![]() |
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1922
Znowu się zara zacznie kto gdzie na jakim osiedlu panuje! |
witam szanownych modow. prosze nie usuwajcie mojego konta. tak jak bylo w przypadku poprzednich. teraz chcialbym wyjasnic pewna rzecz. zazucono mi ze posiadalem 5 kont na tym forum. a to jest nie prawda. mialem jedno konto ktore nie zostalo aktualizowane do konca. nie wiedzialem co zrobic to zalozylem sobie drugie konto na ktore zostal nalozony ban za oferte sprzedazy wejscia na Legie odrazu zaznaczam ze wejscie bylo na karnet a nie na bilet. zaraz po zbanowaniu tamtego konta zalozylem nowe ale juz bez zamiaru sprzedazy. loguje sie a tu zonk. konto zbanowane. powod byl taki ze kolejne konto na moje IP. wiec teraz prosze modow aby nie usuwali mojego konta:) za zamieszanie wynikajace z mojej osoby przepraszam:)
|
jak mu się chce, tego to ja nie rozumiem
http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=47747 |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=6463 - chyba ktoś tu żeruje na braciach po szalu - data rejestracji na forum 04.09 :|
|
|
|
|
|
co oznacza rubryka "poleceni" w profilu użytkownika?
|
Przy wejsciu na niektore tematy wywala mi cos takiego:
http://i41.tinypic.com/110ksk3.jpg OCB ? Moge wejsc "na temat" tylko poprzez link z ostatnim napisanym postem |
też tak mam Mic
edit: poza tym piszac tego posta na dole widać ze jest to strona nr 40 tematu "Pytania do mod.." |
Panowie moderatorzy jest problem tak z tym jak i z tematem "śmieszne filmiki, zdjęcia....", z poziomu forum nie da się wejść w tematy klikając "ostatnia strona".
Linki, które powinny być aktywne nie działają: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=376 a ostatni post wpisany wczoraj wyswietla się na 98 stronie tematu a jest ich 376. Z tym tematem też taki problem. Ostatni post na 40 stronie ze 140 bodajże. Podgląd: http://i40.tinypic.com/200xt7o.jpg |
też się pod tym podpisuje też tak mam ciasteczka mam włączone używam firefoxa 3.0
|
ja rowniez mam ten sam problem. a korzystam z opery
|
Denerwujące jak cholera. Wyświetla mi, że ta strona jest 40, a nie ostatnią, bo tam ponad 140.
Coś wiadomo? Baza czy przeglądarka? Ale z opery tak samo. |
Od wczoraj tak mam, w wieeeelu tematach. Opera.
|
Musieliśmy wywalić na jakiś czas kilkanaście milionów postów, bo serwer nie dawał rady. Może to mieć negatywny wpływ na niektóre długie tematy... Myślę, że jeszcze przywrócimy te posty, ale przez jakiś czas trzeba się będzie pomęczyć.
|
To że nie otwierają mi się niektóre tematy, też jest skutkiem chwilowego porządku??
Jedne się otwierają, drugie nie... Albo otweira się strona 40 a nie otwiera się 45... I mam nadzieję że modowie staną na wysokości zadania i szybko się z tym uporają :P |
Cytat:
|
|
Cytat:
U mnie m. in nie wchodzi nic z budowy stadionu zarowno zdjecia jak i komentarze a reszta w miare chodzi Pozdrawiam! |
zieniu.na.zawsze to kolejne konto jakiegoś rozrabiaki, czy to nowy twór na naszym forum ?
Śmieszny jest. |
to jest charcerzyk po raz któryś tam ...
|
|
Cytat:
Ale namierzylem juz tego ch..a i 4 inne nicki. Spoko maroko. EDIT: Kilka osob sie zagotowalo niepotrzebnie. Bardzo prosilnym o spokoj. W odpowiedzi do kogos komu sie popieprzylo to forum z kibice.net czy onetem: nie, to nie jest forum dla wszystkich. I dlugo nie bedzie. |
Czy starsze tematy, takie powyżej 1,5 roku są jakoś archiwizowane i można się jakoś do nich dostać?
|
Witam mam pytanie do moderatorów.
Czy istnieje możliwość zablokowania możliwości tworzenia nowych tematów przez osoby dopiero zalogowane ?? Bo powoli zaczyna się to robić denerwujące przychodzi jakiś ZieniuKropkaNaZawsze i zakłada ze 3 nowe tematy trochę to dziwne... Nie można coś z tym zrobić?? |
|
Aha dziękuje za odpowiedź :) szkoda bo ten cały charcerzyk się chyba nigdy się od nas nie odczepi, myślałem że przez zablokowanie tworzenia nowych tematów się coś zmieni.
Tyle. |
Prosze o usunięcie mojego konta.
|
Cytat:
Zawsze istnieje możliwość jego przejęcia, tak jak kiedyś zrobiono Kocurowi. |
To prosze o dożywotniego bana.
|
Cytat:
|
Ludzie, po co chcecie usuwać te konta?
można przecież po prostu przestać pisać :) i już...po co od razu konto likwidować. |
Cytat:
Robicie sobie "sztuczny tłum" i potem podnieta - "mamy zarejestrowanych 40.000 uzytkowników", choć połowa nie chce już być użytkownikiem... Pytasz po co chcą usuwać te konta? A ja pytam dlaczego nie mogę usunąć? |
Masz wyjaśnione w poście #1214
|
Cytat:
a użytkownikami się nie podniecam...bo istnieje jeszcze coś takiego jak "aktywni użytkownicy" i to Oni są wyznacznikiem popularności forum. oczywiście że powinna być opcja usuwania kont, ale że jej nie ma to moim zdaniem wielki kłopot nie jest. jak ktoś nie chce pisać to niech nie pisze...i tak nikt z jego konta posta nie napisze, więc nie wiem o co kaman... |
Cytat:
|
Cytat:
Jestem człowiekiem, który lubi zamykać sprawy do końca i mieć wszystko uporządkowane i jakoś nie po myśli jest mi tłumaczenie się niewiadomo komu z tego, dlaczego chcę zamknąc MOJE konto. Ale jak już muszę: -macie równych i równiejszych -niezrozumiałe zasady - napisałem kiedyś "legł*" i dostałem bana na miesiąc. Po kilku dniach ukazuje się artykuł " z bloga Ilie" w którym kilkakrotnie wypisuje legł*, a wy robicie z niego bohatera i publikujecie taką "obrazę drużyny przeciwnej"...a w komentarzach zachwyty nad jego postawą. -do dziś nie wiem w którym momencie ubzduraliście sobie, że "legł*" to obraza i przekręcanie nazwy drużyny a Amika juz nie? -i tak się mylę...dlatego czekam na zlikwidowanie konta. |
Cytat:
Kont nie usuwamy z przyczyn praktycznych, nie dajemy tez banów na życzenie. EOT z mojej strony. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl