Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

azkaz 10.05.2017 21:11

DAWNO mnie nic tak nie w....iło. Polecam tym ....om jebanym posłuchać tego pajaca vukovicia jak wyzywa notorycznie sedziego to wtedy mają nagle chuja w uszach i gówno na oczach. gil powinien nie zostac zdyskwalifikowany czy zawieszony, jemu powinni natychmiastowo odebrać uprawnienia sędziowskie i prawo jazdy, bo nic nie widzi i nie czuje gry.

szym_ek 10.05.2017 21:29

Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać ....

nero 10.05.2017 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1470100)
Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać ....

Jak duża pula sędziów jest? Bo pod koniec roku może braknąć nazwisk :D

Karherop 10.05.2017 22:08

Wydaje mi się że klub nie ma prawa komisji ligi dyktowac których sędziów nie chce na swoich meczach. Kojarzę sytuację gdy naszego sędziego Musiala chciala Legia zablokować do swoich spotkań i sie im to nie udalo.

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2017 22:34

ale przecież w interesie Legii (idąc tropem tych śmiesznych teorii spiskowych) żebyśmy urwali punkty Jagiellonii , zatem decyzja Komiji Ligi nielogiczna idąc tropem tych żenujących koncepcji

brylant17 13.05.2017 16:27

Coś się popsuło drugi mecz i strzały celne całe 0 co jest ?

AdzikWK 13.05.2017 16:48

Oby udało się im dokończyć ten sezon na 5 miejscu, Kiko się pospieszył z 3 miejscem, za rok jak najwyżej, tylko skład trzeba wzmocnić

cash_X 13.05.2017 17:32

Z pełnym szacunkiem, ale Mały jest w tej chwili głównym hamulcowym. Dobrze by było, żeby chociaż dwa razy na 90 minut podniósł głowe.

Arkadiusz.Czerepach 14.05.2017 00:53

dzisiaj widać bylo ile znaczy brak trenera na ławce

Ma_niek 14.05.2017 08:44

Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.

wolfy 14.05.2017 08:57

Lol, zaczyna się...

tofik 14.05.2017 09:02

W mistrzowskiej będziemy dostarczycielem punktów dla top 4. Szczegolnie na wyjazdach, gdzie prezentujemy się fatalnie. I trzeba się z tym pogodzić. Może w następnym sezonie jak sie skład wzmocni kimś mozna bedzie myśleć o czymś więcej. Na razie to jest nasz poziom i wyżej nie podskoczymy. Chociaż nie wykluczone że jeszce komuś napsujemy krwi w walce o mistrzostwo.

wolfy 14.05.2017 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1470313)
W mistrzowskiej będziemy dostarczycielem punktów dla top 4. Szczegolnie na wyjazdach, gdzie prezentujemy się fatalnie. I trzeba się z tym pogodzić. Może w następnym sezonie jak sie skład wzmocni kimś mozna bedzie myśleć o czymś więcej. Na razie to jest nasz poziom i wyżej nie podskoczymy. Chociaż nie wykluczone że jeszce komuś napsujemy krwi w walce o mistrzostwo.

Napsuliśmy Legii, tylko Amica nam została :D

PhantomRanger 14.05.2017 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1470310)
Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.

Czyli według Ciebie Skorża, Kasperczak czy nawet Maaskant nie mieli dobrych warunków? Cel zakładany przed Kiko został osiągnięty. Wisła awansowała do górnej 8. W tym wypadku to wina piłkarzy, bo im się ewidentnie już nie chce. Nie masz szans na puchary, spadek nie grozi więc po co się wysilać? Co nam przyjdzie z ewentualnej zmiany trenera jak piłkarze będą ci sami? Znowu mamy popełniać błędy jak za Telefoniki i zwalniać trenerów co kilka miesięcy?

KOMINEK 14.05.2017 12:03

Mecze do wejścia do pierwszej 8 wygraliśmy w dużej mierze dobra organizacją gry i ambicją. Organizacja została ambicji brak i wygląda to tak jak wygląda.
Dla mnie bardzo ważnym testem będzie mecz z Koroną. Potencjały zawodnicze są po naszej stronie oni maja przewagę gry u siebie. Wszystko poniżej remisu będzie wpadką

Karherop 14.05.2017 12:07

Tez mam przekonanie że slaba gra ofensywna w ostatnich spotkaniach to bardziej wina pilkarzy niz trenera.
Brożek - jego postawę trzeba przemilczeć
Małecki - nic nie gra i nikomu nie poda
Ondrasek - podziękować i rozwiazac kontrakt
Boguski - zajechany sezonem, niech leci na dluzsze wakacje.
Stillic - jest slabszy od Brleka, a z drugiej strony i tak nie ma komu podać. Potrafi grac tylko w środku.
Videmont - podobno Kiko jest z niego bardzo niezadowolony i nic dziwnego
Valencia - melodia przyszlosci. Przydalaby mu sie regularna gra w rezerwach.
Bartosz - zasluguje na szanse, ale sam meczu nie wygra.
Zachara - jako 4 napastnik jest ok, ale czy jest wart takich pieniędzy?

Reasumując: atak do gruntownej przebudowy

brylant17 14.05.2017 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470312)
Lol, zaczyna się...

Nie płacz dać ci chusteczki ?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1470323)
Mecze do wejścia do pierwszej 8 wygraliśmy w dużej mierze dobra organizacją gry i ambicją. Organizacja została ambicji brak i wygląda to tak jak wygląda.
Dla mnie bardzo ważnym testem będzie mecz z Koroną. Potencjały zawodnicze są po naszej stronie oni maja przewagę gry u siebie. Wszystko poniżej remisu będzie wpadką


Kominek,ale to tak już nie pierwszy raz, chyba jak graliśmy w grupie spadkowej też nie graliśmy rewelacyjnie...niech mnie ktoś poprawi jak się mylę...

Ma_niek 14.05.2017 13:59

Skad plotki ze Kiko jest niezadowolony z Videmonta?

brylant17 14.05.2017 15:10

Bo jest z nim na treningu i widzi w jakiej jest formie ?

najm 14.05.2017 15:23

Jest też z innymi piłkarzami, ale nikt nie sieje plotek, że i z nich jest niezadowolony. Koledze chodziło skąd wniosek, że akurat z niego jest niezadowolony?

wolfy 14.05.2017 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1470329)
Nie płacz dać ci chusteczki ?

Wasza głupota mnie co najwyżej irytuje. Dobrze że gówno macie do powiedzenia w kwestìi trenera.

Toeju 14.05.2017 17:00

Tsaaa i już się zaczyna jechanie na Kiko i zwalnianie go przez forumowych ekspertów piłkarskich.
Pamiętacie w jakim momencie Kiko przyszedł? W pierwszym wywiadzie powiedział, że priorytetem będzie ustabilizowanie obrony i poprawy gry CAŁEJ drużyny w tej formacji. Było/jest to ciężkie zadanie, gdyż pół defensywy odeszło. Udało się ich zastąpić i gra z tyłu wygląda.... dobrze.
Co do taktyki jaką przyjął Kiko, głęboka defensywa w niskim pressingu z licznymi kontrami. Na dziś dzień, nie funkcjonuje to tak, jak pewnie trener by sobie to wymarzył. Uważam, że Wisła powinna próbować grać w wysokim pressingu, stać nas to.

Nie tak dawno czytałem wywiad z Hugo, gdzie cieszył się ze swoich dwóch asyst i liczył na więcej czasu na boisku, od pamiętnego wywiadu Francuz ani na minutę na boisku się nie pojawił. Dziwne, czym podpadł trenerowi, że nawet w meczowej 18-stce go nie ma..

rafalek 14.05.2017 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1470334)
Jest też z innymi piłkarzami, ale nikt nie sieje plotek, że i z nich jest niezadowolony. Koledze chodziło skąd wniosek, że akurat z niego jest niezadowolony?

Może dlatego, że Videmont w drugim meczu z rzędu nie znajduje się nawet w 18 meczowej, a na pewno nie jest to spowodowane jakimś urazem.

ashkeczup 14.05.2017 18:14

jeśli ja (jako jedyny chyba tutaj) dobrze rozumiem mańka, to pytał on SKĄD DOSŁOWNIE te plotki, tj. z jakiego źródła, a nie o ich ewentualną genezę.

lucas8 14.05.2017 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1470344)
jeśli ja (jako jedyny chyba tutaj) dobrze rozumiem mańka, to pytał on SKĄD DOSŁOWNIE te plotki, tj. z jakiego źródła, a nie o ich ewentualną genezę.

G. Wójtowicz na twitterze pisał, że ogólnie nie są do końca zadowoleni w klubie z Hugo. Nie wskazywał, że chodzi tylko o Kiko ;)

Barti 14.05.2017 18:29

Postawa piłkarzy, jest na pewno kamyczkiem do ogródka Ramireza. Trzeba o tym rozmawiać. Analizować. Nie ma co robić nagonki, tylko znaleźć przyczyny. Nie trzeba od razu wyciągać konsekwencji. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, trzeba dyscyplinować winnych. Nie odpuszczać, bo gramy o pietruszkę - zawsze gramy o coś! Chociażby o frekwencję, honor. Trener powinien zostać, i spokojnie przepracować okres przygotowawczy. Wspólnymi siłami trzeba rozwiązywać problemy. Nie chodzi o kontrolę, tylko kolektywne działanie dla dobra klubu. Co do Videmonta, jak przychodził mówiło się, że ma problemy z szkoleniowcami. Pewnie pyskował i został zdyscyplinowany.Jeżeli tak - prawidłowo. Nie jestem wcale zdziwiony jego brakiem w 18.

Ma_niek 14.05.2017 18:41

Szkoda ze na boisku nie wyglada na takiego agresywnego. Ogolnie troche dziwi jego brak w 18 meczowej gdy na rezerwie nie ma innego skrzydlowego .

El'kabat 14.05.2017 22:01

Voldemort od początku wydawał się, jakby miał muchy w nosie i obrażony na cały świat.
Można było to tłumaczyć nowym środowiskiem i problemem z aklimatyzacją, ale po takim czasie i plotkach o nim - może po prostu ten typ tak ma.

Niech się ogarnie, albo raczej furory u nas nie zrobi.

Karherop 14.05.2017 22:03

Od spotkania z Łęczna w którym Videmont wybiegl w pierwszej 11 i pożytku z niego nie bylo żadnego, odbyly się 3 spotkania. W żadnym z nich Videmont nie byl nawetna lawce rezerwowych. Tyle mojego komentarza.

ziz99 14.05.2017 23:02

Kiko, biorąc pod uwagę potencjał kadrowy, już zrobił wynik ponad stan.

Ostatnie mecze to faktycznie wygląda na olewanie sprawy...

Kluczowe jest przed nowym sezonem wzmocnienie ofensywy, bo tam jest bardzo słabo. Potrzeba inteligentnych i dobrych technicznie napastników. Bez wzmocnienia ataku ciężko będzie wywalczyć puchary w następnym sezonie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl