Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

>>OLSZA I<< 30.07.2008 16:42

potrzebuje opis meczu poslak anglia RWD:] na predce :]

Aro1234 30.07.2008 17:07

Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?

Pauwe 30.07.2008 17:23

Czy istnieje możliwość zerwania umowy z Cyfrą Plus ,w przypadku zawieszenia jesiennych rozgrywek Ekstraklasy??:>

YaSiOTSW 30.07.2008 17:24

Zależy to raczej od tego na jakich zasadach została zawarta umowa.. Ale pewnie nie wykluczone ze nie :)

Marcinklon 30.07.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 576121)
Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?


serwis/komis 20-30 zł 5 minut zajmuje chyba ze amator "kombinował" wczesniej - ok 60 zeta i juz troche dłużej

Tom'ash 30.07.2008 21:24

Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.

Sensej 30.07.2008 21:27

Witam Panowie !

Dowiedziałem się że czeka mnie jutro dróżka na Szczecin. Jednak niewiem kompletnie jaka dróżka najlepsza itp.

Coś polecacie?

michu-k 30.07.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 576389)
Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.

Skrzynka wyczyszczona? Piszesz właśnie do tej osoby?

Tom'ash 30.07.2008 21:57

Skrzynka wyczyszczona. Piszę nie tylko do tej osoby, ale także do innych osób, które mają telefony w innych sieciach. Druga osoba, która ma tel także w 36i6 ma ten sam problem.

karmel1906 30.07.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 575930)
Wejdź w BIOS i przestaw myszkę i klawiaturę.



kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc.
z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie.
jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!!
btw dzieki za pomoc.

michu-k 30.07.2008 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 576510)
kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc.
z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie.
jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!!
btw dzieki za pomoc.

Pracując na laptopie miałem ciekawy problem z mychą. Mianowicie nie działały mi dwa porty USB z prawej strony, z lewej wszystko było ok. Problem nie tyczył się tylko myszki, a innych urządzeń pod USB. Sprawdź czytnik kart SD/Joystick/Tablet itp. Działają?

Jeśli nie, to może być wina "kłótni" sterowników z jakąś aplikacją.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 576462)
Skrzynka wyczyszczona. Piszę nie tylko do tej osoby, ale także do innych osób, które mają telefony w innych sieciach. Druga osoba, która ma tel także w 36i6 ma ten sam problem.

Biuro Obsługi Klienta. Próbowałeś? Oni działają cuda, doprawdy.

Być może mają jakąś awarię serwerów lub przekaźników, nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

Zobacz link

Agnieszka 31.07.2008 07:26

Od której dziś otwarty jest Wiślacki świat? od 10 czy 11 bo jakoś tego spamiętać nigdy nie mogę ;d

Tomy 31.07.2008 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 576615)
Od której dziś otwarty jest Wiślacki świat? od 10 czy 11 bo jakoś tego spamiętać nigdy nie mogę ;d

Od jedenastej.

Wojtek 1906 31.07.2008 08:38

Czy wiadomo coś więcej czy jutro wpuszczą Nas na stadion w spairngu z Bełchatowem ?

Sebo_TS 31.07.2008 09:34

Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....

Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....

Garbaż1906 31.07.2008 09:38

poleciłby ktoś na szybkości fajny aparat na prezent do 500-600zł ?

WiślakNH 31.07.2008 10:21

Korzystał ktoś z tej stronki : www.kierowca.pwpw.pl ?
Działa poprawnie i na bieżąco aktualizują dane?

michu-k 31.07.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 576687)
Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....

Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....

Odpowiedź 1
Odpowiedź 2
Odpowiedź 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie ode mnie:

Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary? :-) Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.

KamiK 31.07.2008 11:55

Cytat:

Pytanie ode mnie:

Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary? :-) Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.
Potwierdzam, jest taki zapis.

Arkas 31.07.2008 12:49

Sa jakies strony internetowe gdzie można zrobic własne konto i pokazywac innym zdjęcia??

wislak_92 31.07.2008 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 576817)
Sa jakies strony internetowe gdzie można zrobic własne konto i pokazywac innym zdjęcia??

fotka.pl
nasza-klasa.pl

Wymieniać dalej?

David. 31.07.2008 13:08

"2. Bilety okresowe na określoną linię uprawniają do przejazdu autobusami innych linii, na odcinkach tras pokrywających się z trasą linii wskazanej na bilecie."


czyli jeśli mam autobus linii X i autobus linii Y, mam bilet okresowy na linię X, to mogę jeździć linią Y do póki, trasa przejazdu obu linii się pokrywa?

wisl@k_TS 31.07.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 576825)
"2. Bilety okresowe na określoną linię uprawniają do przejazdu autobusami innych linii, na odcinkach tras pokrywających się z trasą linii wskazanej na bilecie."


czyli jeśli mam autobus linii X i autobus linii Y, mam bilet okresowy na linię X, to mogę jeździć linią Y do póki, trasa przejazdu obu linii się pokrywa?

Tak.

(10 znaków)

DrewniaQ 31.07.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 576817)
Sa jakies strony internetowe gdzie można zrobic własne konto i pokazywac innym zdjęcia??

http://picasaweb.google.com/

raczej porządny!

IndykTSW 31.07.2008 13:45

Mam prośbę. Szukam jakiegoś grafika który pomógłby mi zaprojektować szal. Tylko podkreślam że szal nie będzie Wiślacki. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc to proszę na priv. Z góry dzięki.

medyk 31.07.2008 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 576687)
Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....

Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....

nie rób tego bedziesz żałował, laptopy mają to do siebie że bez fabrycznego oprogramowania wariują, tracą na wydajności.

rafiABG 31.07.2008 14:37

Gdzie można kupić koszulke Larissy z Żurawiem na plecach :D ?

michu-k 31.07.2008 15:30

W Larrisie :)

Manson33 31.07.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 576935)
W Larrisie :)

Czemuś tam taki dowcipny nie był ?

szprotson 31.07.2008 15:58

jeśli juz to w Salonikach.
Szukaj na Allegro.pl , tam czasem sa opcje ze kupisz koszulke a oni sami Ci nadruk zrobią.

TSW Fanatyk 31.07.2008 16:41

Jaką nazwę nosi nowa płyta Bezimiennych?

WiselkaMLP 31.07.2008 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 576987)
Jaką nazwę nosi nowa płyta Bezimiennych?

Rap Na Rejonach

Ola7 31.07.2008 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 576893)
Gdzie można kupić koszulke Larissy z Żurawiem na plecach :D ?

W Larissie w sklepie klubowym nie widziałam koszulki z nazwiskiem... Może źle patrzyłam :P Były natomiast ze zdjeciem Żurawia na przodzie.

Kamil1906tsw 31.07.2008 17:21

Sparing z Bełchatowem będzie z udziałem publiczności??

Ola7 31.07.2008 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil1906tsw (Post 577012)
Sparing z Bełchatowem będzie z udziałem publiczności??

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4241

Tylko dla mediów.

Arkas 31.07.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 576822)
fotka.pl
nasza-klasa.pl

Wymieniać dalej?

Chodzi mi o cos a'la www.lumisfera.pl
Moga byc nawet jakeis serwisy angielskie :)

Genio 31.07.2008 20:05

proszę podać link do strony z prowadzonymi rankingami europejskimi w piłce nożnej
wszystko co tyczy się UEFA, punkty poszczególnych europejskich zespołów w rankingach, punkty federacji piłkarskich i tym podobne
z góry dziękuję

West 01.08.2008 08:54

jakaś alternatywa dla zumi.pl i viamichellin ?

wisl@k_TS 01.08.2008 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 577376)
jakaś alternatywa dla zumi.pl i viamichellin ?

Ja korzystam z tego do planowania podróży:

http://www.dojazd.org/

Natomiast jeśli chodzi o coś w stylu zumi, to spróbuj tego:

http://www.wikimapia.org/#lat=52.106...=6&l=0&m=a&v=2

Blacha92 01.08.2008 09:55

jakie mi polecicie słuchawki do 25 zł?
i czy za tą sume można kupić dobre słuchawki douszne?
najlepiej takie walce:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl