17 21.07.2011 20:33

Coś czuję, że Śląsk strzeli 2 gole :) :D

mitmichael 21.07.2011 20:33

Jak media napisza gdy Slask odpadnie (oby nie), ze była to kompromitacja polskiego klubu to chyba nie wytrzymam ze smiechu
Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrasnalFN (Post 1131054)
A, czyli tylko wtedy bramki sie liczą podwójnie? W tym wypadku, jeśli mecz skończy się 3-2, to będzie dogrywka?

Dogrywki to w tym meczu juz na pewno nie bedzie

Emenems81 21.07.2011 20:33

Skoro Dundee jest tragiczne(bo jest!) to jaki musi być w tym meczu Śląsk? Nie dziwie się, że nikt tej Szkockiej ligi nie chce pokazywać, przecież ta liga jest nudniejsza od naszej Ekstraklasy, a Śląsk gdyby się nie osrał na początku meczu i w końcówce tej połowy to by spokojnie dowiózł satysfakcjonujący wynik..

aguero20 21.07.2011 20:33

A jak będzie 4:4 to Śląsk wchodzi :)

rafal777 21.07.2011 20:34

A tak na marginesie Vojvodina odpadła z klubem z Lichtensteinu po pierwszym wygranym meczu na wyjeździe 2:0!!!! Kurs od rana malał na Vaduz, więc pewnie jakaś ustawka miała miejsce...

Fuks 21.07.2011 20:34

Powiedzcie mi, jak to jest mozliwe, ze co roku tak duza ilosc osob wymyśla te niesamowite bzdury z podwojnie liczonymi bramkami na wyjezdzie?

Kelemen zachowal sie jak junior, dramat gościa.

Titto 21.07.2011 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1131031)
Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony...

Jak to nie wiesz za co jest/był chwalony? Chociażby za kapitalny sezon 2010/2011, kiedy popełniał najmniej błędów z wszystkich ekstraklasowych bramkarzy do tego bronił bardzo efektownie...

For_FuN_ 21.07.2011 20:35

Gdzie Ci "eksperci", ktorzy ze mna polemizowali??!! Liga polska i polskie zespoly to dno calkowite...mowilem, ze wynik pierwszego meczu troche przeklamal rzeczywistosc(i nie mowie, ze Slask nie byl lepszy, ale Szkoci mieli swoje setki). Licze na przeprosiny ze strony dzieciakow, typu palikot :). Wchodza tacy pseudo-znawcy w dziwne dyskusje, nie popierajac swoich tez argumentami. Co mowilem o Jadze, teraz Slasku? Solidarnie odpadna po 2 meczach, bo sa zenujaco slabe i tyle.

P.S - Nie mowilem, ze Celeban i Pietrasiak zrobia przynajmniej 1 klopsa :D? Kto z takimi stoperami idzie do europejskich pucharow, parodia.

silver03 21.07.2011 20:35

Masakra, szkoci tak słabi są a wpierdzielają 3 bramki. Piłkarzy Śląska przed meczem trzeba było wysłać do psychologa, żeby się lęków pozbyli.

mitmichael 21.07.2011 20:36

Celeben to popełnił bład nie tylko przy faulu Kelemena ale takze przy bramce na 2-0 dla Dundee

Karherop 21.07.2011 20:36

Co by nie mówić , tempo meczu niesamowite , akcja za akcją , nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsza połowa . Mamy taki przedsmak co nas czeka jeśli spotkamy się z wyspiarzami w pucharach .

Śląsk na pewno nie był przygotowany na tak szybki rozwój wydarzeń . Nie mniej jednak jakaś iskierka jeszcze się tli .

Bronex 21.07.2011 20:36

A ci Szkoci?!!! Ja pierdziele. Drwale. Włosem by cię zabił. Zero jakieś finezji w grze. Z łokcia ,poprawi kolanem. ....a. Co to za liga? Liga drwali. Drwale ,którzy zaczęli wyrąb naszego drewna. Ile dla Sląska znaczy Mila!!! Chyba najważniejszy gracz. Oglądam mecz z komentarzem Angola. Nazwiska gitarowo czyta. Cielonk , Czanczarczik, Czeleban.

LanceTS 21.07.2011 20:36

Mecz oglądałem dokładnie od bramki na 2:1. Z tego co widzę to tak: mecz dobry, obie drużyny mają sytuacje, grają w miare szybko i agresywnie. Szkoda karnego, jak dla mnei tam zajebał Celeban, a bramkarz już nie miał wyboru. Teraz trzeba szybko strzelić bramke na 3:2 i potem grać piłką. Chyba, że Lenczyk będzie chciał czekać na 85min i dopiero wtedy zaatakować, żeby w razie czego nie zdązyli nam 4 strzelić...

No i brawo dla kibiców Śląska. podobnie jak my świetne się prezentują za granicą.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1131067)
Gdzie Ci "eksperci", ktorzy ze mna polemizowali??!! Liga polska i polskie zespoly to dno calkowite...mowilem, ze wynik pierwszego meczu troche przeklamal rzeczywistosc(i nie mowie, ze Slask nie byl lepszy, ale Szkoci mieli swoje setki). Licze na przeprosiny ze strony dzieciakow, typu palikot :). Wchodza tacy pseudo-znawcy w dziwne dyskusje, nie popierajac swoich tez argumentami. Co mowilem o Jadze, teraz Slasku? Solidarnie odpadna po 2 meczach, bo sa zenujaco slabe i tyle.

P.S - Nie mowilem, ze Celeban i Pietrasiak zrobia przynajmniej 1 klopsa :D? Kto z takimi stoperami idzie do europejskich pucharow, parodia.

Zaczekaj na koniec meczu. Mam nadzieję, że Ślask ustrzeli 2 bramkę, bo umiejetnościami jakoś specjalnie nie odstaje od Dundee. Więc przy odrobinie szczęscia może awansować.

No i nie porównuj druzyny która gra w pucharach z ligi szkockiej, do przeciwnika jakiego miała Jagiellonia.

snikki_(konto-usuniete) 21.07.2011 20:37

Ktoś porównał w studio obronę Śląska do obrony Wisły. Debil.

JEDREK76 21.07.2011 20:37

Oro Profesoro:evil:

.urwa z taką obroną to się nie gra autobusu, bo to co najwyżej zdezelowany Ikarus jest z dziurami po szybach zamiast okien. Z taką obroną i przy takich drewniakach jak Dundee co to zero techniki tylko strzały z daleka, wrzutki i stałe fragmenty gry to piłke trzeba jak najdalej od własnej bramki jak najdłużej przetrzymać.

aguero20 21.07.2011 20:38

Kelemen jest lepszy od Pareiki?? xD hahaha chyba słabo :D

Ogryzek 21.07.2011 20:38

Śląsk nie powinien przegrywać 2-0 już w 6 minucie. Nawet z Barceloną nie miał prawa być już w 6 minucie 2 razy na deskach! Coś nie tak z kopaczami - nogi jak z galarety i na dzień dobry 2-0 w plecy. Nadzieja jest, ale nie przy takiej grze obronnej.

1227 21.07.2011 20:39

tego Kołtonia to się nie da słuchać. ja tylko tak mam? śląsk przejdzie 3:2 pod koniec

palikot 21.07.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1131067)
Gdzie Ci "eksperci", ktorzy ze mna polemizowali??!! Liga polska i polskie zespoly to dno calkowite...mowilem, ze wynik pierwszego meczu troche przeklamal rzeczywistosc(i nie mowie, ze Slask nie byl lepszy, ale Szkoci mieli swoje setki). Licze na przeprosiny ze strony dzieciakow, typu palikot :). Wchodza tacy pseudo-znawcy w dziwne dyskusje, nie popierajac swoich tez argumentami. Co mowilem o Jadze, teraz Slasku? Solidarnie odpadna po 2 meczach, bo sa zenujaco slabe i tyle.

P.S - Nie mowilem, ze Celeban i Pietrasiak zrobia przynajmniej 1 klopsa :D? Kto z takimi stoperami idzie do europejskich pucharow, parodia.

A gdzie ja z Tobą polemizowałem nt. Śląska? W pierwszym meczu był o wiele lepszy i wygrał zasłużenie... co nie zmienia faktu że stoper Celeban to nie jest piłkarz na lige europejską... i to twierdze nie po dzisiejszym meczu, dzisiaj to udowodnił, tak jak 2 błędami we Wrocławiu, co sprokurował 2 setki Szkotom.

mitmichael 21.07.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aguero20 (Post 1131082)
Kelemen jest lepszy od Pareiki?? xD hahaha chyba słabo :D

Kto to powiedział? Komus chyba slonce mozg przypaliło dzisiaj

Mario Nh 21.07.2011 20:40

Szkoda Diaza, cholernie. Może jego obecność wymusiłaby na Leńczyku trochę inną taktykę, o czym pisze JEDREK76.

PS. Już spada krytyka na Voskampa.

ladek1989 21.07.2011 20:41

Ludzie spokojnie, wysyp żali na forum a mecz się jeszcze nie skończył. Jest 2 połowa cała, Orest ich opieprzy i może będzie lepiej. Koncentracja w obronie, w ofensywie dalej grać mądrze, a jak się wynik nie zmieni to wprowadzić Sobotę. Z komentarzami wstrzymajmy się do końca meczu...

pozdro, Śląsk do boju!

wiślak 86 21.07.2011 20:41

Zaczekajcie z tymi komentami do końca meczu bo po I połowie zobaczyłem co tutaj powpisywaliście po 2 bramkach i rzygać się chce! twierdzenie że będzie jakiś pogrom że Śląsk słaby!

GENIUSZE PO 4 MINUTACH POTRAFIĄ OCENIĆ DRUŻYNĘ!!

a jak Śląsk walnął na 2-1 to oczywiście ci co wcześniej narzekali nagle obwieszczają erę wielkiego Śląska.

Wstydu nie macie??

brylant17 21.07.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snikki (Post 1131078)
Ktoś porównał w studio obronę Śląska do obrony Wisły. Debil.

Słuchaj lepiej Kowalczyk powiedział, że Śląsk,Legia i Wisła nie ma klasowych stoperów...

aguero20 21.07.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1131088)
Kto to powiedział? Komus chyba slonce mozg przypaliło dzisiaj

Mario NH tak uważa razem z kolegami z Jagi hehe :P

Bronex 21.07.2011 20:42

5 minut / dwie mogiły... Takie rzeczy to tylko ....a w T-Mobile
PS. Co niektórzy zawodnicy szkockiej drużyny dzisiaj równie dobrze mogliby zagrać w rugby.

rasel1906 21.07.2011 20:42

Ależ emocje na Tanadajs!:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl