![]() |
Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze tak grajaca Polonia Warszawa da sobie odebrac dzisiaj 3pkt. Mowiłem, ze nie ma sie co podniecac wynikiem z Arsenalem bo liga wszystko zweryfikuje - i jak na razie tak sie wlasnie dzieje.
Cytat:
|
Biorę w ciemno taki wynik (2:0) na linii Wisełka - Legia. No i miło będzie usłyszeć po meczu: "wypada mi tylko przeprosić kibiców". Oby nasz trener (wszystko jedno, tymczasowy czy stały) nie musiał powtarzać podobnych słów...
|
Brawo Macieju, piekny debiut. W******* w derbach na przywitanie Warszawy. O takiej Legii marzyłem :D
|
a dlaczego moje posty, że ten wynik dla nas najlepszy jest kasowany. Jakiś kryptolegionista wśród modów :D
3:0 jaka szkoda |
"Wypada tylko przeprosic kibiców" :lol:
|
Ale pieknie zagral na nosie Antoloviciowi. Spalonego nie było, sliczna akcja Czarnych Koszul.
|
3:0 koncert Polonii.
A jak napisalem o Polonii ze moze byc grozna w tym sezonie to mnie wysmiewali... 2 mecze 5 goli strzelonych 0 straconych. |
kreseq czy nas zdemolują pokarze mecz. Nie znasz Kulawika a już o nim wszystko wiesz.. pilnuj swojej drużyny:P
pozdro |
Bedzie nowy protest: 'Skorza won do Wisły' ;-)
|
smiejcie sie z Macieja z klasnu, zobaczymy jak wypadniemy z Groclinem, podejrzewam, że równie niemrawo.
Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy szydzili z Sobiecha i Smolarka, gdzie jestescie teraz??? Niech Legia teraz sie dowie jak to jest mieć Pawełka w bramce. |
Gdyby tak jeszcze twór poznańsko-wroniecki załapał trójkę w plecy, to już w ogóle byłoby wesoło :-)
OK, ale niech wcześniej Wisełka wygra. |
dziwi was to? kazda druzyna macieja musi na poczatek sezonu dostac w******* w pierwszym waznym meczu u nas padło na Levadie u nich na Polonie.. :D
|
Jedno muszę przyznac SKWK patrząc na mecz Polonia-Legia.Skorża to jednak Wislak.... :P
|
Dostalismy w******* od Polonii i bronimy sie przed spadkiem. Zadowala Was to ? Kulawik na bank zatrzyma Polonie, a jak nie on to byle kto, bo Skorza to cienias. Moze byc ? :) Naprawde leje na to. Dzisiaj pokazali padake i mam z tego beke :) Nie placze, nie tne sie :)
|
Ladnie ladnie Polonia cisnie :D
nawet te 10 mln wydanych przez Legie im nie pomoglo : ) |
Spokojnie, to polska liga. Bedzie mozna powiedziec cos wiecej po tych 10 kolejkach, a nie po 2(dla Legii to pierwsza).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
kurde, juz nie pamietam kiedy to legia przegrywala tak wysoko...
Do kibicow (L)- tylko nie tlumaczcie soboe ze prszegraliscie z ogorkami... na pocieszenie powiem wam ze potencjal macie, to dopiero 2 kolejka... :) W zeszlym sezonie Wisła tez byla skazana ma majstra 11 pkt przewagi nad Amika i skonczylo sie jak sie skonczylo, wiec apeluje o pokorę tutaj, to dopiero pierwszy ich mecz... |
Bruno ,Smolarek,Sobiech takie transfery na ligę naszą by coś wniosły i prędzej zgrali by się
A my wzięliśmy jakieś nie wiadomo co /?? Polonia w tym sezonie będzie walczyła o tytuł !!! |
Cytat:
Naprawdę respekt dla Bakero. Ułożył drużynę, co nie jest takie łatwe (patrz póki co Legia). Niesamowita ambicja graczy Polonii. Jak tak dalej będzie, to Polonia na mistrza. |
Spokojnie Panowie, to dopiero II kolejka. Jeszcze różnie może być. Choć pamiętając ostatnią propagandę TVN24 na temat Legii trochę śmiać mi się chce. Jak zwykle boisko wszystko weryfikuje. Pomimo tego wyniku nadal uważam Legię za groźniejszego przeciwnika w walce o mistrzostwo. O ile oczywiście my będziemy o nie walczyć:)
ps: ManUtd, Chelsea, Liverpool i inni cięszą się zapewne że Polonia nie gra w Premier League :) Mieliby chyba najlepszą obronę w Anglii...Arsenal na piątkę, a Polonia na zero z tyłu.... nie mogłem się powstrzymać...:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na Łazienkowskiej długo będą płakać za Muchą.
Gra Polonii- bardzo dobrze to wyglądało. Będą groźni w tym roku, mają długą ławkę rezerwowych. Dobrze, że to nie my teraz musieliśmy z nimi grać. |
przecież wiadomo, że dopiero po iluś tam kolejkach sytuacja i forma drużyn się ustabilizuje. Ale taki wynik jak dziś to żaden powód do płaczu, w prestiżowym pojedynku w wyśmiewanym i poniżanym rywalem zza miedzy buta i arogancja na kolanach.
W takim wyniku są same plusy, pozwala on wielu zejść na ziemię, że nie tacy oni dobrzy jak myśleli i ci drudzy nie tacy źli jak marzyli :) |
Skorża gra pod nas :D
|
Cytat:
Takich rzeczy nie pamietasz? To nie bylo tak dawno temu :) |
Z drugiej strony Legia Bez obrony dziś grała i bramkarz przeciętny !!!! Zobaczymy jak będzie dalej ale Polonia będzie walczyła o tytuł . Mają skład świetny w ofensywie !!!
|
Pragnę nadmienić, że w tamtym sezonie grając klape wygraliśmy z Legią 3-0 u nich, jak się skończyło potem wszyscy wiemy.
|
Liga będzie ciekawsza i wypada tylko przeprosić kibiców.
:D |
Legioniści uczcie się na pamięć: WYPADA TYLKO PRZEPROSIĆ KIBICÓW. A tak rżnęliście gierojów jeszcze kilka dni temu :). Pokora to dobra cecha. No to wychodzi na to, że Arsenal to cienizna :). Dalej wierzycie, że z Arsenalem było na poważnie :) czy Groclin faworyt LM ?
|
ja mam pytanie, jaka jest tutaj wina skorzy? Czy winą Bakero bylo miejsce Polonii w poprzednim sezonie? grają piłkarze a nie trenerzy, dzis swoj dzien mieli tamci, a przed Legią ostrzegam, bo potencjał mają i to bylo dzis widac pare razy.. My tez potralismy przegrywac z Legia 4:1 u nich na początku a potem mistrza zdobywać... pierwsze mecze nic nie znaczą wyluzujcie troche trolle...
|
U nas Maciek przynajmniej przegrywał 1-0...ale jestem dziwnie spokojny, że Legia ogórków będzie golić równo, przyjdzie mecz z Amiką czy nami - w******* :)
|
Mimo całej szydery w stosunku do Wojciechowskiego, tylu milionów na "przepłacanych" polskich piłkarzy, Polonia będzie bardzo groźną drużyną w tym sezonie i kandydatem do mistrza. Fajnie chłopaki zapieprzają, gola dzisiaj zdobyli ze strzału z dystansu, drugi gol "z gry" a trzeci po kontrze. Fajnie się ich oglądało, zobaczymy oczywiście co dalej pokażą ale na tą chwilę tylko pozazdrościć transferów, ale tak jak już powiedziałem, gry przede wszystkim.
|
ja tyle powiem nasza liga jest nie przewidywalna :)
ladnie dzis Polonia zagrała, brawo dla nich Tylko to dopiero poczatek Cieszy mnie porazka Legia, ale nie ma co sie smiac z nich, bo u nas tez bardzo kiepsko niestety, zawirowania z transferami, brak obrony itd |
Cytat:
|
Do 25 min kopanina ale potem spoko meczyk i wynik tez spoko :)
W ogole fajne derby - bez bluzg, palenia szalików i walk z ochroną. Szok. |
a i jeszcze jedno, modlcie się, zeby nasze gwiazdory mialy troche wiecej ambicji niz na jedna polowe jak z Arką w meczu z Ruchem... bo mozemy potem tutaj płakać... Sobol znowu bedzie sie chowal za pomocnikami Ruchu, Brozki beda se machac rekami, a Boguskiemu odskoczy na 30 metrow przy przyjeciu piłki, wiec apeluje o rozwagę...
|
Cytat:
Czy aby największej ? Heniu chyba wygrał w tej konkurencji ... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl