![]() |
i po zawodach........ amica szaleje heheh i tyle na ten temat
|
Nie ma co marudzić - dobry wynik:D
Mimo wszystko Polonia za słaba na MP i dobrze że urwała punkty Lechowi:) Jest dla nas mniejszym zagrożeniem niż Kuchenki:D |
:rotfl:
Wiara Lecha - nejlepsi kibice w Polsce :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Dobra nie spinać się za bardzo. To dopiero 3 kolejka.
|
Cytat:
|
Super, tylko nie wiem czemu niektórzy już pozbawili Amiki szans na pierwsze, historyczne MP.
Przecież Polonia to silna drużyna, a przebieg meczu podobny do Lechii z Odrą. Poznaniakom z Wronek wszystko się posypało po wykluczeniu Peszki. Taka wpadka każdemu mogła się zdarzyć. |
Teraz szykowac sie na najazd poznaniako-wroniakow i atak jakie to kompleksy mamy
|
Grembocki chyba się z chłopakami żegna :> Szkoda bo spoko trener, taki troche Lepper polskiej piłki :D
A jak w tym meczu zagrał Robert "Jestem gwiazdą, chce na zachód" Lewandowski? I czy w ogole grał? |
I juz polska mentalnosc widoczna, 1 przegrany mecz Lecha i juz: majstra nie bedzie, juz se moga. Spokojnie Panowie jeszcze oni nie raz przegraja i Wisła tez, taka jest piłka, nie wygrywa sie ciagle a porazka nasza jest tylko kwestia czasu :)
Tymczasem Polonia 4:2 juz! No no no, zaszaleli ostro az jestem pełen podziwu dla nich i odszczekuje wszem i wobec to co pisałem wczesniej, w stylu ze dołozy Lech kilak bramek a jutro Polonia bedzie bez trenera :P Co do kibicow, tez nie jest w Lechu kolorowo, graja we Wronkach, maja blisko, teren przyjazny, moga sobie jezdzic rodzinami, do tego jakby nie patrzec to jakby grali u siebie, mysle ze sa kibice dawnej Amici ktorzy z checia poslzi dzis obejrzec mecz a mimo to z tego co mowili komentatorzy na poczatku to kompletu widzow nie ma!Jak widac kibicow wygodnisow nie tlyko my mamy :) No i najgorszy mankament Lechitow, co to za kibice co rpzy porazce zamykaja mordy i nie dopinguja?! Tak, to kibice sukcesu, jak jest widowiskowa gra to fajnie bawimy sie, a jak sukcesu nie ma to zamkna mordy i siedza jak pikniki... ciekawe. W tamtym sezonie ciagle mam w głowie obrazek po remisie Lecha z Ruchem u siebie od kibicow w strone pilkarzy "zero ambicji, Kolejorz zero ambicji", oni sa zajebiscie głodni sukcesu a jak tego sukcesu nie dostaja to szybko stroja fochy i juz nie sa takimi super kibicami. Ja sie ciesze ze kibicuje Wisle ktora nawet jak ponosi blamaz w Tallinie to kibice "jada z koksem" :D, bo to Wisła jest Mistrzem i pokazuje ciagle ze ma Mistrzowskich kibicow, choc jest tych fanatykow z 2 tys to to sa fanatycy pełna gęba. Chwała Wam za to! |
Cytat:
Wiadomo że taki mecz mógł się nam zdarzyć wczoraj... 1-0 dla Bełchatowa po błędzie naszej obrony w 6 minucie... itd Ale się nie zdarzył:D A do MP droga tak daleka że nie ma co gdybać, bo nie jedni jeszcze pogubią punkty. |
AMICORZ AMICORZ !!!! :rotfl:
|
Cytat:
|
90 minuta meczu i dalej 2:3 dla Polonii i już nie muszą się silic komentatorzy z c+ że "jeśli Lech wyygra jedną bramką towspólnie z nami bedą mieli pierwsze miejsce po dziewięc punktów i taki sam stosunek bramkowy " a tu lipa wróżba się nie spełniła Wisełka na swoim miejscu .
No 2:4 Wojciechowski na kolana Grębockiemu buty czyscic i błagac by został na stanowisku trenera . |
Cytat:
To sie nam ziemniaki wygotowały :rotfl: a Ci wierni kibice mnie w ogole rozj...ali. buehehehe :rotfl: Niech tu zadna pyra nie wchodzi i nie mowi ze maja najlepszych kibiców w Polsce, bo jak pilkarzykom nie idzie to cisza jak na Amice lub Odrze. Tacy wielcy z nich fani. |
Cytat:
|
BUM!!!! jakis balonik znow został podziurawiony-pękł.. slyszeliscie?... majstra:rotfl:
I cale szczescie ze przegrali bo juz kibice Amici znowu robili sie pyszni i ''jacy my jestesmy dobrzy a ta Wislą słaba'' kubel zimnej wody! bardzo prawidlowo, mamy samodzielnego lidera .. Niestety bo Lechia ulegla Wodzislawianom.. ale jest bardzo dobrze! |
Pierwsza porażka Lecha w lidze od 10 miesięcy (!). Przypomina się zeszłoroczna fatalna przegrana Wisły przy Reymonta (1:4 właśnie z Lechem), która zapoczątkowała drogę przez mękę w lidze.
Kolejorzowi wystarczało jednobramkowe zwycięstwo do zajęcia fotela lidera. Boleśnie przegrali i spadli na... ósmą pozycję. Brawo dla obiektywnego sędziego z Japonii, nie bał się pokazać czerwonej kartki zawodnikowi gospodarzy oraz odważnie sędziować w końcówce. Po trzech kolejkach Wisła sprawia najsolidniejsze wrażenie wśród faworytów. Bezpośredni mecz Lech-Wisła dopiero za 2 miesiące, do tego czasu będzie sporo okazji do zgubienia punktów. I nie piszcie, że Lech odpadł z walki o mistrzostwo. Przy całej sympatii do Wisły poznaniacy są dalej w grze i do tego ratują honor Polski w pucharach. |
Cytat:
PS Dobrze niech dostaje Lech baty co mecz, wczensiej grali jako czarny kon, byli w cieniu za Legia i Wisła i fajnie byłoc waniakowac a teraz jak sa na swieczniku i cos nie wychodzi to niech sie rpzyzwyczajaja ze ich cala Poslka wysmieje, i widac jak to sa przygotowani sami kibice do tej presji, jest porazka= nie ma dopingu uhehe |
Co tak cicho było pod koniec meczu we Wronkach? Protest jakiś?
:D |
Może nareszcie choć trochę przytłumi się lansowanie tej ćwikły w mediach. Niech sobie wpierdalają po 5-6 Kielcom czy Norwegom, karawana jedzie dalej.
|
Bardzo dobry mecz w derby nowotworów.
Wynik jeszcze lepszy. Psssssss... Pewne 3:0 Wisełki, dwie największe rywalki na bezbramkowy remis (najlepszy byłby obustronny walkower, ale nie ma co wybrzydzać), Ara w plecy, oba budżetowe pasożyty w plecy i to trzema bramkami, wygrana Śląska, Nowotwór rozbity w swoim mateczniku.... :D Gdyby nie wpadka Lechii, to już w ogóle byłaby kolejka idealna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie jestescie kibice $ukce$u?
eee? We Wronkach!!! Juz rozumiem o co chodizło z tym Naszym transparentem :D |
pewnie nastroje mają takie same, jak my rok temu, gdy nam włożyli 1-4 :)
|
szkoda Lechii. Liczyłem na współliderowanie :D
a co do Lecha... cieszę się ze przegrali przede wszystkim po tej akcji "Gwiazdy ze wschodu" Amiki. Nic mnie tak nie wk**wia jak symulacje na boisku. A temu Sewerynowi w następnej kolejce ktoś powinien tak wejść żeby już chłopaczyna nie musiał udawać...dla mnie takie sumulowanie to czyste skur***yństwo. na uwagę zasługuje doping wronieckiej publiczności do "ostatniej minuty" :D:D a poza tym to... LIDERA MAMY!!! :D :D |
Wszystko wraca do normy Lider jest nasz :)
|
Przyznam, że gdy sędzia doliczył 4 minuty wróciły złe wspomnienia, ale jak widać nawet ich fart się kiedyś kończy.
Inna sprawa to, że to dopiero trzecia kolejka, w zeszłym roku Amika przegrała na poczatku z GKSem co nie przeszkodziło jej w wywalczeniu 5 punkowej przewagi na koniec rundy (i chyba też z Arka mieli jakąś wpadke...) My jak narazie mieliśmy dość łatwych rywali a mecze szczęsliwię sie układały, więc jeszcze różnie może być. |
Cytat:
Spoko z tymi Japońcami, przynajmniej Arboleda sie nie miał z kim kłócić |
Finał setki na erosporcie.
|
Nie wiem czy w tym temacie można pisać o Amice, bo jak niegdyś w temacie pucharowym zarzucą nam kompleksy i nie wiadomo co jeszcze.
Ale wronczan musi boleć porażka, zachowanie najlepszych kibiców w europie przemilczę, tak jak oni przemilczeli końcówkę meczu. Życie jest piękne. |
9.58... Niemożliwe...
Ciekawe kogo to Odra wyciągnęła z tej Malty. Koleś zaczyna jak Dudu :) |
Cytat:
|
Fascynujące, że w C+ w Lidze+Ekstra z Wodzisławia do Gdańska jest 609 km, zaś w Szybkiej piłce 520 km ... :lol:
Co do wyników to układa się dobrze - 3 kolejka i samotnie sobie liderujemy ... nie jest źle! :) |
Jakby to powiedzieć: W meczu na "szczycie" Grodzisk pokonuje Wronki.
My jak zwykle, szkoda gadać. Inna sprawa, że w drugiej połowie Cracovia ograniczyła się o obrony, ciężko tak grać. Jedno jest pewne: Odra nigdy nie spadnie:) |
Cytat:
Ale się kolejka ułożyła. Gdyby nie Odra, to byłby ideał. We Wronkach milczenie owieczek Rutkowskiego, Grębocki będzie miał z tydzień spokoju w mediach, ale najlepsze - wreszcie ktoś wyłapał te ich siatkarskie zapędy. Czyżby japońscy sędziowie nie przyjmowali w formie prezentów sprzętu AGD? :rotfl: |
Muszę przyznac że derby Wielkopolski zakończyły się sporą niespodzianką. Bardzo fajnie że Polonia wygrała, bo na dłuższą metę nie będą oni gotowi do walki o mistrzostwo. A Amica ,cóż, trochę upuszczą powietrza z tego nadmuchanego balonika :) Pewnie zaraz się pojawią się tutaj "najlepsi kibice w Polsce" i zaczną naginac rzeczywistośc :D Ogólnie jakoś strasznie mało remisów jest w tym sezonie (ledwie 2). Każdy gra o pełną pulę, nie ma już układów? I podobnie jak legionista powyżej jestem zdania że ta Odra to nigdy nie spadnie, jakim cudem ta ekipa się utrzymuje? No to swoje spostrzeżenia już przekazałem w skrócie. Dziękuję za uwagę ;)
PS. 9.58 Sorry że nie na temat ale ... Usain Bolt jest niesamowity |
A co ma Wa-wa do derbow wielkoposki? :P
|
Cytat:
|
Cytat:
Tfu, tfu, tfu, odpukaj w niemalowane...:) To nie może być prawda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl