Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684318)
wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia;) ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze;) bez napinki

zważ na to, że dubla nie trzeba stawiać za takie stawki jak ja. przecież możesz go postawić za 5zł.
załóżmy jeżeli przeznaczasz sobie 2 zł na załóżmy 4 kupony w tygodniu to jest 8 zł zaoszczędzone. lepiej postawić 2 kupony załóżmy 2-3 mecze (łączny kurs 2-5) za 4zł. Uwierz mi, że jest większa szansa na wejście takich kuponów, a potem mnożenie tego zysku. Ja też zaczynałem od stawek 2zł na 10 zdarzeń. Potem przyszedł czas na zmianę i najpierw szły 2 kupony na weekend po 5zł z ako 3.0 - 5.0 i dzięki tej zmianie mogę teraz stawiać100zł a jak nie wejdzie to mi tego nie żal.
pozdro

pan Dudi 28.02.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 684316)
a na jakiej podstawie pan tak sądzisz? :)



Real wtopił w Liverpoolem, Espanyol wygrał na wyjeździe derby Barcelony. Real podłamany a w Espanyolu morale sięga pewnie zenitu. Wiadomo, że Real może chcieć się zrehabilitować za porażkę z LM, ale jakoś nie widzą mi się oni, zwłaszcza pod wodzą Ramosa, któremu ostatnio nic nie wychodzi, jako mściciele. Poza tym- jak to w piłce bywa, i jak sam doskonale wiesz, wszystko jest możliwe.

xxxToMeKxxx91 28.02.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 683936)
dla Agnieszki i całej reszty.

Arsenal Injuries/Suspensions

Cesc Fabregas
Emmanuel Adebayor
Tomas Rosicky
Theo Walcott
Eduardo
Mikael Silvestre

a skoro tak to ja zagram inaczej... Arsenal - Fulham X oraz Arsenal - Fulham 0-0 DW oraz Arsenal - Fulham under2.5
jak wiadomo Fulham na wyjazdach nie postrzela, a Arsenal z kolei ostatnio w ogóle nie strzela. ja dziś tak spróbuję.

zmiazdzyles ;P haha

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry
Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45


ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

tak może być ;)

grzesiek632 28.02.2009 22:11

PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45

ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

tak może być ;)


gratuluje MIsTRZU!;)

DominoForza 28.02.2009 23:34

kurde :)

Jaga-Arka 1 3-0
Bochum-Cottbus 1 3-2
Porto-Sporting 1 0-0
Valenciennes-Lille 2 2-0
Bilbao-Sevilla 2 1-2

dzisiaj zero ,zobaczymy co z jutrem

wisl@k_TS 28.02.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684311)
Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

http://img4.imageshack.us/img4/7703/45741017.th.jpg

Hehe:P

Sorki za offa.

rocco_1906 01.03.2009 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 683975)
ja na dzis z hokeja tak dla zabawy:

1.kupon:

Kovalchuk - strzeli (2,49)
Ovechkin - strzeli (1,9)
Parise - strzeli (2,21)

kurs:10,46

nonono:)to mi chłopaki przyjemność sprawiły:)

47,05zł do odbioru

pan Dudi 01.03.2009 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 684432)


No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :]

wisl@k_TS 01.03.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684508)
No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :]

Oj, no nie zrozumiałeś mnie chyba. Nie cieszy mnie to czy coś, tylko przypadkiem natrafiłem na wynik tego meczu. Jasne, raz wejdzie a raz nie, bez ryzyka nie ma pieniędzy. Także powodzenia w dalszych grach :)

Agnieszka 01.03.2009 11:02

DominoForza.. nie kurde tylko kurde, kurde, kurde :D
Moja wiara w Arsenal przerosła ich chyba, koleje 0-0 xd Więc znowu po jednym mi nie weszło, ale systemami grać mi się nie chce, fakt faktem zdecydowanie częściej mi wchodzą te kupony typu 4z5 ale to takie bawienie się i mała kasa jest :D

Bochum-Cottbus 1 2.10
Hannover-Leverkusen 1 3.00

Arsenal-Fulham 1 1.45
Le Mans-Le Havre 1 1.80
Sochaux-Nice 1 2.30
Lazio-Bologna 1 1.75


Dortmund-Hoffenheim
0 3.10
Everton-West Bromwich 1 1.50
Athletic Bilbao-Sevilla 0 3.10
Espanyol-Real Madryt 2 1.85
Juventus-Napoli
1 1.60

kameleon2323 01.03.2009 11:06

PSG-Nancy 1
Manch.Utd-Tottenham (neu) 1
Aston Villa-Stoke 1
Stoczniowiec-Cracovia(4m.) 2
Malaga-Huelva 1
wklad 5
do wygrania 75

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 11:11

dorzucić to do pieca :P wystarczą Ci 4 spotkania.

edit: hehehe... wiedziałem.

Agnieszka 01.03.2009 11:19

Werder - Bayern M. X :>

rocco_1906 01.03.2009 11:21

Bełchatów - Lech 2 (2,25)
Man U - Tottenham (A) 1 (1,3)

kurs:2,93
stawka:20
ew.wygrana:52,7

pan Dudi 01.03.2009 11:54

Cagliari, Atalanta i Aston Villa. Tym drużynom dziś zlecam pomnożenie moich 20 zetów razy 5. :]

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684551)
Cagliari, Atalanta i Aston Villa. Tym drużynom dziś zlecam pomnożenie moich 20 zetów razy 5. :]

ja chyba bym się skłaniał ku under 2.5 w meczu AV. Stoke pewnie się zamuruje i gospodarzom będzie cięzko zdobyć bramkę.

WISŁAZWE 01.03.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684551)
Cagliari, Atalanta i Aston Villa. Tym drużynom dziś zlecam pomnożenie moich 20 zetów razy 5. :]



No nie wiem Aston Villa ostatnio nie zachwyca, a Torino na wyjazdach raczej remisuje więc może być ciekawie:> ale i tak życzę powodzenia....
a co myślicie o takim kuponie

Lokeren- Gent X 3,2
Atl. Madryt- Barca 1X 1,71
Brema- Bayern 1X 1,6

STAWKA : 15 ZŁ
KURS:8,75
EW.WYGRANA:118 ZŁ

pan Dudi 01.03.2009 12:37

Niby tak, ale im generalnie obrona nie wychodzi. Tracą dużo bramek, zwłaszcza na wyjazdach. Bilans 29 straconych bramek w 13 meczach. No, ale wiadomo, że wszystkie statystyki biorą w łeb w momencie kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek. Myślę jednak, że AV po tygodniu odpoczynku poradzi sobie ze Stoke.

archi33 01.03.2009 12:56

Ja dziś stawiam cos takiego,opinie mile widziane:


Manchester United - Tottenham Hotspur 1
GKS Belchatow - Lech Poznan 2
Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
Olympique Lyonnais - FC Stade Rennes 1
Inter Mailand - AS Roma 1
Atletico Madrid - FC Barcelona 2

AKO 33,13
STAWKA 10
WYGRANA 331,28

Bobic 01.03.2009 13:10

Hamburger SV - VFL Wolfsburg 1 kurs: 1.80
Coś takiego chyba dzis zagram :-)
Hamburger u siebie 10 meczów 0 porażek 1 remis 9 wygranych . Natomiast Wolfsburg na wyjezdzie 5 porażek 5 remisów 1 wygrana.
Co sądzicie??

LuKaS TSW 01.03.2009 13:13

na dzisiaj :
Boca Juniors-Huracan 1
St Liege - Cercle 1
Zapresic-Hajduk 2
Cluj-Otopeni 1
Konya-Galatasaray 2
Bergamo-Chievo 1

West Ham-ManCity -2,5
Kaiserslautern-Furth -2,5
PSG-Nancy +2,5
Trofense-Amadora -2,5
Belchatow-Lech -2,5
Werder-Bayern +2,5
jak nie wejdzie to sobie daje spokoj na pewien czas z pilka:)

WISŁAZWE 01.03.2009 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 684579)
Ja dziś stawiam cos takiego,opinie mile widziane:


Manchester United - Tottenham Hotspur 1
GKS Belchatow - Lech Poznan 2
Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
Olympique Lyonnais - FC Stade Rennes 1
Inter Mailand - AS Roma 1
Atletico Madrid - FC Barcelona 2

AKO 33,13
STAWKA 10
WYGRANA 331,28

Ja bym nie ryzykował z Lechem pustej 2 , podobnie Barcelona, szczerze mówiąc to wybrałeś ciężkie mecze, bo prawie wszystkie te drużyny grały w tym tygodniu L'M lub PUEFA, w szczególności Bordeaux warto zauważyć ,że Lyon ostatnie dwa spotkania z Rennes zremisował.
Takie moje zdanie. :)
Ale jak wejdzie to gratulacje...

kuczmen 01.03.2009 13:34

No i przede wszystkim za dużo zdarzeń na jednym kuponie

MatiBKS -wyraziłem swoją opinie

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 13:43

i lukas i archi za dużo meczy tak jak mówi kuczmen.
po 2 archi. grasz mecze bardzo ryzykowne. każda z drużyn ma mecz w pucharach za sobą a jak wszyscy wiemy po takich meczach jest różnie. Nie zdziwiłbym się jakby Atletico wygrało albo zremisowało, Lyon również. Inter wydaje sie najlepszym rozwiązaniem tu bo Roma specjalnego nic nie gra, do tego bez Aquilaniego, Juana, a mediolańczycy mają dobry mecz za sobą w LM.

najbardziej mi się podoba typ Bobica. HSV w formie rzeczywiście, cięzko ugrać u nich coś, a Vfl W. dalej bez Grafite no i ostatnia porażka u siebie z PSG.. nie jest u nich dobrze.

pozdrawiam.

MatiBKS 01.03.2009 13:46

kuczmen napisał(a) :

Cytat:

No i przede wszystkim za dużo zdarzeń na jednym kuponie
no juz bez przesady.... 6 meczy i według Ciebie za duzo?? ja mialem czasami 7,8 i na lajcie wygrywałem..

LuKaS TSW 01.03.2009 13:57

a jak myślicie na jutro coś takiego:
Calgary-Tampa Bay 1(nhl) (zwycięzca)
Magnitog.-N.Nowgor. 1 (zwycięzca)
Dallas-Toronto 1 (nba)
Slovan-Martin 1 (zwycięzca)

kurs jest 2,62 ale zagrać to np za 50 zł

kadziolek1906 01.03.2009 14:00

Jakie zakłady przez internet polecacie ??? (bet-at-home, Bwin )???

MCX 01.03.2009 14:13

Miałem konto na Bet-At-Home, wszystko spoko i uczciwie (bonus na wejściu), ale jednak oferta nie jest zbyt szeroka. Nie można obstawiać strzelca bramki w poszczególnym meczu np... Przymierzam się do założenia konta na Expekcie. Kumpel ma i na nic nie narzeka.

MatiBKS 01.03.2009 14:13

bet at home ;] wkońcu nasz sponsor:)

kadziolek1906 01.03.2009 14:20

Cytat:

Miałem konto na Bet-At-Home, wszystko spoko i uczciwie (bonus na wejściu), ale jednak oferta nie jest zbyt szeroka. Nie można obstawiać strzelca bramki w poszczególnym meczu np... Przymierzam się do założenia konta na Expekcie. Kumpel ma i na nic nie narzeka.
tzn. że sie zarejestruje i odrazu bonus dostaje (np. mogę wytypować dzisiejszy wynik) czy to oznacza że jak wpłace kase??:P

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 684642)
tzn. że sie zarejestruje i odrazu bonus dostaje (np. mogę wytypować dzisiejszy wynik) czy to oznacza że jak wpłace kase??:P

jak wpłacisz kasę. ja z kolei bahu nie polecam. słaba oferta, brak Przelewy24. jedynym plusem jest bonus i czytelny interfejs. polecam sportingbet i pinnacle. expekt też dobry.

maTyS. 01.03.2009 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 684626)
Jakie zakłady przez internet polecacie ??? (bet-at-home, Bwin )???

z mojej strony polecam Expekt,bardzo duża oferta,ładnie i przejrzyście,żadnych problemów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 684635)
Miałem konto na Bet-At-Home, wszystko spoko i uczciwie (bonus na wejściu), ale jednak oferta nie jest zbyt szeroka. Nie można obstawiać strzelca bramki w poszczególnym meczu np... Przymierzam się do założenia konta na Expekcie. Kumpel ma i na nic nie narzeka.

ja również nie narzekam na Expekta :D

_bzyku_ 01.03.2009 15:52

Valencia-Valladoid-1
Almeria-Getafe-1
Bordo-Lorient-1
Cean-Marseille-2
Sampdoria-Milan-x
Ako 41.02
Stawka 3zł
Ew.Wygr. 110.75

pan Dudi 01.03.2009 16:56

No i znowu mnie makarony oszukały. Drugi kupon na dziś za troszkę mniejsze pieniążki ;)

Cytat:

1. Bolton - Newcastle
2.00
2009-03-01 14:00

Piłka Nożna - FA Premiership
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
Wynik: (1-0)

2. Almería - Getafe
2.15
2009-03-01 17:00

Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Hamburger SV - VfL Wolfsburg
1.85
2009-03-01 17:00

Piłka Nożna - Niemcy - 1. Bundesliga
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

4. Werder Bremen - Bayern München
2.35
2009-03-01 17:00

Piłka Nożna - Niemcy - 1. Bundesliga
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
O ja .......e, to chyba nie jest mój dzień. Almeria i HSV już po 1-0 w plecy.

wislak_92 01.03.2009 17:44

Hamburger - Wolfsburg (0-2)

Bobic 01.03.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 684761)
Hamburger - Wolfsburg (0-2)

Nawet mnie nie denerwujj:evil::P

wislak_92 01.03.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 684764)
Nawet mnie nie denerwujj:evil::P

Kiedyś passa musi się skończyć:D

kameleon2323 01.03.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 684659)
z mojej strony polecam Expekt,bardzo duża oferta,ładnie i przejrzyście,żadnych problemów.


ja również nie narzekam na Expekta :D

a czy jak sie obstawia to trzeba to doliczac do pokwitowania??

PrawdziwośćDlaGry 01.03.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684783)
a czy jak sie obstawia to trzeba to doliczac do pokwitowania??

do jakiego pokwitowania?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl