![]() |
Wiem, ale rozwaliło mnie to doszczętnie :D
|
Tylko dodam że Wodzisław to jest wielce parszywe miejsce - sam nie mogę się doliczyć ile razy nasza Wisła tam wtopiła :/ można więc powiedzieć - żadna niespodzianka ;)
|
Kocur - my to my, ale Legia ostatnio na 12 spotkan wygrala tam 10
|
Cytat:
|
a znajac szczescie Legii to strzela bramke w 90 minucie gry byl raz taki sezon co Legia strzelila pare decydujacych bramek w doliczonym czasie gry... :) m.in wlasnie z Odra
Cytat:
|
Lech sie meczy poki co z Jagusia:D Ale wczoraj my tez sie meczylismy z Brudnymi Koszulami a jak sie skonczylo to wiadomo.
Legia udawadnia ze trener Urban bedzie mogl zostac kolejnym asystentem w Reprezentacji bez ogladania sie na zobowiazania wobec eLki :D PS. No i sie powtorzylo..Jaga miala szanse a ola strzela Lech. 1-0. |
Karny dla Odry powinien być czy nie? obiektywnie ;)
|
Odra 2-0!!
i co teraz powiecie:D Co do karnego , jeden sedzia by podyktowal drugi nie |
chyba już 2 ?
Jaga, niestety, Arboledy nie upilnowała, pierwszy gol wpadł |
karny widocznie byl, bo sprawiedliwosc istnieje - 2-0!
|
Oliwa sprawiedliwa ;)
|
hehe brawo Odra :) widocznie Legia jest zmeczona po ciezkim meczu pucharowym ;)
|
Lech 0-1
Arboleda blad obroncow Jagi |
Ja dawno nie pamietam takiej kichy na Legii. Kibice obrazeni, wlasciciele walcza juz dla zasady z wszystkimi, pilkarze sie żalą, ze gra im sie lepiej na wyjazdach(podobno) niż na Ł3, a pozniej zbieraja bęcki na wszytskich frontach. Nawet w sezonie gdy Legia walczyla o utrzymanie(tak! tak! bylo to w 1991 roku bodajze) to Legia doszla do polfinału PZP. Zanim sie pozbieraja to juz bedziemy miec przewage nad nimi jak nic:D
|
zal tylko kibicow ktorych ITIoci chca za wszelka cene zniszczyc.
po meczu pytanie czemu Legia przegrala - wladze Legii : bo kibice Legii byli za glosni :| |
Zrobili to na czym im zalezało: s.......ili wszystko.
Ani dopingu, ani druzyny, ani stadionu, ani wyników - nie ma niczego. |
Lech 2:0, ale to co robi legła to czyste szmacenie, az milo sie patrzy na taka gre ległej :D:D:D
|
Lech 2 :0 ......
|
No atmosfery z Warszawy to najbardziej szkoda.
A w Białymstoku już 2 do jaja. Stilic z karnego. |
uu Lech 2-0 rzut karny i bramka Stilicia
|
Druzyna Smudy naprawde dobrze sie prezentuje.PRessing, utrzymywanie sie przy piłce...Cała nadzieja ze Franz przygotuje LEcha do rundy wiosennej jak wszytskie swoje druzyny:D
|
Lech stworzyl pol sytuacji i prowadzi 2-0 ,poprostu graja o 2 tempa szybciej o Jagi i to wystarcza zeby wygrywac.
|
Cytat:
I obiektywnie - najsilniejszy na papierze skład w lidze. Legia jako jedyna ma równorzędnych 2 zawodników na każdą pozycję. Uważam, że jeśli z tym potencjałem nie wygracie ligi, to będzie kompromitacja. |
Widać, że Odra nadal ma patent na teoretycznie lepszych od siebie:lol:
Legia jak na razie gra naprawdę beznadziejnie, a Odra mogła strzelić jeszcze jedną bramke .... |
Cytat:
Jak widac nadal za mało. Za fizyczne przygotowanie odpowiedzialny jest Szul. i niestety - kaszana. zero zmiany tempa przyspieszenia. Transfery: dwa na plus: Iwański + Descarga (w ciemno), + Rocki ale to psychologicznie cos podonego jak Kucharski dwa lata temu, niestety kupa. Biegaja Giza i Roger bez formy a na ławce siedzi dwóch ostatnich ktorym jeszcze zalezy - Szałach i Rocki. Do obrony kupa z transferami - Arbolede nie walczylismy, Hernani tez zaraz gdzies pojdzie. Na lewej obronie gra łamaga. Pomoc - obiektywnie nazwiskami bardzo mocna, niestety kompletnie zero obecnie. Atak - mamy Arrue bedzie dobrze :D (ironia jakby ktos nie wiedzial) |
Coś mi się wydaje że w tym sezonie będziemy walczyć o mistrza z drużyną na L ale nie będzie to Legia tylko Lech szczerze trzeba przyznać że trafili idealnie jeśli chodzi o transfery sprowadzili piłkarzy dokładnie na te pozycje które potrzebowali. Mam nadzieję że Lech powalczy w pucharach o bezcenne punkty dla naszych polskich klubów bo Legia już raczej ma pozamiatane po pierwszym meczy z FK Moskwa.
|
Kijek - a co się obecnie dzieje z Rockim? Kontuzjowany? Czemu Urban go nie wpuszcza, skoro jak jeden z niewielu coś robił w polu dla Legii?
pozdrawiam |
Cytat:
A Lech może być naprawdę bardzo groźny, pod warunkiem, że jego piłkarze zniosą presję jaka na nich wkrótce spadnie. Presję bycia faworytem nr. 1 do tytułu MP. Żaden z nich nie ma pojęcia, co to oznacza (poza Smudą rzecz jasna :)), bo o tym wiedzą tylko w Legii i Wiśle. Niby w Poznaniu są ambicje i oczekiwania, ale to ciągle nie to samo, do tej pory o tego "majstra" to oni się bili zupełnie bez przekonania. Kiedy każdy zacznie się na nich spinać podwójnie, tak jak na Wisłę i Legię, a media będą oczekiwać fajerwerków w każdym meczu, przyjdzie pora, żeby "oddzielić mężczyzn od chłopców". Tego jak Lewandowski, Peszko, Bandrowski, Murawski, Cueto, Stilić etc. ten egzamin zdadzą przewidzieć nie sposób. Dotąd Lech zawsze pękał w najważniejszych momentach. |
Cytat:
a Szul to swoja drogą |
Ryba psuje się od głowy. Jeśli tam w Wawie zarządowi lub właścicielom nie zależy na wynikach tak bardzo jak na wygraniu wojenki z kibicami , to tym bardziej nie ma co liczyć zawodników. A po cholerę im szarpać się?
Kontrakty są, zupełnie niezłe (a jak?). Presji na wynik z góry nie ma. To się czuje nawet licząc odległość z Wawy do Gdyni, tym bardziej czują to zawodnicy i trener. Wystarczy gra na alibi. Trenera nie zwolnią, bo się nie stawia. Głupi by był, gdyby marudził, że nie może sobie dać rady grajkami, wtedy by się podłożył. Grajki się nie wysilają: geld jest, dla kibiców nie warto bo wyzywają i nie dopingują (jeszcze się śmieją , o!), nikt ich za wynik nie tnie po premii ani zesłaniem do rezerw , naturalnie za inne pieniążki. Głupi by trawę gryzł, wystarczy po meczu przed jakimś dziennikarzyną głupa popalić. Prasa i tak im będzie reklamę robić, no bo jak bez Legii w czołówce, no jak :)? Wśród prominentnych kibiców naszej Wisełki dobry Pan Bóg nas chronił - kupił nas ten, komu zależy na piłce. A nie ten, dla którego świat ma być urządzony według jego wizji, jak TVN czy GW (ta sama banda). Tak czy tak szczęściarze z nas :D |
Teraz coś Lech jakby odpuścił bo Jaga zaczyna cisnąc. Ciekawe jak długo to potrwa
|
reka w polu karnym Lecha raczej ewidentna..
|
Przesadzacie z tym skladem na mistrza w Wawie. Jest Roger, Radovic, Iwanski i...tyle. Mowie o zawodnikach dojrzalych pikarsko prezentujacych sie nawet w sytuacji obnizki formy.
Reszta to piach. Rocki to raczej do emerytury sie szykuje niz do podboju Europy. Kielbowicz najlepsze ma takze za soba. Rzezniczak wogole nie przekonuje, Giza to..(wiadomo co:P) i pilkarsko onbnizyl loty 2 sezony temu. Vukovic juz nigdy nie wrocil do dyspozcyji z sezonu mistrzowskiego. Na temat innych obcokrajowcow sie nie wypowiadam, bo poza Choto zadnego nie widzialem. Za to mialem (nie)przyjemnosc ogladania Legii z ruskimi i wiedzialem ze dzisiejszy mecz z WEodzislaiwem bedzie dla nich drogą przez mękę. Walka rozegra sie miedzy Wisla a Lechem. Zamiesza Polonia Wwa, GKS BElchatow i druzyny z Gornego Śląska: Gornik i Ruch. Legia uplasuje sie na 3 lub 4.miejscu. Takie oto moje typy na ten sezon. |
Wg. mnie walki nie będzie. Wisła odskoczy na bezpieczną odległość jak w zeszłym sezonie. W Białymstoku to sędzia problematycznym karnym ustawił mecz, a tak poza tym to obustronna kopanina na słabym poziomie.
|
Taka postawa Legii na początku sezonu nie powinna nikogo dziwić . Legia to aktualnie nie jest drużynya , tylko zlepek i lepszych i gorszych piłkarzy ( na własne życzenie sobie to sprawili masowo kupując kogo wlezie ) . Urban zaś wcale nie jest takim wielkim treneram na jakiego go wszyscy kreują , co on osiągnął w dorosłej trenerce ? Nic . Śmiem wątpić czy utrzyma trenerski stołek w tym roku . Inna sprawa jest taka , że nawet jako kibicowi Wisły , żal mi bylo patrzeć na ostatnie występy tego klubu na arenie międzynarodowej ( w lidze mogą dla mnie wdupiać z kim wlezie ) i całą tą wojne kibiców z ITI . Albo bawimy się w piłkę nożną , albo robimy biznes , szefowie ITI powinni to zrozumieć i pójść po rozum do głowy .
|
Sedzia w ch**a tnie na maxa...Karny dla LEcha byl taki nieprzekonywujacy, a teraz gwizda wolnego dla Jagi, a to przeciez Jagiellonczyk wsadzil głowe...Seminarium dla tego sedziego zwiedzy pilkarskiej i znajomosci przepisow by sie przydalo.
|
Rzut wolny pośredni dla Jagi żeby strzelili teraz należy im sie
|
jak znam zycie to nies strzela
No i 0:3...samobój..ehh..Lech coś ma farta do tych samobójów ostatino |
Jak sie nie strzela to baty sie zbiera :/ No coz. Jagiellonia ma duzo pracy przed soba jeszcze.
PS. Nie wiem czy w Bialymstoku tez nie ma jakiegos protestu bo tylko LEcha slychac :-> |
No i koniec. Urban odgrażał się, że zdetronizuje Wisłę, tymczasem ma 5 pkt straty już na starcie.:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl