![]() |
ej igor, igor.. :lol:
też miałem dziś wigilie w liceum, ale choćbym chciał to zbytniej radości bym nie miał. 7 koleżanek, było 6, z tego 3 okrutne, 2 spoko, 1 ostatecznie by uszła. się nam zjebany mat-inf trafił. :) dobrze, że inne klasy mają coś znacznie ciekawszego, to się pochodziło po szkole. ;) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
tak a dj_ibbuti ojcem chrzestnym :D
|
aaa powiem tak:
Idą święta !! rano spadł śnieg a wieczorem Kevin ;) |
dzisiaj..?! dzisiaj Kevin?!
|
O 21 na polsacie :)
|
Cytat:
|
Cała Polska wigilia skrócona :D:D:D
|
Odpalać polsat! Na polu śnieg, w telewizorze Kevin, teraz czuć magie świąt:D
|
mnie się już buźka uśmiecha i serduszko raduje jak patrze w teleodbiornik :>
|
Polsat odpalony hehe. Najlepiej pamiętam te święta kiedy Kevin leciał pierwszy raz w tv :). Rodzinka spadała z krzeseł. Macaulay Culkin rządzi. Nawet jak się ma więcej lat ;).
"Tu nikt nie mieszka" hahahahahahaha |
Kevin Ty cwelu rodzinę masz w Izraelu :D Ludzie ile można to oglądać. Ale trzeba przyznać że i tak ludzie to oglądają.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma to jak ogladać kevina w tv, a za oknem śnieg :)
|
to tylko potwierdza, że świąt bez Kevina nie będzie :D, zapytaj Grincha :D
|
Pio raczej świąt bez Ciebie nie będzie:DNie ma ch*ja wracasz do kraju i bawimy sie:) Zapraszam do mnie bo nie mam planów na sylwka. Btw widzę podwójnie:|
|
Kamyk mialeś nie pić:)
My dzisiaj w starym patologicznym towarzystwie znowóż poszaleliśmy |
haha, Kamyku, w Polsce jestem od 20października :D
Więc na święta zezwalam, ale jestem za tym, żeby powtórzyć nasz ostatni miejski melanż...pamiętasz kiedy to było? :D |
Pamiętam:d nieźle poszaleliśmy:)
Mecz Barcy:> P.S. z rana piwo jak śmietana:D Chcecie mi dobrze zrobić? Kupcie Dębowe mocne:d AJ LOW DIS SZIT:d |
takie małe pytanie, istnieje jakieś takie forum muzyczne, gdzie by można było komentować konkretne płyty, oceniać, rozmawiać na ich temat i w ogóle? :)
tak z ciekawości.. |
http://nasza-klasa.pl/profile/21170948 nie przelewki!
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A więc...nie pić tyle! :-p |
Co Kevin sam "W-Czym-kolwiek" może zrobić z człowiekiem:
http://thisisandrew.files.wordpress....lay-culkin.jpg :rotfl: |
Przypomina trochę tego z odciętą ręką z Prison Break, nie? :)
A taki był słodziutki,,, Generalnie życie to mu się kiepsko ułożyło. Kilka dni temu zmarła jego siostra, potrącił ją samochód na jego oczach. |
ale jakim cudem on się zrobił czarny, jak zawsze był blondynem?
|
Cytat:
|
może zamiast posiwieć to pociemniał... teraz sa takie różne anomialia :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jakbyś został/-a sam/-a w domu a potem sam/-a w nowym jorku tez byś posiwiał/-a przedwcześnie :):)
|
gdzie sie na sylwka wybieracie:)??
|
Cytat:
na Sylwka? nigdzie. zamierzam spać :) |
dom - Rynek (kurcze ma byc modern talking hihi) - dom :)
|
rynek - odpada jedna wielka **** Strata czasu...
|
Cytat:
|
Popieram. Też byłam dwa lata temu i wspominam bardzo miło. Ryczałyśmy z kumpelą o północy jak bobry pod Sukiennicami taki był klimat hehe :).
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl