Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Eustachy 27.08.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress
Wisła wygrała z bogatą Barcą, więc nie ma się co jarać kasą Beitaru...

Zgadzam sie, ze kasa to nie wszystko, ale jesli myslisz, ze nie ma przelozenia na sile zespolu, to jestes w wielkim bledzie, bo wlasnie z tego wzgledu Grasshoppers od dawna nie odgrywa czolowej roli w swoim kraju. Na potwierdzenie cytat ze Skrzypczaka [byly lechita]

Cytat:

...Ale trzeba pamiętać, że dzisiaj Grasshopper prezentuje zaledwie średnią klasę w lidze. Ma bardzo młody zespół, z zaledwie dwoma-trzema doświadczonymi zawodnikami, którzy nadają ton drużynie. Jeszcze dziesięć lat temu klub był numerem jeden w kraju, miał bogatych sponsorów, którzy go jednak opuścili. Dziś Grasshoppers jest utrzymywany przez grupę mniejszych firm, a nie np. największe banki w Szwajcarii. Ma więc skromny budżet szacowany na 15-17 franków [to mniej więcej tyle, ile wynosi budżet Lecha] - mówi.

skttrbrain 27.08.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 592507)
Różnca między nami jest taka,że dla Nas mecz z Lechem czy Amica,bo diabeł wie jak to się nazywa jest zwyczajnym meczem ligowym, a dla Was gra z nami jest wielkim wydarzeniem.

haha, chłopcze to żeś się zagalopował, widać nic nie wiesz o kibicach Lecha. Wisła wielkim wydarzeniem? To jak nazwiesz nasze mecze z Legią czy Widzewem? Przypuszczam, że dla Was mecze z nami są na tej pozycji co dla nas..czyli trzeciej. Weź się więc lepiej zastanów co piszesz, bo póki co to kompleksy i chęć bycia zauważonym wychodzą z Ciebie :]

graty za Barcę..szkoda że to w sumie takie zwycięstwo bez wartości, no ale zawsze to coś pokonać Barcelonę :)

vote-for-mikey 27.08.2008 00:19

[napinka mode on]
wy o tym najlepiej wiecie, przecież wyg... a nie, sory, remis w końcówce :P
[napinka mode off]

Lechowi i Wiśle życzę szczęścia w losowaniu, a Legii szczęścia w meczu z ruskimi ;)

michu-k 27.08.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 592592)
[napinka mode on]
wy o tym najlepiej wiecie, przecież wyg... a nie, sory, remis w końcówce :P
[napinka mode off]

Lechowi i Wiśle życzę szczęścia w losowaniu, a Legii szczęścia w meczu z ruskimi ;)

[napinka_on]
Lechowi i Legii życzymy pecha w lidze
[napinka_off]

_ukoL 27.08.2008 11:10

Kijek, nie myślałem, że to powiem ale na prawdę weźcie i ogolcie "przyjaciół" z Moskwy na ich terenie.
Tylko tak, by zapamiętali mecz na długo.

P.S. Nędze zatrudnijcie z powrotem. :P

madenn 27.08.2008 11:23

ruskie to mają kompleksy
zeby robić takie propagandowe filmiki ......
Legia po zwycięstwo!

Marszałek 27.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 592559)
Ciekawe, że bronicie flamengisty, mimo, że napisał iż Wisła nie awansuje do fazy grupowej PUEFA, a ja wręcz przeciwnie.

I co z tego,że tak napisał i tak uważa? Przedstawił jakie przesłanki nim kierują,że tak uważa, logicznie to uzasadnia więc po co się burzyć? Uważasz,że jak ktoś ma inne zdanie od większości to należy go od razu jebać z góry? Ciekawe.


A teraz weź spójrz na listę drużyn, które może wylosować Wisła, Legiunia i Amica vel Lech i oceń rzetelnie jakie dajesz szanse?
Ja bym chciał aby awansowała Wisla, ale serce jedno a logika drugie. To samo w przypadku Amici,ale wynika to tylko z kunktatorstwa nie z jakiejś miłości do tego tworu. Awansuje zespól Smudy to punktów do rankingu krajowego nabije. Ale chcieć a móc...

gromaders 27.08.2008 12:33

także życzę Legi żeby dowalili ruskim na ich terenie, będzie 2 razy bardziej bolało, ale muszą zagrać z taką złością i wolą zwycięstwa, ciężko będzie szczególnie patrząc na formę Legi ostatnio

K_2 27.08.2008 12:59

Jutro kibice Legii beda byc moze musieli wykazac sie nie tylko werbalnie ale tez w inny sposob ,bo Ruskie tam niezle sie na nich szykuja :-P

7 kotów 27.08.2008 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 592769)
także życzę Legi żeby dowalili ruskim na ich terenie, będzie 2 razy bardziej bolało, ale muszą zagrać z taką złością i wolą zwycięstwa, ciężko będzie szczególnie patrząc na formę Legi ostatnio

Forma raz, a dwa to ilosc obcokrajowcow dla ktorych kacap ma takie znaczenie jak dla nas obywatel San Marino.
W prawie kazdym meczu zycze Legii wtopy. Prawie, bo w dwoch nie: z Cracovia i czymkolwiek z krainy pijanego niedzwiedzia.
Kacapstwo niech sobie ogrywa i goli nasza eksportowa bande do golenia - wczesniej wymieniona Cracovie.

szprotson 27.08.2008 14:20

a ja nie życzę Legii zwycięstwa, bo im nie kibicuje i kibicował im nigdy nie będe
pal licho punkty w pucharach etc.

szanuje ich kibiców bo wielu znam, a piłkarzom życzę przegrywania z kretesem każdego meczu.

7 kotów 27.08.2008 14:21

Hmmm... nie wszyscy sie ciesza ze zwyciestwa Wisly :(

Re: Barca Go!!
Autor: farciarz2 (IP zapamiętane)
Data: 26 sie 2008 - 23:54:25

Żenująca, superkompromitująca porażka Barcelony i to z klubem, który dla wyników sportowych zdradził własną Ojczyznę i związał się ze zbrodniczą bezpieką zw. UB. Dlatego zasługuje za to na moralną karę a nie nagrody w takiej postaci. No cóż życie z definicji jest niesprawiedliwe.
Piłkarzy Barcy nie usprawiedliwia nawet fakt, że wyszli na boisko jakby co dopiero opuścili dom publiczny.
wiśle oczywiście ani nie zazdroszczę ani nie gratuluję bo dla UB-eckich zdrajców Ojczyzny nigdy nie będę miał szacunku lecz ciągłą pogardę i wierzę że kiedyś dosięgnie ich sprawiedliwa kara.




Przewrotny nick. Niby farciarz, a mozgu nie dostal przy narodzinach :lol:
Oczywiscie to cytat ze znanej wszem i wobec megastronki w paski :lol:




oo.... jest wiecej:

Re: CRACOVIA- Wisła Kraków
Autor: eredin (IP zapamiętane)
Data: 26 sie 2008 - 23:07:34

Oczywiście że wolałbym by to Cracovia wygrała z Barcą. Ale się nie udało, tylko dlatego że nie było okazji. (ciach!)

Ma ta Barca szczescie :lol:

Zbychu 27.08.2008 19:29

Być może już było,ale w razie jakby ktoś przeoczył.

Zobacz film nawołujący do wojny z Lachami:
http://studio.wp.pl/i,FK-Moskwa-Legi...784,wideo.html

Bronex 27.08.2008 20:26

Mam nadzieję ,że Legia stanie na wysokości zadania i wyeliminuje ruskich kacapów. Takie filmiki tylko pokazują jak zakompleksionym narodem są Rosjanie. Jeszcze tylko brakuje ,żeby "rosyjska armia najbardziej miłująca pokój ze wszystkich na świecie" wkroczyła do Polski bronić praw swoich obywateli ,którym urągała polska publiczność w czasie meczu w Warszawie. Jest taka stara anegdota a propos wydarzeń na kanwie, których powstał propagandowo-szmirowaty film "1612":
Kiedy Rosja była krajem europejskim ?
Przez dwa lata (1610-1612) jak Polacy okupowali Kreml.

Ciekawe czy za taki transparent by Legionistów ukarała UEFA

хуй вам в жопу русские суки

Legio !!! dziedziczko legionowej tradycji skop dupsko rucholom tak jak 1920 Piłsudski , a potem możesz w lidze przegrywać co tydzień :-P

Gwiaździsty 27.08.2008 20:45

Pomijając wątek sportowy to wyjazd kibiców Legii w obecnej sytuacji politycznej zapowiada się na bardzo trudny. Jestem przekonany, że ich przyjazd to gratka dla służb specjalnych Rosji typu FSB, którzy napewno mają już opracowane scenariusze prowokacji tak często realizowanych przez kacapów. Pamietna afera na Dworcu Wschodnim w Warszawie wywołana przez funkcjonariuszy FSB, ktorzy jakoby mieli zostać pobici, a tak naprawdę sami sie awanturowali aby ściągnąć na siebie interwencję polskiej policji. Po której oczywiście zażądano od Polski oficjalnych przeprosin (prawie na kolanach) grożąc zakręceniem kurka. A teraz Rosja przecież biedna, najeżdżana, atakowana, musi się bronić. Teraz przecież kibice Legii tak jak w 1612 jadą do Moskwy. Te propagandowe filmiki nie są przypadkowe (TV przedstawia je jako niewinne żarty kibiców).
Oczywiście scenariusze scenariuszami, ale czy zostaną wprowadzone w życie decyduje telefon na biurku dowódcy. Oby nie zadzwonił. Tak czy tak wśród tzw. moskiewskich kibiców bedzie wielu agentów tej służby.
Życzę kibicom Legii, żeby cali i zdrowi powrócili z tego wyjazdu.

kreseq 28.08.2008 10:15

Problem z tymi niewinnymi filmikami jest taki ze albo ktos obraca wszystko w zart i mozna to przebolec, albo ktos umieszcza je na oficjalnej stronie klubu, i w tym wypadku to skandal.
Problemy z wizami i odwolany samolot z powodu "malej ilosci chetnych" tez nie jest przypadkiem ( tutaj jednak wina miejscowych cwaniaczkow ).
Maksymalnie 400 osob od nas na meczu. Miejscowych zbyt wielu tez nie bedzie. Ogolnie powinno obyc sie bez prowokacji tylko ze...no wlasnie. Zakladamy ze Legia wygrywa 1:0 i powtarza sie scenariusz z Lazienkowskiej.Zakonczy sie na gwizdach czy znowu beda ostre slowa? Zobaczymy.
Do Moskwy sie nie wybieram gdyz po pierwsze praca, po drugie Rosja to kraj przez ktory nawet brzydze sie przejezdzac a co dopiero jechac tam w konkretnym celu :) Tak, rusofob ze mnie straszny.

Boje sie o obrone....tutaj jest tragedia. Mam jednak nadzieje ze uda sie to jakos zalatac i nadrobi sie w pomocy i ataku. Cieszy powrot Edsona, martwi brak Choto...

Lech ma swietna sytuacje i problemow zadnych nie powinno byc. Zaliczka spora, druzyna dobra, jako takie ustawienie i powiezienie pasikonikow.
Dwa klubu przynajmniej beda w dalszej fazie na 100%, obysmy i my do Wisly i Lecha dolaczyli. Zawsze troche tych punkcikow sie nazbiera.

Dean 28.08.2008 10:24

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13815

For_FuN_ 28.08.2008 11:53

Legia odpadla po pierwszym meczu, dzisiaj to bedzie jedynie formalnosc i stawiam 2 : 0 dla FK(druzyna zdecydowanie lepsza, wbrew temu co mowili komentatorzy). A co do filmikow, to radze obejrzec jakie Polacy robili przed meczami z Niemcami w ostatnich latach...idioci z obu stron sie zdarzaja.

South 28.08.2008 15:10

:))))

pozdro Legia ;]

_ukoL 28.08.2008 15:10

No ale 6 minut bez straty gola wytrzymali...

e 28.08.2008 15:10

gol gol gol gol gol gol gooooooooooooooooooooooolll !!

Chociaz Legia w dupe :)

Gwiaździsty 28.08.2008 15:10

1:0 Striełkow

Chorynatrzykolory 28.08.2008 15:11

Nieźle im idzie ...

DevilMayCry 28.08.2008 15:16

nie wiem z czego tu się tak cieszyć.za Legią nie przepadamy (w tym i ja) ,ale ich ewentualne zwycięstwo może nam pomóc.wypadało by żeby wygrali (ale z czym do ludzi :/ ).

7 kotów 28.08.2008 15:16

Zastanawiam sie, co musi soba prezentowac Descarga, skoro nie jest w stanie wygryzc z prawej obrony Zelbetonowego Rzezniczaka. Moze nogi nie ma ? Albo dwoch ?

e 28.08.2008 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 593522)
nie wiem z czego tu się tak cieszyć.za Legią nie przepadamy (w tym i ja) ,ale ich ewentualne zwycięstwo może nam pomóc.wypadało by żeby wygrali (ale z czym do ludzi :/ ).


Moze Tobie pomoze. Bo mi osobiscie nic nie pomoze a i sama Wisla nic nie zyska na zwyciestwach Legii czy Lecha w pucharach czy (wypluj) wejscie ktorejs z tych druzyn do LM. Tylko pogorszy nasza sytuacji i bedziemy przez kilka lat ogladac ich plecy.
Jednego dnia im zyczysz jak najgorzej (tym bardziej przy meczach Wisla - Legia) a innego stoisz za nimi.
Smiech. To nie jest reprezentacja tylko Legia.
Srac na te punkty, Legia i Lech w dupe, tylko Wisla!

FajQ 28.08.2008 15:25

Ja to skomentuje tak Legia jest jak Portugalia niby co roku mocna ale jednak do dupy.I tej tezy się trzymam.Nic nie grają zero pomysłu na gre, i ktoś bbadzo dobrze powiedział że w lidze grają najwiekszą kopanine obok Cracovii.No coż słupek mieli zobaczymy co będzie dalej ale ciezko to widze

Maćko 28.08.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 593522)
nie wiem z czego tu się tak cieszyć.za Legią nie przepadamy (w tym i ja) ,ale ich ewentualne zwycięstwo może nam pomóc.wypadało by żeby wygrali (ale z czym do ludzi :/ ).

Szczerze? Miło Ci będzie, jak dziennikarzyny będą mieć kolejne orgazmy wypisując pierdoły o wielkiej Legii czy mocarnym Lechu w LM/PU, a Wisła będzie odpadać we wstępnych rundach? Wydaje mi się, że tak, bo przecież "liczą się punkty".
Powiem szczerze: Te punkty mnie walą, możemy grać i od 1/1000 runy z 8 drużyną Wysp Owczych.
WISŁA!

4fan_player 28.08.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 593523)
Zastanawiam sie, co musi soba prezentowac Descarga, skoro nie jest w stanie wygryzc z prawej obrony Zelbetonowego Rzezniczaka. Moze nogi nie ma ? Albo dwoch ?

on ma 20 jednostek treningowych mniej :rotfl: musi to nadrobić :D

kreseq 28.08.2008 15:30

Graja piach i trudno...widocznie tak musi byc. Nic sie nie zmieni. Mysle ze po polowie sezonu Urban odejdzie i jesli nadal nic sie nie zmieni to rewolta kadrowa lub walka w srodku tabeli czego osobiscie nie moge sobie wyobrazic.

Co do punktow, kibicowania itp. Wszystko zalezy od punktu siedzenia. Ja mowilem ze kibicuje Barcelonie to bylo zle, jak ktos mowi ze jest za Legia w tym meczu to tez zle :) Kazdy mysli po swojemu i tego sie trzymajmy.

Ja osobiscie kibicuje wszystkim klubom z Polski ale sa wyjatki w stylu meczu z Barcelona czy Juventusem.

Nie ma co sie przepychac slownie. Nikt nie liczy ze ktokolwiek z Wisly bedzie za Legia w pucharach. Nie obchodzi Nas to po prostu, bo kazdy ma swoje zdanie.

Smiejmy sie z Hiszpanow :) Po zakonczeniu sezonu albo wam przyznam racje ale was wysmieje.


PS: Giza ma chyba cos z nogami :D Widac to od ponad roku...jego nogi chyba ktos wymienil gdy on spal... Mozliwe tez ze jego nogi obrazily sie na jego mozg lub odwrotnie.


Tekst roku : Futbolny klub Moskfa ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl