![]() |
Ja nie rozumiem tego polskiego grania. Nie dość, że wyszli z klocem w gaciach, dostali dwa strzały w cztery minuty, to w momencie, gdy odzyskali równowagę, bramkarz wychodzi jak debil do piłki na 16 metr i fauluje. Noż ja .......ę.
|
Ja nie wiem za co ten Keleman jest/był chwalony... to drewno jakich mało.. gra na miękkich nogach, tak samo jak cała obrona Śląska.. ujrzeli pełne trybuny i mają pełne gacie... niestety właśnie na to nasi gracze nie są uodpornieni nasi gracze kiedy się gra na Polonii bytom i warszawa, na GKS bełchatów i Ruchu Chorzów.. a na reszcie stadionów max 15 000
|
Kelemen zajebał? A Co robił Celeban? Jak taką piłke mozna przepuscić? Niech sobie kupią stopera jak chcą coś w 3 rundzie ugrać... bo ten gosc jest dramatyczny, gorszy niż Kowalski po raz kolejny to udowodnił...
|
Celeban, Kelemen - Masakra :D To bedzie frajersko przegrany mecz. Z przodu cos sie dzieje, ale tyly to dzisiaj chyba sa na wakacjach.
|
ufff... było blisko :(
Ale to jest "tylko" jedna bramka do odrobienia! |
Kurde, popłyniemy z taką grą
|
Pachnie pogromem... no ale jeszcze II połowa... wierzmy i trzymajmy kciuki !
|
Haha. Prawie na 4-1 przed gwizdkiem.
|
Cytat:
taktyka na mecze z nami jest prosta - czekac az frajerzy sami sobie stworza sytuacje |
Cytat:
|
Kelemen najlepszy bramkarz Ekstraklasy. Ehe.
:rotfl: |
Z taką grą to będzie pogrom.
|
No jak na razie drwale z beznajdziejnej ligi górą. Choć nie wykluczone, że coś Śląsk wepchnie w drugiej, ale będzie o to ciężko.
|
Coś czuję, że Śląsk strzeli 2 gole :) :D
|
Jak media napisza gdy Slask odpadnie (oby nie), ze była to kompromitacja polskiego klubu to chyba nie wytrzymam ze smiechu
Cytat:
|
Skoro Dundee jest tragiczne(bo jest!) to jaki musi być w tym meczu Śląsk? Nie dziwie się, że nikt tej Szkockiej ligi nie chce pokazywać, przecież ta liga jest nudniejsza od naszej Ekstraklasy, a Śląsk gdyby się nie osrał na początku meczu i w końcówce tej połowy to by spokojnie dowiózł satysfakcjonujący wynik..
|
A jak będzie 4:4 to Śląsk wchodzi :)
|
A tak na marginesie Vojvodina odpadła z klubem z Lichtensteinu po pierwszym wygranym meczu na wyjeździe 2:0!!!! Kurs od rana malał na Vaduz, więc pewnie jakaś ustawka miała miejsce...
|
Powiedzcie mi, jak to jest mozliwe, ze co roku tak duza ilosc osob wymyśla te niesamowite bzdury z podwojnie liczonymi bramkami na wyjezdzie?
Kelemen zachowal sie jak junior, dramat gościa. |
Cytat:
|
Gdzie Ci "eksperci", ktorzy ze mna polemizowali??!! Liga polska i polskie zespoly to dno calkowite...mowilem, ze wynik pierwszego meczu troche przeklamal rzeczywistosc(i nie mowie, ze Slask nie byl lepszy, ale Szkoci mieli swoje setki). Licze na przeprosiny ze strony dzieciakow, typu palikot :). Wchodza tacy pseudo-znawcy w dziwne dyskusje, nie popierajac swoich tez argumentami. Co mowilem o Jadze, teraz Slasku? Solidarnie odpadna po 2 meczach, bo sa zenujaco slabe i tyle.
P.S - Nie mowilem, ze Celeban i Pietrasiak zrobia przynajmniej 1 klopsa :D? Kto z takimi stoperami idzie do europejskich pucharow, parodia. |
Masakra, szkoci tak słabi są a wpierdzielają 3 bramki. Piłkarzy Śląska przed meczem trzeba było wysłać do psychologa, żeby się lęków pozbyli.
|
Celeben to popełnił bład nie tylko przy faulu Kelemena ale takze przy bramce na 2-0 dla Dundee
|
Co by nie mówić , tempo meczu niesamowite , akcja za akcją , nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsza połowa . Mamy taki przedsmak co nas czeka jeśli spotkamy się z wyspiarzami w pucharach .
Śląsk na pewno nie był przygotowany na tak szybki rozwój wydarzeń . Nie mniej jednak jakaś iskierka jeszcze się tli . |
A ci Szkoci?!!! Ja pierdziele. Drwale. Włosem by cię zabił. Zero jakieś finezji w grze. Z łokcia ,poprawi kolanem. ....a. Co to za liga? Liga drwali. Drwale ,którzy zaczęli wyrąb naszego drewna. Ile dla Sląska znaczy Mila!!! Chyba najważniejszy gracz. Oglądam mecz z komentarzem Angola. Nazwiska gitarowo czyta. Cielonk , Czanczarczik, Czeleban.
|
Mecz oglądałem dokładnie od bramki na 2:1. Z tego co widzę to tak: mecz dobry, obie drużyny mają sytuacje, grają w miare szybko i agresywnie. Szkoda karnego, jak dla mnei tam zajebał Celeban, a bramkarz już nie miał wyboru. Teraz trzeba szybko strzelić bramke na 3:2 i potem grać piłką. Chyba, że Lenczyk będzie chciał czekać na 85min i dopiero wtedy zaatakować, żeby w razie czego nie zdązyli nam 4 strzelić...
No i brawo dla kibiców Śląska. podobnie jak my świetne się prezentują za granicą. Cytat:
No i nie porównuj druzyny która gra w pucharach z ligi szkockiej, do przeciwnika jakiego miała Jagiellonia. |
Ktoś porównał w studio obronę Śląska do obrony Wisły. Debil.
|
Oro Profesoro:evil:
.urwa z taką obroną to się nie gra autobusu, bo to co najwyżej zdezelowany Ikarus jest z dziurami po szybach zamiast okien. Z taką obroną i przy takich drewniakach jak Dundee co to zero techniki tylko strzały z daleka, wrzutki i stałe fragmenty gry to piłke trzeba jak najdalej od własnej bramki jak najdłużej przetrzymać. |
Kelemen jest lepszy od Pareiki?? xD hahaha chyba słabo :D
|
Śląsk nie powinien przegrywać 2-0 już w 6 minucie. Nawet z Barceloną nie miał prawa być już w 6 minucie 2 razy na deskach! Coś nie tak z kopaczami - nogi jak z galarety i na dzień dobry 2-0 w plecy. Nadzieja jest, ale nie przy takiej grze obronnej.
|
tego Kołtonia to się nie da słuchać. ja tylko tak mam? śląsk przejdzie 3:2 pod koniec
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szkoda Diaza, cholernie. Może jego obecność wymusiłaby na Leńczyku trochę inną taktykę, o czym pisze JEDREK76.
PS. Już spada krytyka na Voskampa. |
Ludzie spokojnie, wysyp żali na forum a mecz się jeszcze nie skończył. Jest 2 połowa cała, Orest ich opieprzy i może będzie lepiej. Koncentracja w obronie, w ofensywie dalej grać mądrze, a jak się wynik nie zmieni to wprowadzić Sobotę. Z komentarzami wstrzymajmy się do końca meczu...
pozdro, Śląsk do boju! |
Zaczekajcie z tymi komentami do końca meczu bo po I połowie zobaczyłem co tutaj powpisywaliście po 2 bramkach i rzygać się chce! twierdzenie że będzie jakiś pogrom że Śląsk słaby!
GENIUSZE PO 4 MINUTACH POTRAFIĄ OCENIĆ DRUŻYNĘ!! a jak Śląsk walnął na 2-1 to oczywiście ci co wcześniej narzekali nagle obwieszczają erę wielkiego Śląska. Wstydu nie macie?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
5 minut / dwie mogiły... Takie rzeczy to tylko ....a w T-Mobile
PS. Co niektórzy zawodnicy szkockiej drużyny dzisiaj równie dobrze mogliby zagrać w rugby. |
Ależ emocje na Tanadajs!:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl