Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

mitmichael 13.08.2010 20:48

Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze tak grajaca Polonia Warszawa da sobie odebrac dzisiaj 3pkt. Mowiłem, ze nie ma sie co podniecac wynikiem z Arsenalem bo liga wszystko zweryfikuje - i jak na razie tak sie wlasnie dzieje.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 960135)
Liga będzie ciekawsza.

Prawie jak angielska :D tam juz 6 a nawet 7 druzyn zaliczaja do odegrania waznej roli w rozpoczynajacym sie jutro sezonie

el Nuero 13.08.2010 20:49

Biorę w ciemno taki wynik (2:0) na linii Wisełka - Legia. No i miło będzie usłyszeć po meczu: "wypada mi tylko przeprosić kibiców". Oby nasz trener (wszystko jedno, tymczasowy czy stały) nie musiał powtarzać podobnych słów...

szorstki 13.08.2010 20:50

Brawo Macieju, piekny debiut. W******* w derbach na przywitanie Warszawy. O takiej Legii marzyłem :D

harthausen 13.08.2010 20:50

a dlaczego moje posty, że ten wynik dla nas najlepszy jest kasowany. Jakiś kryptolegionista wśród modów :D

3:0 jaka szkoda

Maciuś 13.08.2010 20:50

"Wypada tylko przeprosic kibiców" :lol:

mitmichael 13.08.2010 20:50

Ale pieknie zagral na nosie Antoloviciowi. Spalonego nie było, sliczna akcja Czarnych Koszul.

koyoot 13.08.2010 20:51

3:0 koncert Polonii.

A jak napisalem o Polonii ze moze byc grozna w tym sezonie to mnie wysmiewali...

2 mecze 5 goli strzelonych 0 straconych.

Kluvi 13.08.2010 20:51

kreseq czy nas zdemolują pokarze mecz. Nie znasz Kulawika a już o nim wszystko wiesz.. pilnuj swojej drużyny:P
pozdro

andalemono 13.08.2010 20:52

Bedzie nowy protest: 'Skorza won do Wisły' ;-)

lucekj 13.08.2010 20:52

smiejcie sie z Macieja z klasnu, zobaczymy jak wypadniemy z Groclinem, podejrzewam, że równie niemrawo.

Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy szydzili z Sobiecha i Smolarka, gdzie jestescie teraz???


Niech Legia teraz sie dowie jak to jest mieć Pawełka w bramce.

el Nuero 13.08.2010 20:53

Gdyby tak jeszcze twór poznańsko-wroniecki załapał trójkę w plecy, to już w ogóle byłoby wesoło :-)
OK, ale niech wcześniej Wisełka wygra.

medyk 13.08.2010 20:53

dziwi was to? kazda druzyna macieja musi na poczatek sezonu dostac w******* w pierwszym waznym meczu u nas padło na Levadie u nich na Polonie.. :D

Griszka30KR 13.08.2010 20:54

Jedno muszę przyznac SKWK patrząc na mecz Polonia-Legia.Skorża to jednak Wislak.... :P

kreseq 13.08.2010 20:55

Dostalismy w******* od Polonii i bronimy sie przed spadkiem. Zadowala Was to ? Kulawik na bank zatrzyma Polonie, a jak nie on to byle kto, bo Skorza to cienias. Moze byc ? :) Naprawde leje na to. Dzisiaj pokazali padake i mam z tego beke :) Nie placze, nie tne sie :)

klusek106 13.08.2010 20:55

Ladnie ladnie Polonia cisnie :D

nawet te 10 mln wydanych przez Legie im nie pomoglo : )

For_FuN_ 13.08.2010 20:55

Spokojnie, to polska liga. Bedzie mozna powiedziec cos wiecej po tych 10 kolejkach, a nie po 2(dla Legii to pierwsza).

Pan Jotka 13.08.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 960155)
dziwi was to? kazda druzyna macieja musi na poczatek sezonu dostac w******* w pierwszym waznym meczu u nas padło na Levadie u nich na Polonie.. :D

U nas padło na podwójny w******* od Azerów...PAMIĘTAM-NIE ZAPOMNE :/

mitmichael 13.08.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 960158)
Dostalismy w******* od Polonii i bronimy sie przed spadkiem. Zadowala Was to ? Kulawik na bank zatrzyma Polonie, a jak nie on to byle kto, bo Skorza to cienias. Moze byc ? :) Naprawde leje na to. Dzisiaj pokazali padake i mam z tego beke :) Nie placze, nie tne sie :)

Dziwne, zebys to robił jak dopiero liga niedawno sie zaczela. To kolejny przegrany debiut Skorzy, ktory nie powinien dziwic nikogo. A czy ktos ich pokona zobaczymy w trakcie rozgrywek.

palikot 13.08.2010 20:57

kurde, juz nie pamietam kiedy to legia przegrywala tak wysoko...
Do kibicow (L)- tylko nie tlumaczcie soboe ze prszegraliscie z ogorkami... na pocieszenie powiem wam ze potencjal macie, to dopiero 2 kolejka... :) W zeszlym sezonie Wisła tez byla skazana ma majstra 11 pkt przewagi nad Amika i skonczylo sie jak sie skonczylo, wiec apeluje o pokorę tutaj, to dopiero pierwszy ich mecz...

Borinho 13.08.2010 20:57

Bruno ,Smolarek,Sobiech takie transfery na ligę naszą by coś wniosły i prędzej zgrali by się

A my wzięliśmy jakieś nie wiadomo co /??
Polonia w tym sezonie będzie walczyła o tytuł !!!

Jagul 13.08.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 960149)
3:0 koncert Polonii.

A jak napisalem o Polonii ze moze byc grozna w tym sezonie to mnie wysmiewali...

2 mecze 5 goli strzelonych 0 straconych.

Mnie wyśmiewali jak powiedziałem, że Mierzejewski powinien trafić do Wisły :D
Naprawdę respekt dla Bakero. Ułożył drużynę, co nie jest takie łatwe (patrz póki co Legia). Niesamowita ambicja graczy Polonii. Jak tak dalej będzie, to Polonia na mistrza.

Proud 13.08.2010 20:58

Spokojnie Panowie, to dopiero II kolejka. Jeszcze różnie może być. Choć pamiętając ostatnią propagandę TVN24 na temat Legii trochę śmiać mi się chce. Jak zwykle boisko wszystko weryfikuje. Pomimo tego wyniku nadal uważam Legię za groźniejszego przeciwnika w walce o mistrzostwo. O ile oczywiście my będziemy o nie walczyć:)


ps: ManUtd, Chelsea, Liverpool i inni cięszą się zapewne że Polonia nie gra w Premier League :) Mieliby chyba najlepszą obronę w Anglii...Arsenal na piątkę, a Polonia na zero z tyłu....

nie mogłem się powstrzymać...:)

RAF 13.08.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 960158)
Dostalismy w******* od Polonii i bronimy sie przed spadkiem. Zadowala Was to ? Kulawik na bank zatrzyma Polonie, a jak nie on to byle kto, bo Skorza to cienias. Moze byc ? :) Naprawde leje na to. Dzisiaj pokazali padake i mam z tego beke :) Nie placze, nie tne sie :)

Nie moge zrozumiec zeby wydac 3 mln. euro na pilkarzy i zatrudnic... Macieja "Wypada przeprosic kibicow" Skorze. Zamiast zatrudnic dobrego szkoleniowca, bierze kolesia ktory byl tworca najwiekszej kompromitacji Wisly w Europie.

duce! 13.08.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 960163)
... To kolejny przegrany debiut Skorzy....

Jaki debiut przegrał jeszcze Skorża? W Wiśle był remis z Regina w Chicago Trophy i w lidze 1:0 z Zagłębiem.

pikey 13.08.2010 21:00

Na Łazienkowskiej długo będą płakać za Muchą.
Gra Polonii- bardzo dobrze to wyglądało. Będą groźni w tym roku, mają długą ławkę rezerwowych. Dobrze, że to nie my teraz musieliśmy z nimi grać.

harthausen 13.08.2010 21:00

przecież wiadomo, że dopiero po iluś tam kolejkach sytuacja i forma drużyn się ustabilizuje. Ale taki wynik jak dziś to żaden powód do płaczu, w prestiżowym pojedynku w wyśmiewanym i poniżanym rywalem zza miedzy buta i arogancja na kolanach.
W takim wyniku są same plusy, pozwala on wielu zejść na ziemię, że nie tacy oni dobrzy jak myśleli i ci drudzy nie tacy źli jak marzyli :)

Kosa93 13.08.2010 21:01

Skorża gra pod nas :D

DysoN 13.08.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 960164)
kurde, juz nie pamietam kiedy to legia przegrywala tak wysoko...

Leiga 0:3 Wisla - Pawel Brozek x3 :)

Takich rzeczy nie pamietasz? To nie bylo tak dawno temu :)

Borinho 13.08.2010 21:01

Z drugiej strony Legia Bez obrony dziś grała i bramkarz przeciętny !!!! Zobaczymy jak będzie dalej ale Polonia będzie walczyła o tytuł . Mają skład świetny w ofensywie !!!

mercury 13.08.2010 21:02

Pragnę nadmienić, że w tamtym sezonie grając klape wygraliśmy z Legią 3-0 u nich, jak się skończyło potem wszyscy wiemy.

Kamson 13.08.2010 21:02

Liga będzie ciekawsza i wypada tylko przeprosić kibiców.












:D

Gwiaździsty 13.08.2010 21:02

Legioniści uczcie się na pamięć: WYPADA TYLKO PRZEPROSIĆ KIBICÓW. A tak rżnęliście gierojów jeszcze kilka dni temu :). Pokora to dobra cecha. No to wychodzi na to, że Arsenal to cienizna :). Dalej wierzycie, że z Arsenalem było na poważnie :) czy Groclin faworyt LM ?

palikot 13.08.2010 21:03

ja mam pytanie, jaka jest tutaj wina skorzy? Czy winą Bakero bylo miejsce Polonii w poprzednim sezonie? grają piłkarze a nie trenerzy, dzis swoj dzien mieli tamci, a przed Legią ostrzegam, bo potencjał mają i to bylo dzis widac pare razy.. My tez potralismy przegrywac z Legia 4:1 u nich na początku a potem mistrza zdobywać... pierwsze mecze nic nie znaczą wyluzujcie troche trolle...

wisl@k_TS 13.08.2010 21:04

U nas Maciek przynajmniej przegrywał 1-0...ale jestem dziwnie spokojny, że Legia ogórków będzie golić równo, przyjdzie mecz z Amiką czy nami - w******* :)

Grzadq 13.08.2010 21:06

Mimo całej szydery w stosunku do Wojciechowskiego, tylu milionów na "przepłacanych" polskich piłkarzy, Polonia będzie bardzo groźną drużyną w tym sezonie i kandydatem do mistrza. Fajnie chłopaki zapieprzają, gola dzisiaj zdobyli ze strzału z dystansu, drugi gol "z gry" a trzeci po kontrze. Fajnie się ich oglądało, zobaczymy oczywiście co dalej pokażą ale na tą chwilę tylko pozazdrościć transferów, ale tak jak już powiedziałem, gry przede wszystkim.

qchar90 13.08.2010 21:06

ja tyle powiem nasza liga jest nie przewidywalna :)
ladnie dzis Polonia zagrała, brawo dla nich
Tylko to dopiero poczatek
Cieszy mnie porazka Legia, ale nie ma co sie smiac z nich, bo u nas tez bardzo kiepsko niestety, zawirowania z transferami, brak obrony itd

pikey 13.08.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 960184)
U nas Maciek przynajmniej przegrywał 1-0...ale jestem dziwnie spokojny, że Legia ogórków będzie golić równo, przyjdzie mecz z Amiką czy nami - w******* :)

To rzeczywiście może być powtórka z ,,naszego" scenariusza w wykonaniu Skorży- wygrane ze słabeuszami+ wtopy w prestiżowych meczach.

dynek.pl 13.08.2010 21:08

Do 25 min kopanina ale potem spoko meczyk i wynik tez spoko :)
W ogole fajne derby - bez bluzg, palenia szalików i walk z ochroną. Szok.

palikot 13.08.2010 21:08

a i jeszcze jedno, modlcie się, zeby nasze gwiazdory mialy troche wiecej ambicji niz na jedna polowe jak z Arką w meczu z Ruchem... bo mozemy potem tutaj płakać... Sobol znowu bedzie sie chowal za pomocnikami Ruchu, Brozki beda se machac rekami, a Boguskiemu odskoczy na 30 metrow przy przyjeciu piłki, wiec apeluje o rozwagę...

rafkur 13.08.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 960171)
Nie moge zrozumiec zeby wydac 3 mln. euro na pilkarzy i zatrudnic... Macieja "Wypada przeprosic kibicow" Skorze. Zamiast zatrudnic dobrego szkoleniowca, bierze kolesia ktory byl tworca najwiekszej kompromitacji Wisly w Europie.


Czy aby największej ? Heniu chyba wygrał w tej konkurencji ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl