Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

brasilia79 01.05.2009 18:33

http://djcris.pl/news.php

L0czek 01.05.2009 18:40

http://www.justin.tv/rebelpluss dobra jakość obrazu

cantoro42 01.05.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L0czek (Post 718088)
http://www.justin.tv/rebelpluss dobra jakość obrazu

dobrze leci, nie zacina

fufek 01.05.2009 19:12

sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

DrewniaQ 01.05.2009 19:13

Wyskakuje komuś jeszcze jakieś gówno, żeby płacić im? KKKSA}d]sajfjsapfhosdaohfdosfo

bearex 01.05.2009 19:19

No mi wyskakuje!! Mozna cos z tym zrobic??

Tiramisu 01.05.2009 19:36

poczekać i odświeżyć.
albo zmienić linka http://www.justin.tv/olek90/popout

Emilio 01.05.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 718137)
poczekać i odświeżyć.
albo zmienić linka http://www.justin.tv/olek90/popout

też wyskakuje kurrr... :-/

WISŁA 1906 NH 02.05.2009 15:02

Idzie Wam meczyk Legii na sopcast ?

Mgr J@cek 02.05.2009 15:09

Wisłąaaaaaaa
 
podaj kanał, trzeba liczyć na ŁKS żeby przynajmniej zremisowali

jurukuru 02.05.2009 15:49

podajcie mecz Legii na justina jakiegoś normalnego linka

WISŁAZWE 02.05.2009 15:57

Legia leci na SopCascie na kanale 65059

L0czek 02.05.2009 16:31

ma ktoś link na justina na legie ?

M@kiti 02.05.2009 16:37

http://www.justin.tv/wielebny/popout

peterwislak 03.05.2009 16:20

da sie ogladac mecze na justin bez placenia im kasy??

PotiWisla 03.05.2009 16:23

Trzeba się zalogować i będzie w porzadku

peterwislak 04.05.2009 07:45

wczoraj podczas meczu nie dalosie ogladac mi na justin caly czas wyskakiwalo ze trzeba placic

skydancer 05.05.2009 22:10

Czy Wisła - Legia będzie w publicznej telewizji? TVP ma podobno prawa do 4 meczów w sezonie...

WISŁA 1906 NH 09.05.2009 19:20

Czy jest gdzieś mecz Cracovii ? chodzi mi o neta

ciacho 09.05.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 724103)
Czy jest gdzieś mecz Cracovii ? chodzi mi o neta

Jezus Maria.. Za to już naprawdę powinni banować. Ludzie czy nie możecie sobie dodać do ulubionych tego adresu? A poza tym takie pytania to na forum Cracovii.

lozi#TS 10.05.2009 13:43

Wie ktoś może gdzie dzisiaj Wisła z legła leci??

Rond 10.05.2009 13:48

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela

tu

lozi#TS 10.05.2009 13:55

Thx Rond!!;d
a tak dokladnie to chyba tu http://www.justin.tv/rebelpluss(info dla innych);p

kubawislak 10.05.2009 14:58

http://djcris.pl/news.php czy wam też jak wchodzicie wyświetla się zupełnie inna strona niż dawniej... tzn teraz wyskakuje mi strona z darmowymi mp3..... ;/

Dubi 10.05.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 724521)
http://djcris.pl/news.php czy wam też jak wchodzicie wyświetla się zupełnie inna strona niż dawniej... tzn teraz wyskakuje mi strona z darmowymi mp3..... ;/

niestety, mam to samo >( do 12 maja w budowie)

klusek106 10.05.2009 15:12

to w czym problem ogladac na sopku ? i o wiele lepsza jakosc niz na tych justinach i crisach

Evenstar 10.05.2009 15:18

Witam, jest gdzieś nadawne studio przedmeczowe canal + ?

Dubi 10.05.2009 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evenstar (Post 724527)
Witam, jest gdzieś nadawne studio przedmeczowe canal + ?

póki co nie ma,transmisje rozpoczynaja sie o 17;00 ,sadzę jednak że rozpocznie sie zaraz po spotkaniu Piasta.,

ciacho 10.05.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 724524)
to w czym problem ogladac na sopku ? i o wiele lepsza jakosc niz na tych justinach i crisach

W tym problem, że na justinie nie potrzeba tak szybkiego łącza i jak na sopcasta rzucą się ludziska z 128 kb/s uploadu to ani oni, ani Ty i ja sobie nie obejrzymy, bo będzie mulić.

Mgr J@cek 10.05.2009 15:27

podajcie kanał na sopcasta, tylko WISŁA KRAKÓW !!!!!

P@vel K@sprzyk 10.05.2009 15:29

Panowie a niewiecie czemu mi nie odtwarza relacji radiowej ? ;/

Stoky 10.05.2009 15:30

sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

Mgr J@cek 10.05.2009 15:31

dzięki Stoky, tam jest teraz Ruch- Piast

Stoky 10.05.2009 15:33

Na razie trwa tam mecz Ruch - Piast ale zaraz po tym bedzie WISŁA!

El'kabat 10.05.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 707165)
To chyba trzeba jeszcze raz powtorzyc:
KAZDY kto chce ogladac przez sopcast wchodzi obowiazkowo na www.speedtest.net i jak NIE MASZ UPLOADU 450Kb/s..
to bardzo Cie prosze nie wchodz !
Oglądaj najlepiej na justin.tv
pozdrawiam
p.s od siebie http://www.speedtest.net/result/450047615.png

Podbijam w zwiazku z dzisiejszym meczem !

Mgr J@cek 10.05.2009 15:36

panowie ale teraz to każdy ma 1 Mega,

Dubi 10.05.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez J@cek (Post 724538)
panowie ale teraz to każdy ma 1 Mega,

nie każdy, ja mam 10 megowe ;]

dawidex44 10.05.2009 15:44

A ja mam 256 kb/s:(

sqallpl 10.05.2009 15:44

http://freedocast.com/tomcio


Tu juz leci.

El'kabat 10.05.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez J@cek (Post 724538)
panowie ale teraz to każdy ma 1 Mega,

1 mega ?
Majac lacze 2 megowe w Neo,upload masz 256 kb/s,wiec chyba trochu za malo,hm ?
A wejdzie Ci kilka takich ogorkow i pozamiatane...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl