Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 19.12.2008 17:38

ej igor, igor.. :lol:
też miałem dziś wigilie w liceum, ale choćbym chciał to zbytniej radości bym nie miał.
7 koleżanek, było 6, z tego 3 okrutne, 2 spoko, 1 ostatecznie by uszła. się nam zjebany mat-inf trafił. :)

dobrze, że inne klasy mają coś znacznie ciekawszego, to się pochodziło po szkole. ;)

igortsw 19.12.2008 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 644548)
Współczuję Ci, jak tyle radości daję Ci zwykły buziak od koleżanki

No ja myśle że u pewenej osoby się na buziaku nie skończy:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 644561)
A co na to rodzice? Nie cieszą się, że syn wreszcie dojrzewa? U nas sztucznie było. Nie podobało mi się. Ale przynajmniej odbębniliśmy to wczoraj i dziś dodatkowy dzień wolnego

Hmmmmmm...rodzice :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 644556)
A potem problem i kolory tęczy z kolorów szminek.

Kogo trzeba to odcień szminki zapamiętałem :-p

_ukoL 19.12.2008 18:06

Cytat:

No ja myśle że u pewenej osoby się na buziaku nie skończy:D
No i aż mi się chce krzyknąć: gigant zostanie wujkiem! :rotfl:

igortsw 19.12.2008 18:32

tak a dj_ibbuti ojcem chrzestnym :D

SZYMEK_TSW 19.12.2008 18:46

aaa powiem tak:
Idą święta !!
rano spadł śnieg a wieczorem Kevin ;)

Gucio25 19.12.2008 18:59

dzisiaj..?! dzisiaj Kevin?!

Coach 19.12.2008 19:04

O 21 na polsacie :)

Kamil 19.12.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 644643)
dzisiaj..?! dzisiaj Kevin?!

nie bój żaby, w wigilie będzie druga część:D

SZYMEK_TSW 19.12.2008 19:31

Cała Polska wigilia skrócona :D:D:D

Kamson 19.12.2008 20:59

Odpalać polsat! Na polu śnieg, w telewizorze Kevin, teraz czuć magie świąt:D

Kobieta_Wislak 19.12.2008 21:03

mnie się już buźka uśmiecha i serduszko raduje jak patrze w teleodbiornik :>

Tiramisu 19.12.2008 21:05

Polsat odpalony hehe. Najlepiej pamiętam te święta kiedy Kevin leciał pierwszy raz w tv :). Rodzinka spadała z krzeseł. Macaulay Culkin rządzi. Nawet jak się ma więcej lat ;).

"Tu nikt nie mieszka" hahahahahahaha

4fan_player 19.12.2008 21:05

Kevin Ty cwelu rodzinę masz w Izraelu :D Ludzie ile można to oglądać. Ale trzeba przyznać że i tak ludzie to oglądają.

Tiramisu 19.12.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644691)
Kevin Ty cwelu rodzinę masz w Izraelu :D Ludzie ile można to oglądać. Ale trzeba przyznać że i tak ludzie to oglądają.

Pół żartem pół serio: A ile razy można śpiewać te same kolędy? Kevin to tradycja :P.

_ukoL 19.12.2008 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644691)
Kevin Ty cwelu rodzinę masz w Izraelu :D Ludzie ile można to oglądać. Ale trzeba przyznać że i tak ludzie to oglądają.

Tak się właśnie zastanawiałem skąd takie usiska wielkie ma. No i drugie nazwisko Culkinman. :lol:

igortsw 19.12.2008 22:56

Nie ma to jak ogladać kevina w tv, a za oknem śnieg :)

pio 19.12.2008 23:20

to tylko potwierdza, że świąt bez Kevina nie będzie :D, zapytaj Grincha :D

Kamyk 19.12.2008 23:35

Pio raczej świąt bez Ciebie nie będzie:DNie ma ch*ja wracasz do kraju i bawimy sie:) Zapraszam do mnie bo nie mam planów na sylwka. Btw widzę podwójnie:|

fcz1985 20.12.2008 01:34

Kamyk mialeś nie pić:)
My dzisiaj w starym patologicznym towarzystwie znowóż poszaleliśmy

pio 20.12.2008 01:37

haha, Kamyku, w Polsce jestem od 20października :D
Więc na święta zezwalam, ale jestem za tym, żeby powtórzyć nasz ostatni miejski melanż...pamiętasz kiedy to było? :D

Kamyk 20.12.2008 09:07

Pamiętam:d nieźle poszaleliśmy:)
Mecz Barcy:>

P.S. z rana piwo jak śmietana:D
Chcecie mi dobrze zrobić? Kupcie Dębowe mocne:d AJ LOW DIS SZIT:d

Gucio25 20.12.2008 20:37

takie małe pytanie, istnieje jakieś takie forum muzyczne, gdzie by można było komentować konkretne płyty, oceniać, rozmawiać na ich temat i w ogóle? :)
tak z ciekawości..

rafiABG 20.12.2008 20:43

http://nasza-klasa.pl/profile/21170948 nie przelewki!

pirat.z.karaibow 20.12.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 645073)

Cytat:

Wisła Kraków Ród Wspaniały,Same ****Y I PEDAŁY !!! CRACOVIA HOOLIGANS !!!!!!!
Czternastolatek! :lol:

TSWISELKA1 21.12.2008 15:24

Cytat:

Btw widzę podwójnie:|
skąd my to znamy...:rotfl:







A więc...nie pić tyle! :-p

DrewniaQ 21.12.2008 20:24

Co Kevin sam "W-Czym-kolwiek" może zrobić z człowiekiem:

http://thisisandrew.files.wordpress....lay-culkin.jpg

:rotfl:

Tiramisu 21.12.2008 20:30

Przypomina trochę tego z odciętą ręką z Prison Break, nie? :)

A taki był słodziutki,,, Generalnie życie to mu się kiepsko ułożyło. Kilka dni temu zmarła jego siostra, potrącił ją samochód na jego oczach.

rafalek 21.12.2008 20:51

ale jakim cudem on się zrobił czarny, jak zawsze był blondynem?

wisl@k_TS 21.12.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 645449)
ale jakim cudem on się zrobił czarny, jak zawsze był blondynem?

Po pierwsze to chyba jest biały, a po drugie jest coś takiego jak farba do włosów :D

Ni_Ma 21.12.2008 20:56

może zamiast posiwieć to pociemniał... teraz sa takie różne anomialia :)

SZYMEK_TSW 21.12.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 645071)
takie małe pytanie, istnieje jakieś takie forum muzyczne, gdzie by można było komentować konkretne płyty, oceniać, rozmawiać na ich temat i w ogóle? :)
tak z ciekawości..

mało ci nabijania postów tutaj ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tiramisu 21.12.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 645451)
może zamiast posiwieć to pociemniał... teraz sa takie różne anomialia :)

Posiwieć? On ma dopiero 28 lat :P. Choć w sumie,,,

Aro1234 21.12.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 645071)
takie małe pytanie, istnieje jakieś takie forum muzyczne, gdzie by można było komentować konkretne płyty, oceniać, rozmawiać na ich temat i w ogóle? :)
tak z ciekawości..

Może nie forum , ale porozmawiać na temat płyt można na lastfm ;)

Ni_Ma 21.12.2008 21:02

jakbyś został/-a sam/-a w domu a potem sam/-a w nowym jorku tez byś posiwiał/-a przedwcześnie :):)

oskar TS 21.12.2008 21:03

gdzie sie na sylwka wybieracie:)??

Tiramisu 21.12.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 645457)
jakbyś został/-a sam/-a w domu a potem sam/-a w nowym jorku tez byś posiwiał/-a przedwcześnie :):)

Właśnie o tym myślałam pisząc "choć w sumie" hehe :)

na Sylwka? nigdzie. zamierzam spać :)

Ni_Ma 21.12.2008 21:09

dom - Rynek (kurcze ma byc modern talking hihi) - dom :)

oskar TS 21.12.2008 21:18

rynek - odpada jedna wielka **** Strata czasu...

Ni_Ma 21.12.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oskar TS (Post 645465)
rynek - odpada jedna wielka **** Strata czasu...

e tam czemu? owszem sporo ludzi ale byłam dwa lata temu i było super! potem się wróciło do domu i bawiło do świtu :) w tym roku planujemy podobnie :)

Tiramisu 21.12.2008 21:27

Popieram. Też byłam dwa lata temu i wspominam bardzo miło. Ryczałyśmy z kumpelą o północy jak bobry pod Sukiennicami taki był klimat hehe :).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl