Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

gdsmk 01.08.2008 11:06

mysle ze bedzie Barcelona albo Fiorentina. Albo jeszcze gorzej - Basel lub Steaua, i odpadamy z Beitarem :}

funkykoval 01.08.2008 11:11

niestety Basel już wylosował - Guimares ;-)

Telus 01.08.2008 11:12

Najsłąbsi juz rozlosowani:)

Dżołkmen 01.08.2008 11:12

Będzie bardzo mocny przeciwnik... ;/

emailowiec 01.08.2008 11:13

Barcelona! Nie!!! :(

gustaw 01.08.2008 11:13

tylko nie teraz :P

saklak1906 01.08.2008 11:14

Barcelona i po ptokach

szarkoz 01.08.2008 11:14

Wiedziałem....

No to cóż, LM na pewno nie w tym roku. Ja piernicze...

Telus 01.08.2008 11:14

barcelona.
Rewanz za kiedys?:D

Bobic 01.08.2008 11:14

No znowu mamy szczescie

spidey 01.08.2008 11:14

Jak spaść to z wysokiego konia...
:D

Robinho 01.08.2008 11:15

No to mamy pecha

Jurand 01.08.2008 11:16

Gdzie pierwszy mecz??

Kamson 01.08.2008 11:16

Hahaha kvrwa mać ;D My to zajebiste szczęście mamy.







Ale i tak awansujemy:>

Strzala 01.08.2008 11:17

To było pewne, ale jestem zły

piotrek1325 01.08.2008 11:17

najpierw przejść Beitar...potem sięzastanawiać! Musimy w środę wygrać!

RAPH 01.08.2008 11:17

lepiej sie chyba nie dało
historia się lubi powtarzać


ino najpierw Beitarowi wlać by należało coby atrakcyjna Barcelone obaczyć....

Robinho 01.08.2008 11:18

Pierwszy chyba na wyjeździe, ale jakie ma to znaczenie. Bądźmy realistami.

Matti_tswk 01.08.2008 11:18

No cóż, więc tak czy siak LM nie mamy. Oby tylko udało się wygrać z Beitarem i zagrać w UEFA. Może znowu chociaż do grup uda się awansować. Zawsze coś.
:(

michu-k 01.08.2008 11:18

Dlaczego my zawsze mamy takie #$@^*% szczęście?

To było ustawione, mówię Wam :rotfl:

Operacja środa.

Niestety życie to nie FM...

Chorynatrzykolory 01.08.2008 11:18

ale łatwe losowanie. Wkońcu się dostaniemy do tej upragnionej Ligi Mistrzów ;(..Chciałbym byśmy chociaż nieźle się z Barcą zaprezentowali .Ciekawe po ile będą bilety jeśli przejdziemy Beitar,
Czemu Jak ten pajac z Uefa podniósł to Barcelona to już wiedziałem że na nią trafi Wisła .. Nie fart straszny!!

Eustachy 01.08.2008 11:19

W drugiej rundzie mielismy najgorsze losowanie
i w trzeciej niestety takze :/

ByQ 01.08.2008 11:19

Bilety po 250 znwou pewnie :O Byle by Beitar pokonac to przynajmniej PUEFA bedzie

piter116 01.08.2008 11:19

Dobrze, że chociaż 1 mecz na wyjeździe.... Bilety pewnie po 3 stówki będą. Pecha to my mamy zawsze w losowaniu:/

Strzala 01.08.2008 11:20

Pierwszy mecz napewno w Hiszpani, szkoda szkoda jeszcze raz pech, ponieważ jestem przekonany że Beitar przejdziemy. Ku...

jizzz 01.08.2008 11:21

Hehe koniec marzeń koniec snów.
Piękne losowanie - nawet NEI nie pomoże:)

Blacha92 01.08.2008 11:21

jakiś żart czy co?

Snakes 01.08.2008 11:21

Nie ma to jak fart :lol:

Messi , Henry ,Iniesta,Xavi ,Daniel Alves i spolka

Pierwszy mecz na Camp Nou 12/13 sierpnia , w sumie jesli szukac jakiegos pozytywu to tylko to ,ze nie beda jeszcze w formie meczowej :rotfl:

Wasiu 01.08.2008 11:21

No to tylko przejsc Beitar a dalej to mozna rezerwy wystawic. Poradza sobie :D
Wiekszego pecha nie moglismy miec. Mam tylko nadzieje, ze w przypadku gry w 1 rundzie PU trafimy na najslabszego przeciwnika na jakiego mozna trafic :]

1. próba - Barcelona
2. próba - Anderlecht
3. próba - Real
4. próba - Panata
5. próba - Barcelona

Czyli walczymy o mistrza i za rok awansujemy :D

Wisła Pany r22 01.08.2008 11:22

Szkoda losowanie jak zawsze nie na naszą korzyść ale trzeba wierzyć :)

Blacha92 01.08.2008 11:22

widzieliście mine bednarza ?

Borinho 01.08.2008 11:22

No właśnie bilety po 300 zł , o ile na realu zabawiłem się bo mialem klientów po 500 zł za bilet teraz mnie to nie bawi by 300 zł dawać za ticketa, sorry ale nie 300 zł to przesada jest max 150 złl powino być ale wiadomo że bedzie 300 \albo 350 nawet !!!!

szprotson 01.08.2008 11:22

hahahaahha

WSPANIALE :)

Arturas 01.08.2008 11:23

obyśmy tam dostali nie więcej niż 3... o ile my tam pojedziemy, a nie beitar

Sloneczko16 01.08.2008 11:23

Ludzie! Nie wyklinajcie tak! Co z tego, że barcelona?! Ludzie jak my chcemy grać w lidze mistrzów to i z takimi rywalami musimy sobie jakoś radzić! Pokonajmy tą całą barcelonkę i gramy dalej! Co oni są jakieś roboty, że się nie da z nimi wygrać?!
AVE WISŁA!

Robinho 01.08.2008 11:23

No to znając nasze szczęście, Lech i Legia też wylosują jakiś potentatów i w przyszłym sezonie Wisła zaczynać będzie eliminacje w I rundzie...

LAB 01.08.2008 11:23

no to czas na rewanż :D
ale narazie to musimy izraelska barcelone ograc...

medyk 01.08.2008 11:23

dajcie spokój są do ogrania :D

bonawentura 01.08.2008 11:25

nie myślmy teraz o barcelonie, jak narazie to nie przeszliśmy potyczki z beitarem... wygrajmy pierwsze z nimi a dopiero potem irytujmy sie ze trafilismy na barce. o jakim szczesciu, czy nieszczesciu my mowimy, jak my nie potrafimy z beitarem sobie poradzic?!

westersyl 01.08.2008 11:25

Ludzie przecież to jest rywal jak najbardziej do ogrania :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl