![]() |
DAWNO mnie nic tak nie w....iło. Polecam tym ....om jebanym posłuchać tego pajaca vukovicia jak wyzywa notorycznie sedziego to wtedy mają nagle chuja w uszach i gówno na oczach. gil powinien nie zostac zdyskwalifikowany czy zawieszony, jemu powinni natychmiastowo odebrać uprawnienia sędziowskie i prawo jazdy, bo nic nie widzi i nie czuje gry.
|
Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać .... |
Cytat:
|
Wydaje mi się że klub nie ma prawa komisji ligi dyktowac których sędziów nie chce na swoich meczach. Kojarzę sytuację gdy naszego sędziego Musiala chciala Legia zablokować do swoich spotkań i sie im to nie udalo.
|
ale przecież w interesie Legii (idąc tropem tych śmiesznych teorii spiskowych) żebyśmy urwali punkty Jagiellonii , zatem decyzja Komiji Ligi nielogiczna idąc tropem tych żenujących koncepcji
|
Coś się popsuło drugi mecz i strzały celne całe 0 co jest ?
|
Oby udało się im dokończyć ten sezon na 5 miejscu, Kiko się pospieszył z 3 miejscem, za rok jak najwyżej, tylko skład trzeba wzmocnić
|
Z pełnym szacunkiem, ale Mały jest w tej chwili głównym hamulcowym. Dobrze by było, żeby chociaż dwa razy na 90 minut podniósł głowe.
|
dzisiaj widać bylo ile znaczy brak trenera na ławce
|
Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.
|
Lol, zaczyna się...
|
W mistrzowskiej będziemy dostarczycielem punktów dla top 4. Szczegolnie na wyjazdach, gdzie prezentujemy się fatalnie. I trzeba się z tym pogodzić. Może w następnym sezonie jak sie skład wzmocni kimś mozna bedzie myśleć o czymś więcej. Na razie to jest nasz poziom i wyżej nie podskoczymy. Chociaż nie wykluczone że jeszce komuś napsujemy krwi w walce o mistrzostwo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecze do wejścia do pierwszej 8 wygraliśmy w dużej mierze dobra organizacją gry i ambicją. Organizacja została ambicji brak i wygląda to tak jak wygląda.
Dla mnie bardzo ważnym testem będzie mecz z Koroną. Potencjały zawodnicze są po naszej stronie oni maja przewagę gry u siebie. Wszystko poniżej remisu będzie wpadką |
Tez mam przekonanie że slaba gra ofensywna w ostatnich spotkaniach to bardziej wina pilkarzy niz trenera.
Brożek - jego postawę trzeba przemilczeć Małecki - nic nie gra i nikomu nie poda Ondrasek - podziękować i rozwiazac kontrakt Boguski - zajechany sezonem, niech leci na dluzsze wakacje. Stillic - jest slabszy od Brleka, a z drugiej strony i tak nie ma komu podać. Potrafi grac tylko w środku. Videmont - podobno Kiko jest z niego bardzo niezadowolony i nic dziwnego Valencia - melodia przyszlosci. Przydalaby mu sie regularna gra w rezerwach. Bartosz - zasluguje na szanse, ale sam meczu nie wygra. Zachara - jako 4 napastnik jest ok, ale czy jest wart takich pieniędzy? Reasumując: atak do gruntownej przebudowy |
Cytat:
Cytat:
Kominek,ale to tak już nie pierwszy raz, chyba jak graliśmy w grupie spadkowej też nie graliśmy rewelacyjnie...niech mnie ktoś poprawi jak się mylę... |
Skad plotki ze Kiko jest niezadowolony z Videmonta?
|
Bo jest z nim na treningu i widzi w jakiej jest formie ?
|
Jest też z innymi piłkarzami, ale nikt nie sieje plotek, że i z nich jest niezadowolony. Koledze chodziło skąd wniosek, że akurat z niego jest niezadowolony?
|
Cytat:
|
Tsaaa i już się zaczyna jechanie na Kiko i zwalnianie go przez forumowych ekspertów piłkarskich.
Pamiętacie w jakim momencie Kiko przyszedł? W pierwszym wywiadzie powiedział, że priorytetem będzie ustabilizowanie obrony i poprawy gry CAŁEJ drużyny w tej formacji. Było/jest to ciężkie zadanie, gdyż pół defensywy odeszło. Udało się ich zastąpić i gra z tyłu wygląda.... dobrze. Co do taktyki jaką przyjął Kiko, głęboka defensywa w niskim pressingu z licznymi kontrami. Na dziś dzień, nie funkcjonuje to tak, jak pewnie trener by sobie to wymarzył. Uważam, że Wisła powinna próbować grać w wysokim pressingu, stać nas to. Nie tak dawno czytałem wywiad z Hugo, gdzie cieszył się ze swoich dwóch asyst i liczył na więcej czasu na boisku, od pamiętnego wywiadu Francuz ani na minutę na boisku się nie pojawił. Dziwne, czym podpadł trenerowi, że nawet w meczowej 18-stce go nie ma.. |
Cytat:
|
jeśli ja (jako jedyny chyba tutaj) dobrze rozumiem mańka, to pytał on SKĄD DOSŁOWNIE te plotki, tj. z jakiego źródła, a nie o ich ewentualną genezę.
|
Cytat:
|
Postawa piłkarzy, jest na pewno kamyczkiem do ogródka Ramireza. Trzeba o tym rozmawiać. Analizować. Nie ma co robić nagonki, tylko znaleźć przyczyny. Nie trzeba od razu wyciągać konsekwencji. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, trzeba dyscyplinować winnych. Nie odpuszczać, bo gramy o pietruszkę - zawsze gramy o coś! Chociażby o frekwencję, honor. Trener powinien zostać, i spokojnie przepracować okres przygotowawczy. Wspólnymi siłami trzeba rozwiązywać problemy. Nie chodzi o kontrolę, tylko kolektywne działanie dla dobra klubu. Co do Videmonta, jak przychodził mówiło się, że ma problemy z szkoleniowcami. Pewnie pyskował i został zdyscyplinowany.Jeżeli tak - prawidłowo. Nie jestem wcale zdziwiony jego brakiem w 18.
|
Szkoda ze na boisku nie wyglada na takiego agresywnego. Ogolnie troche dziwi jego brak w 18 meczowej gdy na rezerwie nie ma innego skrzydlowego .
|
Voldemort od początku wydawał się, jakby miał muchy w nosie i obrażony na cały świat.
Można było to tłumaczyć nowym środowiskiem i problemem z aklimatyzacją, ale po takim czasie i plotkach o nim - może po prostu ten typ tak ma. Niech się ogarnie, albo raczej furory u nas nie zrobi. |
Od spotkania z Łęczna w którym Videmont wybiegl w pierwszej 11 i pożytku z niego nie bylo żadnego, odbyly się 3 spotkania. W żadnym z nich Videmont nie byl nawetna lawce rezerwowych. Tyle mojego komentarza.
|
Kiko, biorąc pod uwagę potencjał kadrowy, już zrobił wynik ponad stan.
Ostatnie mecze to faktycznie wygląda na olewanie sprawy... Kluczowe jest przed nowym sezonem wzmocnienie ofensywy, bo tam jest bardzo słabo. Potrzeba inteligentnych i dobrych technicznie napastników. Bez wzmocnienia ataku ciężko będzie wywalczyć puchary w następnym sezonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl