![]() |
Cytat:
edit: Kierownik drużyny, teraz dopiero zobaczyłem. No proszę, Krzoska był naszym rzecznikiem w 2003 już na pewno piastował tą funkcję jak nie wcześniej, pamiętne czasy Szymka, Franka, Uche, Kosy itp.. Ja mam słabość do czarnulek, także pierwsza pani z lewej ahhhh :) :* |
Cytat:
|
kidey będą niebieskie i białe pokaża je dziś wogóle czy nie
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg
Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie? |
Koszulki nie powalaja ; x Ale coz... wedlug mnie po kliku poprawkach koszulki treningowe wygladalyby o niebo lepiej niz te oficjalne.
|
nie wiem jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej podobają się te koszulki treningowe, ten czarny też mnie za bardzo w nich nie razi, natomiast najgorszy jest ten biały kołnierzyk w strojach meczowych
|
a mnie zupełnie Adidas nie zaskoczył. te koszulki są dokładnie takie jak sobie je wyobrażałem. fajnie się prezentują
|
Cytat:
|
Oczywiście Białej Gwiazdy nie ma. Dziękuje zarządowi za poszanowanie tradycji, następnym razem pier**** cie coś w pasy. Rzygać się chce
|
Joshua, weź wyluzuj. W tym roku gramy w wersji "roboczej" - czyli jaką Adidas puscił serię, takie będziemy mieć. W przyszłym sezonie zrobią koszulki specjalnie dla nas a wtedy z całą pewnością Biała Gwiazda się pojawi.
|
Cytat:
|
Ludziska, a to cudeńko co ma Erik Czikosz to jest gdzieś do kupienia, czy też za jakiś miesiąc?
http://galeria.wislakrakow.com/20100712/tb/21.jpg |
To treningowa. Adasie mają być dostępne za 2-3 tygodnie we Wiślackim Świecie i gdzieś jeszcze :)
|
Cytat:
Ja wiem ze kazdy by chciał by było tak jak na stulecie, ale za tyle pieniedzy ile Cupial włożył w klub, chyba ma prawo do tego by wstawić herb S.S.A. jaką w końcu jesteśmy. każdy z nas by tylko narzekał, a to sie nie podoba herb, a to paski a to kolor, a to krój a to cena. Zastanówmy sie czy jest cos co sie podoba... i nie narzekajcie na koszulki, bo np. Nike *******nęło sobie tribala na koszulkach wyjazdowych Interu ... Jak SKWK wykupi w końcu Wisłe od pana Cupiała, to wtedy bedziemy mogli oczekiwać wielkiej białej gwiazdy na sercu. A potem zamiast Adidasa bedzie Tiko i koszulka po 80 pln. |
Cytat:
A gadanie że Cupiał kase włozył w klub i ma prawo do herbu S.S.A , jest troszke smieszne, mysle że Cupiałowi jest wszystko jedno czy jest herb, czy była by gwiazda. |
No tu Ci musze przyznac racje, przegieli z Interem ; d
http://store.inter.it/img/prodotti/big/I1002_2.jpg W sumie to mozna sie cieszyc, inni maja gorzej ;] http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24675/everto...2010_2011.jpeg A co do treningowek. Jak myslicie? Bedzie je mozna gdzies zakupic? |
Oczywiście, że ma prawo używać sobie herbu SSA.Jak mu odwali to zrobi nam zielone koszulki bo mu się podobają, albo da sobie napis CUPIAŁ na koszulkach. Żałuje tylko,że klub odstępuje od symbolu na koszulkach, który piłkarze nosili prze dłuuuuugie lata. Ale wiadomo, teraz najważniejsza jest kasa, marketing, wymysły prezesów... Ja jestem tylko głupim kibicem, który mimo iż wspiera ten klub od 16 lat, jest nikim. Dobrze,że chociaż na forum mogę sobie ponarzekać, choć i tak to g*** da.
Przepraszam, już się nie wypowiadam na ten temat, żeby nie psuć wspaniałej atmosfery po prezentacji koszulek (zwłaszcza treningowych) |
Cytat:
|
mi sie tam podobaja choc moze tylko razi ze LEgła bedzie miec takie same;p ale nie sa zle i moim zdnaeim lepsze niz od Umbro ;p zobaczymy co wymysla za rok wtedy bedziemy sie bardziej wyrozniac :D :)
|
Jak już coś to SA,nie SSA :P .
Może SKWK jakoś zadziała czy coś, oni jedyni mają jakiś wpływ na klub, pisanie na forum nic nie da. Tak jeszcze BTW: Legii robiono jakiś unikalny wzór pod nich? Bo z tym Adidasem to oni są już ładne parę lat. |
Szkoda, że nie ma już białej gwiazdy, ale koszulki prezentują się ciekawie. Nie wiem wprawdzie kto za nie zapłaci 250 zł, ale najważniejsze, że wreszcie mamy sponsora technicznego z prawdziwego zdarzenia.
P.S. Brunetka najlepsza. :) |
czy sa jakies stroje wyjazdowe, bramkarskie? Bo na fotkach ciagle te same(tj. domowe).
|
Nie ma szału z tymi strojami , prosty wzór czyli: herb, znaczek adidasa,logo i 3 paski na rekawach
|
Cytat:
Zestaw jest klasyczny - są jeszcze białe (więc o zgrozo prawdopodobnie z czarnymi paskami...) i niebieskie. Bramkarskie są żółte i niebieskie i jeszcze jakies, ale nie pomnę - bodaj czarne. |
Bardzo mi się podobają te koszulki treningowe w których zaprezentowano nowych piłkarzy. Świetnie ożywiają te koszulki te granatowe paski. Szkoda, że to nie są "meczówki".
|
Czyli w sumie jesli jakos nie odejda od schematu to wyjazdowe beda identyczne jak Legii, tylko herb inny.
|
Cytat:
Mnie osobiście koszulki się za bardzo nie podobają. Wzór jak sprzed dekady. Liczę, że w przyszłym sezonie dostaniemy taki wzór że szczena mi opadnie :) Dobrze by było znaleźć jeszcze nowego sponsora na koszulki ale to już osobna kwestia |
Bez rewelacji, zwłaszcza za taką cenę. Kupię co najwyżej koszulkę treningową, ta wygląda lepiej.
Trzeba poczekać rok na specjalny model koszulek dla Wisły, doczekamy się unikalnego wzoru i być może Białej Gwiazdy. Nie mam nic przeciwko herbowi SA, jednak ono zupełnie nie pasuje na koszulkę, jednak spokojnie mogłoby pozostać na spodenkach. |
czy nie doczekamy sie oficjalnej prezentacji drugiego i trzeciego kompletu? Strojow bramkarskich? strojow treningowych, jakis polowek, bluz, itd?
|
Cytat:
Ogólnie radość jest postrzegana jako coś nie normalnego , zresztą w pewnych formach przypomina ona szaleństwo . Jednak to całe postrzeganie, to przypadłość społeczna . |
ojj tam czepiacie sie dziewczyny ;p zrobila poze taka i od wielkie halo ;d swoja droga jak dla mnie brunetka wygrywa :D
|
Cytat:
|
czarne paski to na LEgla a nie do nas Wiselkamusi zachowac swoje barwy mam przynajmniej taka nadzieje :)
|
ja zastanawiam się tylko nad jednym- czy za sukces jakim niewątpliwie jest podpisanie umowy z Adidasem, otrzyma osoba, dzięki której w ogóle pojawił się ten temat? A może prezes Basałaj wystawi klapy do orderów?
Pierwsze rozmowy toczyły się w tej sprawie już w ubiegłym roku... niestety, przerwało je dość wydarzenie... Tak na prawdę, tylko lojalności i wiślackości byłego już dyrektora marketingu Wisła zawdzięcza ten kontrakt... Ale czy kogoś z obecnego zarządu to obchodzi? |
http://kiks.tv/2010/07/nowe-obronne-zasieki-w-wisle/
relacja wideo z prezentacji strojów i przedstawienia zawodników. |
Mam pytanie czy jeszcze gdzieś kupisz koszulki Wisły z Umbro kolor obojętny,może być z sponsorem lub puste,rozmiar L może być mniejsze?
Proszę pisać na P.W |
http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120588/
Takie panie powinny prezentowac nasze koszulki :) Jak zobaczyłem tą blondyne po solarze to az przegladarka mi się przyciela. Co to jest? Czy w półmilionowym miescie nie ma naprawde fajnych lasek? IMO jedynie ta czarna może zostac :-D |
Swoją drogą to Lechia też cudownych tych strojów niestety nie dostała.
|
Mam pytanko do ludzi posiadajacych wiedze na temat Bialej Gwiazdy na koszulkach.
1.Dlaczego klub umieszcza herb S.A. zamiast Gwiazdy? 2.Czy w przeszlosci SKWK(lub inni przedstawiciele kibicow Wisly) probowalo rozmawiac z przedstawicielami zarzadu Wisly na temat Gwiazdy na koszulkach? 3.Czy beda podejmowane proby rozmow z zarzadem W.K. w sprawie Gwiazdy na koszulkach w przyszlosci? 4.Czy sa chociaz teoretyczne szanse abynasi pilkarze zagrali,jeszcze kiedys z Biala Gwiazda? Prosze o oswiecenie mnie w tej kwesti bez zbytniego przemadrzania sie.:> Dzieki! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl