Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

jurukuru 12.07.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 932928)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

Co Jarek Krzoska z TVP Kraków robi w koszulce Adidasa Wisły na zdjęciu? Oczywiście nie mam nic przeciwko, bardzo go lubię, ale mimo wszystko mnie zdj. zaskoczyło :)

edit: Kierownik drużyny, teraz dopiero zobaczyłem. No proszę, Krzoska był naszym rzecznikiem w 2003 już na pewno piastował tą funkcję jak nie wcześniej, pamiętne czasy Szymka, Franka, Uche, Kosy itp..

Ja mam słabość do czarnulek, także pierwsza pani z lewej ahhhh :) :*

Donki 12.07.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 933025)
koszulki treningowe tez fajne, czerwono czarne

No a ja wlsanie sie zastanawiam dlaczego czarny ?, nie mogl by tam byc zamiast czrnego niebieski ?:-p

tsw biała gwiazda 12.07.2010 13:55

kidey będą niebieskie i białe pokaża je dziś wogóle czy nie

szprotson 12.07.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 933074)
No a ja wlsanie sie zastanawiam dlaczego czarny ?, nie mogl by tam byc zamiast czrnego niebieski ?:-p

chyba ich kolorystyka jest taka jaka daja adidas. Bo widzialem w katalogach te koszulki, i były tylko 3 możliwe kolory(cala czarna, czerwono czarna i niebiesko czarna)

St@chu 12.07.2010 14:29

http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie?

albert02 12.07.2010 14:53

Koszulki nie powalaja ; x Ale coz... wedlug mnie po kliku poprawkach koszulki treningowe wygladalyby o niebo lepiej niz te oficjalne.

cahill 12.07.2010 14:54

nie wiem jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej podobają się te koszulki treningowe, ten czarny też mnie za bardzo w nich nie razi, natomiast najgorszy jest ten biały kołnierzyk w strojach meczowych

TSW06 12.07.2010 14:58

a mnie zupełnie Adidas nie zaskoczył. te koszulki są dokładnie takie jak sobie je wyobrażałem. fajnie się prezentują

maciekTSW 12.07.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 933092)
http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie?

Ale jest ładna, więc można jej wybaczyć.. :-p

Joshua TS 12.07.2010 15:29

Oczywiście Białej Gwiazdy nie ma. Dziękuje zarządowi za poszanowanie tradycji, następnym razem pier**** cie coś w pasy. Rzygać się chce

rafalek 12.07.2010 15:31

Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.

MCDave 12.07.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 933125)
Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.

Przecież adidas dostarcza stroje, a to co się na nich drukuje/wyszywa leży w gestii klubu. Białej Gwiazdy jak nie było, tak nie ma. Szkoda bo to odróżniało Wisłę od innych klubów z wypacykowanym herbikiem. A jeśli chodzi o gwiazdę zrobioną "odgórnie" na strojach, tak jak to było w przypadku Umbro... gwiazda na ramieniu? Dzięki, postoję.

JrQ- 12.07.2010 15:46

Ludziska, a to cudeńko co ma Erik Czikosz to jest gdzieś do kupienia, czy też za jakiś miesiąc?
http://galeria.wislakrakow.com/20100712/tb/21.jpg

WiślakMyślenice 12.07.2010 15:48

To treningowa. Adasie mają być dostępne za 2-3 tygodnie we Wiślackim Świecie i gdzieś jeszcze :)

szprotson 12.07.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCDave (Post 933130)
Przecież adidas dostarcza stroje, a to co się na nich drukuje/wyszywa leży w gestii klubu. Białej Gwiazdy jak nie było, tak nie ma. Szkoda bo to odróżniało Wisłę od innych klubów z wypacykowanym herbikiem. A jeśli chodzi o gwiazdę zrobioną "odgórnie" na strojach, tak jak to było w przypadku Umbro... gwiazda na ramieniu? Dzięki, postoję.

Jak to nie ma. Ja widze białą gwiazde, nie wiem jak Wy :)

Ja wiem ze kazdy by chciał by było tak jak na stulecie, ale za tyle pieniedzy ile Cupial włożył w klub, chyba ma prawo do tego by wstawić herb S.S.A. jaką w końcu jesteśmy.
każdy z nas by tylko narzekał, a to sie nie podoba herb, a to paski a to kolor, a to krój a to cena. Zastanówmy sie czy jest cos co sie podoba...
i nie narzekajcie na koszulki, bo np. Nike *******nęło sobie tribala na koszulkach wyjazdowych Interu ...

Jak SKWK wykupi w końcu Wisłe od pana Cupiała, to wtedy bedziemy mogli oczekiwać wielkiej białej gwiazdy na sercu.
A potem zamiast Adidasa bedzie Tiko i koszulka po 80 pln.

Donki 12.07.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 933141)
Jak to nie ma. Ja widze białą gwiazde, nie wiem jak Wy :)

Ja wiem ze kazdy by chciał by było tak jak na stulecie, ale za tyle pieniedzy ile Cupial włożył w klub, chyba ma prawo do tego by wstawić herb S.S.A. jaką w końcu jesteśmy.
każdy z nas by tylko narzekał, a to sie nie podoba herb, a to paski a to kolor, a to krój a to cena. Zastanówmy sie czy jest cos co sie podoba...
i nie narzekajcie na koszulki, bo np. Nike *******nęło sobie tribala na koszulkach wyjazdowych Interu ...

Jak SKWK wykupi w końcu Wisłe od pana Cupiała, to wtedy bedziemy mogli oczekiwać wielkiej białej gwiazdy na sercu.
A potem zamiast Adidasa bedzie Tiko i koszulka po 80 pln.

Myslę że jesli chodzi o gwiazde to nikt nie miał by nic przeciwko aby ona była :-p
A gadanie że Cupiał kase włozył w klub i ma prawo do herbu S.S.A , jest troszke smieszne, mysle że Cupiałowi jest wszystko jedno czy jest herb, czy była by gwiazda.

albert02 12.07.2010 15:57

No tu Ci musze przyznac racje, przegieli z Interem ; d
http://store.inter.it/img/prodotti/big/I1002_2.jpg


W sumie to mozna sie cieszyc, inni maja gorzej ;]
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24675/everto...2010_2011.jpeg



A co do treningowek. Jak myslicie? Bedzie je mozna gdzies zakupic?

Joshua TS 12.07.2010 16:01

Oczywiście, że ma prawo używać sobie herbu SSA.Jak mu odwali to zrobi nam zielone koszulki bo mu się podobają, albo da sobie napis CUPIAŁ na koszulkach. Żałuje tylko,że klub odstępuje od symbolu na koszulkach, który piłkarze nosili prze dłuuuuugie lata. Ale wiadomo, teraz najważniejsza jest kasa, marketing, wymysły prezesów... Ja jestem tylko głupim kibicem, który mimo iż wspiera ten klub od 16 lat, jest nikim. Dobrze,że chociaż na forum mogę sobie ponarzekać, choć i tak to g*** da.
Przepraszam, już się nie wypowiadam na ten temat, żeby nie psuć wspaniałej atmosfery po prezentacji koszulek (zwłaszcza treningowych)

MCDave 12.07.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 933141)
Jak to nie ma. Ja widze białą gwiazde, nie wiem jak Wy :)

Ja wiem ze kazdy by chciał by było tak jak na stulecie, ale za tyle pieniedzy ile Cupial włożył w klub, chyba ma prawo do tego by wstawić herb S.S.A. jaką w końcu jesteśmy.
każdy z nas by tylko narzekał, a to sie nie podoba herb, a to paski a to kolor, a to krój a to cena. Zastanówmy sie czy jest cos co sie podoba...
i nie narzekajcie na koszulki, bo np. Nike *******nęło sobie tribala na koszulkach wyjazdowych Interu ...

Jak SKWK wykupi w końcu Wisłe od pana Cupiała, to wtedy bedziemy mogli oczekiwać wielkiej białej gwiazdy na sercu.
A potem zamiast Adidasa bedzie Tiko i koszulka po 80 pln.

A jak któryś kolejny właściciel/sponsor wymyśli sobie że gwiazda w tym logu S.A. jest ładniejsza zielona to też będzie ok?

Kon®ado 12.07.2010 16:04

mi sie tam podobaja choc moze tylko razi ze LEgła bedzie miec takie same;p ale nie sa zle i moim zdnaeim lepsze niz od Umbro ;p zobaczymy co wymysla za rok wtedy bedziemy sie bardziej wyrozniac :D :)

R33 12.07.2010 16:08

Jak już coś to SA,nie SSA :P .

Może SKWK jakoś zadziała czy coś, oni jedyni mają jakiś wpływ na klub, pisanie na forum nic nie da.

Tak jeszcze BTW: Legii robiono jakiś unikalny wzór pod nich? Bo z tym Adidasem to oni są już ładne parę lat.

Areo 12.07.2010 16:51

Szkoda, że nie ma już białej gwiazdy, ale koszulki prezentują się ciekawie. Nie wiem wprawdzie kto za nie zapłaci 250 zł, ale najważniejsze, że wreszcie mamy sponsora technicznego z prawdziwego zdarzenia.

P.S.
Brunetka najlepsza. :)

Mrsnh 12.07.2010 17:03

czy sa jakies stroje wyjazdowe, bramkarskie? Bo na fotkach ciagle te same(tj. domowe).

AS82 12.07.2010 17:04

Nie ma szału z tymi strojami , prosty wzór czyli: herb, znaczek adidasa,logo i 3 paski na rekawach

Żmijka 12.07.2010 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 933174)
czy sa jakies stroje wyjazdowe, bramkarskie? Bo na fotkach ciagle te same(tj. domowe).

Też marudziłam, że prezentuemy jeden komplet tylko.

Zestaw jest klasyczny - są jeszcze białe (więc o zgrozo prawdopodobnie z czarnymi paskami...) i niebieskie. Bramkarskie są żółte i niebieskie i jeszcze jakies, ale nie pomnę - bodaj czarne.

leyzer87 12.07.2010 17:37

Bardzo mi się podobają te koszulki treningowe w których zaprezentowano nowych piłkarzy. Świetnie ożywiają te koszulki te granatowe paski. Szkoda, że to nie są "meczówki".

albert02 12.07.2010 17:37

Czyli w sumie jesli jakos nie odejda od schematu to wyjazdowe beda identyczne jak Legii, tylko herb inny.

kolarz90 12.07.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 933188)
Czyli w sumie jesli jakos nie odejda od schematu to wyjazdowe beda identyczne jak Legii, tylko herb inny.

Może chociaż zamiast czarnych pasków zrobią np. czerwone?
Mnie osobiście koszulki się za bardzo nie podobają. Wzór jak sprzed dekady. Liczę, że w przyszłym sezonie dostaniemy taki wzór że szczena mi opadnie :) Dobrze by było znaleźć jeszcze nowego sponsora na koszulki ale to już osobna kwestia

PiotrG 12.07.2010 18:28

Bez rewelacji, zwłaszcza za taką cenę. Kupię co najwyżej koszulkę treningową, ta wygląda lepiej.
Trzeba poczekać rok na specjalny model koszulek dla Wisły, doczekamy się unikalnego wzoru i być może Białej Gwiazdy. Nie mam nic przeciwko herbowi SA, jednak ono zupełnie nie pasuje na koszulkę, jednak spokojnie mogłoby pozostać na spodenkach.

ardianek 12.07.2010 18:40

czy nie doczekamy sie oficjalnej prezentacji drugiego i trzeciego kompletu? Strojow bramkarskich? strojow treningowych, jakis polowek, bluz, itd?

jachting 12.07.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 933092)
http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie?

bo troche zaszalała ?
Ogólnie radość jest postrzegana jako coś nie normalnego , zresztą w pewnych formach przypomina ona szaleństwo . Jednak to całe postrzeganie, to przypadłość społeczna .

Kon®ado 12.07.2010 18:53

ojj tam czepiacie sie dziewczyny ;p zrobila poze taka i od wielkie halo ;d swoja droga jak dla mnie brunetka wygrywa :D

wiertar 12.07.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 933183)
Też marudziłam, że prezentuemy jeden komplet tylko.

Zestaw jest klasyczny - są jeszcze białe (więc o zgrozo prawdopodobnie z czarnymi paskami...) i niebieskie. Bramkarskie są żółte i niebieskie i jeszcze jakies, ale nie pomnę - bodaj czarne.

nie rozumiem dlaczego miały by być czarne paski... przecież np. Milan grał w strojach Adidasa białych z czerwonymi paskami.

Kon®ado 12.07.2010 18:58

czarne paski to na LEgla a nie do nas Wiselkamusi zachowac swoje barwy mam przynajmniej taka nadzieje :)

salek 12.07.2010 18:59

ja zastanawiam się tylko nad jednym- czy za sukces jakim niewątpliwie jest podpisanie umowy z Adidasem, otrzyma osoba, dzięki której w ogóle pojawił się ten temat? A może prezes Basałaj wystawi klapy do orderów?

Pierwsze rozmowy toczyły się w tej sprawie już w ubiegłym roku... niestety, przerwało je dość wydarzenie...

Tak na prawdę, tylko lojalności i wiślackości byłego już dyrektora marketingu Wisła zawdzięcza ten kontrakt...

Ale czy kogoś z obecnego zarządu to obchodzi?

spinna 12.07.2010 19:22

http://kiks.tv/2010/07/nowe-obronne-zasieki-w-wisle/

relacja wideo z prezentacji strojów i przedstawienia zawodników.

Bartoch3tsw 12.07.2010 21:00

Mam pytanie czy jeszcze gdzieś kupisz koszulki Wisły z Umbro kolor obojętny,może być z sponsorem lub puste,rozmiar L może być mniejsze?
Proszę pisać na P.W

Mishau 12.07.2010 21:01

http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120588/

Takie panie powinny prezentowac nasze koszulki :) Jak zobaczyłem tą blondyne po solarze to az przegladarka mi się przyciela. Co to jest? Czy w półmilionowym miescie nie ma naprawde fajnych lasek? IMO jedynie ta czarna może zostac :-D

_ukoL 12.07.2010 21:02

Swoją drogą to Lechia też cudownych tych strojów niestety nie dostała.

pajak 12.07.2010 21:03

Mam pytanko do ludzi posiadajacych wiedze na temat Bialej Gwiazdy na koszulkach.
1.Dlaczego klub umieszcza herb S.A. zamiast Gwiazdy?
2.Czy w przeszlosci SKWK(lub inni przedstawiciele kibicow Wisly) probowalo rozmawiac z przedstawicielami zarzadu Wisly na temat Gwiazdy na koszulkach?
3.Czy beda podejmowane proby rozmow z zarzadem W.K. w sprawie Gwiazdy na koszulkach w przyszlosci?
4.Czy sa chociaz teoretyczne szanse abynasi pilkarze zagrali,jeszcze kiedys z Biala Gwiazda?
Prosze o oswiecenie mnie w tej kwesti bez zbytniego przemadrzania sie.:>
Dzieki!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl