![]() |
Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?
|
Hala ... WOW o0
Ze stadionem Arki ładnie popierdzielają. A co do stadionu Lecha, to wygląda jak wielki insekt-pasożyt na żywym organizmie miasta. Pasuje do krajobrazu jak pięść do nosa ;) edit Jak stonka na kartoflu hehe :D |
Może powinien to być stadion im. Stonki :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mi się ten robal nie za bardzo podoba, natomiast w środku(na podstawie fotek) stadion wygląda zajebiście.
|
Cytat:
mnie się z czasem stadion z zewnątrz podoba coraz bardziej, dziś zresztą miałem okazję pod nim być, wygląda zajebiście, monumentalnie i naprawdę wypada znacznie korzystniej od tego, czego się spodziewałem. a że przypomina robala, cóż nie wszystko musi być na kształt AllianzAreny, brak symetrii i materiały z których jest wykonany zdecydowanie go wyróżniają i działają na plus moim zdaniem. tak naprawdę diabeł tkwić będzie w szczegółach, czyli w funkcjonalności nowych przestrzeni i dbałości wykonania, bo widok z trybun bocznych jest naprawdę cudny. generalnie jak patrzę na wątek stadionowy, to widzę w nim jedyną nadzieję na lepsze jutro naszej ligi. zdjęcia wnętrza, w zasadzie 3. trybuna jest już wykonana w stopniu zbliżonym do końcowego: http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/12.JPG http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/14.JPG |
W środku z racji na monumentalizm wygląda całkiem fajnie.
|
O rzesz nie widziałem tej hali sportowej Gdańsk/Sopot naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem naprawdę masakra!!
|
W środku wszystko ok poza tymi rurkami niebieskimi tyle ich jest że dziwnie sie na to patrzy. Wiadomo człowiek jak jest na meczu nie patrzy na dach, ale tych rurek to od zaje****.
Podobne elementy konstrukcji dachu robią na Turk Telekom Arena, a tak sie podniecali że jedyne w Europie itp. |
Jako że jestem z Gdańska, ta hala sportowa powstawała w niezłych bólach. Ogólnie jest to obiekt postawiony dokładnie na granicy Sopotu i Gdańska ( jeśli ktoś chciałby ją zobaczyć z bliska na żywo podczas wizyty w Gdańsku wystarczy wysiąść na pętli tramwajowej Jelitkowo i wzdłuż ulicą od ronda jelitkowskiego w lewo kilkaset metrów. Łatwo ją dostrzec.) Lokalne media i telewizja rozpisywały się o niedociągnięciach, o złych wyliczeniach co do gruntu ( podobno się zapada) i o ciągłym przesuwaniu terminów oddania obiektu. Szczerze mówiąc, nie wiem jak to jest teraz, ale chyba zostanie ( jeśli już nie została) oddana. Obiekt bardzo ładny i wielofunkcyjny.
Edit: trwają już prace wykończeniowe i nic nie stoi na przeszkodzie, by obiekt został już oddany. |
Naprawdę zdjęcia robią wrażenie aż dziw że to u nas :D Jak by było jakieś otwarcie Reprezentacji na Baskecie to może nawet bym się wybrał pomimo 10 h w pociągu. Taka nasza mała Medison:p
|
Ta hala wygląda jak San Siro, mega wypas.
|
http://img94.imageshack.us/img94/236...selkakolor.jpg
Zielony, choć nie dokładnie taki, jaki jest w herbie Śląska Wrocław. Dotarliśmy do wizualizacji tego, w jakim kolorze mają być krzesełka na nowym stadionie na Pilczycach. cały artykuł (klik) Chyba jeszcze nie było. Jak dla mnie wygląda pięknie :-) |
pięknie się komponuje ten zielony na trybunach z murawą. nie wiem czy widziałem gdziekolwiek coś podobnego. :)
|
Zawsze tak jest, na wizualkach coś innego a w praktyce zupełnie inaczej. Ale i tak patrząc na tempo prac w Gdańsku nie wyobrażam sobie aby ten stadion został wybudowany przed 2012 rokiem. Biorąc pod uwagę że montowanie prefabrykatów w Gdańśku zajęło ok 8 miesięcy (gdzieś od września) to ja nie wiem jak oni chcą skończyć stadion we Wrocławiu. Jak sami wiecie z doświadczeń naszego stadionu, składanie tych prefabrykatów bylo szybkie ale zanim wybudowano dach a poźniej wykończyli wnętrza to minęło ponad 2x tyle czasu. Więc wrocławskiego optymizmu nie rozumiem... no chyba że mają tam tudrobynamocośtam :D
|
|
Kolejne nowe zdjecia z Warszawy:
http://img155.imageshack.us/img155/7674/99858888.jpg http://img21.imageshack.us/img21/821/77401657.jpg http://img155.imageshack.us/img155/4346/88724337.jpg http://img341.imageshack.us/img341/6371/76260666.jpg cud, miód, malina |
Za 1,5 miliarda zł nie zrozumiałbym innego wyniku tej budowy niż picuś-glancuś:D
Chociaż ten ring wokół stadionu jest trochę dziwny ale zobaczymy jak to się zakończy |
Cytat:
Nie znasz naszego wrocławskiego dynamizmu :D a tak na serio stadion buduje ( nazdroruje :D) niemiecka firma więc chyba zdązą |
Jak wygląda otoczenie stadionów w Gdańsku i Wrocławiu ? Mam nadzieję, że nie będą to slumsy i chaszcze jak w Poznaniu.
|
Jeżeli chodzi o Gdańsk to jest podobnie jak w Poznaniu.
|
http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._cracovii_foto - szczerze to już mnie krew zalewa. Klubik bez kibiców, bez piłkarzy będzie miał stadion przemyślany i naprawdę ciekawy architektoniczne. Krzesełka w porównaniu z naszymi kosmos. Mam nadzieję że ktoś beknie za tą fuszerkę co robią z naszym stadionem
|
Nie żartuj, co w nim jest ciekawego architektonicznie ? Z zewnątrz wyglada jak najzwyklejszy osiedlowy supermarket. Jak postawią jeszcze budki na wózki, to zamiejscowi będą pod niego podjeżdżać robić zakupy. Poza tym jest niski, kilkunastorzędowe trybuny nawet kibiców Odry Wodzisąłw nie powaliłyby na kolana. Rozumiem, że te oparcia na łapki tak Ci się spodobały ? Ale żeby do tego stopnia ? Bez przesady.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Porównywanie tych 3 stadionów uważam za żart z zewnątrz ani Lubin ani Kielce się niestety do pasiastych nie umywa...
|
Kwestia gustu, zwolennicy każdego z nowo budowanych stadionów pieją z zachwytu w tematach na forum wieżowców. Stadion Cracovii jedynie na plus, że ma elewację, a jaką to już przemilczeć trzeba. Za to w środku to jakaś porażka, różne trybuny, jedne piętrowe inne nie, nie wiadomo ocb.
|
Cytat:
|
jak dla mnie to te siedzonka są okropne
|
I co z tego, że był zaprojektowany od początku do końca skoro w projekcie każda trybuna inna (nie wiem czy są jeszcze gdzieś takie stadiony ?). A z zewnątrz np. od Focha to widok sklepu Biedronka. Każdy inny stadion na 15 tys. z wyglądem stadionu jest ładniejszy niż ten dziwoląg. Trzeba odsiewać to co wypisują koszerni dziennikarze i ludzie Majchrowskiego od stanu faktycznego. Oni działają pod siebie ogłaszając wszem i wobec propagandę sukcesu. Ostatnio nawet jakiś pismak nazwał tego gniota najwspanialszym obiektem w .....Europie. :)
|
Stadion Lecha na prawdę wyglada calkiem dobrze. WIelkosć robi wrazenie, chociaż pare błędów jest. Stadion Legii to prawdziwa bomba jak dla mnie. Lechia będzie miala rowniez genialny stadion, Cracovia solidny i chyba najlepszy w Polsce z takich mniejszych stadionów. Narodowy to nie trzeba nawet pisać, bo bedzie cudowny. A Nasz .... zeby powialo troche optymizmem to napisze, ze bedzie niezły
|
Stadion w Poznaniu wcale nie jest taki duzy... po prostu dach sprawa takie mylne wrazenie, ktory jest wyzszy niz same trybuny... wystarczy zobaczyc trybune C u nas od zewnatrz, a trybuny w Poznaniu (jak nie byl polozony dach..)
przeciez ten dach to ma kilkadzesiat metrow wysokosci.. gdyby dach nie byl jakos dziwnie wygiety w niebo a byl w pozycji prostej to bylby ciut wyzszy od naszego.. |
@UP
Ale przez to stadion wyglada na prawde dobrze :) |
http://lh4.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/P7091925.JPG
http://lh4.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/IMG_7265.JPG pomost pod dachem http://lh3.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/IMG_7269.JPG http://lh6.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/P7092090.JPG pomieszczenie przy wyjściu na murawę: http://lh6.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/P7092228.JPG pomieszczenia biurowe http://lh5.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TD...0/P7092254.JPG by Carte |
Ten w Poznaniu to będzie miał tak te konstrukcje dachu - tą gmatwaninie rurek ? To jest na gotowo ? Mam nadzieje że to jakieś rusztowania czy cuś...
|
nie to nie sa rusztowania ;]
mala galeria od nas wraz z demontowanym wiaduktem od strony Sopotu http://picasaweb.google.pl/dario.gda...tnicyIWiadukt# ps. napis w Poznaniu wygląda tragicznie |
Dachowe kratownice wygladaja tragicznie, jak mosty kolejowe budowane w XIX wieku (nawalone stali od cholery).
Napis "Poznan" tragiczny do kwadratu, nie dosc ze literki sa roznej wielkosci to jeszcze ta gwiazdka nad "n". Ogolnie stadion tak jak sie spodziewalem bedzie bardzo sredni (zawsze tak jest jak sie cos modernizuje a nie buduje od nowa). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl