![]() |
Cytat:
Good job, Boyle. 8/10 |
Wczoraj oglądnąłem "Czarnego Łabędzia" i powiem tylko, że jak dla mnie film otarł się o doskonałość. Gorąco polecam!
|
Ostatnio oglądane:
Devil - 6-7/10 - nawet mi się podobał. Może jakieś wybite działo to nie jest, ale można obejrzeć i się nie zanudzić na śmierć. Shrek Forever - 5/10 - odgrzany kotlet, ale spodziewałem się, prawdę mówiąc, czegoś dużo słabszego. Rewelacji nie ma, ale tragedii też nie. Podróże Guliwera - 6/10 - film nawt przyjemny, taki jednorazowy. Zobaczyć i wyrzucić. Mało zabawny (może to przez dubbing ?), ale fajnie wykonany. |
Burleska - niezły film. Polecam jako lekki i przyjemny. Kryśka zagrała całkiem w porządku. Mocna 7 - ka.
|
Burleska? Chyba nie oglądaliśmy tego samego filmu. Najsłabszy musical jaki oglądałem w ostatnich latach.
Nie dość, że fabuła total gniot to jeszcze sfera muzyczno/taneczna kompletnie leżała. Aktorsko nie ma też sensu oceniać tego filmu. Co najwyżej 3= |
Również gorąco polecam film "Prawdziwe męstwo" obejrzałem go dwa razy właściwie pod rząd, kawałek dobrego kina.
Oglądałem również "Let me in" i pomimo tego że nie gustuję w horrorach to ten obejrzałem z zaciekawieniem. |
Polecam "Pozdrowienia z Paryża" - http://www.filmweb.pl/film/Pozdrowie...Ca-2010-491360
Bardzo dobry, trzymający w napięciu z lekkim humorem. |
Angielska robota(Bank Job) - słynny napad na bank w Anglii w latach siedemdziesiątych, sprawców nigdy nie ujęto,
Hachiko: A Dog's Story - opowieść o przywiązanym do właściciela psiaku. niby banalna prosta do przewidzenia fabuła, ale z tego co widze po komentach na filmwebie to 3/4 użytkowników ryczało jak niemowlaki przy tym filmie ;) (muzykę do filmu skomponiował J. Kaczmarek+ jest jeszcze jeden polski akcent w filmie ale to może moje zwidy :D) |
Reportaż Superwizjera na temat awantury przed meczem Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w 2003 roku. Czas trwania 25 minut.
http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhswees.jpg Link do pobrania: http://www.filesonic.com/file/119036091/SuperWsa.rar Są to nowe linki, gdyż tamte popadały... |
Cytat:
Dodam Prawdziwe męstwo (bracia Coen trzymają swój dobry poziom), Czarny łąbędź... a tu oczywiście Aronofsky...:) |
Moze i portal iti......ale gorąco polecam niesamowity serial dokumentalny prawdziwa wojna
http://vod.onet.pl/wojna-restrepo,8676,film.html |
Jeśli ktoś nie widział filmu "Jabłka Adama" to śmiało może się za niego brać.
Rewelacja jak dla mnie, długo można by o nim pisać :) |
The Inter City Firm
http://s1.ifotos.pl/img/intercity_hresqaq.jpg Film dokumentalny o angielskiej firmie chuliganów futbolu, głównie aktywną w 1970,1980 i 1990 roku, związanym z West Ham United. Nazwa ich bojówki pochodzi z pociągów InterCity wożących ich na mecze wyjazdowe. Film można pobrać na http://stylkibica.net/index.php?view=filmy_03 Dodaliśmy kilka nowych filmów o kibicach. Pozdro |
"Czarny czwartek- Janek Wiśniewski padł" - oczekiwałem wiele od filmu i się nie zawiodłem. Pozycja obowiązkowa.
|
"Sala samobójców"
Film wgniata w fotel, zdecydowanie. Dobrze, że w Polsce nie powstają tylko filmy filmy o młodym prawniku ze Śródmieścia Północ, który szuka miłości i pracy, a jeździ BMW M5. Ciekawa pozycja na pewno, dużo daje do myślenia na temat uzależnienia od internetu. W dodatku jest pociskiem na społeczeństwo "opakowanych w folię", których jestestwo kręci się wokół forsy, a nie mają odwołania do rodziny, wyższych wartości. |
Cytat:
|
Hooligans Front część 1 : Jak sam tytuł wskazuję, jest to film z największymi burdami na stadionach jak i poza nimi. Setki kibiców broniących honoru swojego klubu ! Oczywiście mowa cały czas jest o klubach pochodzących z Polski, czyli pod względem częstotliwości wybuchu zamieszek jak i "jakości" dorównujących Angielskim kibicom w latach ich "świetności". Jeżeli ktoś chodził kiedyś na mecze swojego klubu i dzielnie go bronił, serdecznie polecam, serce na pewno zabije mocniej gdy przeczytasz nazwę własnego klubu, rozpoznasz stadion czy też po prostu wczujesz się i przypomnisz sobie jak to było kiedyś....
Do pobrania pierwsza część już na http://stylkibica.net/index.php?view=filmy_03 Polecam |
Cytat:
ogladalem wczoraj "jak zostac krolem" - ciekawe jak taki blahy temat moze wciagnac |
Ja polecam filmy:
Oszukana- fabuła filmu toczy sie w latach 20 dwudziestego wieku. Film jest ciekawy i moim zdaniem oryginalny. Ukazuje co zrobia ludzie (w tym przypadku policja) aby utrzymywac swoje układy. Uprowadzona. Jets to film sensacyjny. Jak to w takich filmach bywa jeden ziomek potrafi sam pokonac caly swiat ale mysle ze film fajny. Mnie sie przyjemnie ogladalo Ong Bak. Jesli kogos interesuja filmy ze scenami walki to polecam. Fabula mysle ze schodzi tu na drugi plan, a scenki z walkami naprawde sa przednie Elitarni/ Elitarni 2. Filmy o policji, oddziałach specjalnych i brazylijskich slumsach. 2 czesci bardzo dobre. Tez opowiada o tym jaki ten swiat niedobry, jakie panuja uklady A jak ktos lubi filmy o nietypowych przypadkach np o gosciu ktory po urodzeniu mial od razu 80 lat i zaczyna mlodniec z roku na rok to polecam "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", albo o gosciu ktory mial lepszy wech od psa i był psycholem to polecam "Pachnidło historia mordercy" |
On nie był psycholem wcale. Po prostu nie rozróżniał dobra od zła. W filmie może tego nie widać, ale jak się przeczyta książkę to dużo wyjaśnia ;)
Ostatnio oglądane: "Czarny łabędź" - nie wiem czy dobry ten film, czy zły. Na pewno zdrowo jebnię*** :D Mam mieszane uczucia. Niby się nie nudziłem, ale zachwycony nie jestem. Film warty zobaczenia, choćby dla bardzo dobrej gry żydówki. "Turysta" - kiszka. Od początku do końca przewidywalny do bólu. Miejscami głupi i niedorzeczny. Depp bardzo dobry, Jolie trochę rozczarowuje. Może to przez to, że za dużo jej wszędzie ostatnio. Jak ją wcisną jeszcze do roli Kleopatry to już w ogóle porażka. Sam film byłby dobry może z 10 lat temu. "Półmrok" - Film z Deni Moor w roli głównej. Motyw oklepany i powielony. Mimo to film nie nuży. Taki na raz. "Death Race 2" - druga część, ktora jest raczej prequelem pierwszej. Jeśli ktoś widział pierwszą to może drugiej nie oglądać. Są niemal identyczne. "Mechanik" - Nie wiem jak ten aktor się nazywa, ale mam go już powyżej uszu. Chodzi mi o takiego łysego, co w Transporterze grał. Taki drugi Segal z niego. Milion filmów a każdy taki sam. Mechanika nie polecam. Nihil Novi Na koniec, choć nie ten dział, polecam serial Rzym. Miodzio, nawet pomimo kilku rażących wad. Jak na serial, który kosztował 150 mln dolców (!!!), moim zdaniem, fatalny dobór niektórych aktorów (np Cyceron, Atia, Oktavian (w 2 sezonie), Kleopatra, która wygląda jak jakiś wypłosz). Z lipnymi kreacjami kontrastują bardzo dobre (np. Juliusz Cezar, Marek Antoniusz, Octavian (w 1 sezonie)). Wkradło się wiele błędów lub niedoróbek. Np Pullo miał trepanację czaszki, a później nie było nawet widać śladu na jego głowie. Oktaviana, notorycznie przedstawiano jako Oktawiusza (to to samo? nigdy się nie spotkałem z takim określeniem) . Wielokrotnie pada stwierdzenie o ukrzyżowaniu rzymian przez rzymian. Jak wszyscy wiemy z historii, krzyż to była najcięższa kara w Imperium. Kara na którą nie zasłużył żaden Rzymianin, nieważne co zrobił. Przykład: Święci Piotr i Paweł. Jeden z nich był obywatelem rzymskim więc zginął od ścięcia głowy, drugi nie był obywatelem republiki więc zawisł na krzyżu. Było jeszcze wiele innych błędów. Mimo to polecam bo serial jest rewelacyjny. A scena w której Orzeł (notabene symbol Juljuszy) zjada mysz na tle Rzymu urzekła mnie niesamowicie ;) |
Football Fights Russian - Rosyjski dokument o tamtejszej scenie hooligans. W filmie rozmawiają policjanci, psychologowie oraz sami kibice.
Film do pobrania pod tym linkiem Polecam! |
Cytat:
|
Oglądał ktoś "Rytuał"? Wiadomo, zwiastun robi wrażenie, ciekawe jak sam film.
|
Ap ropo seriali, jestem po Weeds i Sons of Anarchy, poleci ktoś coś lekkiego typu Weeds, Skins, albo z niezłą fabuła jak SoA?
|
Cytat:
edit: Cytat:
http://www.filmweb.pl/Mechanik Nie wiem czy już było tutaj ale to jest film miazga, zresztą jak inne dzieła tego reżysera. Klasyk Stanleya Kubricka pt. "Lśnienie - "The shining". Mega mega rola Jacka Nicholsona. |
Niepokonani. Wytwórnia Monolith o historii polskich zesłańców.
Film zbiera świetne recenzje, na pewno pozycja godna uwagi. |
"Szalikowcy" - reportaż dębickiej kablówki odnośnie meczu Wisłoka Dębica - Sandecja Nowy Sącz rozegranego 17 maja 1998 r.
http://s1.ifotos.pl/img/okladka_hxsrerp.jpg Film do pobrania pod tym linkiem ! Polecam! |
|
Z Ostatnio oglądanych filmów:
,,Miasto życia i śmierci''- doskonały film o okrucieństwie Japończyków wobec Chińczyków podczas II wojny światowej, polecam ,,Maczeta''-typowy film na ,,odmóżdżenie'' z cyklu ręka, noga, mózg na ścianie. Mocno niedorzeczny, czasem wręcz śmieszny. Dobry do oglądania po kilku piwach:) ,,Oczy Julii''-bardzo słaby horror, nie polecam |
Serial komediowy Różowe lata 70, kto jeszcze nie widział niech sie zabiera. Dla mnie wybrednego fana komedii: świetny!
|
Cytat:
Może dlatego słaby Ci się wydawał ten horror dlatego że to nie był horror? Inna sprawa że bardzo przeciętny, jak na europejskie kino to wiele więcej się spodziewałem, po nim. Jak dla mnie strata czasu. |
Cytat:
|
Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć film pt. "Disturbia" z Shią LeBeouf (ten młody z transformersów) i muszę powiedzieć że dosyć niebanalna fabuła i naprawdę świetna gra głównych bohaterów.
Drugi film jaki chciałbym polecić to "Jak zostać królem" czyli "The King's Speech" i muszę powiedzieć że o ile film bardzo mi się podobał i na prawdę przyjemnie się go oglądało to nie wgniata On w fotel i naprawdę nie jestem w stanie pojąć za co dostał On tyle oscarów. Pozdrawiam, Krzyś |
Polecam Martwe zło 2 świetna fabuła doskonałe efekty specjalne
|
Skrzydlate świnie:
http://ekinomaniak.pl/komedie/15283-...-winie-pl.html |
Cytat:
|
A jak jesteście nieco bardziej inteligentni to polecam film Seven Pounds . Teraz to niektórzy potrafią się wzruszyć czy popłakać na terminatorze czy och karol :)
|
Skrzydlate świnie to jeden wielki szajs. niestety.
Polecam film 25. godzina I potwierdzam siedem dusz naprawdę dobry dramat. |
Cytat:
Dzisiaj oglądałem Ghost Writer. Ciekawy thriller polityczny. Niby nic się nie dzieje a jednak trzyma w napięciu. |
"Misto złodziei"-polecam!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl